PDA

View Full Version : Въпрос за Далацин Т



02-18-2007, 13:25
Това само за акне ли е или става и за пъпки, черни точки и петънца?

MauMyHkaTa
02-18-2007, 13:42
А акнето не са ли пак пъпките и петънцата, които понякога остават от тях след това? По темата не мога да ти отговоря със сигурност, понеже не съм ползвала Далацин Т. Дано ти отговорят по-компетентните по въпроса.

02-18-2007, 15:22
Meрси.
А някой може ли да ми каже това след употреба трябва ли да се мие?

И като го използвам мога ли да продължавам да си правя маски с хума и другите работи, които се смесват с нея:}}

02-18-2007, 17:17
aide де някой няма ли да ми помогне :(

MauMyHkaTa
02-18-2007, 17:53
Дали трябва да се измива след употреба - това трябва да го пише на упътването. Прочети го внимателно, 100% пише "Начин на употреба", където е указано например дали лицето трябва да се мие преди процедурата(в някои листовки го пише), кое, как, защо... Просто го прочети ;) А по въпроса дали можеш да използваш междувременно и хумата - да, не мисля, че би наврдило, аз също си използвам не само един продукт и досега не съм забелязала да иам странични ефекти, нито пък едното да вреди на дтугото. Виж, вече ако страничен ефект се появи (в което мн се съмнявам) е друг въпрос - можеш в такъв случай да се обърнеш към личния си лекар или козметик. Успех!

02-18-2007, 18:11
Ами пише, че трябва да се измие мястото, което ще се третира преди да се нанесе, но не пише нищо за измиване :roll: Обаче пише, че съдържа алкохол и може да има парене.. Точно това ме притеснява... кожата ми може да се зачерви и т.н. ...
Нека който го използва да каже, мн Ви моля! :roll:

MauMyHkaTa
02-18-2007, 20:47
Ти помоли който го е ползвал да ти каже нещо повече по въпроса, но се изкуших да ти отговоря на горното мнение. Пречи ли ти, ако малко ти попари местенцето, в името ан това да ти мине? ;) Аз например такова парене не би ме притеснило, още повече, че в самата листовка си пише, че е възможно това! Преди няколко дена бях на козметик и след като ми бяха почистени и отворени порите, жената ми мина всяко възможно местенце на лицето с памук, напоен в спирт и няма да ти кажа какво беше усещането... Все едно ми горяха лицето с горелка и ми го шкуреха едновременно, но за секунди свикнах и не ми правеше впечатление после дори, така че... лично аз не бих се притеснила от това "нищожното" парене ;)
Щом не пише нищо за измиване се предполага, че не е нужно да измиваш мястото след това. Какво представлява самия препарат? Течен ли е като спирт да речем, или е по-гъст като кремче? Ако попие добре в кожата мисля че не трябва да го измиваш, а и (още веднъж с риск да се повторя ;) ) щом не пише на опаковката... :roll:

Briseis
02-19-2007, 03:38
Не трябва да се измива след нанасяне.Нито пък хумата му пречи.

Маймунке, нещо като тоник преставлява, с гъбичка, поставена отгоре за по-лесно нанасяне.

Allthatshewant
02-19-2007, 10:15
аз напоследък 4увам доста положителни отзиви от това лекарство .. доста хора са доволни и доколкото разбрах относно 4ерните то4ки пъп4ици и т.н. е универсално би трябвало да лекува вси4ки нередности по лицето :-k

02-19-2007, 16:40
Благодаря Ви!