PDA

View Full Version : Не мога да мисля за нищо друго....!



nasty_f
02-16-2007, 23:45
Здравейте!
От отдавна не съм пускала тема тук,но сега реших да Ви споделя моя проблем.Те тук са предостатъчно,но все пак форумът е за това .
От както се натисках,целувах с едно момче от рожденият ми ден...Не мога да мисля за нищо друго,освен за него!Случвало ли Ви се е?Не отричам,че винаги ми е харесвал,просто това за мен е почти перфектно момче.Само дето като някоя почва да му се натиска и той не отблъсква и ме дразни това...Но все пак животът си е негов и не съм с него,дори да бях...Нямам право да му казвам какво да прави.Но проблемът,който ме спира да действам с него е,че съм на 14,а той на 19,август прави 20.Това е най-скапаното нещо,което можеше да ми се случи!Сега знам какво си мислите като го четете това "Това момиче е курва,пропадляк"....Това са само погрешни мисли.Аз всъщност само съм се целувала с него една вечер и нищо друго.Ииии,след тази вечер започнах постоянно да мисля за него,докато ям,докато съм на училище,докато гледам тв,докато съм пред компютъра,дори като спя го сънувам почти всеки път!Не го бях виждала след рождения ми ден месец и нещо,защото учи в друг град.И веднъж,преди 1 седмица в дискотеката го видях и много се зарадвах.Веднага ми се лепна усмивката на лицето.Просто,като минаваше покрай мен докато танцувах и леко ме хваща през кръста и веднъж като мине не ми казва нещо,друг път ми казва...И,странно,но веждам,че ме гледа право в очите и някак много странно.Преди да ми каже най-добрата ми приятелка се чудех дали си въобразявам,или найстина ме гледа по-особенно.Тогава тя ми каза да го гледам право в очите като минава покрай мен,защото и той ме гледал.Вярно,един поглед,но понякога този поглед може да означава много.Хора,усещам,че съм влюбена и то многооо.А има и още един проблем,с който не знам какво да правя,УЖАС!Имам приятел от друг град,който ще си дойде пролетната ваканция да ме види,а аз не знам какво да правя с него.Да му кажа ли за другото момче,с което всъщност не сме никакви?!?!Или не?Дори се чудя например,ако отида на кафе с приятеля ми и видя другото момче,какво ще правя??????????Това също много ме тормози.Толкова объркана не съм била...Само за него мисля,само той ми е в главата,дори в училище не мога да се средоточавам.Тръгвам да чета книга и ми се явяват сповени и така ми се иска да върна времето.Просто по-свестно момче не съм срещала никога.Някои хора казват,че любовта няма граници и възрастта до 5,6 години не е кой знае каква,но за мен и най-вече него има голямо значение.Все пак той иска и секс,а аз не съм готова да му дам това,дори смятам,че още ми е ДОСТА рано и не искам да правя грешки.Но все пак,колкото и да е свестен не може да е на 19 години и да не мисли за секс,та каквото ще и да се говори.Харесвам го до безумност.
Неговите приятели постоянно ни бъзикат,понеже аз повечето пъти съм в неговата компания,понеже сестра ми ходи с неговия най-добър приятел.Преди да го срещна не харесвах,нито изпитвах симпатии към някого и понеже ми писна да съм сама,а не харисвах никой се молех да срещна някой който да обичам,независимо дали ще страдам,или не.И ето,че с моя късмет взе,че стана за страдане.... ....Знам,че да се боря за него е като да се опитваш да върнеш времето на зад-една изгубена кауза ...Или ако има да става нещо,то ще е след 2 години поне.Това е моята съдба.Някои са се родили под щастлива звезда,други не ...Явно не съм си нещастна и това е...Исках просто да споделя мъката си с вас...И все не мога да си отговоря на въпроса,дали изпитва нещо мъничко към мен,или не...?

bibonka
02-16-2007, 23:57
Както много други ще кажат бори се за него..Да наистина разликата ви не е малка,но това не изключва факта да те харесва.Нима за любовтта има граници ? Виж ме мене - ходя с момче 3 години по-малко от мене и сме заедно вече година и половина и се надявам да е така завинаги :) Но говорим за теб.Защо например не кажеш на сестра ти,че го харесваш и някак си тя да уреди нещата да излезете на кфе четиримата.И така няколко пъти..сестра ти е - ще ти помогне.И след 2-3 кафе,да и кажеш тя и гаджето й да не доидат на срещата и да останете само ти и въпросното момче.Така ще имаш възможността да му признаеш,че го харесваш ( само не му казвай веднага,че го обичаш,защото ще се одръпне) или ако не да му го кажев директно то поне му го намекни,флиртувай с него и т.н.След това го покани да излезете само двамата и така..Ако и той има симпатии към тебе ще стане работата...Не се отчайвай,а се бори ..Аз как се боря като мойто бебе е на 17 ,а аз на 20 ?! Ето ти типичен пример,че има и невъзможни неща ...Така,че горе главата и успех !!!

