PDA

View Full Version : Moderated: Какво ще направите, за да я възбудите?



vuprosche
02-17-2007, 15:32
moje li da mi help po edin vypros.(za momchetata)Ostavate sami s momiche.iskate momenta da e specialen. kakvo 6e napravite za da q vyzbudite ?pi6a temata za6toto iskam da znam nqkoi po interesni idei a ne obichainoto - s ezik i prysti po vaginata.
nqma da e lo6a nqkoq ideq za da se napravi momenta po romantichen
mersi predvaritelno

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Unknown-18
02-17-2007, 15:59
moje li da mi help po edin vypros.(za momchetata)Ostavate sami s momiche.iskate momenta da e specialen. kakvo 6e napravite za da q vyzbudite ?pi6a temata za6toto iskam da znam nqkoi po interesni idei a ne obichainoto - s ezik i prysti po vaginata.
nqma da e lo6a nqkoq ideq za da se napravi momenta po romantichen
mersi predvaritelno




Ами пич не мога да ти кажа кво ще направя.Това много зависи от момичето с което си.Има много и най различни начини да направиш един момент специален или да възбудиш едно момиче.Просто действай във всички насоки по малко а пък тя ще си покаже кое и харесва най много.Това е общо взето.

Bodom_child
02-17-2007, 16:03
Хмм... Няколко мили думи, прошепнати по най-романтичния начин, леко докосване, нежна милувка.., изпепеляваща целувка, прокаран пръст по цялата и линия, лека романтична игра.., нежно прокарване на пръстите през косата на партньорката, изпепеляващ поглед придружен със също толкова жарка и дълбока целувка, отпускате се на леглото ии... се преминава към по-цъществената част :::
По възможност няколко свещи.. и тези ароматните клечки(свещи) биха допринесли още толкова за момента...
Важното е да се импровизира смело :wink:

marina star
02-17-2007, 16:57
az sam momi4e no mislq 4e nmoga da ti pomogna
pri men pone nai-vazbujda6to e kogato toi me celuva bavno po vrata i u6ite i nai vajnoto pri nas jenite neka vsi4ko stava mn bavno a da moje vseki edin moment i jest da dostavi max pleasure

`Death`Whore`
02-17-2007, 16:58
Любовните думи възбуждат емоции, а не пофмокрят котенца.

02-17-2007, 18:34
Вбеси я с нещо ама направо да я запалиш! :roll: Животински секс след караница любимото ми! ( не и любимото на по голямата част от приятелките ми :smt010 ) :smt005

malka_sladuranka
02-17-2007, 19:05
Вбеси я с нещо ама направо да я запалиш! :roll: Животински секс след караница любимото ми! ( не и любимото на по голямата част от приятелките ми :smt010 ) :smt005 това звучи интересно

02-17-2007, 19:08
Вбеси я с нещо ама направо да я запалиш! :roll: Животински секс след караница любимото ми! ( не и любимото на по голямата част от приятелките ми :smt010 ) :smt005 това звучи интересно
А ти си фенка на виктория :-({|= да ти дам и камшик и .... горкия аз. :twisted: