PDA

View Full Version : Нещо което да ме изкара извън кожата ми ииии....



Ice_Queen
02-16-2007, 19:09
Здравейте... искам да ми препоръчате най-смазващите възможни тренировки,неща който да запълнят нон стоп съзнанието ми с мисли и тем подобни.. да се уморявам и т.н...ще съм ви крайно благодарна ако ми дадете идей как да не се оставям на мислите си ? Падам си мазохист,давайте смело! :-D

02-16-2007, 19:32
hah vij i az tova pitam :-D
ama ako ima6 free time idi i poti4kai na stadiona (az lesno go kazvam i vse edno 4e go pravq ama poneje nqmam vreme svobodno i stava edna ka6a.... ahaha sq da ne izpadam v podrobnosti :smt005 )

Cheesy
02-17-2007, 10:59
Еми..кво може-от сутрин до вечер във фитнеса,на стадиона-че дори и у вас можеш да прайш некви упражнения.Карай колело-50-60 минути,дигай гирички...абе нещо такова/то и аз не разбирам/

ThePainIsReaL
02-17-2007, 11:13
:-s Оо .. напълно те разбирам . Трябва ти фуул програма за деня , за да не мислиш за глупости . Минавам през този период и ми е до болка познато . Значи запиши се на йога , тае-бо и фитнес . Събота , неделя ходи на сауна и масаж .. няма да имаш грешка . Наистина помага . Съчетанието - 3 пъти по час и половина фитнес , веднъж Power йога , веднъж пилатес ... веднъж тае-до / аеробика или степаеробика е уникално ( това е програма за седмицата де). Въобще не мислиш за глупости . Трябва да взема и аз пак да почна така . Но то си зависи и от организма ти

christina_aguilera
02-17-2007, 14:33
Здравейте... искам да ми препоръчате най-смазващите възможни тренировки,неща който да запълнят нон стоп съзнанието ми с мисли и тем подобни.. да се уморявам и т.н...ще съм ви крайно благодарна ако ми дадете идей как да не се оставям на мислите си ? Падам си мазохист,давайте смело! :-D
Учи си уроците :smt005 :smt005 :smt005

SladkataVoleybolistka
02-17-2007, 16:24
Ми това зависи от колко свободно време имаш...може да тичаш,но да си с някой...иначе сама пак ще се оставиш на мислите,фитнес...ако имаш интерес към някой колективен спорт...там вече съвсем няма как да мислиш за каквото и да е на тренировка!И плуването също е вариант!!!Както казаха Йога...там ако не се лъжа ти трябва концентрация и няма да мислиш за други неща!!!

martyivanova
02-24-2007, 23:56
На стадиона където може да има дори др хора и с тичане в кръг няма да стане...Няма ли някаква местност където да отидеш.Тичаш си,крещиш си... изобщо освобождаваш съзнанието си :)

[Lucifer]
02-25-2007, 18:28
mazohizum=ti4ane=mazohizum=ti4ane :) ima go v re4nika :)za sinonimi