KykL1chkAa
02-17-2007, 05:57
Bori se za tozi 4ovek...ne 4akai ne6tata prosto da se slu4vat,sled kato ti si vlubena v nego,napravi vsi4ko koeto e po silite ti za da go ima6!A 6tom i toi se dyrji po tozi na4in kum teb zna4i moje bi i toi si te e haresal.A 6to se otnasq do drugoto mom4e kyf e smisula da se vijda6 s nego sled kato ne izpitva6 ni6to kum nego....nqma smisyl,prosto go ostavi i si tyrsi 6tastieto!Ponqkoga v jivota trqbva da si malko egoist!

ThePainIsReaL
02-17-2007, 06:33
Не знам какво толкова има да се бориш , остави се на течението просто . Пък и не знам дали си влюбена , просто здраво си хлътнала . Миличка , недей много се обнадеждявай , защото колкото и да не е много възрастовата ви разлика , я има .. и тя играе важна роля в една връзка . Ако стане нещо , добре дошло , ако ли не - недей се тревожи , ще имаш още много възможности .

Krem4eto
02-17-2007, 06:34
Бори се за него,ако наистина е свестен както казваш,значи ще те чака колкото трябва ,за секса....

koalka
02-17-2007, 06:39
Сигурна ли си, че това не е просто увлечение и харесване, а не любов?А и виждаш ли къде е разликата-да, 6 години не са много, но той ще иска секс, а ти няма да можеш да му го дадеш.Виждаш ли?Ето там е проблема.А дори и да имате връзка, тя няма да се задържи дълго по същата причина и той ще ти изневерява(предполагам).Ак наистина искаш тази връзка, просто го потърси и говори с него, макар че честното ми мнение е, че нищо няма да стане.Разликата за мен специално, е доста голяма.А за твоето гадже-трябва да говориш с него и да му кажеш, че нямаш чувства, което е така и да не го лъжеш.Все пак той може още да те харесва.

nasty_f
02-17-2007, 10:28
Мерси много за съветите.Но разбирате ли,че не знам как по-точно да се боря за него...Той най-много да изпитва симпатии към мен и много ме е страх да му призная всичко това,за него годините имат много голямо значение... :roll: А за приятелят ми и на него не знам как да му кажа,жал ме е за него,защото той ме обича много и постоянно ми го казва и постоянно ми пише смс-и и ми звъни и в скайпа си пишем.Като ми пише,че ме обича и,че няма търпение да си дойде,за да ме види и знам,че не са само думи...Така като гледам как се развиват нещата май ще зарежа всички момчета,по-добре си ми беше сама.Но съм сигурна,че съм влюбена в онова момче,сигурна съм.Вече 3 месец се измъчвам с него :smt010

xixi
02-17-2007, 10:49
ммм да страшничко е да неможеш да мислиш за две неща едновременно.
Погледни от хубавата страна,днес идиотите са на власт

nasty_f
02-18-2007, 15:37
Здравейте!Предполагам,че вече никой няма да чете тази тема,но все пак искам да споделя нещо...Вчера в дискотеката пак бях с това момче,просто тооолкова го харесвам,че си нямате напредстава.И само като ме гушне и искам да спра времето,сякаш се разтапям и ме освобождава от всички проблеми и зябравям за всичко..Но тази разлека между нас :( .Знам,че нещо,което се е случвало 1 път може повече никога да не се случи,но нещо,което се е случвало 2 пъти със сигурност ще се случи и трети...Тук май няма да стане,но не знам....Имам чувството,че се срамува от мен,защото съм му малка...Вчера всеки,който минаваше покрай нас само ни гледат толкова странно,че все едно виждат извънземни,а не хора....Какво лошо има 2 души да искат да са заедно и да го направят,независимо от пречкитеееее.......................... ..... :smt010 :smt009

02-18-2007, 21:39
Ех как така сте влюбени все с 20 годишни с колички и парички бе,дееба? :roll:

iiirish
02-18-2007, 22:15
Не знам какво толкова има да се бориш , остави се на течението просто . Пък и не знам дали си влюбена , просто здраво си хлътнала . Миличка , недей много се обнадеждявай , защото колкото и да не е много възрастовата ви разлика , я има .. и тя играе важна роля в една връзка . Ако стане нещо , добре дошло , ако ли не - недей се тревожи , ще имаш още много възможности .

;)

LO6IQ
02-19-2007, 07:31
Не знам какво толкова има да се бориш , остави се на течението просто . Пък и не знам дали си влюбена , просто здраво си хлътнала . Миличка , недей много се обнадеждявай , защото колкото и да не е много възрастовата ви разлика , я има .. и тя играе важна роля в една връзка . Ако стане нещо , добре дошло , ако ли не - недей се тревожи , ще имаш още много възможности .

;)
:wink:

nasty_f
02-19-2007, 11:42
Ех как така сте влюбени все с 20 годишни с колички и парички бе,дееба? :roll: За този коментар искам да кажа,понеже явно съм забравила,защото това за мен не е нещо съществено...Та момчето е един обикновен човек като мен,като теб,като всички хора на земята.Няма кола,нито е от богатите,не е беден,но дори да е богат,беден-мен това не ме интересува.Щом го харесвам и мисля за него,а не за тия,които са с парички значи не ме интересуват такива неща.Не знам защо слагате всички под общ знаменател,всички хора са различни.На едни им харесва едно,на други друго...Не съм виновна,че съм от влюбчивите :twisted: ....Сега ясно ли ти стана?

nasty_f
02-19-2007, 12:00
Не знам какво толкова има да се бориш , остави се на течението просто . Пък и не знам дали си влюбена , просто здраво си хлътнала . Миличка , недей много се обнадеждявай , защото колкото и да не е много възрастовата ви разлика , я има .. и тя играе важна роля в една връзка . Ако стане нещо , добре дошло , ако ли не - недей се тревожи , ще имаш още много възможности .
Знам,че не трябва да се обнадеждавам,дори не го правя за щастие...И за тази разлика си е истина,явно него го притеснява много,пък и мен :roll: .Както тук ми дадоха съвет,ще се нося по течението и където стигне там,честно казано вече ми писна да ме правят на глупачка...Явно съм си такава щом се потдавам.Но кажете ми, Вие,бихте ли се сдържали на мое място да не сте с момчето,което харесвате безумно много поне за 1 вечер,след като имате възможност???И се чудя дали да не му призная какво изпитвам...Като си чатим и тъкмо му написах всичко,всички признания и го изтрих...ямам смелост да му го пратя.Сеста ми ме съветва да го питам,защото не губя нищо,но пак не смея.Представяте ли си колко съм объркана и колко ми е гадно щом търся съвет от Вас,при положение,че сестра ми винаги ми е давала правилни съвети,и отделно,че съм питала сума приятели и те ме съветват същото и пак не смея...Ако можех да чуя мнението на всички хора,тогава вече може да го направя...... :smt009 Много кофти ситуация,но само аз съм си виновна.Поне се утешавам с това,че има и хора,които са по-зле от мен.Но тази грешка няма да си я простя никога,никогаааааа!Не мога да разбера той какво иска,какво чувства?!?!?!?!?! :smt010 Само това искам да знам и нямам смелост да го питам ](*,) ](*,) ](*,) ...защото ме е страх от жестоката истина,която все някога трябва да приема.Когато си писахме аз го попитах дали съжалява и той ми каза,че не съжалява,но преди това бях в един приятел и му казах да му пише по скайпа какво е станало предишната вечер.Той отговори "нищо" и не мога да разбера защо го каза,за да крие,или защото за него това найстина е нищо :smt009 ....По-объркана не съм била никога,заклевам се!Или ако тръгнем да си пишем,или говорим по тая тема той я отбягва,сякаш не е станало нищо,не мога да го разбера...Дори като се видим,ако аз не отида при него той няма да се сети,или по скайпа,винаги аз пиша първа,защото съм сигурна,че ако не пиша той няма да го направи.Вече почвам да се чувствам нахална.Но когато си пийна малко и го дръпна да дойде при мен не ми отказва,нито ми казва да го оставя,или нещо от сорта...И като се сетя сега какво изпитвах тогава,докато бях с него,чак ме е яд на себе си...Но моят късмет,все си казвам,че това е прекалино хубаво,за да ми се случи и скоро ще стане нещо лошо :smt012 ....Какво мислите Вие.......

CrazyWitch
02-19-2007, 12:03
Ние не го познаваме.., не можем да приценим. От това което ми написа разбирам, че с тебе няма какви да е по-странни взаимоотношения, защото както се е натискал с тебе така и с много други момичета.
Ако главната ти причина да не нападаш момчето са годините искам да ти кажа, че майка ми и баща ми имат 12 години разлика.
Сдругия приятел.. не говориш почти нищо. Явно ти е през оная работа за него. По-добре го отрежи, защото това за мен не е връЗка.
Не говоря за разтоянието (понеже и аз водя връзка от разтояние 30км.), говоря за чувствата ти към това момче.
Явно ги нямаш... И без другия 19 годишния и с него .. би трябвало да се замислиш да сложеш край на връзката ти с гаджето ти.