PDA

View Full Version : Kak da da nakram hamstera da spre da hape ?



^_MAIMUNA_^
02-16-2007, 20:20
Horaa..imam mini hamster..obache hape....kato brakna v akvariuma i si vdiga glavata i me griza za prasta...uuu sux..ujasno e....mnoo e sladak gotin..super...obache kak da go oducha da hape...Molq vi nqkoi ako e po navatre s neshtata da mi pishe Pls...Molq vi za HELP PLS :))))
Mersi !!!!!!!!!!!!!!!

02-16-2007, 20:37
nqma kak da go otu4i6.moje da e upla6en i zatova da hape.ne burkai taka v akvariuma,a mu davai da qde ne6to i po-vnimatelno s nego.sigurno 6e ti svikne. :wink:

Tempestjuji
02-16-2007, 20:53
тряя да те опознае..първите дни не го пипай, че тва животно ако те фане няма да те пусна..знам го от личен опит !!!!!

teenkopele
02-17-2007, 05:03
Абре въобще гледай да не го бараш много, много.
Трябва да посвикне малко, както вече казаха.

DjBaloon
02-17-2007, 06:25
Pulni gluposti,tochno kogato hamstera ne go pipat pochva da hape,zatova golemite hamstei(kufto predpolagam e tvoq) ot zoomagazinite hapqt zashtoto nqma koi da gi gali trqbva seki den pone po 1 chas da go galish da se zanimavash s nego i da ne mu davash nikakvo meso,nikuf salam parjoli takia rauti,zemi si oshte malak novoredn gali si go hrani si go kak trea i nema te hape

gerinceto
02-17-2007, 09:50
nqma kak da go otu4i6.moje da e upla6en i zatova da hape.ne burkai taka v akvariuma,a mu davai da qde ne6to i po-vnimatelno s nego.sigurno 6e ti svikne. :wink:

teenkopele
02-18-2007, 01:13
Pulni gluposti,tochno kogato hamstera ne go pipat pochva da hape,zatova golemite hamstei(kufto predpolagam e tvoq) ot zoomagazinite hapqt zashtoto nqma koi da gi gali trqbva seki den pone po 1 chas da go galish da se zanimavash s nego i da ne mu davash nikakvo meso,nikuf salam parjoli takia rauti,zemi si oshte malak novoredn gali si go hrani si go kak trea i nema te hape

Имал съм хамстери и знам за какво говоря. :wink:

CrazyWitch
02-18-2007, 08:21
Просто животинчето си е диво. Не знам дали ще можеш да го оправиш.... Сигурно е стресирано нещо... Не знам.

Моя първи хамстер го взех диво ... и на 3-тия ден .. спря да хапе.. от само себе си стана.
Спа в скута ми и т.н.

LoVe_Is_EvErYtHiNg
02-18-2007, 09:01
nqma kak da go otu4i6.moje da e upla6en i zatova da hape.ne burkai taka v akvariuma,a mu davai da qde ne6to i po-vnimatelno s nego.sigurno 6e ti svikne. :wink:

Mimka_sweet
02-23-2007, 15:48
убии го и го замрази.....Едно от многото решения

ABSOLUTme
02-23-2007, 22:58
Pulni gluposti,tochno kogato hamstera ne go pipat pochva da hape,zatova golemite hamstei(kufto predpolagam e tvoq) ot zoomagazinite hapqt zashtoto nqma koi da gi gali trqbva seki den pone po 1 chas da go galish da se zanimavash s nego i da ne mu davash nikakvo meso,nikuf salam parjoli takia rauti,zemi si oshte malak novoredn gali si go hrani si go kak trea i nema te hape
drujki,az sum imala 10 hamstera i 2 kucheta(po razlichno vreme de,ne sa bili sukvartiranti :lol: ).moq posledniq si qdeshe salam,shunka i t.n. i 1 put ne me e uhapal :!: prosto zavisi dokolko svikne s tebe.inache si prav,trqbva da se obshtuva s jivotnoto,da se hrani ot ruchichka,za da moje da svikne s tebe..az toq vuprosniq s prust sum go buchkala neshto da stava primerno i da mu smenqm tricite,onq si kurteshe,butashe me s lapichki i hich ne se strqskashe.
vnimavaite samo v momenti na blizost da ne zabravite,che e u vas,shtoto sestra mi taka eno vreme se razhojdashe s 1viq hamster v djeba na nekuv ancug vkushti,hich go zabravi i kato se podrpq nekude..onova izpiska i do tam ](*,) tupo sushtestvo(sestra mi)

teenkopele
02-24-2007, 03:59
...moq posledniq si qdeshe salam,shunka i t.n. i 1 put ne me e uhapal :!:...

...защото си му давала месцето на готово. :lol:

ABSOLUTme
02-24-2007, 13:43
...moq posledniq si qdeshe salam,shunka i t.n. i 1 put ne me e uhapal :!:...

...защото си му давала месцето на готово. :lol:

moje da..ama kato ti mirishat prustite na shpek,da vidim dali nqma da stanat na shveicarsko sirene :lol:

DeSiTo0o
02-24-2007, 15:27
Еми ако посточнно му бъркаш в аквариума и го закачаш-естествено че ще те хапе.Остави животинката намира да си живее.

XePouH`
02-24-2007, 17:36
ухапи го и ти :-D

Proceed
02-24-2007, 19:10
Избий му зъбите :)

Ellie
02-25-2007, 06:20
Имала съм три хамстера(не бяха мини)В,само един от тях беше кротък.Мисля че трябва да го извеждаш даго пускаш по някое широко легло(спалня),тогава май няма да те ухапе.Ми пробвай.

Excu
02-25-2007, 12:01
чупи му зъбите :-D