PDA

View Full Version : kecki sre6to tok4eta



valito
02-17-2007, 15:19
vav vsqko u4ili6te ima xora koito nosqt kecki i tok4eta i4esto stava taka 4e ima nqkakav vid nenavist ot ednite kam drugite. :smt014 smqtate li 4e trqbva da ima tazi ako moje das e nare4e diskrimina4iq kam tezi koito nosqt kecki ot tezi koito nosqt otk4eta i obratnoto ot tezi koito nosqt kecki kam tezi koito nosqt tok4eta?

02-17-2007, 15:26
hahahahha, tva beshe edno ot nai-typite raboti deto sym chela tuk. a prostotiqta vsyshtnost kipi. vlizam za da se smeq... :::

Bodom_child
02-17-2007, 15:49
Кецовете рулз!(нищо че вече не нося)
Принципно на токчетата им няма нищо, но като се загледа човек 60% от момичетата които носят токчета, носят или прекалено идентични модели или просто не им отиват.
:shock: Да не говоря че има и необразовани в ходенето на токчета :lol:
+ това кецовете придават по спортна и естествена натура на хората

:-k

e_l_i_z_a
02-18-2007, 11:54
Отдавна не съм писала тук.Но ето,че реших да влизам отново редовно и това е първата тема,която ми грабна окото.Само че...хмм...не разбирам целта на темата :-D Както и да е.
Обувките са представени в много различни видове за различни случаи.Не виждам проблем някои от хората да носят токчета,а други-кецове.Попринцип 70% от учителите в повечето училища носят токчета...някой "ненавижда" ли ги :?: :smt005 Кецовете са удобни спортни обувки,подходящи за неофициалната(и при повечето хора по-голяма) част от ежедневието.Токчетата пък са обувки,разграничаващи двата пола,в което няма нищо лошо.Придават елегантност,ако правилно са съчетани с тоалета като цяло.Затова се изискват определени стилови умения ;-) Хората са различни,както и обувките са различни :arrow: Има различни обувки за различните хора :!:А има и хора,които имат абсолютно всякакви обувки за всевъзможни случаи.И според мен те правят най-добре(лично мнение!) :wink:
А може би конфликтите идват оттам,че "кецовете" си мислят : "Тая ква е лигла...като някоя противна префърцунена кукличка е с тези токчета..!!!",а на подсъзнателно ниво мисълта всъщност е : "Господи...де да можех и аз да изглеждам така !!!"(конкретизирам-става въпрос за момиче-"токче" :smt005 ,което наистина изглежда добре!)...
А пък "токчетата" си мислят : "Майко мила...тая пък е като някоя повлекана !!!Как може да се мъкне така ! Не я ли е срам?Аууу..срам и позор за момичетата!!! :evil: ".
Вмъквам и това,че има момичета,които се обличат леко широко,но това не ги прави грозни.Напротив,дори им отива и изглеждат привлекателно.Мнението ми не е с цел да обиди някого!А това,че наричам "двете социални групи" с "токчета" и "кецове" ,е провокирано от самата тема така че никой да не се сърди :wink:
П.С. Проблеми от този сорт за мен,лично,не са проблеми.Само дребнави хора могат да си губят времето с това да гледат и да съдят другия как се е облякъл.Всичко е до човека :wink:
Айде Пийс,че много се разприказвах...хахах :smt005

03-16-2007, 19:29
hah аз пък не виждам какъв е проблема да се носят и двата вида обувки :)... аз нося кецове, първо защото са удобни, второ защото ми харесва как стоят и трето защото са красиви... какво лошо има да си носиш дънки с кецове или спортна пола с кецове (според мен си стои перфектно). А понякога нося и токчета, когато случея го налага, когто съм по-официално облечена и т.н. Също ми харесва как стоят, но прсото са по различен вид облекло... Мразя такива дискриминации "кецове" "токчета" :lol:

*PaLaVa_ZaKaChKa*
05-07-2007, 20:04
Emi moito mnenie si e KECKI RLZZZ!!!