PDA

View Full Version : Iskam da gi promenq



02-17-2007, 21:13
sega sum 9 klas i ot minalata godina vleznah v klas razdelen na 2 mnogo bogati i mnogo bedni.na6ite vzimat mnogo pari no nqkasi ot maluk se nau4ih da cenq parite i izob6to ne se staraq da izpukna s tqh taka e i s o6te edno momi4e samo nie dvemata ne se dokazvame kolko mnogo pari imat na6ite vsi4ki drugi se hvalqt koi kakvo versace ili armani si kupil ili se hvalqt s novoto por6e ili bmw na ba6ta si.Stava mnogo gadno kato gledam drugata 4ast ot klasa kak gi gleda,vijdam 4e te ponqkoga im idva da potunat v dun zemq kato ne sa dali pari za ne6to ili ne6to takova az i drugoto momi4e vinagi im pomagame kakto mojem.Iskam da nakaram i drugite koito se pri4islqvat kum Bogatite da im pomagat ili pone da ne iztukvat tolkova mnogo sustoqnieto na roditelite si.Lazah im go v prav tekst no ne te razbirat ot duma. :smt010

02-17-2007, 21:33
ti nqma kak da gi promeni6.koito si e tup i nadut takuv si ostava.vajnoto e,4e ti i prqtelkata ti ne ste takiva.vijda6 kolko e nepriqtno na drugite hora da se durjat taka bogata64etata,no v kraina smetka vinagi e bilo i 6te bude taka.az mn mrazq takiva hora i izob6to ne ob6tuvam s tqh.gadnoto e,4e sa ot klasa ti i trqbva da gi turpi6 vseki den. #-o

02-17-2007, 21:48
na men ne mi e tolkova vutre6no za6toto vse pak i az se borq kum tqh no prosto ne gledam da izpukna s tova ama mnogo 4esto se opitvam da se postavq na mqstoto na nqkoi 4ovek ot drugata grupa i mi stava super gadno .I na mene mi idva da se pohvalq ponqkoga ama se sdrurjam ili go pravq go samo sred hora kato men i pak ne se 4utvam dobre.Hubavoto e 4e pone ne sum sam a ima o6te edin 4ovek koito da misli kato mene.Za men 6te e ispeh ako nakaram nqkoi pone da po4ne da se sdurja malko.

02-17-2007, 21:52
ako 'bednqchetata' ot klasa ti imaha malko poveche akul shtqha da gi napravqt na dve stotinki teq koito se hvalqt s parite si, a ne da se zduhvat i depresirat...tova znachi che ako te bqha bogate te sushto stqha da mislqt po tozi nachin...tai che ne se vprqgai chak tolko mnogo...vajnoto e ti kakvo mislsih i kak procedirash pak drugite gi ostavi..

02-18-2007, 06:49
mi te sa nqkakvi sviti takiva i ne smeqt da ti se opuvat kakvoto ima kaje6 se suglasqvat i ne pregovarqt imam 4ustvoto 4e ni imat za gospodari :?

koalka
02-18-2007, 06:59
Искаш да ти промениш, но се боя, че няма да успееш.

02-18-2007, 07:00
lo6oto e 4e cqloto daskalo e razdeleno na tezi dve grupi i tezi koito mislqt kato men i priqtelkata mi sa mnogo malko

mechtaq_za_teb
02-18-2007, 07:29
Edva li shte uspeesh da gi promenish dori malko...te sa si sviknali da se darjat taka,da se iztakvat.Nqma da se promenqt.

02-18-2007, 11:57
parite razvalqt jivota

Baby_b
02-18-2007, 12:07
И аз не мисля 4е може6 да промени6 вси4ки.Все пак те са свикнали да са нещо пове4е заради това 4е имат пари и мисля 4е ще си остане така.То и в моя клас има такива ама кои ли им обръ6та внимание :smt005 смешници.А наи тъпото е 4е щот имат пари и госпожите не могат да им кажат нищо и половината клас им се подмазва.То в нашия клас са само 1 мом4е и 1 моми4е от богати семеиства .

02-18-2007, 12:19
az puk kak se padnah vuv klas sus 10 4ovek + az i priqtelkata mi koito sme razumni i ne se hvalime nalqvo i nadqsno ot ponedelnik 6te gi po4na

02-18-2007, 19:24
trudno

iiirish
02-18-2007, 22:27
хех ми чувствата и намеренията ти са благородни признавам го, но... то не е един човек срещу теб, че да се опитваш да промениш характера и разбиранията му! пък и всеки както е възпитан в крайна сметка!

shadow4e
02-19-2007, 14:00
Това ми напомня на немската /в софия/. На една приятелка мечтата й беше да влезне в немската, но като влезна първите няколко месеца така съжаляваше и адски много се депресираше заради това, но и до днес се опитва по всякакъв начин да успее и тя да си купи скъпа дреха, коет за мен е изключително тъпо. Но пък поне в момента май движи и сред "готините", щом това му е целта на момичето...

Лошото е, че нищо не можеш да направиш.

gamercheto_
02-19-2007, 14:14
Евала :) много малко са хората които мислят като теб...ти не можеш нищо да направиш освен да им покажеш на тез "богаташчета" че парите не са най-важното но и това е много трудно!когато човек си мисли че държи Господ за ..... нормално е да се прай на много велик...Ти си един те са много!каузата ти е обречена от кадето и да го погледнеш!просто гледай ти да не се промениш и да станеш като тези самозабравили се богаташчета!! :P

Fucking_Bitch
02-19-2007, 14:21
Много кофти ситуация.Жалко,че хората не оценяват истинските неща.Но ти си хубав пример.Показвай им го по често.Евала за мисленето и постъпките ти...Мога да ти кажа само,че хората няма да успееш да промениш.Един човек се променя,само ако той го поиска!!! :(

02-19-2007, 19:03
dnes gi subrah i im go kazah v prav tekst i nqkoi kazaha 4e 6te se opitat da se promenqt pone malko dobre 4e be6e priqtelkata mi za6toto ako bqh sam nqma6e da mi oburnat tolkova mnogo vnimanie