PDA

View Full Version : записващо устройство



02-17-2007, 06:13
Хора,имам едно запитване,което може би е адски тъпо,ама кво да се праи,не мога да се справя сама.Скоро си купихме записващо устройство и нали инсталирахме си Nero Burning научихме се как става всичко със записването,сега обаче всеки път като нещо започна да се записва,паметта в диска С намалява.Като са отвори самият диск С файловете,които има,са не повече от 1-2 гб,а показва,че са използвани много повече.Помагайте,плс [-o<

Forslor
02-17-2007, 10:55
Хора,имам едно запитване,което може би е адски тъпо,ама кво да се праи,не мога да се справя сама.Скоро си купихме записващо устройство и нали инсталирахме си Nero Burning научихме се как става всичко със записването,сега обаче всеки път като нещо започна да се записва,паметта в диска С намалява.Като са отвори самият диск С файловете,които има,са не повече от 1-2 гб,а показва,че са използвани много повече.Помагайте,плс [-o<
Кажи ми само по време на запис ли забелязваш това ? Ако е така не се притеснявай самата програма си заделя от C: то място за собствени нужди и след това ги освобождава. По същия начин е и ако записваш със windows ако не си му задал/а къде да съхрани копията които си прави и селд записа изтрива(по подразбиране са в C:\Documents and Settings\User name\Local Settings......\CD Burning)

Composure
02-17-2007, 16:20
като копираш 1 диск в нерото неро прави огледално копие в Ц като го запишеш копието се трие само... :) най-просто казано

Forslor
02-17-2007, 22:45
като копираш 1 диск в нерото неро прави огледално копие в Ц като го запишеш копието се трие само... :) най-просто казано
Мда направо ми рарна/зипна/и т.н поста .
Най точно и най-просто казано е така =D>

nCuXaPaa
02-18-2007, 07:38
като копираш 1 диск в нерото неро прави огледално копие в Ц като го запишеш копието се трие само... :) най-просто казано
Мда направо ми рарна/зипна/и т.н поста .
Най точно и най-просто казано е така =D>
и аз сам сагласен =D>