PDA

View Full Version : Костюми за абитуриенски бал ...



miloto_girl_4e
02-16-2007, 21:45
Един приятел ме помоли да му издиря сайтове за костюми за абитуриентският му бал, та дирих в google.com за някакви сайтове на фирми, но нищо не намерих, т.е излизаха некви, но само като имена, а не сайтове примерно вътре с модели на костюмите..та може ли хелп-че :P

gavra1
02-16-2007, 23:09
ТУК (http://www.flirt4i.com)

Alerta
02-16-2007, 23:45
ТУК (http://www.flirt4i.com)Бе фани се гръмни с тва флиртчи бе!

BornFromPain
02-16-2007, 23:45
Още ли има хора дето на бала си ще ходят с костюм :shock: :lol:

hamilcar
02-17-2007, 07:00
За линкове не мога да помогна, но пък скоро ходих да разгледам. Кажи му да мине през Витошка, а може и през Пиротска. Смятам, че ще си намери хубав костюм.

В Bitsiani имаше хубави и бяха от 350 до 650лв. цените ще бъдат същите, и за новата колекция.

teenkopele
02-17-2007, 07:07
Още ли има хора дето на бала си ще ходят с костюм :shock: :lol:

Много...

Ziezi
02-17-2007, 07:22
Още ли има хора дето на бала си ще ходят с костюм :shock: :lol:
А как трябва да се ходи на бала?

RAWRRR
02-17-2007, 10:41
Още ли има хора дето на бала си ще ходят с костюм :shock: :lol:
А как трябва да се ходи на бала?

Не се ходи :-D :-D :-D .Аз лично доброволно се отказах от тези глупави обичаи.

fake
02-17-2007, 15:18
ъъъ...те костюмите не са ли еднакви :lol: :lol: :lol:

п.с. RAWRRR, на тфато в подписа ти пише emo HEARTer :lol: :lol: :lol:
тфа нещо като I heart emo(I <3 emo) ли тряя да е 8-[

RAWRRR
02-17-2007, 15:30
ъъъ...те костюмите не са ли еднакви :lol: :lol: :lol:

п.с. RAWRRR, на тфато в подписа ти пише emo HEARTer :lol: :lol: :lol:
тфа нещо като I heart emo(I <3 emo) ли тряя да е 8-[

не .
точно обратното.

fake
02-17-2007, 15:31
грешка...HEATER пише :smt017
както и да е , мисълта ми беше, че не се пише така хейтър

RAWRRR
02-17-2007, 15:33
Не съм го писала аз,откраднах си го :twisted: :twisted: :twisted:

niGGa
02-17-2007, 19:15
Още ли има хора дето на бала си ще ходят с костюм :shock: :lol:
С кърпа на главата и накитници ли ще си на твоя?

Jamalska
02-17-2007, 23:23
Още ли има хора дето на бала си ще ходят с костюм :shock: :lol:
С кърпа на главата и накитници ли ще си на твоя?
ахахаха на кого го каза ;) :lol:
подкрепям Чочо...или най-малкото да не е с обувки и банален костюм...

Ziezi
02-18-2007, 00:41
Още ли има хора дето на бала си ще ходят с костюм :shock: :lol:
А как трябва да се ходи на бала?

Не се ходи :-D :-D :-D .Аз лично доброволно се отказах от тези глупави обичаи.

По-тъпо едва ли си могъл/могла да постъпиш!

RAWRRR
02-18-2007, 01:25
Още ли има хора дето на бала си ще ходят с костюм :shock: :lol:
А как трябва да се ходи на бала?

Не се ходи :-D :-D :-D .Аз лично доброволно се отказах от тези глупави обичаи.

По-тъпо едва ли си могъл/могла да постъпиш!

