PDA

View Full Version : Kak da go nakaram da me haresa:(



sexy_momi4e
02-18-2007, 11:14
Problema e 4e haresvam edno mom4e to e s 3 godini po-golqmo ot men i u4i v su6toto u4ili6te i zabelqzvam 4e samo me gleda i kato hodim na diskoteki su6to,oba4e ne go pokazva po nikakav na4in,kak moga da razbera bez da go pitam ,za6toto me e strah 4e ako go popitam 6te mi otkaje.Pomognete mi molq vi

gamercheto_
02-18-2007, 11:44
говори с ваш общ приятел..но по-добре отиди и завържи някакъв разговор с него независимо на каква тема...по държанието му ще си проличи дали изпитва нещо дори малко да е то!няма от какво да те е страх и той няма какво да ти откаже..все пак не го питаш дали искаш да се омъжиш за него :) но не го питай и директно какво изпитва към теб защото може да се дръпне

ThePainIsReaL
02-18-2007, 12:10
Само не прави глешката да кажеш : "Аз такова , аз много те харесвам" . Ще му вдигнеш самочувствието до неузнаваемост .

sexy_momi4e
02-18-2007, 12:31
говори с ваш общ приятел..но по-добре отиди и завържи някакъв разговор с него независимо на каква тема...по държанието му ще си проличи дали изпитва нещо дори малко да е то!няма от какво да те е страх и той няма какво да ти откаже..все пак не го питаш дали искаш да се омъжиш за него :) но не го питай и директно какво изпитва към теб защото може да се дръпне

ami ne moje li po nqkakav drug na4in,za6toto az ne go poznaavm i nz i kakvo da mu kaja.Primerno kato otida na disko da sedna nqkade do nego ili nqkvo takova ne6to :roll:

sexy_momi4e
02-18-2007, 12:34
Само не прави глешката да кажеш : "Аз такова , аз много те харесвам" . Ще му вдигнеш самочувствието до неузнаваемост .
da takava gre6ka napravih predi vreme,kazah na edno mom4e 4e go haresvam i to4no taka stana,vdigna si samo4uvstvieto mnogo,ama mnogo

fillis
02-18-2007, 12:42
na lele znam ko ti e mi nz koda ti kaja kato az samta ne zman kak da popitam 4oveka koito haresvam da li me haresva abe ko da ti kaja zemi otidi pri nego i koto ti kaje tova da bade malko smelost koqto i na men mi e mn nujna :):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:

sexy_momi4e
02-19-2007, 12:44
na lele znam ko ti e mi nz koda ti kaja kato az samta ne zman kak da popitam 4oveka koito haresvam da li me haresva abe ko da ti kaja zemi otidi pri nego i koto ti kaje tova da bade malko smelost koqto i na men mi e mn nujna :):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:
xaxaxaxaxa dobur savet ama lo6oto e 4e i na men mi lipsva smelost nz kak 6te reagirat posle nqkoi na6i ob6ti fr i mi e gadno ako kaje NE,opredeleno nqmam smelost [-X

gamercheto_
02-19-2007, 13:12
защо ти пука какво ще кажат вашите приятели?! при мен майка ми е против връзката ми с приятелката ми,но това не ме е спряло!не трябва да мислиш какво ще кажат другите!Ако харесваш това момче просто говори с него или направи така че уж случайно се засечете някаде и го заговори..ме е чак толкова трудно! не мисли за това че може да те отреже...дори и така да стане по-добре да си го знаеш и да не таиш напразни надежди :)

koalka
02-19-2007, 18:25
Не можеш да го накараш да го хареса.Ами по държанието му ще можеш да разбереш.Например ако флиртуваш с него и той ти отвръща, означава, че явно те харесва.Говорете по-често, от това също можеш да разбереш.

natity
02-20-2007, 13:38
pomoli nqkoi vash obsh priqtel da go pita ili prati nqkoe momiche koeto e po otvoreno da go probva dali shte se varje i ako kaje az haresvam drugo momiche ostavi me deistvai vednaga

XNRG
02-20-2007, 13:45
Не можеш да го накараш да го хареса.Ами по държанието му ще можеш да разбереш.Например ако флиртуваш с него и той ти отвръща, означава, че явно те харесва.Говорете по-често, от това също можеш да разбереш.
мхм
:)

LO6IQ
02-20-2007, 19:03
Само не прави глешката да кажеш : "Аз такова , аз много те харесвам" . Ще му вдигнеш самочувствието до неузнаваемост .
da takava gre6ka napravih predi vreme,kazah na edno mom4e 4e go haresvam i to4no taka stana,vdigna si samo4uvstvieto mnogo,ama mnogo


Това важи само за ТЪПИТЕ момчета....А и по някога ДУМИТЕ като ХАРЕСВАМ ТЕ, звучат детски :):):) бъди по зряла.
... да ама по някога(пише се слято :-D ) ..На мен например ми се струва много тъпо да кажа ,,АЙ ХОИМ '' звучи тъпо , никак мило '' ... някакси не ми отговаря на стила . :smt012
По темата : Поговорете си ... по дискотеткик малко флирт .. и ще разбереш дали те лайк ? А бай дъ уей на колко си ? и как тей те пускат на дискотека ? :-s Винаги съм твърдял ,че баща ми е прост .. и няя се оправи .

dido-fans-2007
02-20-2007, 19:05
i moqt oroblem e takav ami ne 4akai aktivnost samo ot negova strana proqvi i ti aktivnost ne 4akai si4ko na gotovo usph :):) :smt005 :smt005

aaaaaaaa123
02-21-2007, 00:02
Не можеш да накараш едно момче да те харесва.Говори с него по-често,когато го видиш в дискотеката може да го поканиш да танцувате,флиртуваи с него...би трябвало по държанието му да разбереш дали има някакви чувства към тебе :)

sexy_momi4e
02-21-2007, 17:10
da,ama problema e 4e ne se poznavame i nqma kak da mu kaja ne6to,za6toto nz kakvo :(

02-21-2007, 19:22
Abe mila ne trqbva da se 6a6ka6 tolkova! Drugiq pat kato zabeleji6 4e te gleda na diskoto mu kaji "gleda6 me 6tot ne6to ne mi e nared ili se 4udi6 kak da me pokani6 na tanc" bazikni se ne6to ama netrqbva da si pritesnena za kuraj moje da udari6 1 bira :P(ako razbirase nqma da se napie6 ot neq de) prosto ti trqa malko smelost

02-21-2007, 19:27
Abe mila ne trqbva da se 6a6ka6 tolkova! Drugiq pat kato zabeleji6 4e te gleda na diskoto mu kaji "gleda6 me 6tot ne6to ne mi e nared ili se 4udi6 kak da me pokani6 na tanc" bazikni se ne6to ama netrqbva da si pritesnena za kuraj moje da udari6 1 bira :P(ako razbirase nqma da se napie6 ot neq de) prosto ti trqa malko smelost

shemetaa
02-21-2007, 19:32
otiva6 pri negy i si my kazva6 kfot te valnyva...

jyjetyyyy
06-02-2009, 12:43
Абе момиче мисли че това си ти и как би реагирала ако ти предложи някой ако го харесваш или не и си представи че нещата са същите ,защото то наистина се случва доста често едни и същи работи ..
Всички ни е страх да бъдем отхвърлени ,но малко са тези които им достига смелост и рискуват каквото стане ще стане ако не се получи има още милиони момчета по този свят :) :-o

snufff
06-02-2009, 12:48
Не можеш да го накараш да го хареса.Ами по държанието му ще можеш да разбереш.Например ако флиртуваш с него и той ти отвръща, означава, че явно те харесва.Говорете по-често, от това също можеш да разбереш.
:)

XcwetiX
06-02-2009, 18:17
Ами усмихни му се някой път..по този начин ще му покажеш,че го харесваш без да е нужно да се изправяш очи в очи с него (щом се притесняваш) и ще прочетеш в очите му дали той е приел усмивката добре :-)

elsy
06-02-2009, 18:19
Пуснато на: Нед Фев 18, 2007 3:14 pm

hottie
06-02-2009, 18:45
темата е стара !