PDA

View Full Version : Къде и как си празнувате РД-то???



SpAcE_LaDy
02-18-2007, 09:36
Здравейте на вс! Направих тази тема, за да споделим в нея как и къде празнуваме рожденните си дни, и понеже скоро идва моя (на 26ти февруари) и нямам никаква идея къде д празнувам РДто си.
Исках д направя купон, ама наще няма къде д се изнесат, а с тях няма д правя купон, затова тази идея отпада.. мислех си и з дискотека, ама ме държат по-изкъсо (и ми идва понякога д им избия канчето н наще) и не ме пускат н нощна дискотека.. разбира се само мен (вс други ги пускат), ма тва няма значение де.. а в нас на сандвичи само не върви.. така празнувах като бях малка, а н 26ти ставам н 17
Затова ви моля д кажете къде празнувате своите рожденни дни и така д ми дадете някакви идеи з моя:)
Мерси много предваре! цунки :smt008

FaceR
02-18-2007, 09:40
Ми аз моя у нас го празнувах.На нашите им казах да отиват при баба и без възражения и те кво да праят там отидаха а ний цяла вечер секс наркотици и хип-хоп :) .Аз ако съм не теб бих си го празнувал в някоя кръчма ама с уговорката че мога да си донеса дискове и да пускам музиката която искам инъче във никакъв случай :P .

ThePainIsReaL
02-18-2007, 09:58
Ами .. и аз имам същия проблем . Не мога у нас , затова сме говорили с братовчед ми да си го празнувам или в неговата таванска стая :lol: ( която е наистина невероятна ) , или той да ми намери апартамент да си наема ( тази идея ми се струва по-добра чесно казано ) ... Все пак веднъж се става на 17 :lol:

SpAcE_LaDy
02-18-2007, 10:00
Ama na6te nqma gde d otidat, baba mi jivee n dolniq etaj i dori d otidat tam.. malko.. we su6tata rabota, vse edno d si sedqt v nas.. emi trqa d pomislq z ideqta ti, ama v moq kv.. takiva zavedeniq.. ne se se6tam a ne, vsu6tnost mai ima edno:) we nqma zna4.. a nakvi dr idei d imate???
FaceR, 10x mn z ideqta:)

even_in_death
02-18-2007, 10:01
Последният ми рожден ден го правих в един приятел :roll:

SaYoNaRa
02-18-2007, 10:15
Аз имам на 25ти и също нямам идея каде да го празнувам

П.С ставам на 14

Луко
02-18-2007, 10:23
18-ЯТ СИ РОЖДЕН ДЕН ПРАЗНУВАХ НА МЕСТНОСТТА "МАНЗУЛ".БЯХМЕ НА ХИЖА, НЯМА РОДИТЕЛИ, НЯМА КОЙ ДА ТИ ДОСАЖДА, АБЕ ИЗОБЩО МНОГО ПО-ДОБРЕ Е НА ХИЖА, ОТКОЛКОТО ВКЪЩИ ИЛИ НА ДИСКОТЕКА.

SpAcE_LaDy
02-18-2007, 10:38
Eiii, hora, 10x z mneniqta:) Tva z hijata mi haresva mn, ama na6te nqma d mi dadat.. imam 4uvstvoto, 4e i na 25 kat stana pak nqma d me puskat.. tolkova mn se draznq, 4 ne e istina.. leleee :evil: ama skoro 6 se 4upqt glavi.. mn se draznq ve4e:)
A tva s apartamenta ne e lo6a ideq, ama sig. 6 mi struva doosta skupi4ko.. otdelno i alkohol i qdene..? znate li cena ne6to takova?(n apartament)

