PDA

View Full Version : Moderated:Утре имам РД, как да се гримирам?



02-16-2007, 19:00
taka..skoro imam rojden den i naistina ne moga da resha kak da se grimiram,Nqkoi she kajata,che si gubq vremeto s gluposti i che grimyt ne e nai-vajen,no za men e.Nai-veroqtno v kafevo shte byda oblechena..bqloto syshto moje da prisystva.Kosata mi e dosta dylga,mnogo svetlo kestenqva i chupliva(shte se kydrq s presa)..ta,ako imate idei primerno kakyv grim shte podhojda na podoben tip kosa ili drehite...molq vi za snimki,ako imate,Blagodarq predvaritelno



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

`Death`Whore`
02-16-2007, 19:01
Кафяво...значи черен, кафяв, златен грим ще изглежда добре. Но не слагай розово червило и не мешай много цветове.

LoVe_Is_EvErYtHiNg
02-16-2007, 19:57
Dam i az mislq taka, no moje6 sa66to taka dasloji6 svetlokafqvi ili bejavi senki, no podobre e svetlokafqvi:) ama ima io6te edin variant:) idi na grimiorka:) ne vqrvam da ti izleze super skapo

02-18-2007, 14:02
za da ne puskam nova tema-bihte li mi dali i idei za manikiur,blagodarq vi

e_l_i_z_a
02-18-2007, 16:37
В някои студиа правят компютърен маникюр.Дълготраен е и могат да ти сложат квито и да било картинки/снимки на нокътя.Иначе можеш за "големия ден"-сутринта-да си запишеш час за маникюрист,който ще ти нарисува ноктите според дрехите :wink:

02-18-2007, 16:39
В някои студиа правят компютърен маникюр.Дълготраен е и могат да ти сложат квито и да било картинки/снимки на нокътя.Иначе можеш за "големия ден"-сутринта-да си запишеш час за маникюрист,който ще ти нарисува ноктите според дрехите :wink:

tochno tova e ,che nqmam vreme za manikiurist i vi molq za nqkakvi idei,koito sama moga da si napravq..bez znachenie kakvi

Allthatshewant
02-18-2007, 18:29
нямаш време за да отидеш и да ти го направят а имаш да си го направиш сама ? това немога да го разбера .. пък и нз ти как си ама аз .. на всяко Рд съм нервна и си ходя да ме гримирват и т.н. определи тоалета си .. и спрямо него се лакирай :wink: