PDA

View Full Version : моля за малко помощ..



обЪрканаТа
02-18-2007, 09:01
такам сега да видим..реших да драсна и аз някоя темичка,че не съм го практикувала от отдавна..влюбена съм в едно момче от даскалото..от началото на годината..окей тогава всичко беше нормално просто едно привличане и така.. не след дълго му цъфнах да се запознаем,защото,както той ме гледаше така и аз го гледах..след куп интриги и простотии,които направи момче от неговата компания,което отрязах,заради въпросния Х...всичко се промени..момчето,което харесвам спря да ми казва дори здрасти и тогава сякаш всичко се срина..въпкреки че реално погледнато едно здрасти не е нищо особено..но пак вниманието и това,че ме вижда си беше напредък...мина се доста време...някъде почти един месец,когато той започна да идва сам и да си говори с мен..но само и единствено,когато компанията му,не е при него.. оттука мога да си вадя изводите..че или идва,защото му е скучно..или просто,защото има някакъв интерес..сега обаче сме втора смяна и почти не се виждаме..рядко се засичаме навън,когато и аз и той не сме в час..и нищо..страх ме е да не пропилея шанса си,ако въобще имам такъв..и ви моля да ми дадете съвет,какво да правя..

JuSt_A_vErMiN
02-18-2007, 09:07
обЪрканаТа една моя приятелка имаше абсолютно същия проблем и аз я посъветвах да не си пропилява шанса да прави всичко възможно,за да я забележи,но с течение на времето правешв всичко възможно най-накрая излезли на кафе и той и казал че я харесва само като приятелка и нищо няма да стане между тях двамата.От това което ти пиша си извади сама извода какво да правиш...но те съветвам ако наистина адски много го харесваш бори за него иначе гориш само ти...късмет...

iiirish
02-18-2007, 09:10
не мисля, че има защо да се бориш за това момче. щом преди е имало интриги, щом той е повярвал на тях, а не на теб... значи няма смисъл да поддържаш нещо с човек, който ти няма доверие!

Fucking_Bitch
02-18-2007, 09:12
Явно този от компанията,който си одрязала якооо те е насолил пред другите.Можеш вместо да чакаш господин Х да те търси,ти да го поканиш на кафе,все пак ако няма да си пропиляваш шанса давай по-смело..,сама каза че той те е потърсил.Айде успехче. :smt016 :smt016 :smt016

JuSt_A_vErMiN
02-18-2007, 09:14
не мисля, че има защо да се бориш за това момче. щом преди е имало интриги, щом той е повярвал на тях, а не на теб... значи няма смисъл да поддържаш нещо с човек, който ти няма доверие! може би и anito.sl е права,защото ако тръгнете може да те лъже и тем подобни и става лошо...така че помисли си добре...има и други момчета достойни за теб :wink:

gamercheto_
02-18-2007, 09:16
обЪрканаТа една моя приятелка имаше абсолютно същия проблем и аз я посъветвах да не си пропилява шанса да прави всичко възможно,за да я забележи,но с течение на времето правешв всичко възможно най-накрая излезли на кафе и той и казал че я харесва само като приятелка и нищо няма да стане между тях двамата.От това което ти пиша си извади сама извода какво да правиш...но те съветвам ако наистина адски много го харесваш бори за него иначе гориш само ти...късмет...

Много точно казано =D> в крайна сметка само ти можеш да изгубиш... по-добре опитай за да не си задаваш после въпроса какво щеше да стане ако бях пробвала

Kraken
02-18-2007, 09:17
обЪрканаТа една моя приятелка имаше абсолютно същия проблем и аз я посъветвах да не си пропилява шанса да прави всичко възможно,за да я забележи,но с течение на времето правешв всичко възможно най-накрая излезли на кафе и той и казал че я харесва само като приятелка и нищо няма да стане между тях двамата.От това което ти пиша си извади сама извода какво да правиш...но те съветвам ако наистина адски много го харесваш бори за него иначе гориш само ти...късмет...

Баси колко си зле да даваш пример на момичето в такава ситуация не се ли научихте че хората са непредсказуеми не можеш да кажеш че той ше я отреже тва си зависи само от него

Kraken
02-18-2007, 09:19
не мисля, че има защо да се бориш за това момче. щом преди е имало интриги, щом той е повярвал на тях, а не на теб... значи няма смисъл да поддържаш нещо с човек, който ти няма доверие!

Абе ти на кой бе повярвала бре на тая дето седи до тебе от началото на годината или от няколко години и си говорите по цял ден или на човек , с който най дългия ти разговор не трае повече от едно междучасие я се осъзнай

JuSt_A_vErMiN
02-18-2007, 09:19
обЪрканаТа една моя приятелка имаше абсолютно същия проблем и аз я посъветвах да не си пропилява шанса да прави всичко възможно,за да я забележи,но с течение на времето правешв всичко възможно най-накрая излезли на кафе и той и казал че я харесва само като приятелка и нищо няма да стане между тях двамата.От това което ти пиша си извади сама извода какво да правиш...но те съветвам ако наистина адски много го харесваш бори за него иначе гориш само ти...късмет...

Баси колко си зле да даваш пример на момичето в такава ситуация не се ли научихте че хората са непредсказуеми не можеш да кажеш че той ше я отреже тва си зависи само от негомой човек само щи кажа,че и давам пример,за да види какво може да стане,а и съм написала да си вади сама извода и после пак съм писала че да си помисли много добре дали иска да е с него...тъй че не ми казвай дали съм се научила или нещо от сорта аз знам кво пиша и кво не...

Kraken
02-18-2007, 09:24
обЪрканаТа една моя приятелка имаше абсолютно същия проблем и аз я посъветвах да не си пропилява шанса да прави всичко възможно,за да я забележи,но с течение на времето правешв всичко възможно най-накрая излезли на кафе и той и казал че я харесва само като приятелка и нищо няма да стане между тях двамата.От това което ти пиша си извади сама извода какво да правиш...но те съветвам ако наистина адски много го харесваш бори за него иначе гориш само ти...късмет...

Баси колко си зле да даваш пример на момичето в такава ситуация не се ли научихте че хората са непредсказуеми не можеш да кажеш че той ше я отреже тва си зависи само от негомой човек само щи кажа,че и давам пример,за да види какво може да стане,а и съм написала да си вади сама извода и после пак съм писала че да си помисли много добре дали иска да е с него...тъй че не ми казвай дали съм се научила или нещо от сорта аз знам кво пиша и кво не...


Оф да сори ама не ти дочетох поста щот майка ми влезе в стаята да ми бучи

iiirish
02-18-2007, 09:24
не мисля, че има защо да се бориш за това момче. щом преди е имало интриги, щом той е повярвал на тях, а не на теб... значи няма смисъл да поддържаш нещо с човек, който ти няма доверие!

Абе ти на кой бе повярвала бре на тая дето седи до тебе от началото на годината или от няколко години и си говорите по цял ден или на човек , с който най дългия ти разговор не трае повече от едно междучасие я се осъзнай

повярвай ми, че понякога старите приятели изневеряват на "приятелството" така че има голямо значение от човека ;) и стига си ми оспорвал постовете, че взе да ми писва!

Kraken
02-18-2007, 09:31
не мисля, че има защо да се бориш за това момче. щом преди е имало интриги, щом той е повярвал на тях, а не на теб... значи няма смисъл да поддържаш нещо с човек, който ти няма доверие!

Абе ти на кой бе повярвала бре на тая дето седи до тебе от началото на годината или от няколко години и си говорите по цял ден или на човек , с който най дългия ти разговор не трае повече от едно междучасие я се осъзнай

повярвай ми, че понякога старите приятели изневеряват на "приятелството" така че има голямо значение от човека ;) и стига си ми оспорвал постовете, че взе да ми писва!


Ок спирам ама само да добавя че бих се позамислил доста преди да си променя отношението към някой

02-18-2007, 09:42
ами точно това е въпроса ..няма смисъл да го зарежа.. защото беше логично да вярва на хората,с които е бил две години отколкото на мене дето му се появявам от едното нищо и буквално му се натрисам в живота опитвайки се всячески да постигна нещо... но самият факт,че все пак идва при мен ..ми говори,че нищо от това,което ми казваше момчето,което уж беше влюбено в мен не е истина.. аз дори един път отидах при X и го питах защо е говорил такива неща за мене като дори не ме познава и така нататъка и той ме попита кой ми ги е наговорил тия и че никога не е казвал такова нещо...че дори не би си го и помислил..но всичко беше супер оплетено..въпреки всичко аз не казах,кой ми е казал нещата за да не направя мръсно на този,който прави мъсно на мен...но рано или късно всичко се променя.. виждам в очите на X,че очаква нещо...но той не е от обикновените момчета..които са добрички и тн.. ами си е точно някакво типично лошо момче.. доста от хората в даскало го мразят по ред причини..но аз виждам нещо в него,което никой друг не вижда.. и искам да съм с него,каквото и да ми коства това...

JuSt_A_vErMiN
02-18-2007, 09:55
Еми в такъв случай бори се за него...щом ти харесва и намираш неща,които другите не намират в него бори се,но пак ти казвам помисли си добре...

gerinceto
02-18-2007, 10:59
не мисля, че има защо да се бориш за това момче. щом преди е имало интриги, щом той е повярвал на тях, а не на теб... значи няма смисъл да поддържаш нещо с човек, който ти няма доверие! може би и anito.sl е права,защото ако тръгнете може да те лъже и тем подобни и става лошо...така че помисли си добре...има и други момчета достойни за теб :wink: