PDA

View Full Version : Moderated: Може ли да има гъбички в устата?



някой ;)
02-17-2007, 19:03
Здравейте чета много по форума и на много места виждам че се пише за гъбички на пениса и ми стана мн интересно какво би станало ако момиче направи свирка на момче което има такива или е имал или дори ги лекува в момента та въпроса ми е според вас може ли момичето което е направило свирка на това момче да се зарази със гъбички и дори не знам изобщо може ли да има гъбички в устата.
Може би това което питам е странно но ми стана мн интересно мерси моля даите мнения по въпроса ако намерите време мерси :D

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

`Death`Whore`
02-17-2007, 19:26
Може да има гъбички в устната кухина, специално съм питала лекар.

batkodoki
02-17-2007, 20:32
може да има и така да ги предаде на следващото момче/момиче и така до безкрай...

02-18-2007, 22:05
може да има и така да ги предаде на следващото момче/момиче и така до безкрай...
A kak se lekuvat ? I kak se ustanovqva 4e gi ima ? :-s

cherinka
02-19-2007, 06:53
Може да има гъбички в устната кухина, специално съм питала лекар.

Да, правилно каза "устна кухина". Майка ми веднъж беше прихфанала такова нещо. Отиде на лекар и и предписаха разни антибиотици, които да пие, и отделно пак със някакъв антибиотик да си маже ЦЯЛАТА уста от венците до сливиците с него. Мама ся е наред, а щом автора пита как и с кво се лекува.. най-добре е да се иде при лекар при съмнение, че имаш гъбички в устната кухина или някое друго заболяване пак там, защото ги има баячка.