PDA

View Full Version : Дали изпитва нещо към мен?



Котенцето...мяууууу
02-16-2007, 21:27
Здравейте!Радвам се че има форум като този за много объркани души!!!

Така това не е точно проблем,просто искам съвет(ако може де :oops: )
Това момче е с 5 години по-голямо от мен(на 15 съм)Харесвам го но ме е страх да му призная.Днес ходихме на кафе.И аз се пошегувах с него.Влезе едно момче и аз викам"Лелеееееее,какъв пич"Ест.тва беше само щега а той каза"недей че почвам да те ревнувам"и се засмя.После го попитах дали си има гадже и той каза не,аз го попитах"сигурно никоя не си харесваш"а той се вгледа в мен някак странно и каза"от къде знаеш че не обичам някоя"после той писа смс на едно момче и ми даде да го прочета в него пишеше"Ей авер тука съм с едно маце и немога да дойда"Цялата се изчервих.После ни срещна др.момче кат се връщахме от кафето и вика"аре довечера на дискотека"а той вика"ммм незнам ше питам жената"и се засмя и ме погледна.После аз му казах уж на шега"не те пускам"и той вика"от къде знаеш че за теб говоря "и аз си замълчах.Единственото нещо което ме дразни в него е че като говорим не ме гледа в очите а в..... :oops: Искам да ви попитам дали той ме харесва или се ЕБАВА с мен[/i]

iiirish
02-16-2007, 21:31
най-сигурния начин да разбереш това, което те интересува е да говориш направо с него и да му кажеш какво изпитваш. но лично по мое мнение няма да се учудя ако си му следващата бройка в списъка ;) дано не съм те обезкоражила напълно ;)

`Death`Whore`
02-16-2007, 21:33
Или те харесва, или си няма друга работа. 8)

XpM
02-16-2007, 21:35
Ми трябва да идеш и да застанеш пред огледалото. Погледни колко си развита за възрастта ти.. Горе-долу от това зависи дали толково по-голямо моче може да прояви интерес... :)

ThePainIsReaL
02-16-2007, 21:37
Недей влагай големи надежди просто . Ако стане нещо - добре дошло , ако ли не - да се оправя . Кво толкова ти пука , светът е пълен с момчета , които биха те харесали .

LaFee
02-16-2007, 21:45
Или те харесва, или си няма друга работа.
Според мен е второто.

nasty_f
02-16-2007, 22:29
Найстина,не влагай много надежди и чувства.Просто,ако стане-стане,ако не-живи и здрави!Излезни няколко пъти с него лека полека започвай да му правиш намеци,че го харесваш,или му пиши смс,но не веднага на 2-рата среща да кажеш "Ей,харесвам те,мисли ме за квато искаш...."ала бала и такива глупости от сорта :wink:

koalka
02-17-2007, 06:42
Баткото според мен те разиграва.

02-17-2007, 07:02
axaxxa imala sam takiva sityacii ako si seriozno momi4e mom4eta kato toq ne si stryvat 6tom postoqnno te gleda v gardite ili ti govoir s takiva mace ala bala iztrakani laf4eta neznam ot teb 6te iska edinstvenoo endo ne6to spored men no vse pak ti si re6ava6 takia mom4eta v mnogo pati naranqvat zatva i az ti kazvam da ne se vjivqva6 mnogo v tazi istoriq s nego da ne se okaj6e nakraq naranena yspex

Princesata
02-17-2007, 08:56
Играе си щотото си няма няма друга работа или те харесва поне мъничко

gamercheto_
02-17-2007, 12:30
Според мен те използва само за да има там... не може 20 годишно момче да се държи по този лапешки начин ако изпитва нещо към някое момиче :P намери си някой по малкък който няма да ти върти номера

Вълка
02-17-2007, 12:37
Едит

CrazyWitch
02-17-2007, 13:41
Бе това си е чиста зарибявка. Явно си му симпатична, ако и ти го харесваш взимай нещата в ръце и започни някакво развитие. От опит глава не боли.