PDA

View Full Version : Moderated:Скъсани презервативи



02-17-2007, 21:33
ох,имам проблемец.не знам от къде да започна но трябва от самото начало.миналата седмица с приятеля ми правихме секс и се скъса презерватива,веднага взех постинор а точно на другия ден трябваше да ми дойде по план,но естествено с постинора сичко се обърка и вече 6 дена нема никакъв резултат,направих си тест беше отрицателен,с приятеля ми отново правихме секс,толко много гледахме дали не се е скъсал презерватива че сменихме 3 и 1вите 2 се скъсаха и окей сичко но третия той не е усетил кога се е скъсал и пак в мене свърши,майка му ми каза да се намажа с оцет тъй като попринцип сперматозоидите умират в кисела среда,толкова много се надявам този стар бабешки метод да е помогнал и да не се стига до други методи,постинор не посмях да зема защото не е хич препоръчително и без тва не ми идва 1 седмица.Много моля помогнете дайте съвети..........

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

malka_sladuranka
02-17-2007, 21:36
Какъв оцет бе момиче, не прави такива глупости. Ами..незнам какво да ти кажа, вероятно е от постинора да ти се е объркал така цикъла. Ехх стискам палци да няма проблеми.

DetE-Idi0t
02-17-2007, 21:36
Темата не е поредната ебавка...
Момичето ми е много добра приятелка и досега съм помогнал с каквото мога по въпроса...
Нека момичета, имали същия проблем да се изкажат.

02-17-2007, 21:37
ami ve4e ni6to ne moje6 da napravi6.6tom e bilo minalata sedmica si napravi test da si spokoina.ne se zabremenqva tolkova lesno,no po princip toi ne trqbva da svur6va v teb daje i s prezervativ zaradi opasnostta ot takiva gafove to4no.ve4e budete mnogo vnimatelni.nadqvam se ni6to da ne e stanalo vse pak. :?

DetE-Idi0t
02-17-2007, 21:41
Теста го направи 6 дни след първия гаф.
Бил е отрицателен... Чудя се след като е бил отрицателен и не е идвало след изпиването на постинора дали е възможно сега да има яйцеклетка в утробата? :roll:

SWeeT_LadYYYy
02-17-2007, 22:00
spored men nemoje da ima... zashtoto mislq 4e postinora gi ubivq... i mislq 4e sled kato e pila postinor.. ne e bremenna no neka da si napravi pak test.. i da vnimava

02-17-2007, 22:04
ЗА в бъдеще не му давай да свършва в теб :wink:

02-17-2007, 22:04
az mislq,4e postinora ne ubiva spermatozoidite,a samo kara qicekletkata da se spuka i da ne moje da bude oplodena.a tova zna4i,4e trqbva da i e do6lo i ako ne e sledovatelno o6te ima qicekletka. :-k

DetE-Idi0t
02-17-2007, 22:05
ЗА в бъдеще не му давай да свършва в теб :wink:
Казвал съм го най-малко 3 пъти...

alkobalko
02-18-2007, 07:32
Много гадна ситуация. Няма какво друго да направиш, освен да изчакаш още седмица и да си направиш друг тест. Постинор няма да взимаш, защото си увреждаш тялото. Стискам палци всичко да е наред. И повече не му позволявай да свършва в теб.

Jenninka
02-18-2007, 08:46
тест се прави 7дни след половия акт :!:

Maniq4kata
02-18-2007, 11:11
ocetyt ne pomaga .. po dobre iz4akai o6te 2 dena i si napravi nov test.. veroqtno ot hap4etata ti se e obyrkal cikylyt.. iz4akai izvestno vreme(nqkolko dena) i ako ne ti doide, pravi6 testa.. USPEH! :wink:

gerinceto
02-18-2007, 11:29
Какъв оцет бе момиче, не прави такива глупости. Ами..незнам какво да ти кажа, вероятно е от постинора да ти се е объркал така цикъла. Ехх стискам палци да няма проблеми.

02-19-2007, 07:04
и сега на сичкото отгоре неска (2 дена след последния акт) ми падна парченце от презерватива.това вече е върха на всичките батаци и съвсем се отчаях... :cry: голям кърък съм,просто се моля всичко да е наред че не ми се мисли кво може да стане...

02-19-2007, 11:34
priqtelq ti ne znae li kak da si postavq prezervativa 4e vse se kysa,po princip tova stava ako ne e postaven pravilno i v nego ostane vyzduh i drugoto,koeto trqbva da znae6 e 4e ako qicekletkata ti e bila oplodena sled izpivaneto na postinora trqbva da se poqvi kryvote4enie podobno na cikyl...veroqtno zaradi postinora cikyla ti se e zabavil,no spored men e dobre da pogovori6 s priqtelq ti za tova kak se postavq perzervativ i da vzeme da se pookroti malko,za da ne stavat takiva ne6ta pove4e

02-19-2007, 13:59
yo macka kupuvaite gi po zdravi teq prezervativi [-X
otiva tvoq v aptekata i iska ot prodava4kata po zdravi
i osven tova da ti kaja 4e piknqta e spermocid demek gi izbiva ta ako napraite pak gaf begai se izpikai ne te bazikam ako iska6 pitai nekoi u4itel po biologiq
are dano se oprai6
4ao

02-19-2007, 15:13
nmnnn

F.E.A.R.
02-19-2007, 15:15
E nemoga da si obesnq kak moje da se skysat prezervativite ? Kakav e toq seks kadeto pravite :-s

02-19-2007, 17:18
това за пикането го знам,разбрах го след като станаха всички възможни гафове :lol: иначе най-доволна бях днеска като ми дойде след като падна тва прословуто парченце от презерватива явно нещо ми е запушил :lol: хаха .. веднага почерпих и са почвам противозачатъчните щото се е видяло че с презервативите няя да стане.Мерси много за сички съвети :D

03-16-2007, 17:28
TUK (http://www.dnes.bg/article.php?id=34090)