PDA

View Full Version : kecki sre6tu tok4eta



valito
02-17-2007, 15:26
vav vsqko u4ili6te ima xora koito nosqt tok4eta i kecki.smqtate li 4e ttrqbva da ima da go nare4em nqkakv vid disriminaciiq ot tezi koito nosqt kecki kam tezi koito nosqt tok4eta i obratnoto ot tezi koito nosqt tok4eta kam tezi koito nosqt kecki

GLeZoRanA
02-17-2007, 15:37
Според мене трябва да има ДИСКРИМИНАЦИЯ за неграмотните стигнали до средното училище

Mimka_sweet
02-17-2007, 15:39
Ами ддз.Обаче аз си нося кецки ама през зимата да не мръзна си носих ботушките (без токчета) ........... и общо взето тъпа тема :smt005

Swinkenhoffer
02-17-2007, 15:43
кецки = токчета

голяма част от тея, които носят "кецки" се мислят за много готини и гледат от високо на онези, които носят токчета. кецарите, видиш ли, са бунтарски и не знам какви, а токчетата са за некви фръцли, курви и подобни. всеки ден в училище виждам разни такива смотли, дет като са нахлузили галоши за 200 лева и вече не знаят на кой свят се намират от кеф.
все тая е дали си с токове или кецове. нито едното не е оригинално и интересно.

RAWRRR
02-17-2007, 15:47
кецки = токчета

голяма част от тея, които носят "кецки" се мислят за много готини и гледат от високо на онези, които носят токчета. кецарите, видиш ли, са бунтарски и не знам какви, а токчетата са за некви фръцли, курви и подобни. всеки ден в училище виждам разни такива смотли, дет като са нахлузили галоши за 200 лева и вече не знаят на кой свят се намират от кеф.
все тая е дали си с токове или кецове. нито едното не е оригинално и интересно.

Кхх..фешън пънкс :smt043

За мен идеала за обувки е червени олд-скуул гуменки :smt016 :smt016 :smt016

My_Infernal_Majesty
02-17-2007, 15:48
Еми всеки с вкуса си- по принцип тези които носят токчетата не харесват тези които носят кецове- един вид това е война м/у двата стила, според мен поне.

Аз си нося кецове /и не са за 200 лв както някой по-горе беше написал! [-X / и са си ми много по-удобни, не смятам да се виря на киокили или да строша някой крак щото иамам горчив опит от токове- дори и не високи толкова не мога да ходя на тях че аз дори в нас не мога като се опитам, пък камо ли навън. :smt019

Swinkenhoffer
02-17-2007, 15:56
За мен идеала за обувки е червени олд-скуул гуменки :smt016 :smt016 :smt016

но и те вече са покварени... ](*,)

My_Infernal_Majesty, това че твойте не са за 200 лева не значи, че някоя проста коза няма да се изръси с толкова, щото е гъзарка. и мойте не струват толкова, но съм виждала какви ли не изцепки :lol:

punisher
02-17-2007, 15:57
божке,,,, :smt005 тия с кецовете се мислели за по-готини от другите...
абе вие МАлллооУУмни ли сте бе :smt016 :mrgreen:
всички независимо дали носят кецове,токчета или гуменетки се мислят за повече от другите щом си харесват своето...

Иначе аз не съм фен на токчетата ... адски ме дразнят.
Кецовете ме радват общо взето...,но не нося само тва.

RAWRRR
02-17-2007, 16:01
За мен идеала за обувки е червени олд-скуул гуменки :smt016 :smt016 :smt016

но и те вече са покварени... ](*,)



Знам,но какво значение има..на външен вид сте еднакви,но ти си знаеш,че си истинска,а те си хабят живота подражавайки на теб. :-D

FZ
02-17-2007, 16:09
Az po princip predpo4itam kecovete...mnogo sa po udobni za u4ili6te, a i ne me kefi da hodq prekaleno s oficialni drehi na u4ili6te.. :)

sherry
02-17-2007, 16:12
За мен е простотия това...Да делиш хората според обувките/дрехите. За мен няма голямо значение как се носи един човек, важното е да ми е приятен. Не трябва да има война между различните хора....

punisher
02-17-2007, 16:13
Az po princip predpo4itam kecovete...mnogo sa po udobni za u4ili6te, a i ne me kefi da hodq prekaleno s oficialni drehi na u4ili6te.. :)
не е нужно да си официална като си с токчета :wink:
ето например всички прости селянки си ходят с дънки тип анцунг и дънкови ботушки с токчета :-D (ауу.. фешън фешън..)

RAWRRR
02-17-2007, 16:25
За мен е простотия това...Да делиш хората според обувките/дрехите. За мен няма голямо значение как се носи един човек, важното е да ми е приятен. Не трябва да има война между различните хора....
Е,да на теория е така..
Но на практика..
Признавам си имам предразсъдъци към фешъни (от всякакъв вид,хаусъри,чалгари,пънков ,метъли).
Но това си има и реално обяснение,по човека може да съдиш по дрехите в повечето случаи,защото дрехите отразяват неговия светоглед и социалната му среда..а имайки предвид второто може да си направиш и извод на за него по метода на дедукция.

sherry
02-17-2007, 16:35
За мен е простотия това...Да делиш хората според обувките/дрехите. За мен няма голямо значение как се носи един човек, важното е да ми е приятен. Не трябва да има война между различните хора....
Е,да на теория е така..
Но на практика..
Признавам си имам предразсъдъци към фешъни (от всякакъв вид,хаусъри,чалгари,пънков ,метъли).
Но това си има и реално обяснение,по човека може да съдиш по дрехите в повечето случаи,защото дрехите отразяват неговия светоглед и социалната му среда..а имайки предвид второто може да си направиш и извод на за него по метода на дедукция.Heh, много сложни думи употребяваш :D Сам/а каза, че има фешъни, които слушат различна музика...Винаги ще си има позьори и повърхностни хора. Но винаги ще си има и хора, които си струва да опознаеш и които не трябва да отхвърляш заради външната обвивка. Така че не съди за човека по начина, по който се носи. Познавам много лицемерни и злобнички хора, които слушат метъл. Но познавам и едно супер добро, интелигентно момиче! Познавам кухи чалгарки, които не могат да вържат 2 думи на кръст, но познавам и супер добри, умни и толерантни момичета. Не трябва да вписваме хората в рамки.

valito
02-17-2007, 16:42
i az ne smqtam 4e trqbva da se delqt na drexi i obuvki,no napraavix taq temi4ka 6toto v moito daskalo naprimer tva da nosi6 kecki e'' mnogo mnogo tapo ne6to, ai nebilo krasivo na edno momi4e da nosi takiva ''golemi,kato buca obuvki''tva sa komentarite koito sam 4uvala za keckite.principno az xaresvam keckite i sam za tqx....oba4e vseki s mnenieto si v kraina smetka......

RAWRRR
02-17-2007, 17:01
За мен е простотия това...Да делиш хората според обувките/дрехите. За мен няма голямо значение как се носи един човек, важното е да ми е приятен. Не трябва да има война между различните хора....
Е,да на теория е така..
Но на практика..
Признавам си имам предразсъдъци към фешъни (от всякакъв вид,хаусъри,чалгари,пънков ,метъли).
Но това си има и реално обяснение,по човека може да съдиш по дрехите в повечето случаи,защото дрехите отразяват неговия светоглед и социалната му среда..а имайки предвид второто може да си направиш и извод на за него по метода на дедукция.Heh, много сложни думи употребяваш :D Сам/а каза, че има фешъни, които слушат различна музика...Винаги ще си има позьори и повърхностни хора. Но винаги ще си има и хора, които си струва да опознаеш и които не трябва да отхвърляш заради външната обвивка. Така че не съди за човека по начина, по който се носи. Познавам много лицемерни и злобнички хора, които слушат метъл. Но познавам и едно супер добро, интелигентно момиче! Познавам кухи чалгарки, които не могат да вържат 2 думи на кръст, но познавам и супер добри, умни и толерантни момичета. Не трябва да вписваме хората в рамки.

Е,да но..ако и двамата сте от една социална среда..това не е най-точната дума,но да кажем и двамата сте чалгари и се обличате както какичките по Планета,значи и двамата харесвата чалга и сте пример за чалгарския манталитет..нещата на които ви "учи" чалгата..споделяте едни и същи идеи,или поне по-сходни от тези,в които вярват метълите..

Аз не казвам,че е лошо да се общува,да се сприятелява и тн с хора с различни светогледи,ала според мен е за предпочитане да си избереш някой с който имаш повече общи точки.Не,не мисля,че противоположностите се привличат.

Няма да срещнеш духовно извисена чалгарка,която в същото време да припява "Радка пиратка" или "Наща система 442",освен ако и ти не ги харесваш също като нея..няма да харесаш надрусан пънкар,ако и ти не си с такава идеология..Всяка жаба да си знае локвата.

П.С Колкото за сложните думички,не мисля че съм използвала сложни,но философията много ме влече,а те са в основата й.Днес бях поканена специално да участвам в регионална олимпияда по философия,но така препих предната вечер,че не можах да стана навреме.

malka_sladuranka
02-17-2007, 17:13
Хехе, каква тема само. Ами аз попринцип си нося токчета, ама имам и едни галазки. :-k Защо пък трябва да има дискриминация? На който му харесва с кецове и му е удобно нека носи. И както прочетох в някои постове, че само фръцлите и к*рвите носели токчета - това не е вярно. [-X Като има к*рви с токчета, така има и кецове, и с гуменки, и с джапанки...

`Death`Whore`
02-17-2007, 17:14
Според мен пък има доста сериозен конфликт кубинки-токчета. Моля да бъде обсъден сериозно и задълбочено.

sherry
02-17-2007, 17:15
Много грешиш...
Няма такива неща като "чалгарски манталитет". Човек или е прост или не. Един ако е простак, дори да нахлузи кецовете и да се прави на много умен, пак ще ти е антипатичен, нали?

Имам една приятелка от моя клас. Слуша люта чалга, а иначе е доста умна. Има много хубави оценки, разсъждава идеално по литература и фолософия...Ще кандидатства психология. Не мисля, че това е чалгарски манталитет. Има и много такива примери. Това, че примерно я кефи вечер да слуша някви кючеци на купон или да плаче на някви любовни баладки, не я прави по - долу. Човек или е свестен или не е. Няма значение как се носи и кво слуша.

RAWRRR
02-17-2007, 17:24
И ти си права,ала аз говоря за ноумените,а ти за феномените.
Примерите които ми даваш,са за хора,които са изкл-чения от това,което аз написах като общо положение.
Разбира се че не за всички случаи може да се направи характеристика на някои особености на интелекта по дрехите,но в повечето случаи може.
Не случайно във втория пост по темата написах "в повечето случаи".

magesniko
02-17-2007, 17:53
Според мен пък има доста сериозен конфликт кубинки-токчета. Моля да бъде обсъден сериозно и задълбочено.

по скоро конфликта е кубинки-сякви други обувки,маратонки и т.н. ,като най-големия аргумент срещу кубинките е че се вмирсват краката,а тва са пълни глупости.

kissyto
02-21-2007, 15:59
spored men e gotino da hodi6 s kecovee na daskaloo ili eksurviq ili malko po moderni na kafeneta a s tok4eta spored men ne e gotino da hodi6 na daskalo 6tot e tvurde oficiqlno te sa za diskoteka

DaRk_FaIrY
02-21-2007, 16:07
Еми всеки с вкуса си- по принцип тези които носят токчетата не харесват тези които носят кецове- един вид това е война м/у двата стила, според мен поне.

Аз си нося кецове /и не са за 200 лв както някой по-горе беше написал! [-X / и са си ми много по-удобни, не смятам да се виря на киокили или да строша някой крак щото иамам горчив опит от токове- дори и не високи толкова не мога да ходя на тях че аз дори в нас не мога като се опитам, пък камо ли навън. :smt019 и аз съм на това мнение
:D хм какво значение има дали си с кецове или токчета все тоя! различни хора различни интереси :)

AliceSw
02-21-2007, 16:13
тва е тъпо, вече всички носят не само кецове, но и олд-скуулки със сърчица по тях, а имаше поне в Ловеч, едни остри е токче, а иначе са като олд скул кец със бялото отпред, със всичко :smt005 :smt005 :smt005

нямам против кецовете, нямам против токчетата, но имам против безумията - един ден със високи ботуши на животински мотив, лъскави панталонки до коляното и блуза, от която изкачат циците на мацката, а на другия ден да ми се появи с кецки, широки панталони, колан с кабзи и двоен ръкав :smt011

sherry
02-21-2007, 16:24
И ти си права,ала аз говоря за ноумените,а ти за феномените.
Примерите които ми даваш,са за хора,които са изкл-чения от това,което аз написах като общо положение.
Разбира се че не за всички случаи може да се направи характеристика на някои особености на интелекта по дрехите,но в повечето случаи може.
Не случайно във втория пост по темата написах "в повечето случаи".
Хех, ти говориш за феномен, аз за ноумен. Феномен - това са нещата такива, каквито ни се явяват, а ноумен - нещата такива, каквито са. В случая ти съдиш за човека по външния облик, по начина на обличане. От това следвало какъв бил. Не е така. Не са единични случаи хората, които биха могли да те изненадат. Има много хора, които са свестни, но няма как да го разбереш, след като си предубедена. То така е най - лесно. Нали знаеш "Лошото е, че съдим за книгата по корицата. А трябва да прочетеш ВСИЧКО, за да я разбереш...И дори тогава може да не разбереш ВСИЧКО...".
Чудя се, колко ли "чалгари" си опознала истински, че да съдиш за тях какви са. Може би много малко. Защото са "селяни". Общоприето е, лепим етикети и така е много лесно. По - разумно би било да дадеш шанс на един човек да ти покаже какъв е, преди да го отхвърлиш.

Violenza
02-21-2007, 18:10
И к'во?! 'Оная е с токчета, ебаси курвата...'
Не нося токчета, но нямам нищо против тези, които носят.
Всеки си има стил и има право да избира.
Не може да съдите хората по обувките.

Най-смешното е, че някои дето до вчера ходят с токчета и т.н. и на другия ден с блузка на ЛП, някфи измислени кецове на мания и ай... 'аз съм ебати яката метълка' или обратното... /в моето даскало половината са така...пффф/ Те определено бият рекордите за 'смешки'

koalka
02-21-2007, 18:22
Токчета не нося, а имам едни кецове Мания.150 лв. е абсурд да дам за кецове.И не, не мисля, че има дискриминация.

shadow4e
02-21-2007, 18:22
кецки = токчета

голяма част от тея, които носят "кецки" се мислят за много готини и гледат от високо на онези, които носят токчета. кецарите, видиш ли, са бунтарски и не знам какви, а токчетата са за некви фръцли, курви и подобни. всеки ден в училище виждам разни такива смотли, дет като са нахлузили галоши за 200 лева и вече не знаят на кой свят се намират от кеф.
все тая е дали си с токове или кецове. нито едното не е оригинално и интересно.
Буффф, аз нося токчета, защото съм ниска и не са 200 лв и какво от това, за какво да съм надута, в моята компания сме смесени през зимата, а през лятото, почти само аз нося чехли. Защо да не нося това, което ми е по-удобно, а и поради здравословен проблем нямам избор.
Бих предпочела да нося пролет и есен кецки. За мен и двете са хубави и всеки да си носи каквото иска.

Gangsta_zone
02-22-2007, 07:35
1-во. Ква дискриминация може да има за мене тва е абсурд, ама верно че в мойто даскало момичетата се броят на пръсти. Познавам много момичета които носят кецове и такива дет носят токчета и са си доста добри приятелки и се разбират перфекно (токчетата с кецовете имам предвид :d )
2-ро. Мразя чалгарския стил на обличане и въпреки това една от най-добрите ми приятелки момичета така ходи. С токчета с тесни блузки, тесни дънки и т.н. и нямам нищо против тя да ходи както на нея си и харесва. Дрехите й НИКОГА няма да ме накарат да се отдръпна от нея или подобни глупости!!!
3-то. Друга моя най-добра приятелка слуша метъл и рап, ходи с кецове, смъкнати дунки и т.н. и наистина повече ми харесва тя как се облича сравнения с горната но НИКОГА не съм правил разлика между тях двете в тва отношение.
4-то. Лично аз момичетата които ми харесват (на пръв поглед) са тези дет носят кецове смъкнати дънки, широки дрехи и т.н.
5-то. Кво лошо има ако някой има пари да даде 200 лева за кецове. Ако той си е някав смотаняк ако ще и за 2000000000 да си купи си е същия.

За сега тва ако измисла нещо друго ще пиша.

punisher
02-22-2007, 13:54
ей ТИ! там се ходи с кецове! там се ходи с токчета!
малии..
:smt005
абе я стига глупости.. ако щем ше слеза долу в пясъчника пред блока с токчета и булченска рокля..
кой къде си ще с квото си ще ше ходи... пък кой какъв е си личи от далеЕеко.. далеееЕЕеко... :mrgreen: :smt006

и все пак... долу на малките дрисли с токченца по умрелите кафенета ( :smt005 ) пффф...
аз лично лягам на някоя поляна с пиво и кецове :mrgreen:

malka_sladuranka
02-22-2007, 14:01
ей ТИ! там се ходи с кецове! там се ходи с токчета!
малии..
:smt005
абе я стига глупости.. ако щем ше слеза долу в пясъчника пред блока с токчета и булченска рокля..
кой къде си ще с квото си ще ше ходи... пък кой какъв е си личи от далеЕеко.. далеееЕЕеко... :mrgreen: :smt006

и все пак... долу на малките дрисли с токченца по умрелите кафенета ( :smt005 ) пффф...
аз лично лягам на някоя поляна с пиво и кецове :mrgreen:
Мислиш ли, че е много красиво да видиш момиче, търкалящо се на поляна и наливащо се с бира :smt012

punisher
02-22-2007, 14:18
ей ТИ! там се ходи с кецове! там се ходи с токчета!
малии..
:smt005
абе я стига глупости.. ако щем ше слеза долу в пясъчника пред блока с токчета и булченска рокля..
кой къде си ще с квото си ще ше ходи... пък кой какъв е си личи от далеЕеко.. далеееЕЕеко... :mrgreen: :smt006

и все пак... долу на малките дрисли с токченца по умрелите кафенета ( :smt005 ) пффф...
аз лично лягам на някоя поляна с пиво и кецове :mrgreen:
Мислиш ли, че е много красиво да видиш момиче, търкалящо се на поляна и наливащо се с бира :smt012
ее..много загрози гледката де... :lol: (така не се виждам хич...)

тва мое изказване си прозвуча кофти вярно :lol: ,но ето какво исках да кажа всъщност ... >>> предпочитам да си правя кефа сред природата :wink: (което не включва въргаляне по земята :lol: )
(между другото тва нямаше общо с темата ама аз като се разписах и го обърках на съвсем друго... прощвайте.. ;-) )

бту.... даже не обичам бира :D

Jessika_MG
02-22-2007, 19:42
Егати темата... Какво значение има кой как ходи?! Дискриминация за това как ти е удобно да се носиш и как се чувстваш добре ? УАУ!!!

BornFromPain
02-22-2007, 19:53
Хаха абе вие се радвайте че не сме в Щатите.. Да видите тогава групички Кецбойс с жълти връзки как ще вършеят из София и ще наказват всичко що е ънтру.
Естествено ще има и Антикецисти ама те ще се покриват щото тия с кецовете са плъзнали навсякъде. Изобщо щеше да е грозна и опасна гледка, така че се радвайте че тука само си говорят зад гърбовете :lol: :lol:

rosskata
02-22-2007, 20:19
Има си обувки за всеки случай, Аз не нося токове, защото не са ми удобни... Но няма да тръгна с кецове на театър или на дискотека... Не ми се връзва...

До всички които държат да са "ориджинъл" и единствени по рода си: гумени цървули му е майката!

KiLLeR_InSTiNkT
02-23-2007, 10:42
Айдеее, са почнахте да се делите на такива дето носят токчета или кецки. Не е важно с какво ходят, важни ас самите хора. Дреме ми дали са с кецове или с токчета. Не може да кажеш, че тая е курва само защото носи кокили или пък оная тъпа бунтарка, защото носи кецове... Не слагайте хората под общ знаемнател...

RAWRRR
02-23-2007, 20:41
Хаха абе вие се радвайте че не сме в Щатите.. Да видите тогава групички Кецбойс с жълти връзки как ще вършеят из София и ще наказват всичко що е ънтру.
Естествено ще има и Антикецисти ама те ще се покриват щото тия с кецовете са плъзнали навсякъде. Изобщо щеше да е грозна и опасна гледка, така че се радвайте че тука само си говорят зад гърбовете :lol: :lol:
Може ли да има и КецГърлс?
Аз оказвам нежна съпротива..едно хубаво уж случайно настъпвам черните им,тукущо изпрани за преди концерт велурени Глоубки,да знаеш колко готино е да виждаш сива подметка върху кеца за който мама и татко работят цял месец :smt005 .Незабравима гледка..

BornFromPain
02-23-2007, 20:51
ХАХах става става.. Ама трябва да внимаваш щото както знаеш всички Антикецисти си имат имена и адреси. И може някой път да те причака бойна дружинка и да ти развържат кецовете... Или още по-лошо - могат да ти изнижат връзките от дупките. Ужас.. Какви ли ужасни работи не измислят тия Анти-Антикецисти. По-добре не се захващай.. Прекалено опасно е :lol: :lol:

[Lucifer]
02-23-2007, 20:55
мисля че темата е тъпа ако някой отрича едното от двете значи погледа му не стига много далеч......

RAWRRR
02-23-2007, 21:18
ХАХах става става.. Ама трябва да внимаваш щото както знаеш всички Антикецисти си имат имена и адреси. И може някой път да те причака бойна дружинка и да ти развържат кецовете... Или още по-лошо - могат да ти изнижат връзките от дупките. Ужас.. Какви ли ужасни работи не измислят тия Анти-Антикецисти. По-добре не се захващай.. Прекалено опасно е :lol: :lol:

Представих си жълти връзки на червените ми кецове..ммм..чудно :smt016 :smt016 :smt016 .

Мене не ме е страх,нали си спомняш Дороти от "Вълшебникът от Оз" допира си червените лачени обувки,потропва с тях и й се изпълва едно желание..винаги мога да си пожелая подкрепление от кецбойс и кецгърлс . :P

XXX_f
02-24-2007, 14:57
Ами ддз.Обаче аз си нося кецки ама през зимата да не мръзна си носих ботушките (без токчета) ........... и общо взето тъпа тема :smt005
така така \:D/

Th3WildAng3l
02-24-2007, 18:44
Добре .. аз имам въпрос. Значи ли това, че веднъж в живота си съм сложила кецки, че нямам право никога никога ама никога да сложа обувки с токчета. Също така значи ли това, че се кефя на 2-3 песни стил чалга, че не мога да слушам Evanescence или Nightwish. Това, че ходя с прилепнали дънки, къси полички и фешън блузки, някак си пречи ли ми когато съм на кеф да сложа широк провиснал панталон и потниче по мен и да се правя на рапърка (защото предимно слушам такава музика). Някак си защо в днешно време хората гледат точно в една посока, определят един тип музика като техен, и градят живота си и стила си според него. Глупаво е според мен. Някак си затваряш съзнанието си за другите, които са по-различни от теб. Не мога да го разбера.
Сега,понеже споделих някакво друго мнение, предполагам, че ще започнат и обидите от рода "тя ПА тая от де СЪ взе .. слушала чалга и рап и носи и кецки и токчета, и тесни и широки дънки .. и как може така да смесва стиловете и за КВА се мисли .. да я убием с камъни, курва, патка .." и т.н.н. - не бих се засегнала, така че може да си го спестите. Просто обичам разнообразието, не виждам нищо лошо в това, нямам намерение да обиждам никой със стила му на обличане.

Th3WildAng3l
02-24-2007, 19:26
Добре .. аз имам въпрос. Значи ли това, че веднъж в живота си съм сложила кецки, че нямам право никога никога ама никога да сложа обувки с токчета. Също така значи ли това, че се кефя на 2-3 песни стил чалга, че не мога да слушам Evanescence или Nightwish. Това, че ходя с прилепнали дънки, къси полички и фешън блузки, някак си пречи ли ми когато съм на кеф да сложа широк провиснал панталон и потниче по мен и да се правя на рапърка (защото предимно слушам такава музика). Някак си защо в днешно време хората гледат точно в една посока, определят един тип музика като техен, и градят живота си и стила си според него. Глупаво е според мен. Някак си затваряш съзнанието си за другите, които са по-различни от теб. Не мога да го разбера.
Сега,понеже споделих някакво друго мнение, предполагам, че ще започнат и обидите от рода "тя ПА тая от де СЪ взе .. слушала чалга и рап и носи и кецки и токчета, и тесни и широки дънки .. и как може така да смесва стиловете и за КВА се мисли .. да я убием с камъни, курва, патка .." и т.н.н. - не бих се засегнала, така че може да си го спестите. Просто обичам разнообразието, не виждам нищо лошо в това, нямам намерение да обиждам никой със стила му на обличане.За Nightwish и Evanescence не знам ,но Judas Priest или Blind Guardian не може :mrgreen:

Хахаха .. добре ще знам. Междудругото я дай линкче - може да ми харесат.

In4iTu_
02-24-2007, 19:36
Доста тъпа тема :smt012 Всеки може да носи каквото иска...каква дискриманация те гони не знам... ](*,)

03-07-2007, 09:54
аз пък ходя и с кецки и с токчета и излиза че трябва сама да се мразя??? всеки ходи с това, което иска и не смятам, че трябва да определяш човек по това какво е обул или облякъл!

positive
03-07-2007, 09:56
аз пък ходя и с кецки и с токчета и излиза че трябва сама да се мразя??? всеки ходи с това, което иска и не смятам, че трябва да определяш човек по това какво е обул или облякъл!absolutno

03-07-2007, 12:20
никви кецове, никви токчета САМО МАРАТОНКИИИИИИИИИИИИИ

Sexapilna_kukla
03-07-2007, 13:58
Аз съм за токчетата \:D/

malka_sladuranka
03-07-2007, 14:42
Аз съм за токчетата \:D/ :-D Между другото тея на аватара ти са много красиви. :smt007 Много, много обичам обувки с токченца. :-D

fulldelight
03-07-2007, 16:11
мене ме кефят повече мацки с токчета:)

ducklin
03-07-2007, 17:07
Темата е супер тъпа. Кои квото иска да носи. За мен не е женствено момиче да носи кецове.
обувката с ток е много по-изискана и официална.

Sexapilna_kukla
03-07-2007, 17:55
Аз съм за токчетата \:D/ :-D Между другото тея на аватара ти са много красиви. :smt007 Много, много обичам обувки с токченца. :-D
:-D Оф, аз направо съм влюбена в тези обувчици :smt007

HardcorE_AFA
03-07-2007, 18:16
аз нося кубинки...но когато е много топло или нешо съм на тренировки ала бала съм с кецове

malka_sladuranka
03-07-2007, 18:22
Аз съм за токчетата \:D/ :-D Между другото тея на аватара ти са много красиви. :smt007 Много, много обичам обувки с токченца. :-D
:-D Оф, аз направо съм влюбена в тези обувчици :smt007Страхотни са, аз сега се влюбих в едни червенички.... :smt007 Охх искам ги...

Sexapilna_kukla
03-07-2007, 18:26
Страхотни са, аз сега се влюбих в едни червенички.... :smt007 Охх искам ги...
Къде си ги видяла и какво представляват :-D

malka_sladuranka
03-07-2007, 18:31
Ами червени, сандали, с каишка около глезена и отпред отворени и с вдна четвена панделка и са с високи токчета. \:D/

Sexapilna_kukla
03-07-2007, 18:42
:smt007 Ммм, така както ги описваш са супер :-D

carevi4noto_momi4e
03-07-2007, 19:56
tupi tok4eta...zakvo trqq se praite na mnogo golemi...kecki rulzzzz udobstvo rulzz....tok4eta SUX!!!!!

Sexapilna_kukla
03-07-2007, 20:21
tupi tok4eta...zakvo trqq se praite na mnogo golemi...kecki rulzzzz udobstvo rulzz....tok4eta SUX!!!!!
:shock: Да се правиме на много големи :smt005 Тук веки казва предпочитанията си, а ти започваш с нападките... #-o

BastardOfChrist
03-07-2007, 20:54
Кецовете (гуменките...) са обувки , за игра на физкултура , не за носене в обществото...
само си го представям , избират ви на някоя по висока длъжност и вие се явявате с "кецки" :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

FikyScHetOo
03-07-2007, 21:12
Хъх нали затова дивите чалгарки, които бяха в моя клас носеха кецки на Глоуб за по 100+ лв
...Ми не ме интересува кой как се облича (освен ако няма нещо, което и аз искам да си купя, но не съм видяла където съм гледала и..после неща да си го купя!!!). На кой както му е удобно. Мога д аходя и на токчета (с малко повече желание и по равни плочки) и с кецове - което предпочитам за през всички сезони (без зимата). Просто за клрака е полезно да сменя 'височината' на която с енамира (различни токове и подметки). Но пък квото и да си говорим - как се отива на Театър (примерно) с кецове...трябва д аимаш и едни по-официялни обувки/ботуши за таквиа случаи :!:

веднъж бях на театър след като цял ден бях по центъра по сякви задачки (даскало, рисуване, да плащам някви неща...да гледам за книжки и т.н.) и знаете ли колко кофти се чуствах в театъра след това :smt011

bungle
03-08-2007, 04:36
Кубинките рулз. :-D

BastardOfChrist
03-08-2007, 04:38
Кубинките рулз. :-D
Това са най-прекрасните обувки.
Газиш през всичко с тях хР

bungle
03-08-2007, 04:41
Приятелят ми се дразни, когато сложа рокличка и кубинки..., а е толкова прекрасно.. :smt008

Газиш здраво при това. :twisted:

quench
03-08-2007, 05:12
po-dobre macka s kubinki otkolkoto Azis s tok4eta :P

bungle
03-08-2007, 05:21
po-dobre macka s kubinki otkolkoto Azis s tok4eta :P

Тииии сега защо намесваш Азис при мен ??

На Азис ли ти мязам ? :twisted:

quench
03-08-2007, 05:25
ne,na imp4e :P

bungle
03-08-2007, 05:28
Те не са ли грозни ? :(

BastardOfChrist
03-08-2007, 06:08
Те не са ли грозни ? :(
Oh Shiny ones!

XePouH`
03-08-2007, 08:03
кецовете са най-удобни,най-ме дразнят тъпите чалгарки дет ходят с кецове

malka_sladuranka
03-08-2007, 10:05
:shock: Да се правиме на много големи :smt005 Тук веки казва предпочитанията си, а ти започваш с нападките... #-o С тебе трябва да ходиме на пазар за токченца. \:D/ Сега съм влюбена в едни други и като си ги купя, ще ги снимам и ще ти ги покажа. :-D

quench
03-08-2007, 10:15
Те не са ли грозни ? :(

neeeeeeeee,ne sa!!! :P
oh my little cuty pests! :D
dokolkoto si spomnqm,v arabskata mitologiq lesser djinni priemat polu-jivotinska,polu-antropomorfna forma

Ctrl+Alt+Del
03-09-2007, 12:23
по принцип съм за къвто и да било вид обувка пред тъпите 'женствени' сандалки, ботушки, обувчици и не знам си кво... просто дразнят. добре да ги носи някоя жена или момиче на 17-18, ма некво пишлеме 5-6 клас да ми тръгне с тия кокили... а не мерси. :smt005 но иначе не съдя за ума на човека по тва кви обувки носи - т'ва си е пораженско становище.. (;

03-09-2007, 18:58
Първо аз съм за кецове, по-удобни, по-евтини (поне повечето, които аз съм виждала и които нося!) и по-красиви! На мен поне повече ми харесват!
И второ... за това дали трябва да се делят хората по начина на обличане ... ми... то всеки смята че не трябва ама в действителност точно това става ... ..щото човек като види, че повечето които слушат един стил музика и се обличат според него , са некви идиоти и задръстеняци отвсякъде повече не ти се общува с такива като тях ....дори някои да са умни вече си си изградил мнение за подобни хора! А и всеки слуша определен стил музика и се облича по определен начин и смята, че другия стил музика го слушат само тъпаци! Така че не винаги е важно как е облечен един човек, но всеки сам си преценява с кой да движи!
И още веднъж ще повторя, защото от толкова писане си забравих отговора на главния въпрос! :-D ... Аз съм за КЕЦОВЕТЕ! :-)

feshankaa
03-09-2007, 19:06
Ем аз не мисля че баш война да има :-D Ааз попринцип харесвам кецове,,но не се възприемам аз със тях. Нося токчета и в никакъв случай не се имам за нещо повече от другите [-X

iiirish
03-09-2007, 19:09
война не, но определено има противопоставяне между двата стила, защото ако някой е забелязал булшинството са ориентирани предимно към единия стил и пренебрегват другия!
аз лично нося повече маратонки - пристрастена съм към тях ;) но доста често обувам и токчета! не токчета по 2 или 3 см, а по стандарта предимно 7-сантиметрови! така че мисля, че напълно оправдано поддържам златната среда ;)

03-09-2007, 19:10
Drum and Bass SUCKS
И кецарите съкс! Превърнахте си го в голяма селяния.... няма такъв кеф за тъпото курве да си купи кеецки (бати противното умалително).

Кецовете са си на Конвърс Олстарс, Найки, Адидас Суперстар и Рийбок. Тва другото е няква скейтърска пумия. Скейтърите в голямата си част са рошави смръдльовци без грам акъл.

А за токчетата - една жена с Маноло Бланик изглежда много по-съблазнително, отколкото с Ла(й)кай.

Sexapilna_kukla
03-10-2007, 10:49
С тебе трябва да ходиме на пазар за токченца. \:D/ Сега съм влюбена в едни други и като си ги купя, ще ги снимам и ще ти ги покажа. :-D
Определено трябва да ходиме :-D Като си ги купиш непременно ги снимай и ми ги покажи \:D/

drawers
03-10-2007, 12:14
Обувките на токчета подчертават женствеността. Но пък... изглеждат ми смешно, когато в тях има наврени дънки. И на мен ще ми седят смешно, поне на тази възраст, затова си нося маратонки. :D

Crazy_teen4e`f
03-10-2007, 12:54
Не нося токчета,щото не ми харесват а и едвали ше ми стоят хубаво.Нямам нищо против хората с токчета,даже имам 1-2 френдки които си носят токчета.

ABSOLUTme
03-10-2007, 14:07
ъъъ тъпа тема 8-[ в ежедневието си ходя с кецове,но ако трябва да се барна за прием или нещо такова,естествено,че няма да отида като хваната от улицата.а колкото до ситуацията в даскало-на мен никога не ми е правило впечатление някои да се трогва кво е обул другия..тъй че за кво изобщо говорим? :-s

malka_sladuranka
03-10-2007, 14:52
ъъъ тъпа тема 8-[ в ежедневието си ходя с кецове,но ако трябва да се барна за прием или нещо такова,естествено,че няма да отида като хваната от улицата.а колкото до ситуацията в даскало-на мен никога не ми е правило впечатление някои да се трогва кво е обул другия..тъй че за кво изобщо говорим? :-s Не филофствай скъпа, а идвай с нас на пазар за токове. :-D

alkobalko
03-10-2007, 14:59
Дали носи кецове, или токчета не е критерии за дискриминация. Същото важи и за начина на обличане, защото при всчко момиче е различно. Лично аз не нося кецове, но това не е причина да се чувствам нещо повече от другите, които носят. Всеки има право на собствен вкус.

Lorraine
03-10-2007, 17:30
защо трябва да има дискриминация не можах да разбера!?Аз лично нося и кецове и токчета,но кецовете само когато имам физическо!Токчета рулз :!:

CrazyWitch
03-10-2007, 19:06
и общо взето тъпа тема :smt005

=D>

machoka
03-10-2007, 19:21
Темата е повече от ограничена и безмислена, за това ще я затворя.