HopeLesss
02-18-2007, 10:56
Аз винаги си празнувам рождения ден вкъщи. Преди години, когато наще не се махаха, пак си го празнувах. Не са ми правили проблем и не са стояли при нас. На дискотека според мен е тъпо. На заведение също. В крайна сметка се събирате да се видите, да се позабавлявате, а не да седнете да се наядете. Това с хижата наистина е добра идея. Според мен щом ставаш на 17, може би ще успееш с малко повече усилие да убедиш вашите да се махнат поне до към 12 :wink:

meri88
02-18-2007, 11:02
Аз винаги си празнувам рождения ден вкъщи. Преди години, когато наще не се махаха, пак си го празнувах. Не са ми правили проблем и не са стояли при нас. На дискотека според мен е тъпо. На заведение също. В крайна сметка се събирате да се видите, да се позабавлявате, а не да седнете да се наядете. Това с хижата наистина е добра идея. Според мен щом ставаш на 17, може би ще успееш с малко повече усилие да убедиш вашите да се махнат поне до към 12 :wink:

prava si..no kakto samata Ani kaza tehnite q darjat dosta izkuso...Naemaneto na apartament ne e nikak evtino pone dokolkoto az znam i posle alkohol,qdene i pro4ie .......Za restorant o6te po-tapo.Az vinagi go pravq v nas sabirame se 20-30 du6i i sme si v nas,roditelite mi izob6to ne mi pre4at ako iskat da sedqt v nas ako ne......

Mimka_sweet
02-18-2007, 11:20
Последните 3 години не съм го празнувала,едва ли и тази година ще е по-различна :evil: :evil: :evil:

xDoWn3Rx
02-18-2007, 11:37
мии аз моите рд си ги празнувам задължително далече от вкъщи \:D/ Той моя е през лятото и в повечето случаи(последните 2 год)гледам по тва време да съм на морето и там е супер за такива поводи....мн добре се чувствам.Другия вариант е хижа или вила в планината.Тва е идеално и като се има предвид кое време на годината сме ся и ясно че за море не стаа.Обаче доколкото разбирам е малко вероятно да те пуснт на хижа може ако е яко времето просто да си хванете реисчето и да се качите на планина само за през деня....пак ша си е яко и 100% по добре от да се заврете в няква гадна дискотека с гадна музика и хора(поне моите разбирания са такива де...ти май нямаш против дискотеките)Таа тва е моето предложение :D

In4iTu_
02-18-2007, 11:42
Последния го празнувах в къщи...(наще се изнесоха) и...така до сутринта...(когато се върнаха)...
Иначе идеята за хижата е много добра...опитай се да навиеш мама и татко :D

desulka
02-18-2007, 13:18
Вкъщи,защото нашите не са ентусиасти... :-)

SpAcE_LaDy
02-18-2007, 13:31
Аз винаги си празнувам рождения ден вкъщи. Преди години, когато наще не се махаха, пак си го празнувах. Не са ми правили проблем и не са стояли при нас. На дискотека според мен е тъпо. На заведение също. В крайна сметка се събирате да се видите, да се позабавлявате, а не да седнете да се наядете. Това с хижата наистина е добра идея. Според мен щом ставаш на 17, може би ще успееш с малко повече усилие да убедиш вашите да се махнат поне до към 12 :wink:

prava si..no kakto samata Ani kaza tehnite q darjat dosta izkuso...Naemaneto na apartament ne e nikak evtino pone dokolkoto az znam i posle alkohol,qdene i pro4ie .......Za restorant o6te po-tapo.Az vinagi go pravq v nas sabirame se 20-30 du6i i sme si v nas,roditelite mi izob6to ne mi pre4at ako iskat da sedqt v nas ako ne......

Mn iskam n hija, ama.. imenno tva mi pre4i, 4e na6te edva li 6 pozvolqt.. a i 4estno kazano kolko li ot fr-tata mi 6 didat.. i9na4e n Vito6a.. lelee..
meri88, gledam imeto mi znae6:) ot saita li? ina4e pri teb va6te ne pre4at, ama pri men maika mi 100% 6 pre4i.. v smisul ne 4e 6 pre4i, ama kupona nqma d e gotin, ako znam, 4e maika mi e v susednata staq, o6te pove4e, 4e nali trqa d ima alkohol, za da se vdigne adrenalina.. ama maika mi d gleda piqni fizionomii.. ohh.. ne znam.. iskam d e ne6to qko, ama.. kato gledam mai.. ina4e super gotini idei mi dadohte.. 10x, sladur4eta!:)

SpAcE_LaDy
02-18-2007, 13:37
мии аз моите рд си ги празнувам задължително далече от вкъщи \:D/ Той моя е през лятото и в повечето случаи(последните 2 год)гледам по тва време да съм на морето и там е супер за такива поводи....мн добре се чувствам.Другия вариант е хижа или вила в планината.Тва е идеално и като се има предвид кое време на годината сме ся и ясно че за море не стаа.Обаче доколкото разбирам е малко вероятно да те пуснт на хижа може ако е яко времето просто да си хванете реисчето и да се качите на планина само за през деня....пак ша си е яко и 100% по добре от да се заврете в няква гадна дискотека с гадна музика и хора(поне моите разбирания са такива де...ти май нямаш против дискотеките)Таа тва е моето предложение :D

ammm.. da.. t.e. ne - imam protiv diskotekite, 6toto iskam na RDto mi d sum s priqteli, a ne s hora, koito nikoga ne sum vijdala i pove4e nqma d vidq.. o6te pove4e tiq diskoteki (osobeno Amor i Double Vision sa bulama4.. ne me kefqt) super e pri teb tva, 4e RDto ti e prez lqtoto.. ama na6te sa vinovni, 4e i moq ne e togava :D:D:D Da, ideq e n Vito6a samo z prez denq, daje ima6e edna mn gotina polqna n Vito6a.. pred nqkakva hija "Momina Skala" mai be6e, tam e nqkvo qko i moje d vzemem edna torta i piene i ot tam d si vzemem qdene.. ama kak fantaziram ne e istina :( nqmam kusmet az.. i tva e.. ama 4estno kazano se svikva vs d vurvi n zle.. osobeno s na6te deto ne mi pozvolqvat ni6to.. no6to, v smisul diskoteki, partita, klubove.. ako ne stane taq godina, z dr-ta 6 gledam d gi ubedq.. ili po-to4no smao im kazvam kvo 6 pravq i nqma d imat pravo d vuzrazqvat, 6toto 6 sum ve4e pulnoletna :D:D:D oohhh.. kak iskam d doide tva vremee.. ama "dokato sum pod tehniq pokriv, trqbva d gi slu6am"

meri88
02-18-2007, 14:55
Аз винаги си празнувам рождения ден вкъщи. Преди години, когато наще не се махаха, пак си го празнувах. Не са ми правили проблем и не са стояли при нас. На дискотека според мен е тъпо. На заведение също. В крайна сметка се събирате да се видите, да се позабавлявате, а не да седнете да се наядете. Това с хижата наистина е добра идея. Според мен щом ставаш на 17, може би ще успееш с малко повече усилие да убедиш вашите да се махнат поне до към 12 :wink:

prava si..no kakto samata Ani kaza tehnite q darjat dosta izkuso...Naemaneto na apartament ne e nikak evtino pone dokolkoto az znam i posle alkohol,qdene i pro4ie .......Za restorant o6te po-tapo.Az vinagi go pravq v nas sabirame se 20-30 du6i i sme si v nas,roditelite mi izob6to ne mi pre4at ako iskat da sedqt v nas ako ne......

Mn iskam n hija, ama.. imenno tva mi pre4i, 4e na6te edva li 6 pozvolqt.. a i 4estno kazano kolko li ot fr-tata mi 6 didat.. i9na4e n Vito6a.. lelee..
meri88, gledam imeto mi znae6:) ot saita li? ina4e pri teb va6te ne pre4at, ama pri men maika mi 100% 6 pre4i.. v smisul ne 4e 6 pre4i, ama kupona nqma d e gotin, ako znam, 4e maika mi e v susednata staq, o6te pove4e, 4e nali trqa d ima alkohol, za da se vdigne adrenalina.. ama maika mi d gleda piqni fizionomii.. ohh.. ne znam.. iskam d e ne6to qko, ama.. kato gledam mai.. ina4e super gotini idei mi dadohte.. 10x, sladur4eta!:)

Mi ani nie se poznavame,ma aide......ot klasa na Desi i Daniela sam....ako naistina misli6 4e moje6 da ubedi6 roditelite ti pone do 12 da te pusnat 6e e dobre.Ina4e az ne vijdam naistina kak moje6 da si napravi6 qk rojden den pri polojenie 4e te sa mn striktni...Osven v nqkoi ot tvoite priqteli......ne vijdam drugo re6enie 4esno

SpAcE_LaDy
02-18-2007, 15:34
Eiii, verno weee:) :D:D:D Leleeee.. mn sum zle.. e, dnes i bez tva e Pro6ka i az d te pomolq d mi prosti6:)
Emi prava si, ama... tq brat4edka mi mi be6e predlojila d praznuvame v apartamenta n brat i, ama v posledno vreme ne e spomenavala ni6to i ne moga d i izcepq "Az 6 si praznuvam RDto v apartamenta n brat ti".. malko ne vurvi.. zatva mislq z alternativa, ama ne6to.. ne mi idva.. t.e. ve4e imam mn gotini idei, no z jalost kolkoto sa gotini, tolkova i neosu6testvimi.. mn se draznq n na6te.. ama kakto i d e:)

SUGAR_F
02-18-2007, 16:45
abe 6to ne otidete da praznuvate v madonalds? :lol: ...bzk se a sega po sashtestvo-zna4i iska6 da si dale4 ot roditelite si,da si prekara6 qku i da ima alkohol?emi 6to ne zemete alkohol,kasetofon i qdene i ne otidete v nqkoi park edna moq fr taka si e praznuvala rd pak tq e ot sofiq..otiate v edin park s tvoite fr i gotoa rabotata..pak posle mokjete se porazhodite,da minete km nqkoq kra4ma ili pak na nqkoe kafe da sednete...ne e vajno mqstoto a kefa i tova s kogo si aide uspeh:)

psycho_girl
02-18-2007, 17:08
posledniq go praznuvah v nas, ina4ee i na kru4ma sum vodila priqteliteee, na vun e qko poprincip, subirat se pove4e hora na nqkoq polqnka
v tvoq slu4ai kru4ma 8-[

zubi
02-19-2007, 15:54
ми аз от миналата година непразнувам РД .... станах много голем цели 14 годишнина и нема смисъл вече :-D :-D :-D :-D :-D

koalka
02-19-2007, 20:05
Аз не си го празнувам.

kudravoto
02-19-2007, 20:13
tazi godina si go praznuvah na ndk beshe golqm kupon ahahahahahha mnogo qko beshe na 20 stanah :-D

brain_stew
02-19-2007, 20:28
Има време до тогава, но сигурно ще съм в Търново, в култовата кръчма "Улицата"в компанията на вуйчо ми и още куп бесни метъли! :lol:

AliceSw
02-19-2007, 20:37
Има време до тогава, но сигурно ще съм в Търново, в култовата кръчма "Улицата"в компанията на вуйчо ми и още куп бесни метъли! :lol:

искам и азззззззз, не съм била в Улицата от половин годинааааааааа :smt010

иначе последната година беше в нас РД-то ми, иначе в парк по-минала, предната в кръчма...

brain_stew
02-19-2007, 20:50
Има време до тогава, но сигурно ще съм в Търново, в култовата кръчма "Улицата"в компанията на вуйчо ми и още куп бесни метъли! :lol:

искам и азззззззз, не съм била в Улицата от половин годинааааааааа :smt010

.

Идвай беее!Колкото повече ненормалници сме, толкова повече пиене... :lol:

Датата е 25ти юли...който е навит да идва, кръчмето ше ни побере! :lol:

KiLLeR_InSTiNkT
02-20-2007, 10:03
Празнувам го или в апартамента на баба ми тъй като по това време тя е на село или някъде навън по пейките /типичен клошарски стил ама много радва/ или на село /ама за там трябват бая запаси, че няма магазин наблизо/. В дискотека или на кръчма ми се вижда безсмислено, обстановката няма да е същата като на домашно /или улично/ събиране.
:-D Дано да успееш да намериш теренче за празнуване!

Undying
02-20-2007, 10:09
Празнуваме го (аз имам сестра близначка) по принцип в една наша вила,която е малко извън града,но миналата година решихме да го отпразнуваме някъде навънка и...аз лично повече няма да повторя.Сестра ми така се натряска и таквиа мизерии прави,че ми развали целия ден. :smt011

SpAcE_LaDy
02-20-2007, 11:35
tazi godina si go praznuvah na ndk beshe golqm kupon ahahahahahha mnogo qko beshe na 20 stanah :-D

kude n NDK? v zavedenie ili po sredata n NDK?? :D:D:D super tup vupros zadadoh, ama vse pak d pitam:)



Празнувам го или в апартамента на баба ми тъй като по това време тя е на село или някъде навън по пейките /типичен клошарски стил ама много радва/ или на село /ама за там трябват бая запаси, че няма магазин наблизо/. В дискотека или на кръчма ми се вижда безсмислено, обстановката няма да е същата като на домашно /или улично/ събиране.
Дано да успееш да намериш теренче за празнуване!

navun po peikite kvo 6te re4e? hehe, zvu4i interesno:) nikoga ne sum go praznuvala taka:) Emi i az se nadqvam d namerq teren4e, ma ne znam, to RDto mi e v ponedelnik, ama sig. ako praznuvam 6te e v subota, taka 4e ima o6te sedmica i polovina d re6a, ma.. 6 vidim.. ako ne se osvobodi edin teren.. moje bi 6 se zabavlqvam sama pred kompa :D:D:D

KiLLeR_InSTiNkT
02-20-2007, 13:03
tazi godina si go praznuvah na ndk beshe golqm kupon ahahahahahha mnogo qko beshe na 20 stanah :-D

kude n NDK? v zavedenie ili po sredata n NDK?? :D:D:D super tup vupros zadadoh, ama vse pak d pitam:)



Празнувам го или в апартамента на баба ми тъй като по това време тя е на село или някъде навън по пейките /типичен клошарски стил ама много радва/ или на село /ама за там трябват бая запаси, че няма магазин наблизо/. В дискотека или на кръчма ми се вижда безсмислено, обстановката няма да е същата като на домашно /или улично/ събиране.
Дано да успееш да намериш теренче за празнуване!

navun po peikite kvo 6te re4e? hehe, zvu4i interesno:) nikoga ne sum go praznuvala taka:) Emi i az se nadqvam d namerq teren4e, ma ne znam, to RDto mi e v ponedelnik, ama sig. ako praznuvam 6te e v subota, taka 4e ima o6te sedmica i polovina d re6a, ma.. 6 vidim.. ako ne se osvobodi edin teren.. moje bi 6 se zabavlqvam sama pred kompa :D:D:D

Ааа в никакъв случай сама пред компа. Ако няма къде - просто се събирате с компанията, купувате си пиене и ядене от близкото магазинче и сядате в някоя градинка или където намерите на пейки. Може и музика да си занесете и започвате да се веселите. Най-добре ще е да се установите на някое по-забито местенце да ви е по-спокойно :mrgreen: В такъв смисъл казах на пейките. Пък и на НДК е много добре по-навътре. Само да внимавате какво правите :wink:
Или пък може да отидете на пикник някъде по Витоша /извинявай ама не помня дали беше от Сф, ако не е така сорка/ и ако вашите не те пускат много, да си се прибереш в прилично време и така... Има много идеи, стига да имаш желание ще успееш да си изкараш готино :wink:

scion_of_Storm
02-20-2007, 17:36
Не си го празнувам, щото така не е тру пахахахах