PDA

View Full Version : скъсахме и сега се държим като непознати



krisito_sweet_15
02-18-2007, 09:34
Ходех с едно момче /на 15 сме и двамата/ около 8 месеца.Скъсахме и сега не си говорим и се подминаваме в училище(в един клас сме ](*,) .Понякога се обиждаме 'случайно'.Той си хареса едно момиче което в последствие му отказа и той реши да не се занимава с нея.Иска ми се да не сме като непознати,все пак той скъса с мен но и двамата бяхме виновни.Как да го светна че може и да не сме като непознати?

Kraken
02-18-2007, 09:37
Ми нормално е да се държите като непознати ама все пак трябва да го придърпаш и да му кажеш квото си мислиш и попринцип си изпуснала момента щото доста по-лесно може да си останете приятели ако говориш с него в момента на раздялата а не след като сте се понапсували хубаво...

gamercheto_
02-18-2007, 09:41
майката му е да говориш с него..и да му дадеш да разбере че след като сте скъсали не е нужно да прекратявате всякакви отношения :)

JuSt_A_vErMiN
02-18-2007, 10:01
майката му е да говориш с него..и да му дадеш да разбере че след като сте скъсали не е нужно да прекратявате всякакви отношения :)не съм много за,защото той може да не желае да сте приятели и след връзката ви...но пробвай се нищо не губиш,впрочем губиш нещо приятелството му,но незнам тук съм малко безсилна...

Undying
02-18-2007, 10:07
Зависи от начина по който сте се разделили.Трябвало е да помислите тогава по въпроса,а не сега след като всичко вече е свършило...Опитай се да поговориш с него,попитай го дал ине можете да се държите поне цивилизовано един с друг,ако не заради друго,то заради тези 8 месеца,през които сте били заедно,и сигурна съм сте имали прекрасни моменти заедно.Не го карай да бъдете приятели,а просто да си имате уважението.

iiirish
02-18-2007, 10:29
най-доброто решение е да седнете и да поговорите! обясни му, че въпреки че вече между вас няма чувства и близост, то вие пак можете да поддържатя някакви чисто приятелски взаимоотношения. една връзка не може да приключи по този грозен начин с презрение!

Lov3Don`tCosT
02-18-2007, 10:32
Tq priqtelstvoto mu otdavna shte go e izgubila shtom veche sa hodilima ne trqbva da ostavate kato nepoznati oshte tolkova godini v daskaloto vse pak ste i edin klas. A i vse shte mu pritrqbvash za neshto ...

gerinceto
02-18-2007, 10:45
za6to prosto ne pogovori6 s nego i ne mu kaje6 4e ne e nujno da se pravite 4e ne se poznavate?!?

ThePainIsReaL
02-18-2007, 10:57
"Трудно е да бъдем приятели , но смешно е да бъдем врагове" . Кажи му нещо такова .. деа знам и аз .

furtado
02-18-2007, 11:57
za syjalenie trqbva da prieme6 fakta 4e 15 god mom4ence ,daje i nqkoi po-golemi4ki,se dyrjat taka,kogato skysat s nqkoe momi4e.tva e tipi4no detska nezrqla reakciq.nali znae6 momi4etata se razvivat po-byrzo ot mom4etata.toi o6te dylgo vreme 6te se dyrji kato puber,za tva kolkoto i da e gadno priemi,4e edva li 6te se dyrji po drug na4in.spri da si msili6 4e m/u vas moje pak da se polu4i,6toto priznai si,4e taino se nadqva6 da e taka,nali?!ti se dryj milo,pyk toi ako 6te da ti govori.

CVETELLINA
02-18-2007, 12:04
Както казаха и другите,най-добре е да поговорите!То наистина е тъпо да сте били заедно 8 месеца,а сега да се подминавате като "пътни знаци"...Разберете се някой път след у-ще да идете на кафе или просто да си тръгнете заедно и да си поговорите за това..Кажи му,че искаш само да си запазите приятелски отношения,и поне едно "Здрасти" да си казвате като се видите. :smt006

Но П.С много зависи каква е била причината да скъсате ест.! :roll:

Луко
02-18-2007, 12:05
ТОВА И ПРИ МЕН СЕ СЛУЧВА И ПРОДЪЛЖАВА ДА СЕ СЛУЧВА.САМО, ЧЕ ПРЕДИШНАТА МИ ВРЪЗКА ПРОДЪЛЖИ ОКОЛО ДВА МЕСЕЦА, ПРЕДИ ДА СКЪСАМ С НЕЯ.СЕГА Я ПОДМИНАВАМ, КАТО ПЪТЕН ЗНАМ, НО ПЪК НЕ МИ И ТРЯБВА ДА СЕ ПОЗДРАВЯВАМ С НЕЯ И ДА БЪДЕМ БЛИЗКИ :twisted: