PDA

View Full Version : Много ли комерсиални станаха S.O.A.D. ?



CandyKiller
02-17-2007, 17:57
Според мен да, вече прекалено много хора почнаха да ги слушат...

RoyTheReaper
02-17-2007, 18:08
Те винаги са си били комерсиално ориентирани. В Америка в момента е доста модерно да си алтернативен. Това започва да се пренася и тук.

angel with broken wings
02-17-2007, 18:35
Аз такова... май не съм ги чувала до сега :oops:

Juicy_Lucy
02-17-2007, 18:53
е не..изобщо..нито пък Linkin Park никога не са били комерсиални примерно :roll:

Mooo6nooo
02-17-2007, 19:27
За да взимат по 325 000 долара за участие на концерт сигурно ще са комерсиални. И все пак не са най-комерсиалните метъли, защото най-комерсиалният метъл съществувал някога е дядо Ози, които надминава абсолютно всичко класации и дори част от поп повците. :shock:

И не мога да го разбера това. Когато никои не ги слуша тогава никой не разбира и затова не ги слуша, а когато всички почнат да ги сбушат, аааа те са се развалили не стават за нищо.

Shadow_Walker
02-17-2007, 19:32
Не знам...не ги харесвам.
А дали е модерно да си алтернативен (хах странно определение :lol: )
ами може би да...но по-добре всички да са алтернативни, отколкото чалгари и фиешъни...

Mooo6nooo
02-17-2007, 19:39
Ами то вече алтернативните са фешъни (или фешъните са алтернативни)...

RoyTheReaper
02-17-2007, 20:00
Не знам...не ги харесвам.
А дали е модерно да си алтернативен (хах странно определение :lol: )
ами може би да...но по-добре всички да са алтернативни, отколкото чалгари и фиешъни...

Дали? Чалгар, фешън, хаусър, скейтър, емо, ПЪНКАР... все същото. Различни дрехи, различна музика, различни идеали, но принципа е един и същ. Аз казвам, че да си алтернативен или чалгар е едно и също; дали е лошо, ние не сме никакви да преценяме и да съдим.

Дали СОАД са комерс или не, не ме интересува, колкото и да са ъндърграунд, няма да ми харесат. Не смятам, че комерсиалните изпълнители не са способни на стойностна музика. Оставям това ограничено схващане на онези... алтернативните.

Shadow_Walker
02-17-2007, 20:10
Не знам...не ги харесвам.
А дали е модерно да си алтернативен (хах странно определение :lol: )
ами може би да...но по-добре всички да са алтернативни, отколкото чалгари и фиешъни...

Дали? Чалгар, фешън, хаусър, скейтър, емо, ПЪНКАР... все същото. Различни дрехи, различна музика, различни идеали, но принципа е един и същ. Аз казвам, че да си алтернативен или чалгар е едно и също; дали е лошо, ние не сме никакви да преценяме и да съдим.

Дали СОАД са комерс или не, не ме интересува, колкото и да са ъндърграунд, няма да ми харесат. Не смятам, че комерсиалните изпълнители не са способни на стойностна музика. Оставям това ограничено схващане на онези... алтернативните.Ам не знам...принципът на събиране и организиране на групата си е един и същ да...но като цяло групите са доста различни и аз не бих ги сравнявал.Вярно кой съм аз да съдя хората, но както казах и преди предпочитам така наречините алтернативни пред чалгарите.
Само че в България такива групички не са толкова разпространени както на запад.
А относно комерса си прав-дали една банда е комерсиална не е показателно за музиката и.

Пешко
02-17-2007, 20:42
S.O.A.D. на SOAP !!! :lol:

02-17-2007, 21:46
az dori ne sym gi i chuval...

rosskata
02-17-2007, 22:32
#-o Тука всички някакви страшни спецове по комерс и некомерс... :lol:

Мен не ми пука честно казано. Ако нещо ми харесва, последното нещо от което се интересувам е кой колко пари взема, за да го направи...
В крайна сметка ми е по- важно как ми действа музиката на мен, отколкото подбудите поради което е правена. Ако нещо е способно да ме развълнува. нека е комерс, не ми пука.А S.O.A.D ме кефят много.

Пешко
02-18-2007, 06:37
Групи като SOAD(не ми харесват),Korn(отвратителни) и още няколко по-тежки групи просто злощастно попаднаха под крилото на МТВ. :wink: Но може човек,който слуша тежка музика,да си пусне МТВ и да гледа Курва Агилера,Бритни Спиърс и още няколко девствени пачи наред с някви метъляги.От там идват всичките тези работи за комерса и некомерса.Всичко се прави за кинти.Който иска да има много го пускат по МТВ,но е обречен на неуважение от повечето фенове и заклеймяван като комерс!

HardcorE_AFA
02-18-2007, 07:05
слушат ги хората защото са страшно добри и ттяхната идентичност с това както пеят и музиката която правят.И аз много ги слушам имам всичките им песни и няма нито една която да не ми харесва



System Of A Down са най-добрите

http://digilander.libero.it/gornova/musica/soad/img/system%20of%20a%20down%2004.jpg

xDoWn3Rx
02-18-2007, 10:49
Слушам ги...кефят ме и вобще не ме интересува комерс ли са не са ли.Вярно,мн са популярни,но не мисля че това е лошо....показва единствено че правят нещо качествено,което се харесва от доста хора :D А дали се продават не ме интересува