PDA

View Full Version : Problem pri erekciqta



02-17-2007, 14:48
Imam mn nepriqten problem. S priqtelkata mi se opitvame da go napravim (za 1-vi put i na 2-mata), no prosto kato si sloja prezervativa i pochva da mi pada... Ne znam na prezervativa li se dulji ili na tova, che mi e malko pritesneno i che vnimavame da ne q boli.. Molq vi, daite mi suvet!

Nadelina
02-17-2007, 14:53
Emi ako chakash sumati vreme dokato go vkarash she padne.. normalno.. Nali trqbva s neshto da poddyrjash erekciata..

02-17-2007, 14:53
Moje prezarvativA da e mnogo tesen.. dobre posle kato zapo4nete ne ti li se nadiga pak!? shoto pri mene e neshto podobno prezarvativite sa mn tesni i na gadjeto mi mu e malko trudno,... edna dve celuvki i ezi4eta po vrata i mu se vdiga pak:)))

02-17-2007, 15:45
Ne moga da ne chakam.. Za 1-vi put i e i q boli.. A i ne vliza mn lesno.. Stava mi gadno, che taka se poluchava i mi pada dopulnitelno..

Nadelina
02-17-2007, 16:16
Probvai pyrvo s prysti.. vyzbudi q dobre za da ne q boli.. nakarai q da se otpusne maximalno za da ne q boli mnogo.. Ama inache normalno e da q boli.. i bolkata e tyrpima.. i e samo pyrvia pyt mamka mu.. tolkova li ne moje da q ponese?

XpM
02-17-2007, 16:47
Imam mn nepriqten problem. S priqtelkata mi se opitvame da go napravim (za 1-vi put i na 2-mata), no prosto kato si sloja prezervativa i pochva da mi pada... Ne znam na prezervativa li se dulji ili na tova, che mi e malko pritesneno i che vnimavame da ne q boli.. Molq vi, daite mi suvet!

Много мислиш в презерватива и забравяш за секса...

Докато го слагаш си играй с него и мисли за мацката. Още по-добре ще е ако я помолиш тя да ти го сложи - момичетата обикновено нямат нищо против. Ако е във вид на някаква игричка, пиеска и т.н. работата направо заспива :wink:

sWeEt_SeEd
02-17-2007, 16:52
споко ,и на нас ни беше за пръв път като г о прайхме и първите 2-3 пъти му падаше като си сложи капута или пък ако не му оадне не можеше да свърши,нищо не усещал така,било гадно,после свикна... са няа ядове :wink: