PDA

View Full Version : Mnogo se kolebaq kakvo da napravq



02-17-2007, 08:06
Ot malko pove4e ot mesec stanah po blizak sus edno momi4e ot klasa toest sus neq ob6tuvam pove4e razbrah pove4e ne6ta za neq , i sigurno ot edna sedmica zapo4nah da izpitvam ne6to pove4e kum neq.Mnogo me pritesnqva tova 4e sme ot edin klas i ne znam kakvo da pravq, su6to ne znam kak da i go kaja za6toto mi e nqkak si spek :? .Posuvatvaite me kakvo da pravq za6toto ve4e zapo4vam da se poburkvam i ne znam kakvo da pravq.

Kraken
02-17-2007, 08:26
Ми кажи и го в прав текст кат се притесняаш толкоз важното е да почнеш да говориш тогава ии то като си почнал няма връщане назад така че щеш нещеш почнеш ли да говориш й го казваш...

Princesata
02-17-2007, 08:44
Кажи и го и се надяваи и тя да те харесва

BebeTooOoo
02-17-2007, 08:54
Човече по-добре й кажи.Ако не признаеш това което чувстваш,няма нищо да се получи.А и това че сте от един клас с нищо не пречи според мене.Напротив.Няма нищо страшно да приззнаеш на едно момиче какво изпитваш към нея.Може чувствата ви да са взаимни.Нищо не се знае и по-добре направи така че да узнаеш.Айде успех :) :wink:

dAnnyb0y
02-17-2007, 10:01
Това, че споделянето на една класна стая пречи е мит.
Ако сте достатъчно сериозни и наистина изпитвате нещо един към друг няма да имате проблеми. Излизай с нея известно време, после и разкрий каквото имаш, ако ти се оправдае с това, че сте от един клас го приеми като отказ и опитай да запазиш приятелство.

bibi@fit1
02-17-2007, 10:34
спокойно пич, няма да се умира..не се притеснявай. Мисля че ако й кажеш за чувствата си тя няма да ти се изсмее или нещо от рода, най-многото да ти каже че й е нужно време да помисли. А за това че сте от един клас, ами и аз имах подобни съмнения преди няколко месеца...но когато тръгнах с момчето се оказа, че всъщност никой не ни сочи с пръст, ами напротив ни завиждат защото можем да сме по цял ден заедно.
Пожелавам ти успех и дано всичко стане както искаш

ANGEL4E
02-17-2007, 10:42
tova 4e ste ot 1 klas ni6to ne zan4i kaji moje i tq da izpitva sa6toto...nali znae6..."lubovta e po silna ot vsi4ko"... :-D ...nai vajnoto e da i kaje6...i vsi4ko 6te se opravi 6te vidi6...(dano samo i tq da izpitva sa6toto za6toto ina4e... :roll: )

ThePainIsReaL
02-17-2007, 10:56
В случая проблемът ти не е , че сте от един клас , а че си доста срамежлив . Карай по-смело . Флиртувай с нея ... не е необходимо в прав текст да й кажеш : "Харесвам те , кефиш ме или квото там " Просто я накарай да го усети .

Th3WildAng3l
02-17-2007, 11:42
Искам да знам тези, които казвате че не е проблем изобщо изпитвали ли сте го на главата си. Нали се сещате че може да има много неща, които не могат да се напишат в един пост. В момента точно съм хлътнала по един съученик. Е .. ситуацията е малко сложна, но да речем че спестявам много подробности. Това което ме спира да говоря с него:
1. от различни групички сме в класа - той е от "гангстерите", аз от "по-срамежливите" ако може така да се каже. Имаме различни приятели, и общо взето моите приятелки не могат да понасят неговите.
2. пет години в един клас - до сега сме гледали по един начин един на друг .. и сега по съвсем различн.. както и тези около нас.
3. просто познавам за какви хора става въпрос в класа и ми е пределно ясно как ще се месят (щом коментираха 2 месеца как ние двамата сме танцували и т.н представям си какво ще бъде после)
Просто като не сме в ситуацията трудно можем да кажем дали е трудно, лесно, страшно и т.н.
А сега директно по въпроса. Ако наистина искаш да се получи нещо трябва да говориш с нея. Най-малкото да се държиш приятелски с нея, да си близо до нея. Ако не можеш да и го кажеш направи така че нещата да се развият спонтанно. От личен опит ти казвам че трябва да говорите. Аз не говорих ... той също не говореше. А беше видно че има нещо. На 14-ти февруари разбрах че си има приятелка. Не знам дали съм го загубила, но знам че ми е кофти. И кой е виновен - той защото не говори с мен. Аз - защото реших да оставя нещата така и да чакам той да направи първата крачка. Не мога да му се сърдя че си гледа живота. Както и ти няма да можеш да се сърдиш на момичето, ако един ден разбереш че си има приятел, а ти така и не си опитал. По-добре действай сега отколкото да съжеляваш после.

iiirish
02-17-2007, 11:45
няма от какво да се притесняваш. щом сте станали по-близки дори и тя да има единствено приятелски чувства към теб, съм сигурна, че ще те разбере ;)
а ако те харесва какво по-хубаво от това :D без значение е, че сте от един клас, така всъщност дори е по-хубаво ;) повярвай ми, казвам го от личен опит ;)

02-17-2007, 12:12
po cql den govorime ama ne znam kak da i go kaja mnogo mi e trudno

_tweety_sweety
02-17-2007, 12:40
Щом по цял ден говорите,и щом си толкова притеснителен,не е необходимо веднага и в прав текст да и казваш какво изпитваш.Можеш да започнеш с комплименти,неволно докосване по рамото или ръката,майтапи.Да се опиташ да скъсиш дистанцията и работата ще стане от самосебе си.Ние момичетата сме доста чувствителни и ще усетим нежното отношение и вниманието ви към нас.
Късмет и стискам палци :)

02-17-2007, 12:50
Щом по цял ден говорите,и щом си толкова притеснителен,не е необходимо веднага и в прав текст да и казваш какво изпитваш.Можеш да започнеш с комплименти,неволно докосване по рамото или ръката,майтапи.Да се опиташ да скъсиш дистанцията и работата ще стане от самосебе си.Ние момичетата сме доста чувствителни и ще усетим нежното отношение и вниманието ви към нас.
Късмет и стискам палци :)
emi staraq se vseki den da go pravq

02-17-2007, 12:56
На колко си ? :roll:

fillis
02-17-2007, 12:58
mi bih te posavetval da otide6 i da i kaje6 moje bi e tq se kolebae i sa6to ispitva ne6to kam teb no ako tq ti kaje 4e iska da si ostanete priqteli ne i se sardi i ne se skarvai s neq

02-17-2007, 13:10
kakvoto i da kaje nikoga nqma da i se razsurdq ili da se skaram s neq a ina4e sum na 16

02-17-2007, 19:57
zapo4vam da se poburkvam

koalka
02-17-2007, 20:07
Първо й го покажи, а после й го кажи. :wink: Най-важното е да си уверен в себе си и да не се притесняваш чак толкова много, няма за какво.И какво като сте от един клас?Да не ти пука.

02-18-2007, 06:46
mislq 4e i tq izpitva ne6to kum mene,to4no tova me pritesnqva 4e sme v edin klas i znam kak 6te ni obsujdat i ne samo klasa no i u4ili6teto

02-18-2007, 12:44
dnes q pokanih da izlezen na kafe itq se suglasi kazah i vsi4ko napravo za6toto ve4e ne izdurjah i tq kaza 4e ima su6to 4ustva kum men :smt008

Jessika_MG
02-18-2007, 12:49
Няма защо да се спичаш, щом и мацката е навитак всичко е ок 8) Това, че сте от 1 клас не е пречка =;