PDA

View Full Version : Страхът от разкриване на чувствата...Защо??



anna_nalisiq
02-18-2007, 14:51
Здравейте всички!Вчера прекарах един невероятен ден с един невероятен човек.Един наш общ приятел ни беше запознал по Скайп.Това ни беше първата среща.Всичко беше страхотно.Излязохме,разход ка,кафе.По всичко си личеше,че и на двамата ни беше добре.Пускаха се некфи намеци,комплименти.Той определено ми допадна,даже много.Но ме е страх да му го кажа директно,не с някакви намеци.Защото винаги има опасност да ме отреже,а не искам да стане така,защото по тоя начин ще го загубя като приятел.И сега се чудя какво да правя...Оооф нз дали сте ме разбрали,просто исках да споделя.10х предварително за съветите:)

anna_nalisiq
02-18-2007, 15:05
Е хуу де щом така мислиш.Кажи ти какво би направил тогава??

anna_nalisiq
02-18-2007, 15:11
Еми то хубаво,ама ние вчера се скив за първи път,нищо че сме си чатили матили до ся.В слисъл...той няма ли да си каже"Тая щом толкова рано ми каза тва,начи ми е в кърпа вързана".И няма да е интересно.А от друга страна ми е супер якичко да си говоря с него,ама ддз.Или да го остава той да направи първата крачка,а пък ако не стане скоро аз да му кажа.Офф мале нямам право да съм толкова зле :( ХелП

ThePainIsReaL
02-18-2007, 15:14
Просто изчакай малко . Седмица - две . Да видиш как ще се развият нещата .

anna_nalisiq
02-18-2007, 15:15
Май така е най-добре...Ама като се зная каква съм,че не мога да крия нищо и сигурно ще му кажа,и отново ще разваля всичко...

bourgas_bilder
02-18-2007, 15:21
Здравей,чета тая и все едно чета за себе си.Само че при мен е друго с момичето сме бивши съученици.Да ти кажа чесно,мисля че най добре е постепенно да стаават работите,нали знаеш бързите неща не водят до никъде,може и да греша,ако е така моля да ме извиниш но мисля че постепенно трябва да стават работите,поне аз правя така. Успех ти пожелавам

anna_nalisiq
02-18-2007, 15:26
Ами и аз наистина започвам да се убеждавам,че не трябва да бързам-каквото е писано ще стане.Айде стискайте ми палци милички:))Ще изчакам да се развият нещата.

Qnchety
02-18-2007, 15:28
Ем прави му все по големи намеци, но го изчакай първо той да ти признае какво чувства към теб!!!

nasty_f
02-18-2007, 15:45
Трябва да изчакаш малко,защото от толкова прибързани признания може да съжаляваш на края.Излизаите още поне 3,4 пъти и,ако той не ти е признал през някоя от тез срещи започни ти първа.Няма нищо лошо да направиш първата крачка ти и да признаеш чувствата си.По-добре да пробваш и да загубиш,от колкото да не пробваш въобще.Айде успех,мила!

anna_nalisiq
02-18-2007, 15:51
Много ви благодаря.Днес може да си пишем отново и сигурно ще излезем.Ще изчакам достатъчно,за да съм сигурна във моите,а и може би до няква степен в неговите чувства.Благодаря ви!

koalka
02-18-2007, 18:20
Не трябва да криеш чувствата в себе си, а когато наистина ги чувстваш да ги признаеш.Ако той наистина е показал, че те харесва, мисля, че няма да има проблем.