PDA

View Full Version : анус :S



притеснено ем
02-17-2007, 18:21
Ами първо здрасти на всички. :D

Ето го и проблема:

Преди близо месец усетих 4е от ануса ми е излязло нещо като балон4е, мехур ( и аз нз как да го опиша) и всъщност ми пречи при ходене по нужда. (по4ти не но пак..)
Днес отново го напипах и ме хвана бъз, да не е нещо сериозно.
Незнам как точно да ви го опиша...нещо като меху4е което ми излиза от амуса, и като го натисна се свива след което пак си става същото. Искам да кажа че не всеки път го напипвам. Като че ли някои път го имам друг път не.

Много съм притеснен и объркан, а аз съм и малко паранойк.
Нека който може да ми помогне, защото съм найстина притеснен


Мерси за вниманието! :?

nata6ka
02-17-2007, 18:30
ebah ti temata.mi te horata hodqt na lekar kato imat problem tai 4e te savetvam da otide6 6te ytre ako ima rabote6ti

02-17-2007, 18:38
tova,koeto opisva6 e mnogo stranno.vednaga otivai na lekar. :arrow:

batkodoki
02-17-2007, 18:42
пол и години?

най-вероятно се касае за хемороидален възел.

02-17-2007, 18:48
na 14 hodini sym MOM4E

Ako moi6 da mikaje6 ne6to pove4e po vyprosa? :?

f```````````
02-17-2007, 18:52
tova sa hemeroidi koito sa vuzniknali predi vreme i sega izlizat i navan polu4avat se pri 4esto zasedqvane sednal...dviji se pove4e 1vo i 2ro otivai na lekar nai veroqno 6te te rejat ama ne se strqskai po dobre sega otkolkoto sled vreme - po -bolezneno shte e {}

XePouH`
02-17-2007, 19:00
хемероиди :smt009

strawberry1988
02-18-2007, 09:50
mojke bi sa hemoroidi,otivai na lekar

MoHuTo
02-21-2007, 01:07
mojke bi sa hemoroidi,otivai na lekar
И аз така мисля.И по-добре побързай - колкото по-рано, толкова по-добре!

cherinka
02-21-2007, 03:35
mojke bi sa hemoroidi,otivai na lekar
И аз така мисля.И по-добре побързай - колкото по-рано, толкова по-добре!

Дам, като идеш на лекар (спокс няма те режат), ще ти предпишат антибиотик, с който да се мажеш и ще се опрайш. Баща ми е таксиметров шофьор и да не ти говоря за кво стаа на въпрос. Пък и лекарите са хора, няма от кво да се притесняваш. Сички от форума сме с теб!

He3aBuCuM
02-21-2007, 06:32
Лекар може да ти помогне. Не се доверавай на нас, но и аз подкрепям мнението за хеморойдите :roll:

sexy_anji_
02-21-2007, 18:14
дада то4но така лекар .... :smt017 не е лошо да отиде на лекар но хемороидите трайно не се лекуват освен с операция и то за 5-6 години. Отиди на лекар все пак за да потвърди диагнозата. Предава се по генети4ен :smt017 семеен така да го кажа път така 4е може да питаш родителите ти и бабите ти дядовците там.. дали имат . За това се пият билки,който само облек4ават!!, за който ако все пак отидеш на лекар и ти потвърдят съмненията мога да ти дам един телефон.. :smt012

THE_BLITZ
02-24-2007, 22:15
Azhodih na lekar predi sedmica imenno sled takiva simptomi,kaza mi,4e sa na4alni stadii na hemeroidi,no ne mi izpisa ni6to,kaza,4e e hubavo da si napravq nqkakvi izlesdvaniq za 140 leva s palna upoika,koito vijdali cqlato 4ervo?nqkoi 4uval li e zatakova ne6to?Zvu4i stra6no!Dalie dobre da si gi napravq i akone d ahodq li pri drug lekar...sled kato nqmam predpisnao le4enie...

sexy_anji_
02-24-2007, 23:28
Azhodih na lekar predi sedmica imenno sled takiva simptomi,kaza mi,4e sa na4alni stadii na hemeroidi,no ne mi izpisa ni6to,kaza,4e e hubavo da si napravq nqkakvi izlesdvaniq za 140 leva s palna upoika,koito vijdali cqlato 4ervo?nqkoi 4uval li e zatakova ne6to?Zvu4i stra6no!Dalie dobre da si gi napravq i akone d ahodq li pri drug lekar...sled kato nqmam predpisnao le4enie...

