PDA

View Full Version : Размисли и страсти :Д



cherinka
02-18-2007, 08:45
Абе нали знаете онази басня ли кво беше или нз как се вика , та начи един човек бил толкова стеснителен и срамежлив, че като идел някъде на гости и като го поканят да си вземе я сладка, я нещо друго и той винаги отказвал. и така няколко пъти наред, все го подканвали, той все отказвал. и един ден се решил и си казал, че сега като му предложат нещо, той ще си вземе, обаче станало така, че не му предложили нищоо, и с една дума той увиснал. Та мисълта ми е, че от три месеца съм на това дередже с един пич, и снощи като бяхме на кафе, (с негови приятели, после те си тръгнаха и останахме двамата) , и той ми вика "ся кажи кво ше прайм с нас, с мен ли си или не си" и аз постоянно овъртах, сменях темата, и сигурно към двайсетина пъти ме е питал "толкова ли е сложно, просто са само две срички, избери едната от двете, демек Да или Не, от три месеца излизаме, писна ми да те чакам, все ми отказваш) а между другото на два пъти през тия месеци се опита да ме целуне, а аз все се дърпах, и снощи отговора ми беше готов, (ДА) , обаче нямах смелост да му го кажа, не знам що така. и все като ми каже "ае уе майна, кажи ми да или не" и аз все седях и гледах ту в него, ту в някоя точка и просто не смеех да му кажа. Излезохме от кафето, отидохме на една пейка , и все си виках "чакай още веднъж да ме пита и аз ще му отговоря", ама все не смеех, та накрая вече не знам той от къде го искара тва търпение, и вика "Кво решаваш?" и аз се пристраших и го целунах, и той вика "Сигурна ли си", и аз викам "Напълно", той вика "А доволна ли си" и аз "Да" ии цуни гуни цяла вечер. И после му викам "Оле не знам как така имаше такоа голямо търпение към мен, верно три месеца, да ме чакаш, са бая, ако не беше проявил такоа търпение към мен, сега нямаше да сме тук, и да се двамата, и да правим това което правим в момента." Та искам да кажа на всички, които нямат смелост да признаят на човека, когото харесват какво мислят и изпитват към него , или просто искат да скъсат някого, да преглътнат ту страха си, ту притеснението си, ту срама си, защото ако прекалено дълго се мълчи - нещата могат да се обрънат във хептен кофти ситуация. На тоя свят трябва да сме директни , защото има достатъчно лъжци и лицемери. Хубаво е каквото ти е на душата, да си го излееш чрез думи или действия. Верно е, че кураж се събира трудно, и тук ще опровергая поговорката "По-добре късно, отколкото никога", защото истината е, че Колкото по-рано, толкова по-добре!

zella
02-18-2007, 09:17
Dobre,dobre si napravila i hubavo,hubavo razsajdava6

iiirish
02-18-2007, 09:20
напълно съм съгласна с нещата, които каза. човек трябва да има смелостта да се престраши и просто да те отпусне по течението, пък каквото стане - стане! ;) живеем веднъж ;)

Fucking_Bitch
02-18-2007, 09:27
Еми да,евала за разсъжденията.Много сиправа.Ако изпуснеш един момент после не с еповтаря. =D> =D> =D> =D>

gamercheto_
02-18-2007, 09:32
Евала...много малко хора сабират смелостта да горовят открито!По често трябва да даваме глас на сърцето си а не да се притесняваме какво ще стане след това!Явно и момчето изпитва истински чурстра към теб след като те е чакал 3 месеца...много малко момчета биха чакали момиче което постоянно им се дърпа....

gerinceto
02-18-2007, 11:04
napalno sam saglasna s ne6tata koito si kazala :wink:

ThePainIsReaL
02-18-2007, 12:15
Много се радвам за тебе . Дано и другите предобият смелост . Обаче аз не бих могла така , направя ли такова нещо , ще бъда отрязана на мига , така че .. някои просто трябва да си траят O:)

furtado
02-18-2007, 12:22
cherinka mn si sladka 4estno!tolkova sramejliva!napravo si predstavqm kak si se 4ervila cqla ve4er i 'da'-to e napiralo da izlezne ot ustata ti,ama ot sram... hihihhihi sladurana

p.s. ne sym obratna!

fillis
02-18-2007, 12:35
ha bravo na teb nai posle si sabrala dostata4no sila i smelost da napravi6 ne6to qvno i az trea da se pozamislq za6toto o6te si imam malkiq problem 4e nemoga da spra mom4eto koeto obojavam i da mu kaj 4e go obi4am:)):):):)

cherinka
02-18-2007, 16:30
ha bravo na teb nai posle si sabrala dostata4no sila i smelost da napravi6 ne6to qvno i az trea da se pozamislq za6toto o6te si imam malkiq problem 4e nemoga da spra mom4eto koeto obojavam i da mu kaj 4e go obi4am:)):):):)

Ми действай. Какво чакаш?! Някой друг да му го изпее ли? :)

lina15
02-18-2007, 16:42
То вие ако си мислите че само на момичетата им е трудно да го кажат, жестоко се лъжете.

cherinka
02-18-2007, 17:39
То вие ако си мислите че само на момичетата им е трудно да го кажат, жестоко се лъжете.

:shock: това е нещо смислено в тоя форум

Някъде да съм казала, че
само на момичетата им е трудно да го кажат ? Просто отбелязах, че колкото по-бързо се изясни нещо, толкова по-добре, защото всичко ще си е на мястото после.

koalka
02-18-2007, 17:42
Напълно си права.Трябва човек да изчака подходящия момент, а не да криеш чувствата си към човека, който харесваш, защото така той може вече да се е отказал.