Сериозно?
Кажи ми една основателна причина да отида?
Ето моите аргументи:
1.Мразя класа си,не искам да виждам никои след като завърша.
2.Не искам да се гримирам,правя косата,обличам в стил,който ненавиждам и в крайна сметка след всички тези приготовления да стана друг човек,а не самата себе си.
3.Материалните неща не ме правят щастлива-тоест хубава рокля,кола,обувки..няма да ме накарат да се чуствам добре,още по-малко красива..един обикновен гланц за устни може да ме накара да се чуствам хубава ако е сложен в подходящ момент,но никой не може да ми гарантира,че това ще се случи точно в деня на бала ми..много изнасилено ще е да си го внушавам.
4.Защо са нужни толкова приготовления,като ще се напия и ще повръщам в тоалетната на хотела?
5.На нашия випуск ще им пее Ивана.
6.Ще ходят в Турция. Имам предразсъдъци към тази страна.
7.Не мисля,че трябва да се празнува завършването на училище,това не е радост а нещастие..за някой нехранимайковци може е краят на ада..ала за мен е началото,защото в училище беше лесно..но после.....

Ziezi
02-18-2007, 02:31
Ааа с това трябваше да започнеш!Щом ще ходите в турция естествено,че не трябва да ходиш!Между другото и на моя бал имаше няква вероятност да ходим или в турция или в гърция(двете страни,които мразя повече от всичко),но в последния момент размислиха повечето,иначе и аз нямаше да ходя!А на бала,според мен трябва да се ходи,защото все пак си учил/учила 5 години с тия хора и това е подобаващ начин да се разделиш с тях!Независимо колко ги мразиш!Ако щеш ми вервай в моя клас имаше хора,с които не съм си казал една дума последните 2 години!Но ако обстоятелствата са такива(турция,чалга..) аз лично не бих отишъл...

RAWRRR
02-18-2007, 02:48
Честно казано,едва ли можеш да си представиш какви са моите съученички..защото ти си момче,тоест не може да си в моята позция на изцяло момичешки клас в девическа гимназия..където всичко е затънало в перфидрол и избиване на комплекси,злобеейки една срещу друга.Пък и неходейки ще им направя услуга и те не ме понасят,защото ме имат за хайтърка,определено се откроявам от тях..последното което беше е когато целия клас почти си присади изкуствена коса (даже едно момиче каза преди края на срока,"Госпожо,моля ви изпитайте ме за 6,за да хвана стипендия,за да имам пари да си присада коса за бала!" ) аз си одрязах моята късо напук на сексизма!

DeRiL
01-23-2008, 15:52
Мразя циганите, мразя турците, не съм материалист, не ми дреме с кво ще ида на бала, ще бъда с некъф костюм, има хора от класа си които ненавиждам а и такива на които държа много. Балната вечер е традиционна, с нея се заъвршва или започва както каза ти ,,ада". тфа е прехода между даскалото и живота. Бих прекрачил принципите си дори и да е в Турция, пак бих отишъл. Харесвам момичета с къси коси :) не си падам по дългокоси кокони. Ма кат ти гледам коментарите, депресията която не те пуска, апатията, инертността и най-вече аватара ти, мога да съдя(и съм сигурен) че си некоя металистка. По-добре ще им е на другите без теб на бала - НЕ ХОДИ!

ПС: в крайна сметка, набухахте темата с всевъзможни оффтопици, превърнахте я в чат и никой, никой дори не опита да помогне на човека да намери сайтовете които търсеше. И аз се интересувам от същото. Ако някой може да помогне, нека пише. Благодаря предварително :)

InitialD
01-23-2008, 19:25
Мразя циганите, мразя турците, не съм материалист, не ми дреме с кво ще ида на бала, ще бъда с некъф костюм, има хора от класа си които ненавиждам а и такива на които държа много. Балната вечер е традиционна, с нея се заъвршва или започва както каза ти ,,ада". тфа е прехода между даскалото и живота. Бих прекрачил принципите си дори и да е в Турция, пак бих отишъл. Харесвам момичета с къси коси :) не си падам по дългокоси кокони. Ма кат ти гледам коментарите, депресията която не те пуска, апатията, инертността и най-вече аватара ти, мога да съдя(и съм сигурен) че си некоя металистка. По-добре ще им е на другите без теб на бала - НЕ ХОДИ!

ПС: в крайна сметка, набухахте темата с всевъзможни оффтопици, превърнахте я в чат и никой, никой дори не опита да помогне на човека да намери сайтовете които търсеше. И аз се интересувам от същото. Ако някой може да помогне, нека пише. Благодаря предварително :)

Има металисти и металисти!Разлика колкото щеш между тях!
Иначе не бих отишъл в турция!
Нашият клас на бала се раздели на две (момичетата се скараха и делнаха класа на два лагера) едни останахме тук в София .. принудих се да ходя на тъпа чалга в Най-Клуб .. но го направих заради съучениците си ! Другата част от класа отиде в македония...ае нема нужда и тях не ги обичам!

По темата .. колкото и банално да звучи .. в Bitsiani са много добри саката даже на мен ми направиха намаление като абитуриент!
А тъй като гледам че водехте спор как да се ходи на бал .. еми аз отидох със сако и дънки ..и ми беше екстра!Дънките даже още ги нося от време на време докато сакото колкото и спортно и всекидневно да изглежда не го нося .. нещо не си падам да съм костюмарче! :smt002

SlAdKoTo`KoTe
01-27-2008, 10:27
В този сайт има всичко за бала има украса,костюми,рокли,има даже и вратовръзки за абитиоренския бал :D - http://abiturenti.start.bg/

afterforever
03-04-2009, 19:58
Добре, аз съм съгласен с мнението, изказано по ироничен начин "Още ли има хора, които ходят с костюми", обаче как да се облека? Хайде кажете ми... просто съм лишен от всякви идеи и желание нямам да мисля, а не мога да не отида.

TERRORMACHINE
03-04-2009, 20:50
Добре, аз съм съгласен с мнението, изказано по ироничен начин "Още ли има хора, които ходят с костюми", обаче как да се облека? Хайде кажете ми... просто съм лишен от всякви идеи и желание нямам да мисля, а не мога да не отида.абе не ги слушай тия бе!!! аз ще съм ви в костюм с вратовръзка...

afterforever
03-04-2009, 20:58
Е да, ама аз не искам да съм...

afterforever
03-04-2009, 21:44
Е, прощавай, съседе, ама не си много убедителен с това, че точно тия дето нямат пари за хлеб одат по други градове, за да си ушият роклята...

TERRORMACHINE
03-04-2009, 21:47
аз за моя бая излязох един следобед 3-4 дни преди балО по центъра,без да съм обикалял,без да съм следил къде-какво,избрах си костюм и обувки за сравнително малко пари и сичко точно.

не разбирам тия приготовления с цели месеци,шиене на платове и рокли,ходене до други градове за някви парцали,които ще ги облечеш 1 път у живота ти... безумие и излишно парадиране,типично по български... немаме пари за хлеб,обаче сме с най-гъзарския костюм/рокля и с Порше Карера на бала на дИтьетУ...

никога нема да се оправиме,никога...Аз се опаковах за 1 седмица, сега чакам паметната нощ!!!

TERRORMACHINE
03-04-2009, 22:00
Е, прощавай, съседе, ама не си много убедителен с това, че точно тия дето нямат пари за хлеб одат по други градове, за да си ушият роклята...

казал съм го в преносен смисъл,но не е далече от истината :wink:

веско,Хабитуриент ли си бе,братле,ше ме поканиш,нали 8-) :-D па заповедай... :oops:

afterforever
03-04-2009, 23:05
Е то на вас угаждане няма.
Ако бях пуснал нова тема, щяхте да ме изядете, че имало още 30 такива теми, ако пиша в старата тема се правите на остроумни. Че от твоя бал теми няма как да има, или поне са запазени по пергаменти ли трябва да кажем? Бааахти хората.... :-x :-x

afterforever
03-05-2009, 00:19
Може би, защото думата "баладжия" не ми говори нищо. Пък и леко темата с оригиналното заглавие е с конкретен въпрос.

summergir1
03-05-2009, 08:08
извадете тема и от времето на моя бал 8-)
Че имало ли е компютри в каменната ера? :D :D :D

summergir1
03-05-2009, 09:29
а сега какви са мъжете...

FockidyFockFock
03-05-2009, 10:29
Бекам е един от виновниците. :booooomb:

summergir1
03-05-2009, 17:22
После искате ние да не ви слагаме под общ знаменател, а сами се слагате :D :D