незнам .. изследвания с пълна упойка :-k звучи странно

shadow4e
02-25-2007, 00:12
Azhodih na lekar predi sedmica imenno sled takiva simptomi,kaza mi,4e sa na4alni stadii na hemeroidi,no ne mi izpisa ni6to,kaza,4e e hubavo da si napravq nqkakvi izlesdvaniq za 140 leva s palna upoika,koito vijdali cqlato 4ervo?nqkoi 4uval li e zatakova ne6to?Zvu4i stra6no!Dalie dobre da si gi napravq i akone d ahodq li pri drug lekar...sled kato nqmam predpisnao le4enie...
Аз лично бих отишла и на друг лекар, за да съм сигурна. Че в моето семейство малко се напатихме преди 5-6 години като една гинеколожка съобщи на майка ми, че била бременна с близнаци и единият е загиващ...

sexy_anji_
02-25-2007, 00:55
Azhodih na lekar predi sedmica imenno sled takiva simptomi,kaza mi,4e sa na4alni stadii na hemeroidi,no ne mi izpisa ni6to,kaza,4e e hubavo da si napravq nqkakvi izlesdvaniq za 140 leva s palna upoika,koito vijdali cqlato 4ervo?nqkoi 4uval li e zatakova ne6to?Zvu4i stra6no!Dalie dobre da si gi napravq i akone d ahodq li pri drug lekar...sled kato nqmam predpisnao le4enie...
Аз лично бих отишла и на друг лекар, за да съм сигурна. Че в моето семейство малко се напатихме преди 5-6 години като една гинеколожка съобщи на майка ми, че била бременна с близнаци и единият е загиващ...

напълно подкрепям, за другия лекар :!: един лекар каза преди 1 седмица на семейството ми че братовчедка ми има рак което в последствие се оказа че не е така. аз бих те посъветвала ако имаш възможност да отидеш при частен специалист без направление, защото колкото и мъчно да ми бъде че трябва да го кажа здравната ни система е под всякаква критика а 80% от лекарите ако си с направление те претупват и те пращат да си ходиш ейтака.. жалко е, но е така. била съм свидетел как на очен лекар излиза сестрата и казва: кой е с направление и вдигат ръка няколко човека и тя пуска останалите... така че консултацията с друг лекар е по-добре, защото все пак ако се окаже от другите 20% пак може да греши, никой не е застрахован от грешки, дори лекарите. от опит глава не боли, така че се консултирай и с други

ThePainIsReaL
02-25-2007, 11:17
Такова нещо не съм чувала досега , звучи доста сериозно . По-добре сподели с татко примерно и посети лекар , преди да е станало късно .

john_kaleka
02-25-2007, 11:45
az imah sushtoto!ne sum hodil na lekar!samo se skri!uspeh vse pak

02-25-2007, 14:55
Искам да попитам THE_BLITZ и другите, които са страдали от хемороиди нещо: имахте ли сърбеж около ануса? Или само пъпки или там, както излгежда това нещо, или и сърбеж? А болка? Ще съм мн благодарен ако ми отговорите!

DrSmurph
02-25-2007, 16:10
Az bih ti preporachal da si miesh dupeto vseki den, da hodish po goliama nujda vseki den, da ne se punesh kato hodish po goliama niujda, da ne iadesh luto i kiselo, da hapvash poveche salatki, pulnozurnest hliab, zelenchuci i plodove. Ako ne se opravi problema ti do togava - pri striktno spazvane na napisanoto poseti otnovo GP za medikamentozno lechenie.

iliqn
02-25-2007, 20:24
da ne pravq nova tema iskam i az da pitam tuka ot sigurno 1-2 godini prez nqkolko meseca use6tam nqkfo uvlajnqvane na anusa daje i petno iam po bokserkite tova nqkfa bolest li e kakvo e ?po nqkoi put me surbi po nqkoi put ne ama pak kazvam poqvqva se rqdko v godinata 5-6 puti? moje li da e ot hrana nqkakfa ili kiselini v stomaha ?

HardcorE_AFA
02-26-2007, 21:03
mojke bi sa hemoroidi,otivai na lekar
И аз така мисля.И по-добре побързай - колкото по-рано, толкова по-добре!дам...но хемороидите не са опасни че вече "веднага отивай" пич то ако не отидеш на лекър кажи на майкати или бащати по аптеките навсякаде си има кремчета за това.:) споко тва се оправя ехехе ама дано да не е тва че не съм виждала ама по описанията а и тва което съм чувала звучи гадно