PDA

View Full Version : Moderated:Кога слагате презерватива?



h165657
02-18-2007, 13:03
Koga slagate prezarvativite predi da po4nete polviq akt..6oto vedna6 probvax na nadarven i ne mi vlezna.....posle otidox f banqta dokato go sloja mi padna...kajete plz

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

gamercheto_
02-18-2007, 13:16
опражнявай се повече....аз го слагам преди да почна с е@ането :P

gangbang
02-18-2007, 13:22
До като ми прави свирка ми го поставя с уста най-често.

FrantiK
02-18-2007, 13:40
Kat sa nadyrvi6 i tq kat sa podmokri i predi da ii go vkarash nabyrzo naluvash 4orapa i po4vash kvoto si znae6! Ako ti e drugno, vzemi se uprajnqvai uvas na suho, az v na4aloto tyi pone 4-5 sym si bqh slagal i sq sym byrz i mi e lesno!!! PEACE :::

malka_sladuranka
02-18-2007, 14:11
До като ми прави свирка ми го поставя с уста най-често. Абе...тоя номер как става. :-k Трябва и аз да се науча. 8-[

gangbang
02-18-2007, 14:14
До като ми прави свирка ми го поставя с уста най-често. Абе...тоя номер как става. :-k Трябва и аз да се науча. 8-[

Е не съм поставял с уста, инак да ти кажа... :-D До колкото си говорих с моята мацка, хваща някак с устни върха на презерватива, а останалата част я спуска надолу по ствола на пениса и го разгъва. Ама как точно е номера, практически не съм запоснат. :)

Некоя светната в далаверата да каже, ще е интересно 8)

bungle
02-18-2007, 14:20
До като ми прави свирка ми го поставя с уста най-често. Абе...тоя номер как става. :-k Трябва и аз да се науча. 8-[

Е не съм поставял с уста, инак да ти кажа... :-D До колкото си говорих с моята мацка, хваща някак с устни върха на презерватива, а останалата част я спуска надолу по ствола на пениса и го разгъва. Ама как точно е номера, практически не съм запоснат. :)

Некоя светната в далаверата да каже, ще е интересно 8)

Уф, сестра ми го можела тоя номер..

Ама мен ме е срам да я питам каката..

malka_sladuranka
02-18-2007, 14:32
До като ми прави свирка ми го поставя с уста най-често. Абе...тоя номер как става. :-k Трябва и аз да се науча. 8-[

Е не съм поставял с уста, инак да ти кажа... :-D До колкото си говорих с моята мацка, хваща някак с устни върха на презерватива, а останалата част я спуска надолу по ствола на пениса и го разгъва. Ама как точно е номера, практически не съм запоснат. :)

Некоя светната в далаверата да каже, ще е интересно 8)

Уф, сестра ми го можела тоя номер..

Ама мен ме е срам да я питам каката..

Ще пробвам и ще кажа как е минало 8-[

CS_Mas7eR
02-18-2007, 14:36
До като ми прави свирка ми го поставя с уста най-често. Абе...тоя номер как става. :-k Трябва и аз да се науча. 8-[ кво тряя да учиш хващаш го и нахлузваш на ***

ThePainIsReaL
02-18-2007, 14:36
Можеш да я помолиш тя да ти го сложи . По принцип преди да ... нали разбираш , се слага :-D

02-18-2007, 17:01
До като ми прави свирка ми го поставя с уста най-често. Абе...тоя номер как става. :-k Трябва и аз да се науча. 8-[
наи елементарно казано гонахлузваш първо върха с ръчичка и после с устните го развиваш в/у патката и внимаваи със зъбите да не го скъсаш ;) успех

malka_sladuranka
02-18-2007, 20:36
До като ми прави свирка ми го поставя с уста най-често. Абе...тоя номер как става. :-k Трябва и аз да се науча. 8-[
наи елементарно казано гонахлузваш първо върха с ръчичка и после с устните го развиваш в/у патката и внимаваи със зъбите да не го скъсаш ;) успех \:D/ \:D/ \:D/ Това обснение беше супер. Мерси. :-D :-D :-D Аз точно в началото се чудех как да го сложа. 8-[

sexy_anji_
02-18-2007, 21:46
то4но преди "сериозната 4аст" :wink:

gangbang
02-19-2007, 04:55
До като ми прави свирка ми го поставя с уста най-често. Абе...тоя номер как става. :-k Трябва и аз да се науча. 8-[
наи елементарно казано гонахлузваш първо върха с ръчичка и после с устните го развиваш в/у патката и внимаваи със зъбите да не го скъсаш ;) успех \:D/ \:D/ \:D/ Това обснение беше супер. Мерси. :-D :-D :-D Аз точно в началото се чудех как да го сложа. 8-[

Тоя бил лесния вариант :wink:

Консултирах се :D Трудния ставал така: (това не пиша аз)

"моми4ето слага презерватива в устата си така 4е той да се разгъне на вътре по-този на4ин като се прави свирка презерватива се разгъва по ствола на пениса."

Демек се засмуква хубаво и се навива надолу...аз така го схванах :-D

koalka
02-19-2007, 07:58
Слагаш го точно преди да й го вкараш.

`Death`Whore`
02-19-2007, 10:15
Слага се точно преди да се вкара пениса във влагалището.

_donna_
02-19-2007, 10:44
Аз си мисля,че се слага точно преди
да си вкараш пениса във влагалището й.
хъхъхъхъхъ.