PDA

View Full Version : Съвет....той изпитва ли нещо?



feshankaa
02-17-2007, 20:07
Хора искам съветче.Значи историята ми е следната: Излизам с една компания вече почти година и много си ги обичам всички. Има 2 двойки в компанията и сега другите се чудят как да сватосат и някои друг. Онзи ден едно от обвързаните момичета ми каза че Т. и е казал че иска да ходи с мен..Готин човек е ,ама пък неговият пр (който е и мой бест бест френд) ми каза че Т. иска само да спи с мен...Чудя се дали да тръгна с него и да му направя гадно след това...или пък да го забаламосвам ( щото той вече ми предложи) ... и накрая да го отрежа.. Какво да напправя,вярвам на Р.,той НИКОГА няма да ме излъже..А сега накъде?? Да съг гадна или да се правя че нищо не знам...


П.С. и моля без мнение от сорта "к*рва.. " " тъпа тема" и така,който не му харесва да не пише.ТЕМАТА е сериозна!

02-17-2007, 20:10
moje da ti kazva taka zashtoto tq samata iska da hodi s nego..

Need_A_Girl
02-17-2007, 20:11
Е, що тряаа да му правиш гадно на всяка цена :?: Кажи му, че не искаш да имаш обвързвания с цел само секс и ако той не те иска, го за*би, ако пък има чувства към тебе - давайте!

koalka
02-17-2007, 20:14
Не мога да ти кажа дали изпитва нещо :wink: Но все пак моя съвет е, ако нямаш чувства към това момче, да не тръгваш с него.Тъпо ще е.Правиш се, че нищо не знаеш или просто му отказваш, като ти е предложил.

02-17-2007, 20:40
ako mu pokaje6 4e znae6...toi 6te napravi i nevyzmojnoto za da daokaje obratnoto i pak da spi s tebe!po dobre go dryj v nevedenie...trygni s nego...i go postavi v situacii taka 4e da si proli4i dali naistina dyrji na tebe!s vremeto ako stane netyrpeliv..ako se iznervq..ako ti nalita mn 4esto 6te useti6 4e si4ko e zaradi sex-a tiq ne6ta si li4at!nqq smisal da mu prai6 gadno!ako e tolko smotan 4e da e za 1-q sex s nqkoi zna4i e dostaty4no nakazan 4e da go nakazva6 i ti;)

02-17-2007, 20:41
ako mu pokaje6 4e znae6...toi 6te napravi i nevyzmojnoto za da daokaje obratnoto i pak da spi s tebe!po dobre go dryj v nevedenie...trygni s nego...i go postavi v situacii taka 4e da si proli4i dali naistina dyrji na tebe!s vremeto ako stane netyrpeliv..ako se iznervq..ako ti nalita mn 4esto 6te useti6 4e si4ko e zaradi sex-a tiq ne6ta si li4at!nqq smisal da mu prai6 gadno!ako e tolko smotan 4e da e za 1-q sex s nqkoi zna4i e dostaty4no nakazan 4e da go nakazva6 i ti;)


em sorry pak zabraih da si vqlza://moq be6e toq komentar

iiirish
02-17-2007, 20:46
защо толкова вярваш на този твой приятел?! замисли се, че е възможно той да изпитва някакви чувства към теб и по този начин да иска да те отдалечи от въпросното момче ;) според мен нищо не губиш ако тръгнеш с Т. при всички положения няма да се жените, така че от опит глава не боли! а ако толкова мислиш, че е възможно всичко да е заради секса просто в началото отказвай да го правите. ако той прояви търпение и солидарност и те изчака значи не е само за едното спане ;)

gery_to
02-17-2007, 20:58
Откъде си толкова сигурна че Т. иска да е с теб само заради секса.Да може да е казал така на твоя приятел но може да е било нарочно или просто така.Понякога момчетата не обичат да говорят за чувствата си към някое момиче и просто се е пошегувал.Но пък може и твоя приятел да ти е казал така защото самия той може да те харесва или нещо такова.Ако не изпитваш нищо към Т. по добре не тръгвай с него но ако е обратното пробвай и сама ще се увериш какво иска.Тъпо е да му кроиш номера и т.н :)

feshankaa
02-18-2007, 12:49
Благодаря за съветите! Ам обаче със Р. сме като брат и сестра и няма нищо ...съмнявам се да има нещо от негова страна освен приятелска обич.Мисля да ви послушам и да тръгна с Т.,а вече ще си проличи дали той е с мен за това. :wink: