PDA

View Full Version : Moderated: Препоръчайте ми лосион или мляко за тяло



02-16-2007, 18:45
препоръчаите ми лосион или мляко за тяло, които на вас ви харесва.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

ABSOLUTme
02-16-2007, 18:47
az sum mn dovolna ot AVON - Skin So Soft v edno kato burkanche:)sled epilaciq na krachetata primerno,chipkam se,praskam si losiona i nqma nikvi cherveni tochki ili neshto takova:)
dr losion,koito mn mi haresva e pak na AVON - v sinq opakovka,za stqgane na kojata beshe,ama mu zabravih imeto :roll:

DrEbNo^f-4E
02-16-2007, 18:51
az sum mn dovolna ot AVON - Skin So Soft v edno kato burkanche:)sled epilaciq na krachetata primerno,chipkam se,praskam si losiona i nqma nikvi cherveni tochki ili neshto takova:)
dr losion,koito mn mi haresva e pak na AVON - v sinq opakovka,za stqgane na kojata beshe,ama mu zabravih imeto :roll: вярвай и 8-[

hollaback_girl
02-16-2007, 19:36
Fruttini, Laura Vandini, Bettina Barty - тези са много хубави, аз лично съм много доволна. Има разнообразия от аромати, но всичките си залсужават, и не са много скъпи.

ABSOLUTme
02-16-2007, 19:39
az sum mn dovolna ot AVON - Skin So Soft v edno kato burkanche:)sled epilaciq na krachetata primerno,chipkam se,praskam si losiona i nqma nikvi cherveni tochki ili neshto takova:)
dr losion,koito mn mi haresva e pak na AVON - v sinq opakovka,za stqgane na kojata beshe,ama mu zabravih imeto :roll: вярвай и 8-[
a taka - vervaite mi :-D

GLeZoRanA
02-16-2007, 19:49
AVON от серията Planet Spa - Озаряващ лосион за тяло с екстракти от ориз и саке и Leocrema с Витамин Е,фитоекстрактии морски водорасли много е хубав

kaka_lara
02-16-2007, 21:48
Fruttini, Laura Vandini, Bettina Barty - тези са много хубави, аз лично съм много доволна. Има разнообразия от аромати, но всичките си залсужават, и не са много скъпи.изброените лосиончета са страхотни, абсолютно споделям мнението. Също на Cottage лосионите са много хубави. Мммммм O:)

strange__
02-17-2007, 07:19
Fruttini (нз дали точно така се пишеше..)-такъв имах с аромат на череша и ванилия и ми харесваше :D А по принцип много ми харесват Dove...много готино миришат :-D

bungle
02-17-2007, 09:00
AVON naturals , с ванилията е много хубав.
Черешката също.
И кокос и папая.

Но ванилята сякаш най-добре ми понасяше на мен.

LoVe_Is_EvErYtHiNg
02-17-2007, 09:45
AVON naturals , с ванилията е много хубав.
Черешката също.
И кокос и папая.

Но ванилята сякаш най-добре ми понасяше на мен.
Mdam absolutno verno, tiq sa jestoki, ama na mene 4ere6ata samo ne me kefi, drugite dva sa ubiistveni

..:::Sweet_girl:::..
02-17-2007, 10:58
Fruttini, Laura Vandini, Bettina Barty - тези са много хубави, аз лично съм много доволна. Има разнообразия от аромати, но всичките си залсужават, и не са много скъпи.

а може ли някой да ми каже горе-долу какви цени са тези #-o

ThePainIsReaL
02-17-2007, 11:04
AVON от серията Planet Spa - Озаряващ лосион за тяло с екстракти от ориз и саке

Оле .. този е невероятен . Верно струва по-скъпо от нормалните ( мисля , че е 14 лв , ако не се лъжа ) , но наистина си заслужава . Онзи ден щот си го носих в училище , беше голяма мания . Дори и момчетата се намазаха .. и супер много се кефеха , включително и този дето винаги ми писка "Абееее Несли , пак ли ще се парфюмираш " Пък и мирише толкова яко .. и е трайно . Айде стига толкова реклами :wink:

ThePainIsReaL
02-17-2007, 11:06
Fruttini, Laura Vandini, Bettina Barty - тези са много хубави, аз лично съм много доволна. Има разнообразия от аромати, но всичките си залсужават, и не са много скъпи.

а може ли някой да ми каже горе-долу какви цени са тези #-o

Аз съм имала на Fruttini - беше 11 лв някъде , но не помня точно коя опаковка . Бтв ся се сетих , че и Cottage имат невероятни лосиони . Особено един с малини :smt016

05-06-2007, 05:26
Fruttini, Laura Vandini, Bettina Barty - тези са много хубави, аз лично съм много доволна. Има разнообразия от аромати, но всичките си залсужават, и не са много скъпи.изброените лосиончета са страхотни, абсолютно споделям мнението. Също на Cottage лосионите са много хубави. Мммммм O:)

kakvi sa cenite na losionite, imali gi v bonjur

summer_summer
05-06-2007, 10:49
аз съм много доволна от yves rocher. оба4е и на fruttini не са лоши, само дето имат малко странен вкус. :-D

malkoto_sladur4e
05-06-2007, 11:24
Ами аз ползвам на Ейвън със ванилия и соево мляко,пак на Ейвън тоя валентинския червения,на Ейвън за спиране растежа на космите и това са :-k Ама съм доволна от първия особено мн! :wink: