PDA

View Full Version : Въпроси за размисъл



HopeLesss
02-18-2007, 11:14
Имам една много хубава книжка с въпроси за размисъл и реших да пусна някои от по-интересните. Ако имате излишно време за губене, може да отговорите. Според мен са интересни, различни и наистина те карат да се замислиш. :wink:

1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си?
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали?
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години?
4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той?
5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете?
6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то?
7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите?
8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света?
9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света?
10. Какъв е най-скъпия ви спомен?
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то?
12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска?
13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви?
14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност?
15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите?
16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите?
17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея?
18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили?
19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли?
20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите?
21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца?
22. Кой е най-важният човек в живота ви?
23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас?
24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт?
25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение?
26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия?
27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си?
28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете?
29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години?
30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите?

Gangsta_zone
02-18-2007, 11:33
Наистина повечето от въпросите ме накараха да се замисля

02-18-2007, 11:45
Наистина повечето от върпосите са много интересни !!!Трябва по често да се задават такива въпроси,както на себе си така и на познати!!По възможност бих помолил автора да даде повече информация от къде е взела тези въпроси и ако може само да даде още въпроси.
Благодаря!!!!

mila_pila
02-18-2007, 11:48
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си? да
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали? най-много ще съжалявам, че не повтаряла на близките си и на моето момче колко много ги обичам и, че съжалявам, когато ги наранявам. не съм им казала, защото не обичам да изразявам чувстава си...за жаслот
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години? по-лош
4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той? най-много се възхищавам от брат си, защото той следва мечтите си.
5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете? не
6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то? да мога да летя(не само буквално)
7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите? да
8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света? не
9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света? не
10. Какъв е най-скъпия ви спомен? детството ми не е прекрасно, най-скъпият ми спомен е как танцувам с мойто мило за първи път
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то? албум със снимки/лаптопа ми :lol:
12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска? да
13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви? ооо тва за баща си специално бих го направила
14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност? че имам майка, която се грижи за мен
15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите? ще се опитам да и помогна. вече съм го правила тва ама накрая всички умират
16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите? ще натисна копчето, още когато ми кажат как стоят нещата
17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея? никога да не изляза от нея.
18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили? има. не съм го сторила, защото ме е страх
19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли? да
20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите? ще го змаеря с хлебарката и ще го бъзикам до края на живота му
21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца? да с деца или без...
22. Кой е най-важният човек в живота ви? брат ми
23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас? 30
24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт? да
25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение? не
26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия? да
27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си? с мойто мило
28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете? не се смятам за организиран човек никак даже. ключовете май само два пъти, но си загубих телефона преди месец два...
29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години? само с един поддържам връзка от повече от 10 години. със сегашните не мисля, че някой от тях ще е важен за мен след 10 години освен този единствения
30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите? не

Dr. Kazimbutt
02-18-2007, 12:00
1.Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си?
Зависи от човека, с когото съм. Трябва да е някаква уникална личност, за която да си струва жертвата. Понеже едва ли съществува такава, казвам, че не бих напуснал близките си.
2.Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали?
Ще кажа на един човек какви предразсъдъци съм имал относто него в началото и как после съм се убедил в тяхната невярност.
3.Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години?
Хората деградират бавно, но славно. Светът ще бъде по-лош, най-малкото защото някои изкуства ще са изчезнали (например музиката).
4.От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той?
Всеки, който ме познава, знае коя е личността, която ме кара да изпитвам възхищение. За тези, които не знаят, това е Джими Хендрикс. Защо? Не само заради геният му в музиката, но и заради вижданията и философията му за много неща. Има и други личности, на които се възхищавам, макар и те да нямат нищо общо с известността и славата.
5.Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете?
Аз и сега съм си грозен, но по-зле не бих станал, въпреки че ще живея 1000 години. Няма да има особен смисъл от тях, след като няма да се чувствам добре в собственото си тяло.
6.Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то?
Сигурно ще е телепатия...
7.Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите?
Да, ще поискам, понеже предполагам, че щастието, което ще изпитам от връзката, ще си струва, въпреки че след това ще ми е много тежко. По-добре ще ми е да знам, че с някого ми е било хубаво, въпреки че загубата му ще ме нарани, отколкото да знам, че щастието ми е минало между пръстите.
8.Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света?
Не. Не мога да убия нещо толкова красиво, само за да си пека задника на някой остров...
9.Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света?
Аз не мога да ударя невинен човек, камо ли пък да убия такъв. Съответно: не, не бих отнел живота на чичката.
10.Какъв е най-скъпият ви спомен?
Нямам такъв.
11.Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламъците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то?
Мятам се в пламъците за китарата си... Просто е уникална - не мога да я заменя с друга.
12.Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска?
Не рискувам живота си за каквото и да е сума.
13.Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви?
Макар и да ми е много трудно, бих дал отрова на ближния си, защото ще мога да се поставя на неговото място и да го разбера. Пък и знам, че аз ако изпадна в такава ситуация, ще искам някого да направи същото за мене.
14.За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност?
За "дарбите" си.
15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите?
Вероятно ще се опитам да й помогна по някакъв начин.
16.Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите?
Сигурно аз ще се очистя, понеже не се смята за особено стойностен човек, пък ако обичам някого, той задължително ще е ценна личност.
17.Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея?
Вероятно никога да не видя родината си ще ми е по-трудно, въпреки че далеч не се определям като патриот.
18.Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили?
Едното от нещата, за които копнеех, вече го направих. Осъществяването на другите ми блянове е въпрос на време и мерак...
19.Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли?
Ами да... Колко му е?
20.Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите?
Ще се пошегувам по темата.
21.Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца?
Честно казано, нямам абсолютно никаква представа какво бих направил...
22.Кой е най-важният човек в живота ви?
Аз. :lol:
23.Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас?
Сигурно ще са доста над половината...
24.Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт?
Май нещо аз не мога да раждам... :lol:
25.Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение?
Със сигурност ще потърся отмъщение. Понякога се налага човек сам да потърси справедливостта.
26.Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия?
Аз вече съм се отказал и без това...
27.Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си?
За момента не съм срещнал такъв човек. А пък дори да съм го, все още не го осъзнал.
28.Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете?
Когато имам стимул и мотивация, съм доста организиран, да.
Ключовете съм си ги губил само веднъж, когато бях на 12-13.
29.С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години?
С николко, а и не мисля, че някои от хората, с които имам някакви приятелски отношения, ще се виждам и след 10 години.
30.Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите?
Не, тъй като обикновено не съм много-много по любезностите.

Swinkenhoffer
02-18-2007, 12:16
така и така си нямам друга работа...
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си?
- зависи коя е страната. ако е някоя, която много харесвам е доста възможно, но, ако ме изпратят в Африка или нещо подобно - никога.
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали?
- всички неща, които съм счела за важни съм ги казала... мисля. о.О
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години?
- по-лош, естествено.
4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той?
- тайна :) вдъхновява ме с идеите си за света и живота.
5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете?
- хем да съм грозна, хем да живея толкова време... това си е истинско мъчение. може би ще искам да съм бебе. тогава може и да не ми личи, че приличам на изрод.
6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то?
- да ставам невидима. много яко!!
7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите?
- да. по-добре за 6 месеца, отколкото никога.
8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света?
- доста гаден въпрос. ако я убия после ще ми е гузно, а ако не го направя пак ще ми е гузно. май бих...
9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света?
- да.
10. Какъв е най-скъпия ви спомен?
- нямам такъв.
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то?
- компютъра :lol:
12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска?
- сега бих казала - да, защото не ми се налага, но, ако ми се случи наистина, не знам какво ще направя.
13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви?
- няма значение кой е. бих го направила и смятам, че евтаназията за неизлечимо болни трябва да се позволи навсякъде по света.
14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност?
- че живея.
15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите?
- виждала съм, но не знам дали беше със счупено крило, просто изглеждаше странно. бях малка и с една приятелка взехме един парцал и я завихме, щото беще адски студено до едно мазе. на другия ден беше умряла. сега не знам какво ще направя... може и да я заведа на ветеринар (??).
16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите?
- както казах, преди да ти дойде на главата мислиш едно, после, под адско напрежение, може да направиш съвсем друго. ако в другата стая е майка ми - тогава може и да го натисна, но ако не е тя - съмнявам се.
17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея?
- доста се чудя, ако в другата страна всичко ще ми е наред, знам езика и бля бля, то предпочитам да напусна моята завинаги.
18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили?
- защото е невъзможно и защото не съм Рокфелер.
19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли?
- да. много хора се мандахерцат голи за това и онова. + тва, аз съм секси :lol:
20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите?
- за да не гo засрамя пред останалите тактично ще я махна и ще откажа да ям каквото и да било друго. проблем ще е, ако е жива.
21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца?
- да.
22. Кой е най-важният човек в живота ви?
- мама :P
23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас?
- откъде да знам как ще живея аз като стана голяма? дали ще съм щастлива или не? половината.
24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт?
- бих направила аборт дори и без да го знам това.
25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение?
- абсолютно!
26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия?
- лично бих изхвърлила телевизора от нас. телевизията е тъпа така или иначе.
27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си?
- някой близък приятел... Boot-a е оферта :P
28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете?
- ако си губиш ключовете не значи, че си неорганизиран. аз не си ги губя, но по принцип съм много зле с организацията.
29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години?
- от 10 години с нито един. аа, не, има, защото сме в един клас отново. след 10 години не знам какво ще се случи, но предполагам със сегашните.
30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите?
- не.

brain_stew
02-18-2007, 12:34
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си?
- Не, не бих!Любовта е чувство, което си има край...и колкото и да обичам този човек, не бих изоставила другите ми близки хора.
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали?
- Ми..ще съжалявам, че не съм казала на повечето ми приятели какво всъщност значат за мен,как са повлияли върху мен някои техни действия...бих съжалила, че не съм казала, колко много всъщност ги обичам!А още не съм водила такива разговори с приятелите си...но има хора,които знаят какво значат за мен и съм им го казвала много пъти!
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години?
-По-лош естествено!
4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той?
- Аз не се възхищавам много на личности...а по-скоро на техните трудове...По принцип търся вдъхновение в много неща...най-вече в природата, в усещанията ми за нещата...
5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете?
- Не бих се съгласила!Най-малкото защото ще се наложи един ден да живея без любимите си същества...
6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то?
- Ще е качеството да съм по-малко наивна!Наивността отчасти е хубаво нещо, но от друга страна, може и да ти прични повече зло...
7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите?
- Зависи от много неща...но иначе не искам...ако ще е някаква истинска любов бих искала тя да прдължи повече от 6 месеца...
8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света?
- Ако с мен ще са моите приятели..бих,да!
9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света?
-Не!Глада на света никога няма да свърши...
10. Какъв е най-скъпия ви спомен?
-Много е личен този спомен...
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то?
- Китарата ми!
12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска?
-Не!Не си заслужава...
13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви?
- Щом това е волята на умиращия, въпрки болката и обичта ми бих го направила!
14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност?
-За щастливите моменти с хора, които обичам!
15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите?
-Какво да направя?!Не мога нищо да направя...
16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите?
- Аз ще натисна копчето!Предпочитам другия да живее без мен, отколкото аз без него!
17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея?
- Да напусна страната завинаги!
18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили?
- Ооо, нещата са много!Но просто нямам възможност да ги направя!
19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли?
- Не, не бих!
20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите?
- Ще се изсмея, тактично ще отстраня хлебарката и ще си изям салатата!
21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца?
- Не, не бих го направила!Защо трябва да наранявам другите, заради своите си прищевки!Щом имам брак,а и деца даже, съм длъжна да съм с тях!
22. Кой е най-важният човек в живота ви?
-Ами...като изключим семейството ми и роднините...Казва се Августина, тя ми е дала изключително много и играе голяма роля в живота ми!Другите са след нея!
23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас?
- Не знам!
24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт?
-Да...Ако някога забременея де!
25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение?
- Не..отмъщението няма да ми помогне!
26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия?
-Ми..няма проблеми!
27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си?
-не знам...някой с китара!:lol:
28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете?
-Ключове не съм губила, но закъснявам постоянно за някакви мероприятия!
29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години?
-Ами...не знам!Предполагам, че ще запазя добри отношения с много хора...
30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите?
-Аз не съм много любезна!

feshankaa
02-18-2007, 13:08
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си? - мисля че не
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали? - че го обичам...нямам смелост
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години? - не знам...
4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той? не се сещам за такъв човек...в нашият град се срещат рядко
5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете? -не мисля
6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то? да летя :)
7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите? - да ,нищо хубаво не е кратко!
8. Бихте ли убили красива крилпеперуда, откъсвайки ата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света? - ми да аа как янма кой ми я дава безплатно друг??
9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света? не!
10. Какъв е най-скъпия ви спомен? с Б. ,не казвам обаче какъв
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то? - КОмпютъра хах
12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска? Не !!
13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви? Може би да.
14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност? Че съм жива и здрава
15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите? Ще и помогна
16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите? Аз ще натисна бутона първа
17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея? да напусна
18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили? Искам да отида на екскурзия на о. Крит
19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли? Не
20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите? Няма да хапна повече,ще се погнуся определено
21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца? не бих
22. Кой е най-важният човек в живота ви? Б... беше и още е!
23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас? 0
24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт? Да...
25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение? Естестввено
26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия? Не...
27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си? Б. !
28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете? Не нося ключове в себе си
29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години? Борянчето ... А познавам Криса от 10 години :)
30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите? да[/b]

Mimka_sweet
02-18-2007, 13:29
1.Да
2.Ами ще съжелявам че съм си премълчала всички неща от страх,че няма да бъда разбрана.
3.Много,много по-лош.
4.От никого,нямам си идол или нещо такова.
5.Не мисля.
6.Да мога да правя разни магийки :-D
7.Не :smt012
8. :smt009 гаден въпрос, май не , а може би да.......не мога да реша
9.Не!!!!!Бих убила човек който е виновен за това!
10.Нямам.
11.Плюшения си мечок. :mrgreen:
12.В никакъв случай !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [-X
13.Мисля че да,ще е трудно,но щом така желае.......
14.Че си имам семейство.
15.Честно казано,ще ми стане гадно но няма да и помогна :(
16.Ами.......... и двамата ще натиснем копчето едновременно 8-[
17.Никога да не излезна от нея :smt013
18.Има да ,ноне съм го направила защото не зависи от мен.
19. :oops: баси ква съм егоистка,не
20.Няма да кажа нищо просто ще ми стане гадно и няма да ям повече нищо у тях.
21.ДА бих,а децата ги взимам с мене :lol:
22.....мама.........колкото и да не я понасям понякога....
23.Ами аз в момента си мисля че доста хора живеят по-щастливо от мен ,така че ........
24.ДА
25.Да
26.Да
27.Момчето,което харевам :smt005
28. Мне,всъшност съм доста разпиляна.
29.Само един единствен от "приятелите ми"
30.ДА.........

malka_sladuranka
02-18-2007, 14:26
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си? Да. Любовта преди всичко.
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали? Може би нещо на родителите ми. Да им благодаря и да им кажа, че ги обичам.
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години? По-модерен и по-мръсен.
4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той? - От никой.
5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете? Не, красотата за мен е много важна.
6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то? Да ставам невидима когато поискам.
7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите? Не
8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света? Звучи грубо, но ако трябва да отговатям честно може би да. ](*,) ](*,) ](*,)
9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света? Да
10. Какъв е най-скъпия ви спомен? Нямам...
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то? РС-то
12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска? :-k Мисля, че не
13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви? Да
14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност? Че съм се родила жива и здрава, че имам външна красота и че съм умна и забавна.
15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите? Веднага ще я взема да я излекувам (вече съм правила подобни неща)
16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите? Ще спася човека който обичам.
17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея? Да я напусна завинаги.
18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили? Незнам...
19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли? Не
20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите? Няма да изям салатата, но няма и да му кажа,за да не стане неудобно.
21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца? Не бих.
22. Кой е най-важният човек в живота ви? Родителите ми, близките ми роднини и приятелят ми също.
23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас? 20
24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт? Да
25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение? Да
26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия? Да
27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си? Приятелят ми.
28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете? Не съм организирана, но ключовете не си губя.
29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години? 0 :(
30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите? Не, в повечето слуаи казвам кавото мисля.

abstraction
02-18-2007, 15:51
. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си?
Най-вероятно не

2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали?
Ще съжалявам че не съм казала извинявай на всичките хора, които някога съм наранила

3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години?
По-хубав

4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той?
никой

5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете?
Да

6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то?
Да бъда добър оратор

7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите?
Не

8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света?
Да

9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света?
Не, дори да се съглася, няма да мога да го извърша

10. Какъв е най-скъпия ви спомен?
Победата на Ливърпул срещу Милан на финала на ШЛ

11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то?
Един сувенир - слонче

12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска?
Не!!!!

13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви?
Да

14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност?
За това че имам точно тези родители

15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите?
Най-вероятно ще повикам някои по-компетентен, които да й окаже помощ

16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите?
Най-вероятно няма да направя нищо

17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея?
второто

18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили?
Да организирам някакъв клуб в училище. Защото нямам лидерски дарби

19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли?
Да

20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите?
Ще сложа салатата настрана под предлог че не съм гладна.

21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца?
Не

22. Кой е най-важният човек в живота ви?
Не е един

23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас?
около 50

24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт?
Да най-вероятно

25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение?
нещо е объркан въпроса, убиецът трябва да е бил оправдан, не убития.
Но не, няма да потърся.

26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия?
Да

27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си?
Най-добрия си приятел.
28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете?
Да. 2 пъти.
29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години?
Никой. Никой

30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите?
Не.

strawberry1988
02-18-2007, 16:23
мн смилени въпроси,аз често си ги задавам и мисля,че трябва да си ги задаваме по-често

Briseis
02-18-2007, 17:09
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си?
-Аз по принцип не бих живяла в друга страна.Но не мисля, че любовта е толкова важна, че да изоставя семейството и приятелите си.
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали?
-Не мисля, че съм казала всичко.Може би ще звънна 1-2 телефона и ще легна да умра...
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години?
-Мисля, че ще е по-добър.
4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той?
-Трудно ми е да определя.Не мисля, че има такъв човек.
5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете?
-Абсолютно не.Как ще живея 1000 години грозна.По-добре 20, но хубава.
6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то?
-Искам да знам какво си мислят другите (;
7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите?
-Да, хубавият спомен ще остане, а и предполагам на лицето последните дни ще са щастливи.
8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света?
-Гадно звучи, но ще й откъсна крилата.Има хиляди пеперуди, а едва ли ще имам друг подобен шанс.
9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света?
-Смъртта на един за сметка на живота на много други.Ако ми е близък няма да мога да го убия, но ако не го познавам бих го направила.В крайна сметка дори аз се бих жертвала за такава кауза.
10. Какъв е най-скъпия ви спомен?
-Нямам най-скъп спомен...все още (;
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то?
-Едно плюшено мече и картата за библиотеката.
12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска?
-Един милион долара не са чак толкова много, но бих поела риска.Така и така някой ден ще умра, има ли значение кога...
13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви?
-Да! Има още месец, но е изпълнен с мъки.Не мисля, че си заслужава.Аз ако съм в такова положение бих избрала евтаназията.
14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност?
-Че съм се родила.
15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите?
-Ще се разпищя и ще избягам.Имам фобия от птици.
16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите?
-По-добре и двамата да умрем след като ще живеем един без друг.
17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея?
-Да напусна страната си завинаги.
18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили?
-Искам да съм на 16, за да се пробия.Струва ми се малко смешно келеш с пиърсинг.
19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли?
-Ами нали е за благотворителност.Не се срамувам от тялото си, а това са само 2 преки...
20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите?
-Ще отсраня хлебарката, няма да кажа на никой, но няма и да продължа да се храня.
21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца?
-Щом имам деца, не мога да поемам такива рискове.Не съм привърженичка на брака, но все пак не бих предала семейството си.
22. Кой е най-важният човек в живота ви?
-Брат ми (; Бих искала той да получи всичко, което аз не съм могла или не мога.
23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас?
-Ами някъде 40-50.
24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт?
-Ако направя аборт мъката ще е много по-малка, отколкото да гледам как детето ми умира.Не бих понесла да умре само на 5 и да не е равно с другите.
25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение?
-Да, но ще гледам да не ме разкрият.Но не бих отнела живот, по-скоро бих го разрушила.
26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия?
На думи-да, но дали не бих се изкушила 5 години...Предполагам, че ще гледам на телефона/компютъра.И агнето цяло, и вълка сит.
27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си?
Аз няма да отида.Не мога да се изолирам за 2 години само с един човек.Невъзможно е за мен.
28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете?
-Не съм огранизирана, но не съм си губила ключовете никога.
29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години?
Познавам се прекалено добре и знам, че отговора и на двата въпроса е не.Мисля, че след 10 години мога да поддържам приятелски отношения, но чак пък да са важни.Не вярвам.
30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите?
-Винаги казвам каквото мисля => не се улавям в такова "провинение".

Undying
02-18-2007, 19:19
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си?
Да,ако ще прекарам живота си с този човек.Иначе категорично не.

2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали?
Няма да съжалявам за абсолютно нищо.Всичко,което съм искала да направя и кажа съм го сторила.Именно защото незнаеш докога ти е отредено да живееш...

3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години?
Както е тръгнало може и да не съществуваме след 100 години.

4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той?
Вдъхновявам се от жени,които имат прекрасна работа и семейство,и успяват да са щастливи и на двете места.И да ги съчетават най-вече!На това му казва аз успяла в живота жена и мечтая и аз един ден да бъда такава.

5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете?
Не,не искам да живея вечно.Хората се раждат и умират,аз не мисля да правя изключение.

6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то?
Няма такова качество,всичко,което ми е нужно мисля че го притежавам,а тези,които не притежавам-няма идеални хора в крайна сметка.

7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите?
Да,ще поискам.Защото любовта както се казва не каца всеки ден на рамото.Може това да е единствения шанс в живота ми да се влюбя истински.И не бих го пропуснала.

8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света?
Не,не мисля че бих направиал подобно нещо.

9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света?
Да,бих.Дори този човек да бъда аз,бих го направила.Един живот за сметка на хиляди други.

10. Какъв е най-скъпия ви спомен?
Всеки един ден от живота ми съдържа скъпи спомени.Нямам само един единствен,който да кажа че ми е най-милия.Може би след 10 години бих могла да отговоря по-конкретно,но в момента-не.

11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то?
Ооо,петте книги на Дейвид Едингс,обожавам ги просто.

12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска?
Абсурд,никога просто.Това означава да се продам,а аз не бих го направила.А и да бях склонна да се продам-1 милион е напълно неприемлива сума.

13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви?
Да бих.Ако това е последното му желание,и наистина го иска,ще го направя.Дори да е баща ми.

14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност?
За това че имам изключително свестни родители,макар понякога майка ми да ме дразни,ама то си е нормално.

15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите?
Случвало ми се е,и съм я прибирала.

16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите?
Никой от двамата няма да натисне копчето.Ще предпочетем да умрем заедно,отколкото единия да живее без другия.

17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея?
Да я напусна завинаги.

18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили?
Да,да отида в Египет.Все още не ми се е отдала възможност,но ще го направя.

19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли?
Да,не се срамувам от голотата,аи щом е за благотворителна кауза.

20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите?
Ще изхвърля салатата и ще си сипя нещо друго.Случват се такива неща.

21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца?
Не и ако все още съм влюбена в мъжът си.

22. Кой е най-важният човек в живота ви?
Всички мои близки са важни,и не ги степенувам.

23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас?
Незнам.

24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт?
Да,бих.Не бих се подложила на подобно мъчение-нито себе си,нито детето си.

25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение?
Да,ще потърся.Дори да вляза в затвора,ще си е струвало.

26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия?
Да естествено.

27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си?
Ами някое момче,със сигурност.

28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете?
От една страна съм организирана,от друга не.Ми поне 3-4 пъти съм ги губила.

