PDA

View Full Version : voenna komisia



02-16-2007, 13:37
zdr na vsi4ki ., ae teia det sa xodili na komisiikata za 2 put - da kajat kvo to4no ta karat da prai6 :lol:
6to6 mi kazaxa mnoooooooo razli4ni ne6ta >
ae mersi predvaritelno 8)

"XaKePa"
02-16-2007, 13:55
правят излеследване на периферна кръв, урина, ьлорограф(снимат ти белия дроб) и ЕГА(електро кардиограма на сърцето)

02-16-2007, 15:00
правят излеследване на периферна кръв, урина, ьлорограф(снимат ти белия дроб) и ЕГА(електро кардиограма на сърцето)

и още куп други неща като преглед "уши нос гърло" ама най-яко е при хирурга :)

bawdy talk
02-16-2007, 15:42
и още куп други неща като преглед "уши нос гърло" ама най-яко е при хирурга :)
Това вече е в третата комисия!!!Във втората ти правят тези четири неща които "XaKePa" ти изброи!

CrIsTiaNo_
02-16-2007, 16:35
lol az sq 6a hodq na 1vata komisiq nqkoi da spodeli gore dolu za kvo stava ?

Virt-Tuning
02-16-2007, 16:42
Ще те карат да попълваш 2 листа.За 15 минути и си тръгваш ;)

Forslor
02-16-2007, 16:48
Немога да разбера защо все още ги има тези измислени комисий като законът е приет и е в сила. Явно на държавата и са хвърлят още пари за иследвания и т.н. Смешници който хванали, хванали! До март или май ще взимат последно и край. Вече няма да има хора които да орът нивата на страшината , да му праят къщата/вилата/апартамента безплатно, да му прекопаят лозичките , да му избършат дупитУ . Това се практикува в едно от 95% от казармите в България. Влизаш човек излизаш баш идиот(ако нямаш воля for life)

Forslor
02-16-2007, 17:15
Forslor, научи се, че няма дума в българския език, която да е в множествено число и да завършва на Й !


[-X напротив има.

Forslor
02-16-2007, 17:32
Forslor, научи се, че няма дума в българския език, която да е в множествено число и да завършва на Й !


[-X напротив има. Дай ми пример! :)
За да не си играя да търся примери просто напиши "комисий" в някоя търсачка и ще се убедиш.

Forslor
02-16-2007, 17:42
Forslor, научи се, че няма дума в българския език, която да е в множествено число и да завършва на Й !


[-X напротив има. Дай ми пример! :)
За да не си играя да търся примери просто напиши "комисий" в някоя търсачка и ще се убедиш.

Пише се комисии.


"ий" се използва повече в имената. А това, че поколението е тъпо и неграмотно да не ти прави впечатление.

Примери: Димитрий, Методий и т.н.
Хах вярно видях в правописния речник :lol: Е хубаво, предавам сe . Не са ми правили проблеми досега за правописа на тази дума и затова не съм се замислял.