PDA

View Full Version : kakfo mi e?(za momi4eta)



:((((((
02-16-2007, 18:39
hora na po4ti na 14 sam.Doide mi na 12.Kazvali sa mi 4e 2-3 godini cikala mi nqma da e redoven.Ne mi e idvalo nai- mn za dva meseca a sega ne mi doide 3 i na 4-tiq mi doide ama se edno parviq pat.Imam vpredvid 4e poprincip na men ne mi e mn slabo daje moga da kaja 4e mi e silno a sega mi doide mn ama mn slabo - se edno 1-viq pat .
iiiiii nz kakfo mi e i izob6to ima li mi ne6to.Ako znaete ne6to po vaprosa pi6ete
10x predvaritelno

`Death`Whore`
02-16-2007, 18:40
Спокойно. Ще се нормализира. Няма ти нищо.

Alex_f
02-16-2007, 19:07
i az mislq,4e nma za kakvo da se pritesnqva6.trqbva da se minat pone 3 godini,za da ti se normalizira.a puk moje i da ot vremeto.spoko,macka!!! :wink:

hollaback_girl
02-16-2007, 19:39
Е че нищо ти няма. Моя както си беше нормален и се падаше на един лагер на морето(тва лято) през цялото време да съм в цикъл, пък то взе че ми дойде точно като се върнах, и след тва закъснение, още не ще да ми се нормализира. Няма страшно, дишай ;)

ND4SPD_f
02-16-2007, 20:51
spoko 6te se normalizira

strawberry1988
02-16-2007, 21:17
ami sporo 6te cikulut ti 6te se normalizira,nqma za6to da se pritensva6

I cum blood
02-18-2007, 19:42
eee spokoino nqma kakvo da se pritesnqva6 na edna priqtelka 4 meseca ne i doide :-# normalno e i na men mi zakasnqva ponqkoga 2-3 sedmici ama spoko ne bii trevoga za takoa ne6ty :mrgreen:

като теб
02-20-2007, 22:06
миличка и аз имам същият проблем като теб последният ми менструален цикъл беще на 28 декември и от тогава не ми и е идвало аз също много се притеснявам впрочем забравих да спомена че през пролетта навършвам 15 а имам цикъл от приблизително 2 години ще се радвам да се свържа с теб по някакьв начин :D :D

02-20-2007, 22:16
хора и аз имам същият проблем като въпросната девойка и аз го отдавам на това че сме оше в пубертета и подобни ситуации са в реда на нещатата но имам и 1 въпрос към всички вас НАЛАГА ЛИ СЕ ПРИ ВРЕМЕННО ПРЕУСТАНОВЯВЯНЕ НА МЕСЕЧНИЯТ ЦИКЪЛ ДА ПОСЕТЯ ГИНЕКОЛОГ никак не ми се иска до сега не съм имала подобен вид визитации при отговоро моля съблюдавайте и това че съм на 15 не си мислете че липсата на менструален цикъл би могла да бъде повляна от бременост НЕ водя полов живот и не съм имала сексуални контакти предварително Ви БЛАГОДАРЯ

Diamantcheto`na`Sheiha
02-24-2007, 09:10
Offff,kato zapochnete da se shashkate za neznachitelni neshta.chestno da vi kaja ponqkoi pat iznervqte malko(ne go priemaite kato obida).Prosto e nujno vreme na organizma da svikne.I vse pak mojesh da popitash maika ti,97% i tq e imala sashtiq "problem"v nachaloto ili prosto vzemi nqkoi spravochnik i se obrazovai malko!

Barbie
02-24-2007, 14:08
Offff,kato zapochnete da se shashkate za neznachitelni neshta.chestno da vi kaja ponqkoi pat iznervqte malko(ne go priemaite kato obida).Prosto e nujno vreme na organizma da svikne.I vse pak mojesh da popitash maika ti,97% i tq e imala sashtiq "problem"v nachaloto ili prosto vzemi nqkoi spravochnik i se obrazovai malko!

Това е много хубаво, ама моя съвет за всички тез девойки е да посетят гинеколог. Да, нормално е цикълът да е нередовен, да прескача някой месец, да закъснява. Но в някои случаи може да озночава, че има някакъв проблем. Когато бях на 14-15 имах подобен проблем и се оказа, че е киста на яйчника (нищо страшно де, оперираха ме от апендисит и тогава разбраха...) Та един гинекологичен преглед няма да ви навреди - ще ви гледат само на ехограф.