PDA

View Full Version : EDNA TAPA 6MATKA



02-16-2007, 15:20
ima edna 6matka otg moq klas koqto mnogo me tormoje6e rq ne tormozi samo men a vsi4ki drugi moi sau4enici postoqnno si nalaga mnenieto i zapovqdva kara6e me da si navli4am problemi tq vinagi se izmakva i kogato se skaram s neq vinagi nastroiva6e celiq klas sre6tu men i vsi4ki me udrqha i me 4akaha pred u4ili6te za da me pluqt i biqt govori mi zad garba pak mi se pi6i6e za nai-0dobra priqtelka o6te ot 1 klas me tormozi................Kaje te mi kak da se spravq s neq taka 4e da razbere 4e ne e 6evkata na moq klas mnogo 6te sam blagodarna tozi koito me mi pomogne da se sabudq ot tozi ko6mar. :(

JoeBanana
02-16-2007, 15:25
ама вие още ли сте в първи клас ? :mrgreen:

DjBaloon
02-16-2007, 15:29
Emi ili q prebii,ili e pokaji che vsushnost za tebe tq e nishto tq ti e pod nivoto obqsni i che e jalka,che e mijiturka,che e nishtojestvo,che e super kompleksirana,che e mnogo grozna,che neiskash da q slusash zashtoto si gubish vremeto s mekoteli... i t.n.t nahrani q breee lelel kak momiche shte ti dava zor,ostanah vpechetlenie che si momche ako e taka ujas momiche da ti dava ton,q se stegni

02-16-2007, 15:32
az sam momi4e i ne3 sam parvi klas

DjBaloon
02-16-2007, 15:40
emi shtom si devoika kvo puk ti prechi,az kato gi gledam tiq nashte devoiki te su vartqt non-stop kurvenski nomera,puk i kvo ti prechi i poudrqsh glavata v stenata ili da i obqsnish che e tupa prosta zduhana nishtojestvo mijiturka kompleksarka ligla pacha ?

Sisley^BaBy
02-16-2007, 15:41
за тази работа си има директори педагоги4ески съветници класни...

DjBaloon
02-16-2007, 15:42
за тази работа си има директори педагоги4ески съветници класни...
V koi svqt jiveesh?;] shte i se podigravat oshte poveche;]

Amayo
02-16-2007, 15:43
А сега обаденият на класният ръководител :smt016 .

Sisley^BaBy
02-16-2007, 16:03
за тази работа си има директори педагоги4ески съветници класни...
V koi svqt jiveesh?;] shte i se podigravat oshte poveche;]
ясно е 4е не може да се опъл4и на тая щом от толкоз време я тормози (от 1ви клас а едва ли сега е под 5ти) да я обижда нищо няма да промени освен да си изпроси още един бой и какво остава? Да сподели с класния и той да предприеме нужните мерки или да смени даскалото.

SapPhiRe_EyeS
02-16-2007, 16:04
Ti pyk zashto i se vryzvash na akyla? :shock:

kara6e me da si navli4am problemi
Kak taka te karashe? Tova prosto ne e vyzmojno....
Izvinqvai, no volq nqkakva,li4no mnenie proqvqva6 li?
Pyk i DjBaloon mnogo tochno ti go kaza, pokaji i che e edno nishto i gotovo.

DjBaloon
02-16-2007, 16:10
за тази работа си има директори педагоги4ески съветници класни...
V koi svqt jiveesh?;] shte i se podigravat oshte poveche;]
ясно е 4е не може да се опъл4и на тая щом от толкоз време я тормози (от 1ви клас а едва ли сега е под 5ти) да я обижда нищо няма да промени освен да си изпроси още един бой и какво остава? Да сподели с класния и той да предприеме нужните мерки или да смени даскалото.
Kak shte smenq daskaluto bee,kak shte se dava na nqkva ligla deto se e smetnala za velika boi bee,kak da ne i se opulchi to pri jenite sila nqma tam e samo zloba,a 100% tq trqbva da ima poveche zloba shtom do sa sa q tormozili,kak shte dava na nqkoi da q tormozi q respekt napravi q za smqh pred vsi4ki ritai q po koridorite,ako ste po malki lisni i kofata za duskata v koridora,moje da te izkluchat ma uchilishta full pone shte si q naprail na 2 stotinki taq ligla :-s

02-16-2007, 16:58
sega 6te vi razkaja malko po podrobno..zna4i sega sam 7 klas..az o6te ot 1-2 stanah fr s neq otna4alo si4ku be6e dubre,tq az i o6te edno momi4e s koeto se poznavahme ot ot detskata gradina bqhme uj nai dobri fr.tq zapo4na da nastroiva edna sre6tu druga men i neq skarvashe ni i tq stra6no mn mi zavijda6e imah si4ku koeto tq bi iskala das ima.po4na da nastriova klasa tai kato tq se darji adski milo pred mom4etata mazni im se i te ne vqrvat 4e tq e sposobna tai kato e stra6na licemerka...a tai kato az im kazvam si4ku v licetu i te sa gotovi da povqrvat na neq...taka be6e do predi 1 godina az i drugoto momi4e re6ihme da i se opal4im i go napravihme...sled tova zapo4na ada vsi4ki ni pliuha obijdaha tormozeha natopqvaha i prosto ni be6e strah da hodim na daskalo..no dvete zaedno se spravihme i si izvoiuvahme nqkakfo menie tazi godina i po4naha da ni uvajavat....ot 5 klas nasam vsi4kite i fr zapo4naha da se odrapvat ot neq ...edno momi4e koeto predi 2 godini tq samo bie6e zapla6va6e i unijavashe poi nai dolniq na4in sega q hvana pod raka i stanaha nai dobri fr...mn mi e ma4no za tova momi4e zashtoto tq ne moje da kaje i edna duma nataz zashtoto postoqnno i kre6ti i natopqva zaradi neq proemni van6niq si vid i izgubi nai dobrite si fr koito stra6no mn q uvajavaha...promeni se izcqlo stana ujasna i neuznavaema...tova momi4e promenq vseki koito se dobliji do neq...i se nadqvam bvsi4ku tova nqkoi den da i se varne i da vidi kakvo e da unijavash i tormozi6 drugite :cry:

DjBaloon
02-16-2007, 17:02
Uniji q be kvo chakash be ideqta s kofata e perfectna :-s

bebence_93_f
02-16-2007, 17:03
виж сега такива ги има много!И от моя клас има една такава,която само се надува мисли се за нещо мноо важно обаче не е!Аз наиш колко пъти се карах с нея,нооо нямаше полза!За тва взехме и се сдобрихме иии ся сме си добри приятелки!Опитай се да поговориш с нея ии тя ако поне малко е разбрана ше те разбере!ИИИИ един съвет:Да си нямаш работа с по-големи на години и на килограми от теб,чеее там няма спасяване...... :? :D :smt016

feel_me
02-17-2007, 07:35
Всеки е минал през някви такива спорове спокс !:)Просто не и се връзваи на акъла,казвам ти го като чоек с малко поече опит с такива проблеми..НЕ се принизявай на нивото на тва момиче,единственото което ще направиш ако и отвърнеш е да се унизиш и да и слезеш до нивото й...а ти каза че си 7 клас?!Еми няма ли да кандидатстваш?!Още малко и ше се разделите и ше се смееш на тези детски истории...Не влагай много чувста просто няма смисъл,ти гледай да си подържаш добри връзки с останалите..а тя?! еми кат иска нека си злобей всичко се връща,тъй че си направи изводите...

punisher
02-17-2007, 16:03
Риташ я здраво по простия задник пред всите хора в даскало и после ше има respect dude :twisted: 8)

desulka
02-18-2007, 12:11
В моя клас една "тъпа шматка" беше тормозила най-добрата ми приятелка.Вече не се заяжда така явно,надявам се да нямаме проблеми.

mechtaq_za_teb
02-18-2007, 14:51
:-k Az ako bqh na tvoe mqsto otdavna da sam q prebila nqkade... Kak shte se ostavqsh taka!Pokaji i 4e ne ti e nikva 4e da te komandva!

ivan4oooo
02-18-2007, 17:06
e az moga da ti kaja ne6to. ako si ot plovdiv prosto mi zvunni(0886348540)ako ne si . q sa stegni i q sritai zdravo. posledniq koito sa opita da mi napravi ne6to . be6e nabit i vla4en i koridora na u4ili6teto. i posle nz za6to :mrgreen: smeni dasakloto. i sq si4ki me uvajavat. az ne sam sedmi klas a sam malko po golqm (10)

punisher
02-18-2007, 17:12
e az moga da ti kaja ne6to. ako si ot plovdiv prosto mi zvunni(0886348540)ako ne si . q sa stegni i q sritai zdravo. posledniq koito sa opita da mi napravi ne6to . be6e nabit i vla4en i koridora na u4ili6teto. i posle nz za6to :mrgreen: smeni dasakloto. i sq si4ki me uvajavat. az ne sam sedmi klas a sam malko po golqm (10)
абе Ванчо.. адаше.. как ше разметаш телефонни номера из опасното интеренетно пространство така бре.. 8-[ тука некой дебил ше се фане те праи луд...

ей не се занимвавайте с Ванчо,че ше метете коридори..

ivan4oooo
02-19-2007, 09:34
6to da metat koridori we?
kvo nqkoi kat mi zeme telefona . neka da sa probva da mi naprai ne6to