PDA

View Full Version : Фризьорство-прическа-кадрене-помощ!



shmatka_s_patka
02-16-2007, 18:17
та,... аз съм момче с средно дълга коса (около 10 см), и искам да си я накъдря - чуплива е, но не достатъчно.. искам само за 1 ден(нетрайно).. кажете с кво да я намажа (пяни гелове .. бла бла) или как да я направя... трябва ми за 1 купон дет ще стани много весело с една мацка ... тряа съм готин и натокан (щот ся е супер грозно рошава...) :-D имам нужда от помощ :) разчитам на вас! Благодаря предварително!

02-17-2007, 07:06
mi vij sq naj dobre idi na frizior moje i sam da q nama4ka6 s pqna no naj dobre frizior :wink: ai i uspeh s momi4eto :-)

DeVoi4eTo
02-17-2007, 07:26
еми аз ти предлагам с ролки яко става :) аз даже скоро се напраих така и се получи точно тва дет искам :) а кат ти писне от къдрици...влизаюш под душа... и готово :) ако нямаш ролки можеш да си направиш от хартия и на нея да навииш косата и накрая да защипеш с нещо щом не е мн дълга :)

Sisley^BaBy
02-17-2007, 08:46
пробвай с маша бързо лесно и предполагам,4е ще си прежалиш косата щом е за една ве4ер.

shmatka_s_patka
02-17-2007, 15:57
em az sam probval s pqna s gel s ma4kane sam ose na4upva i razro6va ne stava kakto iskam i celta mi po to4no be6e da izglejda kato estestveno akdrevo..ako ste vijdali s okolo 10 sm kosa mom4eta estestveno kadrevi... au edin fr ima takava kosa napravo mu zavijdam :))) iskam da se vidq i az kak 6te izglejdam i predpolagam 4e 6te mi sedi dobre
6toto tq i bez tva si se 4upi i ne mislq 4e 6te e problem da q napraq
kolkoto do ma6ata nqma ot de da vzema i nz ..
za hartiikite ne sam probval nikoga? qko li stava... da ne stana kat gramnal boiler ? :-D

martyivanova
02-24-2007, 23:57
Не мисля че съм виждала момче с букли хихи тъй като ефектът от машата е такъв :) студено къдрене най добре.Красиво стилизирани къдрици...поправима прическа :)