PDA

View Full Version : pritesnenie



02-17-2007, 14:25
Здравейте
Аз съм на 17 почти 18 години и си имам приятел.Тази вечер мисил да го направим -и на двамата ще ни е за първи път :oops: няма каде да го направим и той ми каза че ще идем там на някво място където било тъмно и никой няма да ни види имаме голямо желание да го направим обаче аз се притеснявам от това да не забременея знам ще си сложи презерватив обаче пак се притеснявам да не си скъса макар че приятелят ми каза че ще бъде изключително внимателен и тогава ще стане белята :smt009 Моля ви успокойте ме някак си и като сложи презерватива колко процента има вероятност да се скъса сори за тъпата тема обаче много мее стах да не забременея а в сэщото време искам да го направим :roll:

Nadelina
02-17-2007, 14:27
Spokoino be momiche... Prezervativa nqma da se skysa ako e slojen kakto trqbva..

02-17-2007, 14:30
Spokoino be momiche... Prezervativa nqma da se skysa ako e slojen kakto trqbva..


kakvo zna4i pravilno odeve toi mi kaza 4e neznai kak s eslaga prezervativ :smt005 :smt005 :smt005

Logopeddd
02-17-2007, 14:33
Тъкмо тази вечер ще се научи!

Nadelina
02-17-2007, 14:40
Emi ima si ukazanie na prezervativite... pyk i tuk po tozi site mojesh da namerish ukazanie..

Logopeddd
02-17-2007, 14:41
Указания няма на Спортекс и на тези от 20 ст. Има на Лайфстайл и на Дурекс, ама последните са много тесни (поне за мен).

02-17-2007, 14:43
Emi ima si ukazanie na prezervativite... pyk i tuk po tozi site mojesh da namerish ukazanie..
znaete li toku 6to gledah temata za prezervativite i naprao se izpla6ih :cry: NE ISKAM DA PRAQ SEXXXXXX NIKOGAAA :( :smt010 :smt010

bawdy talk
02-17-2007, 14:45
Указания няма на Спортекс и на тези от 20 ст. Има на Лайфстайл и на Дурекс, ама последните са много тесни (поне за мен).
Тя като сабуе гащите той едва ли ще чете указанието :-D

Nadelina
02-17-2007, 14:54
Указания няма на Спортекс и на тези от 20 ст. Има на Лайфстайл и на Дурекс, ама последните са много тесни (поне за мен).
Тя като сабуе гащите той едва ли ще чете указанието :-D

Ako go interesuva dali she stane tatko she chete i horo shte igrae... A na avtorkata bih kazala - Nedei da se kosish tolkova.. Vsichki pravim sex.. i nqma nishto koi znae kolko kosejno :P

CrazyWitch
02-17-2007, 14:57
Вкарваш си паранои .. които са излишни.
Всичко, ще е ок..
=)

bawdy talk
02-17-2007, 14:59
Той като ще прави секс трябва да се е упражнил преди това и да знае как да го сложи бързо,лесно и правилно!От голямо значение е дори как ще отвори пакета на презерватива.Ако удраска гумата нищо чудно по време на акта да се скъса и да стане баща!

alkobalko
02-17-2007, 15:32
Накарай го преди това да прочете опътване или да се упражнява, колкото и смешно да звучи.
А ти не се притеснявай толкова, не се забременява лесно.

sWeEt_SeEd
02-17-2007, 17:16
еми все пак си на 18... кфото и да се случи би тряало да се справяш сама и да си поемате отговорността...презервати а може да се скъса,може и да не се,споко не е хартия тфа...а сигурността му е 98% мисля че...то си пише там тц тц :smt006

Glezanka
02-17-2007, 19:07
I kwo tolkoz si se zapritesnila ... na mene purwiq mi put mi beshe bez prezerwatiw ... dori ne mi doide na um che e bez ...
A za towa kak se slaga kondom ... priqtelq ti da se pouprajni malko,da probwa predi towa,da prochete ukazanieto i taka ;)

02-17-2007, 19:12
Накарай го преди това да прочете опътване или да се упражнява, колкото и смешно да звучи.
А ти не се притеснявай толкова, не се забременява лесно.
Сор.... ама ми се стори много смешно сега ако ми кажеш къде мога да намеря опътване за това. И вече като някой има проблем ще казвам RTFM :lol: :lol: :lol: :P

alkobalko
02-17-2007, 19:20
Накарай го преди това да прочете опътване или да се упражнява, колкото и смешно да звучи.
А ти не се притеснявай толкова, не се забременява лесно.
Сор.... ама ми се стори много смешно сега ако ми кажеш къде мога да намеря опътване за това. И вече като някой има проблем ще казвам RTFM :lol: :lol: :lol: :P

В сайта има специална тема по този въпрос, даже е важна в този раздел и се казва "За презервативите".

koalka
02-17-2007, 20:46
Презерватива не се къса толкова лесно.Но го правете на място, където има малко светлина, ако искате да е по-тъмно, за да бъде по-внимателен и да има видимост.

ThePainIsReaL
02-17-2007, 21:23
Ако толкова много паранои си вкарваш , нищо няма да усетиш . И ще съжалиш след време . И вие сте големи .. толкова ли не може поне за първия път на хотел да отидете , за да е на легло . Къде ще се денете в този студ ..