PDA

View Full Version : kak da go napravq?



Steli
02-17-2007, 21:21
Iskam da vi popitam kak bih V1rnala bivshiqt si priqtel sega e v Franciq predi da zamine bqhme razdeleni 2 meseca i mnogo se draznihme i se opitvahme da se namrazim no az go obi4am i toi sy6to .. pone malko no.. v franciq e i bivshata mu priqtelka s koqto e bil predi mene.. no neshto m/u tqh vaob6te ne vyrvi se pravqt opiti ot kakto sme se razdelili i se mi spodelq 4e nemoje da q trai no pak e s neq za den dva .. tq mu pomaga za da se oredi da u4i no tova e drug vapros.. 4e sega si pishem v neta i kak bih mu kazala po zaobikolen na4in 4e go obi4am.. mnogo i 4e ako reshi kato se vyrne da me potyrsi .. ?!!! ama da e obeditelno to4no i qsno .. i da ne mi otgovarq nqkoi seedno pisha na 15godishno pishleme na 23 e.. i trqbva da e neshto po smisleno :P~ nadqvam se nqkoi da mi pomogne az sam mnogo obyrkana i neznam kakvo da mu napisha :)

02-17-2007, 21:43
oxx neznam kak da ti pomogna mnogo stranna tema za men bih ti dala savet bydi derekna kaji mu obi4am te mnogo nemoga pove4e da izdyrjam bez da ti go kaja.. i toi ako te obi4a bi ti kazal sy6toto

MoHuTo
02-17-2007, 21:50
Най-добре бъди директна! :wink:

PoisoNGirL
02-17-2007, 22:07
Nqma kakvo da mu go kazvash po zaobikolen put.Ne se znae kakvo moje da si pomisli.Zatova napravo ... Oshte sum mnogo vlubena v teb i se nadqvam da si doidesh nqkoi den i togava da se poluchi mejdu nas. Povqrvai mi ako mu kajesh taka i toi ima chuvstva nqma kak da ne ti otvurne.

iiirish
02-17-2007, 22:39
дори и за изпитваш това, което казваш какъв е смисъла да поддържаш огъня във връзка, която вече е минало?! осъзнай, че той вече и "бивш", че има друго бъдеще, че има нови надежди и мечти и нищо чудно те да са свързани с това момиче! както и той да описва отношенията и проблемите им, ти никога не можеш да бъдеш напълно сигурна какви в действителност са те, защото чувствата са в сърцето, а то остава заключено пред всеки освен пред нас самите ;)
та моят съвет е: скъсай с миналото и се обърни към настоящето!

02-17-2007, 23:09
Emi az sega si imam priqtel .. no prosto si go obi4am :P~

koalka
02-18-2007, 06:37
Такава връзка от разстояние между вас не може да поддържате.Какво може да правиш по чата?Тя ще е там, а не ти и естествено ще ти изневерява с нея, тъй като може да имат връзка.Просто остави нещата така и се опитай да го забравиш, докато е във Франция.

02-18-2007, 08:24
Ne! Ne me razbrahte po 4ata e qsno 4e ni6to nemoje da stane.. toi be6e tuka do predi 1 sedmica.. no bqhme skarani i sega az mu pisah.. i toi mi otgovori 4e si e mislil 4e go mrazq.. i zatova ne me e potyrsil.. pak s priqtelkata mu te sa v razli4ni gradove toi e na 1niq krai tq na drugiq.. i mi pisa 4e iska da se vry6ta 6toto nemojel da q trai a toi zamina za da si izkara malko pari.. i da u4i poprincip no mai se e otkazal da u4i sy6to taka i maika mu e tam toi e pri neq.. :P~ da q vidi i az ne mislq 4e po 4ata nishto nemoje da se napravi az prosto.. go poznavam perfekno dali v 4ata ili na jivo toi vinagi bi mi kazal tova koeto naistina misli.. i .. off neznam prosto iskah savet kak svito to4no i qsno da mu kaja 4e sajalqvam za glupostite koito sa stanali poradi koito be6e nashata razdqla tq be6e kakto i ot moq strana taka i ot negova.. i dvamata napravihme gluposti.. no iskam vsi4ko da se zabravi i da b1da s nego a AZ ZNAM 4e moga.. samo da se vyrne v sofiq.. i .. si4ko e perfekno no iskam dokato e tam sy6to da go razbere i akto doide da mi e po lesno.. zashtoto kato se vyrne az nemoga da mu se obadq da se vidim i ne sam mu pisala nzkolko vreme i nakraq da mu kaja obi4am te nemoga bez teb vyrni se pri men.. !!!! GLUPAVO E... offfffff nz .. s nishto ne mi pomagate .. :( :( :(

sh3_1s_7h3_0n3
02-18-2007, 08:30
пиши ми ЛС и може и да мога да ти помогна, защото бях в подобна ситуация със сегашния ми приятел... даже доста сходна ако питаш мен :)

gerinceto
02-18-2007, 11:15
kaji mu vsi4ko koeto mislish napravo!badi direktna!

second_heartbeat
02-18-2007, 11:19
От една страна трябва да махнеш този "заобиколен начин" и да бъдеш директна.
От друга каква връзка мислиш, че можете да поддържате от такова разстояние? Тва с Интернета си не е работа.. нищо няма да излезе по тоя начин.

gamercheto_
02-18-2007, 11:26
абе какви са тези работи той е там с бифшата си приятелка правили опити да се саберат но той не можел да я понася и нз си още какво....!добре искаш още сега да му го кажеш..няма лошо..но това че той не те е потърсил като е бил в Бг. ми говори че ти изобщо не си му писала независимо какво е!ти не можеш още първия път като му пишеш и да му кажеш...."опитах да те забравя но ти си остана в сърцето ми и не мога да те изкарам от там!много те обичам и ако има някаква надежда да сме отново заедно искам да знам...!" започнете да си пишете за обикновенни неща и едва след това му признай какво изпитваш щом твърдиш че го познаваш много добре сама ще разбереш дали има няква възможност да се получи м/у вас....

crazy_BITCH``
02-18-2007, 11:27
A BE VIE maloumni li ste VE 4etet li kakvo PISHA.. kakva vryzka v internet toi e za malko TAM i do 2 sedmici MAX mesec 6te se V1rne... koito go myrzi da 4ete da ne otgovarq nepodgotven

second_heartbeat
02-18-2007, 21:33
A BE VIE maloumni li ste VE 4etet li kakvo PISHA.. kakva vryzka v internet toi e za malko TAM i do 2 sedmici MAX mesec 6te se V1rne... koito go myrzi da 4ete da ne otgovarq nepodgotven

Първо, ако искаш някой да ти помогне, едва ли ще го получеиш с това отношение. Второ така си се изразила. Какви ще са тия опити дето ги правят ако е за две седмици? През ден или какво?! Казах ти вече, кажи му направо, че го обичаш без намеци и подобни.

LO6IQ
02-19-2007, 07:07
kaji mu vsi4ko koeto mislish napravo!badi direktna! :-s
Не става с думи а с доказателства.