PDA

View Full Version : Преди изпит



02-16-2007, 19:20
Кои са най-лудите неща, които сте правили преди изпита след 7 клас ? :) Аз лично мисля да взема хапче за оросяване на мозъка, да си взема студен душ, да преговарям до последната секунда, да пия ободряващи напитки иииииииии т.н. :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: И другото което искам да ви питам е Дали има начин да се препише на изпита без да те хванат? Вие пробвали ли сте? И как? :lol:

hollaback_girl
02-16-2007, 19:29
Абе много си зле бе....след сичките тези неща най-много да се издъниш. Аз дните преди двата ми изпита не пипнах нищо....излизах навън..се едно нормален ден. И си легнах по-раничко за да не ми се спи сутринта...а за преписване...по-добре се пробвай сам, понеже ако те хвант нямаш шанс, а инаше все ще изкараш нещо. Макар че аз лично знам за хора, които преписахаи сега са в най-елитната гимназия...зависи доколко ти върви...

JoeBanana
02-16-2007, 19:39
ми то бая години минаха, но няма как да забравя, че не правих нищо (никога не съм учил за тоя тест) :mrgreen: другите по уроци, насам натам, аз си клатех краката и опа 5.47 и всички грешки в секция математика:mrgreen: после ходих на български и литература - там бях подготвен, имах шоколад !

Kraken
02-16-2007, 19:42
Ми аз първият ден преди изпита се напих с приятели а пък втория се чифтосахме(не съм сигурен дали се пише така) с момата

miloto_girl_4e
02-16-2007, 19:48
Еми.. какво правих .. учих предният ден, просто не можех да остава така нещата, без да пипна..
На самият изпит имах шоколадче и водичка :mrgreen:
Иначе може да се преписва, но не знам дали ти се рискува..
На мен лично на изпита по математика за едната задача ми помагаха ... пратих я на един добър приятел със СМС-че, реши ми я и ми я върна и си я преписах идеално, но GSM-а беше без звук, вибрация и светлина :wink:

strawberry1988
02-16-2007, 21:08
amiu ako napravi6 vsi4ko tova,sus sigurnost nqma da te 4uvstva6 dobre

teenkopele
02-17-2007, 05:29
Кои са най-лудите неща, които сте правили преди изпита след 7 клас ? :) Аз лично мисля да взема хапче за оросяване на мозъка, да си взема студен душ, да преговарям до последната секунда, да пия ободряващи напитки иииииииии т.н. :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: И другото което искам да ви питам е Дали има начин да се препише на изпита без да те хванат? Вие пробвали ли сте? И как? :lol:

Денят преди изпита, не барай учебник и си гледай кефа. :wink:

ProstoAz
02-17-2007, 11:39
Ти май нещо много си се впрегнал/а... :?
Да "преговаряш в последната секунда" ми се вижда тъпо...рискуваш всичко да ти се омеша в главата. Въпреки, че и аз сутринта преди изпита по литература станах по-рано, за да чета темичките и...незнам как, но прочетох само една тема и точно тя се падна на изпита. :lol:
Иначе и аз на изпита си носих шоколадче и минерална вода. :)
А колкото до преписването - не че не става, ама...си зависи и от квесторите. Мойте /а предполагам и повечето други/ си четяха вестник, пиеха кафенце и дори излизаха от стаята. С брат ми доста си подсказвахме. :-D Ама не съм ползвала пищови. По математика не вярвам, че пищови могат да ти помогнат, а по литература...ти трябва да помъкнеш ебаси тежката артилерия и...отново да не улучиш темата. :lol:
А между другото можеш да се разбереш с някой твой съученик /добър по математика/ да си направите среща в тоалетната в еди колко си часа и да си дадете идеи за задачките. :)

teenkopele
02-18-2007, 01:17
За изпита по математика си приготви пергел и голяма цветна гума. Ако има пекани хора около теб, ще направи чудеса. :-D

strange__
02-18-2007, 06:40
Пфууу....ебати напрежението,ебати чудото :? Аз въобще не се бях замисляла колко сериозни са тея изпити-не,че не ми пукаше какво ще направя,просто нямаше излишно напрежение :roll: Голяма работа...отиваш пишеш си темата,решаваш си задачите и след 3 часа дивееш навън.Излишно превъзнасяне е другото,като ги гледах мои познати бяха пребледнели след изпита по лит понеже темата била ужасна-е и да легнеш да умреш минало заминало вече :twisted: Така,чее моя съвет е само да се наспиш хубаво :wink:

koalka
02-18-2007, 06:53
Трябва един ден преди това да си спокойна, да не преговаряш и да не се напрягаш.Аз имах на изпита вода и шоколад естествено.

malkoto^f
02-19-2007, 13:31
tochno den predi ispita pregovorih vsichki temi po literatura,a predi tova vseki den chetoh po edna tema...po matematika ne pomnq da sam se podgotvqla mnogo,no na ispita mi pomognaha s nqkoi zadachki..az ne sam prepisvala i ne vidqh drygi da prepisvat..inache imah voda i shokolad i estestveno shokolada go izqdoh vednaga :-D

02-19-2007, 13:47
Kvi sa tiq "Voda i Shokolad" ?

priti_kiti
02-19-2007, 16:52
Kvi sa tiq "Voda i Shokolad" ? ХАхахАХахаххахАХАХахАХаха ха...
Да хапваш и да пийваш бе, кво може да са "вода и шоколад" :smt005 :smt005 :smt005 Сложен термин са те.