29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години?
С 1 човек поддържам връзка повече от 10 години и мисля че с доста от сегашните ще поддържаме връзка след още 10.

30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите?
Да,но го правя просто от уважение.

teenkopele
02-19-2007, 02:09
:arrow: 1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си?

Не, не бих го направил.

:arrow: 2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали?

Ще съжалявам за това, че не съм успял да кажа, на някои хора, които страшно много ми помагат и са винаги до мен, колко много държа на тях.
Не съм го казал до сега, защото, ако трябва да бъда честен, не съм очаквал такова отношение от тяхна страна.

:arrow: 3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години?

Мисля, че светът ще бъде по-лош. Хората ще бъдат съвсем други, няма да имат ценности, няма да се радват на малките неща, не че сега много го правят де, но тогава съвсем...всичко ще бъде пари, пари и пак пари. Да, ще има много повече удобства, технологии, за които сега не може дори да си помилсим, но на каква цена?

:arrow: 4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той?

Един от хората, на които се възхищавам най-много е Мартин Петров.
Вдъхновява ме с неговата непреклонност и борбеност.

:arrow: 5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете?

Труден въпрос. То не, че сега съм красив :smt005 , но...абре не мога да дам отговор.

:arrow: 6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то?

Да мога да чета мислите на хората.

:arrow: 7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите?

Да, ще поискам.

:arrow: 8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света?

Да.

:arrow: 9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света?

Може би ще го направя. От една страна ще убия невинен човек, но от друга ще спася милиони от гладна смърт.


:arrow: 10. Какъв е най-скъпия ви спомен?

Имам много хубави спомени, но мисля, че е още рано да се говори за най-скъп, защото се предполага, че тепърва ми предстоят.


:arrow: 11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то?

Доста се замислих...
Може би нищо друго...незнам.

:arrow: 12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска?

Едва ли ще го направя...абре по-скоро не.

:arrow: 13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви?

Да, бих го направил, защото по този начин бих му помогнал.

:arrow: 14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност?

Че съм жив и здрав, че има хора, макар и много малко, които наистина държат на мен.


:arrow: 15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите?

Ще я взема, ще я гледам в нас и ще се опитам да я излекувам.

:arrow: 16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите?

Сега мисля по един начин, но ако наистина съм поставен в тази ситуация, ще мисля по съвсем друг...незнам.

:arrow: 17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея?

Да напусна страната си завинаги.

:arrow: 18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили?

Да, има.
Все още не съм го направил, защото ми дойде, като идея, преди известно време, а в момента нямам възможност да го направя.


:arrow: 19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли?

Да.


:arrow: 20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите?

Ще се изнервя и ще си направя ташак с въпросния приятел.


:arrow: 21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца?

Не, не бих го изоставил.

:arrow: 22. Кой е най-важният човек в живота ви?

Няколко са.


:arrow: 23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас?

80-85.

:arrow: 24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт?

Ако бях жена...да, щях да абортирам.

:arrow: 25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение?

Да.

:arrow: 26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия?

Ще ми бъде трудно, но ще го направя.

:arrow: 27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си?

Момиче, към което имам силни чувства.


:arrow: 28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете?

Не съм кой знае колко организиран.
Няколко пъти.

:arrow: 29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години?

С 3-ма, защото се знаем от бебета.
И да кажа имената, не ги познавате...няколко от тях.

:arrow: 30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите?

Сравнително често.

Alerta
02-19-2007, 06:12
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си? Амии... може би да... Ама ще си виждам приятелите и близките си защото все пак ще си идвам тука...
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали? Честно казано не знам...
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години? По-лош.
4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той? Майка ми... поради това, което е преживявала...
5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете? Не:)
6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то? Да мога да си правя клонинг... и да 'живее' колкото поиска... Например трябва да направя нещо, ама ме мързи, правя си го, пращам го, след това го 'убивам'...
7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите? Да ще поискам.
8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света? Не.
9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света? Зависи кой човек... И дали след това ще ме държат отговорна за смъртта му.
10. Какъв е най-скъпия ви спомен? Всичките от детството ми... и от миналото лято
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то? Телефона ми:)
12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска? Не.
13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви? Ако става дума за баща ми и без да ми е поискал отрова ще му я дам! Иначе нямам представа ако става дума за друг човек.
14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност? Прекалено много неща са...
15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите? Ще я заведа на ветеринар и ще си я взема вкъщи.
16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите? Ще го накарам да си умреме и двамата заедно...:)
17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея? Да я напусна.
18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили? Да скоча с бънджи. Де да знам, не ми се ходи сама а и мързела...
19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли? Айде нема нужда...
20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите? Ще се изхиля, ще помоля да махнат хлебарката, ако не си я махна сама и ще си я доям... А може и да си изпържа хлебарката на скара и нея също да я омета :Р
21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца? Не.
22. Кой е най-важният човек в живота ви? Майка ми.
23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас? Никаква идея...
24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт? Да, не искам да се мъчи и аз да виждам как собственото ми дете умира.
25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение? ДА!
26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия? И без тва не гледам често телевизия, може би...
27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си? Приятеля ми...
28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете? Нито 1 път (:
29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години? 1. И 3 ще бъдат такива и след 10 години.
30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите? Не (:

drawers
02-19-2007, 14:10
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си?
Не, защото мсиля, че мога да намеря човек, когото обичам и тук.

2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали?
По-скоро ще съжалявам не за думи, които не съм изрекла, а за постъпки, които не съм направила...

3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години?
По-хубав - не, но пък по-удобен - да. Въпреки, че ще бъдат забравени доста стойностни неща...


[b]5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете?
Не. Животът ще бъде еднообразен. А ако съм извънредно грозна, няма да ми бъде приятно да го живея, защото е факт, че ще намеря прекалено малко хора, които не се интересуват от външния вид... Все пак обществото лека-полека деградира.

6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то?
Трудно ми е да преценя. Може би ще се опитам да съчетая много неща в едно - ще си избера да мога да правя магийки :twisted:

7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите?
Да. Човек винаги трябва да бъде готов за такъв обрат.

8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света?
Вярно, ще ми е съвестно, но... мисля, че бих...

9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света?
Ще го попитам. Ако той не е съгласен да се жертва в "името на доброто", значи е безчувствен и се интересува от собственото си благополучие. Тогава - да. Ако се съгласи, ще си наема частен убиец.

10. Какъв е най-скъпият ви спомен?
Нямам най-скъп. А и предпочитам да си пазя хубавите спомени за себе си...

11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то?
Албум със снимки.

12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска?
Вероятността е малка, едва 10%. Но не. Ако забогатявам, предпочитам да не е с риск за живота си. Прекалено ми е ценен...

13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви?
Да. Какво ще бъде негото едномесечно съществуване? Обречено на болки. Ще се мъчи. По-добре да го избавя от това, така или иначе ще умре.

14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност?
Хм... за така наречените "спъвки", от които съм се научила на много уроци и съм изградила и продължавам да изграждам себе си като личност.

15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите?
Помагала съм на пчела, пък на птичка няма да помогна...

16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите?
Ще го натисна аз. Защото ще ми тежи на съвестта цял живот, че по моя вина е загинал дълбоко обичаният от мен човек.

17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея?
Не съм голяма патриотка. Ако ще живея по-добре от тук, да.

18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили?
За моите скромни години, не съм се задържала на някое желание толкова дълго.

19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли?
Много ясно

20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите?
Ще се пошегувам по начин, по който знам, че няма да го накарам да се засрами.

21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца?
Не мисля, че трябва да жертвам собственото си щастие заради други хора. Децата могат да бъдат щастливи и без да бъдат заедно родителите им. Както съм аз сега.

22. Кой е най-важният човек в живота ви?
Не знам!

23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас?
Винаги съм била по средата на нещата. Пресполагам, че и тук ще е така.

24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт?
Иска ли питане?

25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение?
Отмъщението не връща загубеното.

26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия?
Разбира се.

27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си?
Майка си.

28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете?
Не съм си губила ключове, защото нямам - в нас никога не е без човек (живея в къща). Но съм страшно неорганизирана.

29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години?
С николко. Тепърва ще срещам нови хора. А искам да отбележа, че десет години са почтио целия ми живот до момента.

30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите?
Това не нарича мазнене. Не, не се мазня.

iv4enceto
02-19-2007, 15:12
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си?Амиии.....да...
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали?Ами на родители те ми ще съжалявам,4е не съм им казала че ги обичам и че съм им благодарна за вс което са направили за мен.
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години?От една страна ще е по лош-замърсяване,вс ще е компютаризирано предполагам.Но от друга-ше има напредък в медицината-лекарства за рак,СПИН...
4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той?Баща ми....постигнал е вс в живота си сам и е станал мн силен човек,от когото се възхищавам не само аз ;)
5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете?Ами не
6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то?Да се телепортирам.
7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите?Разбира се.
8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света? Колкото и зле да звучи...да....
9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света? Да бих се самоубила O:)
10. Какъв е най-скъпия ви спомен? Много са и все са свързани с приятелите ми и може би с гаджето ми.
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то?Компа... :smt005
12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска?Аз съм човек на риска ;)
13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви?ДА...след като знам че няма да се мъчи и ще е по-добре за него...
14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност?За приятелите си и семейството си.И че съм родена в България...
15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите?Ще я взема и ще я занеса в зооклиниката до нас.
16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите?Ще чакам 60 минути и ще натсина.
17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от неяДа я напусна...
18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили?Да но не съм го направила защото не съм пълнолетна ;)
19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли?Да щом е за благотворителност.
20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите? Ще го накарам да се присъедини към хлебарката.
21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца?Не.За да се оженя за някои,значи има някаква причина и не бих се впуснала в мимлоетни авантюри,мн силно вярвам в институцията,наречена брак.
22. Кой е най-важният човек в живота ви?Приятелят ми.
23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас?Нула.(оптимист съм)
24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт?Никога не бих убила детето си,напротив,ще си го гледам и ще си го обичам мн.
25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение?Разбира се.
26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия?Мммм...ае не а ? :-s
27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си?Гаджето :-D
28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете?Не съм ги губила никога :)
29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години?С 4 поддържам връзка.И с 10 се надявам да поддържам в близките години.
30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите?[/b] Ми не мн често ама...случва се да...

sherry
02-19-2007, 15:54
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си?
*Да, бих се отказала, ако съм сигурна, че въпросният човек ме обича*

2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали?
*Аз му казвам постоянно, че го обичам...Също така го доказвам. Но най - вероятно бих искала отново да му го кажа*

3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години?
*По - лош. Хората стават все по - зли.*

4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той?
*На много хора, сега не се сещам по - специално на някого.*

5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете?
*Не, не искам да съм толкова грозна, а и ако живея 100 години, ще съм изморена от живота, а и ще виждам как всички, които обичам, си отиват*

6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то?
*да пея и рисувам перфектно*

7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите?
*Ще се влюбя!*

8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света?
*НЕ*

9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света?
*Няма да мога...*

10. Какъв е най-скъпия ви спомен?
*Някой от лапешките ми години ще да е...Детски спомен, някой лагер, игра с другите...Или някой миг с приятеля ми..Аз си ги знам, много близо до сърцето ми са всичките моменти с него.*

11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то?
*Или тефтера ми с любими цитати(вътре имам изсушена роза, която значи много за мен), или албум...

12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска?
*Може би няма да рискувам...*

13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви?
*Ако много го боли и няма надежда да се оправи, ако иска и ме моли, колкото и да ме боли, трябва да го направя :-# :cry:

14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност?
*За това, че съм жива и здрава. Че си имам покрив над главата, семейство и мечти*

15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите?
*Ще се опитам да й помогна*

16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите?
*Натискам копчето*

17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея?
*Да я напусна завинаги*

18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили?
*Може би има много такива неща. Не ми стига смелост и увереност*

19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли?
*Да*

20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите?
*Ще я убия, изпитвам фобия от хлебарки :smt013 *

21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца?
*Едва ли. Ако имам щастлив брак, то какво друго ми трябва?! Страст ли? Тя е до време!*

22. Кой е най-важният човек в живота ви?
*Не знам... :? Цялото ми семейство, най - добрата ми приятелка, момчето, което обичам!*

23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас?
*Ами може би 20*

24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт? *Да, ще абортирам*

25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение?
*Ще търся отмъщение*

26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия? *Да*

27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си?
*Мойто момче*

28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете?
*Когато си наумя нещо, го постигам. Често си губя ключовете иначе.*

29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години? *Само с една. Знам, че на нея винаги мога да разчитам, като сестра ми е*

30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите?*Случвало се е, но не е често*

KoRn
02-19-2007, 16:55
:smt026 az ne moga da mislq!! Tfa e za nekfi Umnici!!

Moqt otgovor e: :smt026




:-s

Th3WildAng3l
02-19-2007, 17:50
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си? Няма такова нещо "никога повече няма да мога да видя близките си" - все пак сме 21 век - възможности много.
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали? Ще съжелявам адски много, че не проведах разговор с момче, с което трябваше да говорим преди .. сигурно месеци - не говорих с него, защото ме беше страх, че не изпитва нищо към мен, въпреки че бях наясно че все пак има нещо, дори да не е точно това което аз искам.
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години? Зависи много от хората. Ако съумеем да спрем да се самоунищожаваме и някак си тази лудост в днешно време спре по-хубав.
4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той? Аз съм нарцистична натура - много се възхищавам на себе си :P .. Нз наистина не мога да кажа на кой се възхищавам. Кефя се на хора, които са започнали от най-долу и са успели да станат нещо в живота. Примери много
5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете? Не. Според мен животът,колкото и дълъг да е, ако не се живее по начин по който искаш, не си струва да се живее, а аз не искам да съм извънредно грозна.
6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то? Да чета мислите на хората.
7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите? В живота трябва да има и болка и щастие. На практика всичко хубаво си има край. Както се пее в една песен All Good things come to an end.. Дали края ще настъпи понеже сме се скарали или понеже той умира .. има край, който е съпроводен с болка и в двата случая. Така че определено бих искала да изживея тази любов.
8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света? Не.
9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света? Не.
10. Какъв е най-скъпия ви спомен? Това са всички спомени, свързани с хубави моменти, прекарани с хора, които обичам/съм обичала.
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то? М точно в този момент няма предмет, без който не бих се справила.
12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска? Не
13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви? С много мъка и сълзи на очи, ако знам че така или иначе няма да живее, бих изпълнила желанието му. Но само ако знам че няма шанс да се оправи
14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност? За възможностите, които са ми дадени до момента, за това, което родителите ми са възпитали у мен.
15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите? Ще ми стане много тъжно за нея. Като малка прибирах птиците и ги лекувах. Сега имам котка, което малко усложнява нещата.
16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите? Зависи много. Не мога да кажа, след като не знам за кой човек става въпрос. Малко са хората, които наитина заслужават да умра за тях. Малко са хората, за които съм си мислела че бих умряла за тях и после не са ме разочаровали. Не мисля че съм от патриотичния тип хора, които си дават живота за някой друг. Просто отдавна съм разбрала, че хората са егоисти. Има и друго - обичан от мен човек. По-добре да умрем и двамата, от коккото другия да страда и да се измъчва, че дължи живота си на смъртта на другия.
17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея?
Да напусна страната си завинаги.
18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили? Искам да стана хореограф или да се пробвам като модел. Не съм го сторила, защото родителите ми мислят че съм прекалено умна и за двете.
19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли? Да. Не се срамувам от тялото си. Нямам задръжки точно в тази област.
20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите? Ще повърна.
21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца? Първо не си се представям обвързана с някой чрез брак. Да не говорим за деца. Не мога да отговоря.
22. Кой е най-важният човек в живота ви? Майка ми. Love ya.
23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас? Щастието за мен означава пълноценно изживян живот, запомнящи се моменти. Предвид моя собствен живот .. рядко има хора, които да не се учудят на това което съм преживяла. Т.е много малко биха живели по-щастливо от мен .. според моите критерии за щастие.
24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт? Да. При всички положения.
25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение? Да. По възможно най-бруталния начин. Смъртта не е най-голямото наказание, така че не е нужно даже да го наранявам.
26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия? Не.
27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си? Човека, който обичам.
28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете? Аз съм човек с много ниска степен на организация.
29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години? Много много малко. 1-2-ма. От сегашните ми - надявам се да са повече.
30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите? Не. Винаги казвам какво мисля.

quench
02-19-2007, 20:38
Трябва да започна с една важна критика! Макар въпросите да са насочени към по-младшата аудитория,която все още не е имала възможност да се осъзнае и да размисли върху живота на едно по-висше ниво, генералното ми впечатление от тези въпроси е като за ПОСРЕДСТВЕН ЛЕКСИКОН. Каквато и цел да е имал автора, не я е постигнал. Все пак отговарям,за да покажа,че има и друга страна на нещата при някои въпроси (например тези,които са свързани с избора между животи и прочее глупости):

1. Аз отдавна съм се отделил от корените си.

2. След дълго размишление,реших,че няма такова нещо.

3. Те 100 години световен капитализъм ни стигат,вие за 100 ми говорите.

4. Предпочитам сравнението между сегашните ми постижения и възможностите ми,тъй като поради редица фактори,много от които не подлежат дори на описание,двама души не си приличат - ето един пример - аз мога да се възхищавам на ражднето,но като не мога да родя,какво да правя? :)

5. Да,естествено. Тялото е потребно доколкото умът се обславя от физическото.

6. Желязна воля.

7. Разбира се - така или иначе живота е разочарование,няма защо да си го спестявам.

8. Контравъпрос: бихте ли убили сърничката Бамби,за да се нахраните,ако сте гладни и сте в пустошта?

9. Разбира се. Самото съществуване на обществото е заложено на именно такъв принцип. Хуманизъм = премерена жестокост.

10. Когато разбрах,че съм влюбен истински и осъзнах,че не съм Белият гущер.

11. Няма ли да е глупаво да рискувам живота си,за да спася някаква проклета снимка?!

12. Не,разбира се. Въпроса не е до алчност,а до това кога можеш да прецениш директивите си.

13. Разбира се. Мисля,че отговора не се нуждае от коментар.

14. Че не съм глупак.

15. Нищо. Някоя котка или куче ще я убие и изяде. Или плъх. Както и да е,човекът,само поради факта,че е разумен и емоционален,не притежава правото да се меси в механизмите на природата. Дори и градът си има екология.

16. Ще натисна копчето. Всъщност,няма верен отговор,няма и грешен. Всичко е субективно. Освен това,това не е въпрос,който дава насоки към психологическия профил на отговарящия.

17. Да я напусна завинаги. Искам да живея и в "селото от другата страна на хълма". Освен това ви казах,че нямам корени вече.

18. Искам да си взема дълга почивка от живота.

19. О,да,ще покажа моето секси коремче.

20. Ще я изям. Хлебарките са по-вкусни,отколкто си мислите.

21. Никога. Освен това,при мен страстта не допуска рутината. И няма да стане. Така,че двете хипотези се припокриват.

22. Приятелката ми.

23. Зависи колко са глупави. Глупаците са по-щастливи.

24. Задължително - нямаме право да го обричаме на страдания. А ако някой е отговорил друго яче,да го попитам, виждал ли е дете с тежки увреждания?!

25. Не. Ще потърся прецедент,за да попреча на следващ произвол.

26. Що се отнася до това,да,защото конкретната жертва е малка. Не е важно какво жертваш,а дали има смисъл от него - например,ако тези 1000 деца станат възрастни хора,които родят деца и в крайна сметка се окаже,че съм създал 3000 гладни,само че от следващото поколение,ще има ли смисъл? Благотворителността е нож с две остриета.

27. Приятелката ми. Тя е интелектуалната и физическа компания,от която имам нужда.

28. Организиран съм.

29. 0,максимум 1...

30. Разбира се! Това е важен социален код!

quench
02-19-2007, 20:45
Само да ви кажа,че всичките въпроси са за оценяване на храктера. Big Motherfukka ви гледа...
:twisted:

Ziezi
02-19-2007, 21:32
Времето за губене е опасна работа....
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си? не
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали? няма такова нещо
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години? естествено,че по-лош!
4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той? няма такъв
5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете? не(ако бях на 50 и повече може би щях да се съглася,но сега твърдо не!)
6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то? да виждам през дрехите само на хубавите момета...
7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите? не особено
8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света? да
9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света? не
10. Какъв е най-скъпия ви спомен? когато бях на Джагала (или гаджала деба все го бъркам) над Попово езеро
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то? може би една монета на Филип Македонски
12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска? не
13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви? естествено,че бих!Даже и да не знам,че ще умре след месец!
14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност? ъ?
15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите? ще я заведа на ветеринар сигурно...
16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите? истинктът за самосъхраниение е по-силен от всичко!Повярвайте ми!
17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея? глупав въпрос
18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили? нямам пари
19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли? зависи за ква благотворителност става дума
20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите? ще се усъмня в нетоксичността на салатата,предив факта,че тия гадини умират много трудно...
21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца? не
22. Кой е най-важният човек в живота ви? стои в огледалото
23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас? ми,аз определено съм пълен нещастник...
24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт? да
25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение? бих потърсил отмъщение преди делото
26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия? не
27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си? не знам
28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете? по-голяма овца от мен едва ли има...Преди два дена си загубих ключовете пак..В актива ми влизат:загуби на чанта(ученическа),на пари,шапки(много),карабинер и,дрехи по физическо...
29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години? няма такива
30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите? не съм особено любезен

KiLLeR_InSTiNkT
02-20-2007, 13:57
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си? :arrow: Много зависи какви са ми приятелите и близките, но по-скоро да.
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали? :arrow: Ще съжалявам, че на някои хора не съм им казала колко много държа на тях.
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години? :arrow: По-лош. Хората деградират все повече и повече.
4. От кого се възхищавате най-много? :arrow: Няма такъв С какви ви вдъхновява той? _ _ _
5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете? :arrow: Не,не бих искала да живея толкова много.
6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то? :arrow: Да убия мързела в мен.
7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите? :arrow: Не бих искала. Много лесно се привързвам и ще ми бъде много тежко след това.
8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света? :arrow: Не.
9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света? :arrow: Сложен въпрос, мисля, че не бих била способна.
10. Какъв е най-скъпия ви спомен? :arrow: С приятелите тежките и весели дни изкарани заедно.
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то? :arrow: Снимките ми.
12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска? :arrow: Принципно обичам да рискувам, но предпочитам да си живея както досега, отколкото да не живея въобще. Дори ако ще да е за някаква огромна сума пари.
13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? :arrow: Не бих понесла да го гледам как се мъчи, може би да. А ако става дума за баща ви? :arrow: Не знам.
14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност? :arrow: За това, че имам много неща, които някои други хора нямат и може би никога няма да имат.
15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите? :arrow: Ще я взема и ще я заведа на ветеринар или ще се погрижа за нея сама.
16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите? :arrow: Бих го натиснала аз първа.
17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея? :arrow: Да я напусна завинаги. Не бих могла да живея никъде другаде за постоянно. Била съм в чужбина и знам какво е.
18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили? :arrow: Има. Защото не ми е стискало най-вероятно.
19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли? :arrow: Много съм срамежлива и не бих го направила.
20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите? :arrow: Ще му кажа, но ще гледам да го обърна на майтап, защото едва ли той е виновен за това.
21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? :arrow: Зависи от много неща. А ако имате деца? :arrow: Ще си помисля много преди да го направя, ако го направя въобще.
22. Кой е най-важният човек в живота ви? :arrow: Не е само един.
23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас? :arrow: Нямам представа, всеки има различна представа за щастлив живот...
24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт? :arrow: Да.
25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение? :arrow: Да.
26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия? :arrow: Да.
27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си? :arrow: Любимия човек.
28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете? :arrow: Не съм въобще организирана, в нас цари хаос. Ключовете съм си губила само веднъж.
29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години? :arrow: С един или двама. Само няколко човека биха били особено важни след 10 г. за мен.
30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите? :arrow: Не особено често, не обичам да казвам мили неща само от любезност.

girl_in_black
02-20-2007, 14:49
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си?Да, бих се съгласила, стига да знам че и той ме обича
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали?На един човек, че го обичам.Не съм му казала още , защото не знам как ще реагира
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години?по-лош
4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той?Най-много се възхищавам от Боде Милър.Вдъхновява ме с успехите си и с начина си на живот(близо до природата).
5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете?не
6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то?да общувам по-лесно с хората
7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите?да, бих поискала
8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света? не, жал ме е
9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света? не бих могла да направя такова нещо
10. Какъв е най-скъпия ви спомен?не мога да се сетя за такъв, след няколко години може би ще мога да отговоря.
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то?една плюшена играчка пате
12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска?не бих рискувала
13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви?не мога да го направя. Предпочитам макар и да се мъчи да е по-дълго време до мен(малко егоист си падам)
14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност?че имам талант за един спорт
15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите?най-вероятно нищо
16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите?ще чакам да измине един час, поне с този, който обичам да сме заедно в смртта.
17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея?никога да не излезна от нея.
18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили?мечтая да живея в планината.до сега не съм имала тази възможност след няколко години може би ще усъществя мечтата си.
19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли?не, би ме било срам.
20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите? ще го попитам какво е това
21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца?не бих изоставила съпруга си още повече ако имам деца
22. Кой е най-важният човек в живота ви?не знам, може би майка ми
23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас?около половината вероятно
24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт?да ще направя
25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение?определено
26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия?да
27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си?едно момче
28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете?не съм си губила ключовете , но не съм кой знае колко организирана.
29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години?с никой не поддържам връзка повече от десет години.Единствено един приятел мисля че ще е важен за мне след десет години.
30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите?за жалост да

MoNI_the_StrAnge
02-20-2007, 15:15
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си?
най-вероятно
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали?
Маъ не бих съжалила за нищо. Винаги съм директна-в добрия или лошия случай.
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години? Светът ще бъде по-хубав. Но хората--ще си загубят емоциите.
4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той?
На този въпрос съм отговорила сигурно стотици пъти. Не се възхищавам от никого.
5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете? Разбира се че не. Животът ми е хубав когато аз се чувствам добре все пак. А не бих искала да живея повече от 80 години. Изморително е да живеей и да се бориш всеки ден.
6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то?
то ще е нещо невъзможно. например способността да върна времето назад когато си искам.
7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите?
Сигурно бих поискала. И бих направила всичко тези 6 месеца да са му най-хубавите в живота
8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света? оооох.. неее..ако беше за 1 годишна ваканция..може би тогава.
9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света? Бих правила сумати планове как да го убивам най-бързо и безполезнено..но не съм толкова хладнокръвна да правя нещо подобно.
10. Какъв е най-скъпия ви спомен?Детските
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то? Документите, паспорти..бла бла..
12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска? Честно казано бих приела..колкото и да не се доверявам на късмета си. В края на краищата не губя много
13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви?
Ако смъртта му е сигурна и наистина този човек го желае..да бих!
14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност?
За хубавите и уникалните неща които съм получила и преживяла>много общо казано
15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите? Наблизо имаме ветеринарен кабинет. Няма да ми струва много да го заведа там
16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите? Ще умрем и двамата
17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея? да напускам. Заради това че всичко ще ми е чуждо.
18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили?
Имам разбира се. Все още не съм го сторила хм..защото ..ме е страх.
19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли? Не бих!! вместо това бих го ритала "Най-ексцентрично"
20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите? Ще умра от смях сигурно. a да не забравим именуването на хлебарката-Jesus.прякор- Jissy.
21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца? Не бих го направила- щом брака ми е истински щастлив даже не би ми хрумнало да живея с друг
22. Кой е най-важният човек в живота ви? След мен..идва семейството
23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас?30-40
24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт? Със сигурност
25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение? Как иначе..отмъщението ще е жестоко толкова колкото жестоко е и раната ми
26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия? Да. защото има и други начини от където мога да се информирам и да гледам филми
27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си? Сестра си.. но едва ли ще се съгласи да дойде с мен :D
28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете? Ужасно организиран човек съм. Май досега не съм губила никакви ключове..аах да- един два пъти като бях на 9 (става дума за ключове на шкафчето ми в училище)
29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години?С нито един Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години?Само една приятелка..сигурна съм в това.
30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите?Не..или казвам товакоето си мислч или думите умират в мълчанието. Да не забравим че мълчанието също има голям ефект в изкаванията.

Малко си почивам сега и без това. не ми взе много време..може би защото преди съм мислила върху такива глупости.

Ice_Queen
02-20-2007, 15:43
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си? мхм..аз искам да замина обаче..
2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? На Вили и Ивана че винаги ще бъдат в душата и сърцето ми където и да съм,На С. и В. ..че никога,никога не съм искала да страдат заради мен ..а на 4мата че винаги са били най-важните за мен..
Защо още не сте му го казали? Защото понякога искаме да кажем много неща на хората които обичаме,но просто не можем да намерим правилния начин...или сме изпуснали момента ...
3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години? Няма да има големи промени от сега..
4. От кого се възхищавате най-много?Майка ми. С какви ви вдъхновява той? Силата ,дори когато нищо не й е останало,когато няма надежда ...когато е 1 огромно нищо..успява да засади стръкче любов,вяра и надежда!
5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете? не,мерси..
6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то? да мога да спирам времето и да го връщам назад..
7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите? Разбира се!!!!!
8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света? Защо да ги късам ,да я убивам и т.н...нали след време сама ще си го постигна!
9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света? да..
10. Какъв е най-скъпия ви спомен? Ужасно много са!
11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то?Нямам идея..и не искам да мисля за подобно нещо.
12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска? Не бих.
13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви? НИКОГА!
14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност?
Ще я взема и ще се опитам да и помогна
16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите? Ще натисна копчето 1ва!Ако ме изпреари,после ще се гръмна!
17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея? 2рото
18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили? Тайна
19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли? Да
20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите? Няма да ям ест блах
21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца? ..........
22. Кой е най-важният човек в живота ви?.....
23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас? 6!
24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт? Да
25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение? На оня планетата ще му е тясна...
26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да [color=red]спаси от глад 1000 деца в Индонезия? ахахха може би
27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си? Човека който обичам..
28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете? Ами...аз съм си шматка..не мога да кажа точно
29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години? Йожи,Кари,Бибс..Вили,Ивана,С тан,и..нз..30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите? :( Не се улавям..знам когато го правя!

Bodom_child
02-20-2007, 17:44
[quote="p4elata_brumze"]:arrow: 1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си?

Зависи, но не мога да кажа от какво.

:arrow: 2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому? Защо още не сте му го казали?

Ще съжалявам, че не съм провел един мн важен разговор с майка ми, за който се каня от месеци...


:arrow: 3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години?

Живея с тази мисъл! Надявам се че децата ми ще живеят в по-добър свят..

:arrow: 4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той?

Майка ми и вуйчо ми!!! Те са ми идолите.

:arrow: 5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете?

НЕ!

:arrow: 6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то?

Или телекенеза, или телепатия, или левитация
(надявам се телекенеза) :P

:arrow: 7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите?

ДА, без да се замислям!

:arrow: 8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света?

Хмм.., егоистично, но Да.

:arrow: 9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света?

Ще се самоубия!!!

:arrow: 10. Какъв е най-скъпия ви спомен?

Млад съм още, но засега от абитуриенската и няколко с бившата ми( никога няма да ги забравя)


:arrow: 11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то?

Принципно котката, 'маа тя умря :-({|=



:arrow: 12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска?

Дай един милион пък ше видим.. :wink:

:arrow: 13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви?

Труден въпрос... :-k

:arrow: 14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност?

Че съм се родил..


:arrow: 15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите?

Ми аз поне не мога да я излекувам( най-много да я утрепам) ще я дам н а леля ми. Тя се занимава с животни.

:arrow: 16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите?

Дано не ми се случи :::

:arrow: 17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея?

Да напусна страната си завинаги.

:arrow: 18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили?

Много неща, но за тях трябва определена възраст...



:arrow: 19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли?

:lol: Кой не би го направил..

:arrow: 20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите?

Просто ще му я връча обратно и ще му кажа, че не обичам хранителни добавки! :::


:arrow: 21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца?

Не, не бих го изоставил, защото ако имам щастлив брак, няма да срещна такъв човек...

:arrow: 22. Кой е най-важният човек в живота ви?

Няколко са.


:arrow: 23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас?

Просто ще ги попитам и ще ви кажа..

:arrow: 24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт?

Без да се замислям..

:arrow: 25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение?

ДА! Но няма да го убивам а ще направя живота му толкова черен, че ще ми се моли да го убия :evil:

:arrow: 26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия?

Е как няма да се откажа...

:arrow: 27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си?

Любимия човек.


:arrow: 28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете?

Ами да. 4 пъти като малък...

:arrow: 29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години?

трима, но не се знаем от толкова време..

:arrow: 30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите?

Има един такъв момент :::

PEACE&LOVE \/

02-20-2007, 18:14
1. Заради човек, когото много обичате, бихте ли се съгласили да се преместите в далечна страна, съзнавайки, че едва ли някога ще видите отново приятелите и близките си? Бих се преместила (и без това не смятам да оставам в България), но бих направила всичко да се виждам с близките си по-често..

2. Ако трябва да умрете тази вечер и нямате възможност да говорите с
никого, за какво най-много ще съжалявате, че не сте казали някому?Защо още не сте му го казали? Ще искам да кажа на родителите си, че съм им благодарна за всичко, което са направили за мен и, че много ги обичам. После - да призная любовта си (или добре, силната симпатия) на Човека -> не съм му казала, защото се страхувам и не искам да рискувам да остана разочарована.

3. Как мислите, светът по-хубав ли ще бъде, или по-лош след 100 години? Ще бъде доста по-модернизиран, което от една страна е добре.Но от друга - не е. Ще дам личен пример: братовчедка ми (6 години) вместо да играе на криеница, на гоненки и подобни...играе на компютърни игри и не става от компютъра...Повтарям 6 години...аз имах компютър в 5 клас...а тя от петгодишна :shock: Това не е завист от моя страна, по скоро загриженост какво ще стане с това дете, което не става от стола?!

4. От кого се възхищавате най-много? С какви ви вдъхновява той? Не се сещам, но сигурно има някой...

5. Ще се съгласите ли да станете извънредно грозни, ако това е условието да живеете 1000 години на каквато физическа възраст си изберете? Не, за какво ми е да живея 1000 години?

6. Ако е възможно утре да се събудите, придобили избрана от вас способност или качество, какво ще бъде то? Да чета мислите на хората. Понякога се питам за какво мислят хората, които ми говорят...които са срещу мен.

7. Имате възможност да се срещнете с някого, с когото да преживеете най-прекрасната любов - истинска мечта. За съжаление, знаете, че след щест месеца лицето ще умре. Като съзнавате каква болка ще изпитате, ще поискате ли все пак да се срещнете и да се влюбите?
Не, едно от нещата, които не искам да ми се случват в живота, е да изгубя човек, когото обичам.

8. Бихте ли убили красива пеперуда, откъсвайки крилата й, ако с това ще си спечелите едноседмична ваканция с платени пълни разноски където и да е по света? Ако трябва да бъда честна...да :oops: И без това не се впечатлявам толкова от пеперуди...да, бих я убила, но едва ли ще откъсна крилата и - ще го направя по друг начин.

9. Бихте ли се съгласили да убиете невинен човек, ако това би сложило край на глада в света? Да, има твърде много гладни и безпомощни хора, които се нуждаят от помощ.Естествено първо бих потърсила друг начин, но ако няма и това е единственото решение..


10. Какъв е най-скъпия ви спомен? Свързан е с приятелите ми.Т.е те са много.

11. Домът ви, където е всичко, което притежавате, се запалва. След като сте спасили близките и домашните любимци, имате възможност да се хвърлите в пламаците за последен път и да спасите още едно единствено нещо. Кое би било то? Една кутия, в която си държа мои си неща...

12. Предлагат ви един милион долара за следното - пред вас има десет пистолета, от които само един е зареден. Трябва да изберете един от тях, да го насочите към челото си и да дръпнете спусъка. Ако ви се размине, ставате милионер. Ще приемете ли риска? Не

13. Ваш много близък човек е измъчван от болки, парализиран е, знаете, че ще умре до месец. Той ви моли да му дадете отрова, за да се сложи край. Бихте ли го направили? А ако става дума за баща ви?
Не.Така ще знам, че аз съм го убила. Пък и не съм способна да нараня близките си

14. За какво в живота си изпитвате най-голяма благодарност? За това, че имам родители, които се грижат за мен и не биха ме изоставили, за приятелите ми, които биха ми помогнали във всяка ситуация.

15. Ако някоя сутрин излезете от къщи и видите в близките храсти птица със счупено крило, какво ще направите? Срещала съм вече. Заведох я вкъщи и един семеен приятел(ветеринар) я прегледа, после я пуснахме.

16. Вие и човек, когото дълбоко обичате, се намирате в отделни стаи и до всеки от вас има по едно копче. Знаете, че и двамата ще умрете, ако единият от вас не натисне копчето, преди да е изтекъл 1 час. Първият, който натисне копчето, ще спаси другия, но сам ще загине на мига. Как предполагате, че ще постъпите? Ами бих спасила човека, но...знам ли..в рискови ситуации всеки мисли за себе си, така че не съм много сигурна дали няма да предпочета своя живот.. 8-[

17. Кое от следните ограничения бихте понесли по-трудно: да напуснете страната си завинаги, или никога да не излезете от нея? Никога да не изляза от нея.

18. Има ли нещо, което отдавна мечтаете да направите? Защо още не сте го сторили? Да живея в Париж - работя по въпроса да го осъществя

19. Ексцентричен милионер предлага да дари голяма сума пари за благотворителност, ако се съгласите да слезете съвсем голи от автомобил на улица в центъра на града, да извървите две преки и да се върнете обратно в колата. Ако знаете, че няма опасност да ви нападнат, ще се съгласите ли? Не :roll:

20. Ако сте поканени на вечеря на Коледа у приятел и намерите мъртва хлебарка в салатата си, какво ще направите? Ще я премахна и ще се въздържа да ям :|

21. Ако имате щастлив брак, но срещнете човек, с когото знаете, че ще изживеете страстна, безумна любов, бихте ли изоставили партньора си? А ако имате деца? Не, особено, ако имам деца.

22. Кой е най-важният човек в живота ви? майка ми

23. Ако 100 души на вашата възраст бъдат подбрани произволно, колко от тях предполагате, че живеят по-щастливо от вас? Ами аз живея щастливо за сега - предполагам, че ако е като класация ще бъда на... 90 място...т.е. ще има 10 човека, които са по-щастливи от мен.

24. Ако знаете, че детето ви ще изостава сериозно в развитието си и до петгодишна възраст ще умре, бихте ли се решили да направите аборт? Да.За 5 години ще свикна много с него;по-добре да се разделя с него още докато не го познавам, отколкото после, когато съм се привързала съвсем.

25. Някой, който обичате с цялото си сърце, е жестоко убит. За жалост, съдът го оправдава. Ще потърсите ли отмъщение? Ще търся справедливост.

26. Готови ли сте да се откажете изцяло от гледането на телевизия през следващите пет години, ако това ще накара някого да спаси от глад 1000 деца в Индонезия? Да, и без това не гледам толкова много телевизия.

27. Ако трябва да прекарате идните две години в малка, но снабдена с всичко необходимо база в Антарктида, само с още един човек, кого бихте искали да вземете със себе си? Сестра ми

28. Смятате ли се за организиран човек? Колко често сте си губили ключовете? Не, изобщо...много пъти...вече даже не ги броя

29. С колко от вашите приятели поддържате връзка от повече от 10 години? Кои от сегашните ви приятели мислите, че ще бъдат важни за вас след 10 години? с около 4...надявам се, че с всички ще подържам връзка и ще сме толкова близки, колкото сега.

30. Често ли се улавяте, че от любезност казвате неща, които не мислите? Да, когато говоря по телефона с разни лелки, които търсят майка ми... :smt019

In4iTu_
02-20-2007, 18:16
Гостът бях аз... :P