PDA

View Full Version : Pomognete



02-18-2007, 08:08
Mnogo stranno no tozi pyt ne znam kak da se opravya v tazi situaciya.Nadyavam se da imate idei.Znachi pred okolo mesec i polovina se zapoznah s edno momche.I ot pryv pogled mi haresa adski mnogo.Posle kato vzehme da si govorim i da si chatim mi stana oshte po simpatichen.Sega sym sigurna che go haresvam.Pri nego obache e po slojno :-k Na ednata vecher me pozdravyava s pesni i me vika na tyahnata masa.Na drugata se zabiva s nyakakvo dr momiche.Sled tova pak me zagovarya i me kani na kupon.Nakraya kato mu kaja zdr me gleda kato pyn.Mi ne izdyrjam shte se pobyrkam veche.Otryazah veche nyakolko momcheta zaradi nego vkliuchitelno edin negov fr ](*,) Tva ne moje da prodyljava vechno obache az do tolkova sym go haresala moya chovek che oshte se nadyavam.Kakvo da pravya ???????????? #-o

Lambo
02-18-2007, 08:13
Еми викаш го някой път да поговорите насаме и му казваш, че го харесваш и толкова, макар че по твоето описание не ми изглежда сериозно момчето... както си решиш, ако искаш да пробвате това е най-бързия и лесен начин да разбереш дали чувствата са взаимни...

cherinka
02-18-2007, 08:51
аййдее отиаш лице в лице да говориш с него! и квото стане, тва е. Повече от всичко трябва да си директна с него. Я стне, я не стане, все пак не е единствен, ако не те вземе той, ще е някой друг и така.. след него пак ще дойде друг, и жовота общо взето е един кръговрат. Аиде успехеч. :*

iiirish
02-18-2007, 09:17
дано не греша, но по начина по който го описваш мноооого ми блъска на женкар :-s възможно е да си му направила впечатление, но каква полза имаш ти от това ако той наистина е поредния плейбой :-s
съветвам те да се огледаш за други момчета и да си "подкосяваш краката" пред момче, което няма такива наклонности ;)

gamercheto_
02-18-2007, 09:23
Ако питаш мен по добре го остави да си хойка по момичета и това е...явно е видял че не си толкова лесна и се е насочил към някоя по-лека и така....за всеки случай говори с него и така ще си убедена какви са му намеренията(ако изобщо има такива) към теб :)

ThePainIsReaL
02-18-2007, 09:54
Хм .. ти си му гарантирала , че си лесна , че ще го чакаш и той сега се прави на дръж ми шапката. Просто обърни поглед към друг сладур , който ще те забележи .

gerinceto
02-18-2007, 11:00
nai dobre pogovorete na 4 ochi pak kakvoto stane stane.kasmet :wink:

second_heartbeat
02-18-2007, 11:16
Еми.. женкар? Вместо да си даваш някакви напразни надежди и да си мечтаеш, отивай и говори с него, обясни му как стоят нещата и дори да те отхвърли постарай се да не изглеждаш разстроена.