PDA

View Full Version : Moderated:Кефят ли ви?



Destroyfashion
02-18-2007, 08:50
Imali momi4eta koito se kefqt na svestni metalisti.Vaprosa se otnasq za fe6anki :-D

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

cherinka
02-18-2007, 08:52
мене ме кефи майкъл джексън, ама понякога ме отвращава. общо взето това , което ме привлича в него - и ме отблъсква. та тва е.

sh3_1s_7h3_0n3
02-18-2007, 08:54
к'во значи 'svestni metalisti'? или си свестен като човек...или не си... пък т'ва че си 'metalist' не е чак толкова определящо... по-скоро опира до вкуса музика, а не те определя като човек.

Destroyfashion
02-18-2007, 08:55
kakvo ob6to ima майкъл джексън s metala :evil:

CVETELLINA
02-18-2007, 08:58
Честно казано не си падам..Нито по свестни,нито по лоши "металисти" :-s :roll:

cherinka
02-18-2007, 08:59
kakvo ob6to ima майкъл джексън s metala :evil:

ми деа знам бе, човек, не разбирам от метъл, ама са сетих за майкъл джексън, хахах , иначе той кво свири, кво пее? къв е, що е?

iiirish
02-18-2007, 09:00
лично аз не! за съжаление доста хора имат предрасъдаци относно металистите и аз не правя изключение. може би самата им среда, начина по който виждат нещата и куп още други фактори, влияят за да се изгради подобно мнение за тях. колкото и гадно да звучи аз до сега не съм допускала такъв човек дори за приятел...

Kraken
02-18-2007, 09:12
лично аз не! за съжаление доста хора имат предрасъдаци относно металистите и аз не правя изключение. може би самата им среда, начина по който виждат нещата и куп още други фактори, влияят за да се изгради подобно мнение за тях. колкото и гадно да звучи аз до сега не съм допускала такъв човек дори за приятел...

Абе не е така със всички мене примерно треа да ме питаш ква музика слушам или някой който ме познава за да разбереш че "съм" метъл иначе може даже да си помислиш че слушам чалга а пък и не слушам само метъл гледам да разнообразявам обаче повече от всичко слушам метъл и пак дори и скинари които само искат да бият метъли не са ми предизвиквали дори след като разберат че слушам такава музика а за човека който си пада по МJ нямам думи направо а аз съм момче както сигурно сте забелязали и не ми пука ква музика слушат хората около мене лично аз не определям хората по музиката която слушат м сми кво като е с кубинки и той е човек кокто са казало хората "Не съди за книгата по корицата"

Fucking_Bitch
02-18-2007, 09:16
Абе толкова ли не проумяхте,че няма зн какъв си метъл,пънкар,чалгар нали ако си точен човек просто музиката е една ПОДРОБНОСТ!Уфф само предрасъдъци..ВАЖНОТО Е КАКЪВ ЧОВЕК СИ,НЕ КАКВА МУЗИКА СЛУШАШ! [-X [-X [-X [-X

Kraken
02-18-2007, 09:21
Абе толкова ли не проумяхте,че няма зн какъв си метъл,пънкар,чалгар нали ако си точен човек просто музиката е една ПОДРОБНОСТ!Уфф само предрасъдъци..ВАЖНОТО Е КАКЪВ ЧОВЕК СИ,НЕ КАКВА МУЗИКА СЛУШАШ! [-X [-X [-X [-X


Е тва е най-добрия пост по темата за сега

Destroyfashion
02-18-2007, 09:23
be vii hubavo razsajdavate ama q si prestavete nqkoe mnogo hubavo momi4e s nekav s teniski na SlipKnot i Cradle of Filth :smt017

Ice_Queen
02-18-2007, 09:24
Мен ме радват..аз слушам метал,ако някой познат слуша й той още по яко ! :-D

Ice_Queen
02-18-2007, 09:25
be vii hubavo razsajdavate ama q si prestavete nqkoe mnogo hubavo momi4e s nekav s teniski na SlipKnot i Cradle of Filth :smt017

И какво? Ако и той е яко момче?!? :smt017

Kraken
02-18-2007, 09:25
be vii hubavo razsajdavate ama q si prestavete nqkoe mnogo hubavo momi4e s nekav s teniski na SlipKnot i Cradle of Filth :smt017

И кво тва че носи тениска на метъл група грозен ли го прави?

gerinceto
02-18-2007, 11:05
Абе толкова ли не проумяхте,че няма зн какъв си метъл,пънкар,чалгар нали ако си точен човек просто музиката е една ПОДРОБНОСТ!Уфф само предрасъдъци..ВАЖНОТО Е КАКЪВ ЧОВЕК СИ,НЕ КАКВА МУЗИКА СЛУШАШ! [-X [-X [-X [-Xnapalno sam saglasna

furtado
02-18-2007, 12:04
razbira se 4e e vyzmojno 4ovek da si haresa matyl,4algar,grun4 ili nqkyv dr!no rabotata e tam,4e ako zapo4ne6 vryzka s 4ovek,koito ima razli4ni ot tvoite interesi-v slu4aq muzika,spored men nqma da se polu4i.znaete li za6to?!za6toto se zapo4va-toi ima edin tip priqteli-ti drug;toi hodi na edni mesta-ti na drugi;toi nqma da se 4uvstva tam na mqsto,sled kato tova ne e negovata sreda-ti sy6to v negovata i t.n.kazvam go ot li4en opit,tova e moe mnenie de,nqkoi dr moje da ne e syglasen ;-)

Muse_of_Madness
02-18-2007, 12:13
Даскалът по философия е метълист с голяма кичара, а някои момичета в класа му се кефят. Промъкват се зад него през часа и почват да си играят с гривата му- дърпат я, мерят я на дължина, галят я, сплитат я....

furtado
02-18-2007, 12:23
Даскалът по философия е метълист с голяма кичара, а някои момичета в класа му се кефят. Промъкват се зад него през часа и почват да си играят с гривата му- дърпат я, мерят я на дължина, галят я, сплитат я....

hahahah tva mi stana mn int!iska mi se da go vidq.hahahah

Muse_of_Madness
02-18-2007, 12:28
Даскалът по философия е метълист с голяма кичара, а някои момичета в класа му се кефят. Промъкват се зад него през часа и почват да си играят с гривата му- дърпат я, мерят я на дължина, галят я, сплитат я....

hahahah tva mi stana mn int!iska mi se da go vidq.hahahah

Еми ето ти го http://img01.picoodle.com/img/img01/7/2/14/f_pafkatam_c0de9d4.jpg Има същата снимка в темата за фотографии на даскалета.

sexy_momi4e
02-18-2007, 13:35
ami zavisi.ako e nqkoi ot teq kadeto ne se kupqt po 5 godini,nqkuv razdurpan e normalno da ne go haresa6,no nqkoi sa gotini.zavisi si ot 4oveka

xixi
02-18-2007, 13:59
kakvo ob6to ima майкъл джексън s metala :evil:
как ве най грубия метъл ...

nVm
02-18-2007, 14:20
свестни метълисти - и кфо имаш предвид ... всички са яко откачени :smt026 :mrgreen: ;-) метъла радва

02-18-2007, 14:23
Моята тема е по яка!!!

LO6IQ
02-18-2007, 14:24
:smt035 :smt034 Хеви Метъл Рулллз.. Естествено .. металите са над всичко.
:smt020 :smt044

koalka
02-18-2007, 18:34
Тъпо е да имаш предрасъдъци към хора, които дори не познаваш.Това, че двама метъли да еди кви си, не означава, че третия е такъв.

aP0kAlIpSiS
02-18-2007, 18:46
Това ще е най-тъпото: да решиш,че момчето,което слуша метъл не става.Познавам двама металисти(братя),който,ако не ги познаваш може и за чалгари да ги вземеш.И двамата са мн готини.Другите,който познавам вече не можеш да ги сбъркаш,че са такива,но и те са страшно готини.Аз не сам оставала с лошо впечатление от хора,които слушат метъл-напротив-дори повече ми допадат,защото имаме почти еднакви интереси,четем еднакви книги и т.н.

sometimes_
02-18-2007, 18:49
Ей като започнете с тия "метъли, чалгари, рапъри"... Аз не мога да разбера какво ви бърка толкова кой каква музика слуша. Всеки си слуша каквото му харесва, облича каквото му харесва, движи се с когото иска. Винаги ми е било много интерсно как някои умеят да определят колко е умен даден човек само по стила музика, който слуша. Вечните предрасъдъци! Метълите мразят чалгарите, чалгарите-метъли и т.н., вечната верига. :shock: Мен много слабо ме интересува кой, какво и защо слуша, ако ще стари градски да слуша и да облича на баба си килотите, стига да ми допада като характер и да се разбираме, другото не е от особено значение.

punisher
02-18-2007, 18:53
Imali momi4eta koito se kefqt na svestni metalisti.Vaprosa se otnasq za fe6anki :-D

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

кви фешанки ,кви металисти... :smt005
губи ти се някъде там... мисълта момиче..