PDA

View Full Version : ujsnite podkojni kosym4eta



02-18-2007, 16:37
ne znam vie dali imate sy6tiq problem,no pri men podkojnite kosym4eta sa dosta 4esto sre6tano qvlenie :( daje na mesta e stanali tolkova zle 4e ve4e ne moga da gi mahna i smqtam da pribegna do uslugite na lekar za da mi gi mahne :( :( :( plsss...kajete kak vie se spravqte s tozi problem,za6toto az ne moga ... + tva ne moga da si gledam krakata v tva polojenie

Allthatshewant
02-18-2007, 18:34
Еми мисля 4е щом не можеш да се справиш сама най-уда4ния вариант е да се консултираш с лекар .. или козметик .. :-k .. успеь :wink:

Candyy
02-18-2007, 18:47
Подкожните косъмчета са резолтат от епилатора и аз имам и единствения начин е с карфицата..аз така ги вадя ,защото ако не го направе започва да се подува и става много грозно ужасни са.. :smt011 :smt012 :smt011

LoVe_Is_EvErYtHiNg
02-19-2007, 12:23
Uff tiq sa otvratitelni, na mene ednata mi raka vav zadnata 4ast e otvrat!!!!!!!!!!!

ThePainIsReaL
02-20-2007, 08:44
Добрият ексфолиант помага :lol: Иска доста търкане де

Alex_f
02-20-2007, 17:51
azm puk si gi maxam s pinsetka.vqrno,4e ima dosta da go 4ovarkam,no se maxat.

Glezanka
02-20-2007, 18:03
E da .. chowurkai s pinsetata i posle gledai kwa ranichka she naprawish ... az i sys pinseta i sys igla sym ruchkala .. rezultat-kosumcheto go nqma ama e adski cherweno okolo samoto mqsto na ruchkaneto .. posle moje i ranichka da ostane ...

cherinka
02-20-2007, 19:00
Аз пък за сифте чувам за подкожни косъмчета. Тва, че не ги виждам, не означава, че и те не ме виждат.

Favoritkata
02-21-2007, 11:59
Всяко къпане ексфолиант.И след това се епилираш и машеш с подходящ лосион или мляко за тяло(несъдържащо алкохол),Аз лично ползвам утайка от кафе и след това крема за тяло на Dove Supreme Silk.Засега нямам проблеми.

Juicy_Lucy
02-21-2007, 14:21
хаха аз с клечка за зъби ги вадя моите и после с пинсетка..
много тъпо,че се получава така като ползваме редовно епилатор.

към авторката на темата-наистина отиди на лекар и после
пиши какво са ти казали,че и аз се притеснявам нещо подобно
да не ми се случи скоро.

07-04-2007, 19:39
Помогнете!
Имам подкожен косъм от около 2 месеца, около 1 см. е и не иска да се махне. Казаха ми да не опитвам с игли и пинсети, защото ще го разраня, а той ще си излезе сам.
Страх ме е да не се възпали.

rali4ka91
07-04-2007, 19:47
Всяко къпане ексфолиант.
Е как със всяко къпане да си ексфолира кожата?!?!?!?! :shock: :shock: :shock:
Ексфолирането се прави с цел премахване на мъртвите клетки, а те не се появяват всеки ден.Клетките на епидермиса живеят около 1 седмица.Така че с ексфолирането всеки ден правиш огромна грешка - нараняваш си живите клетки.Това нещо се прави веднъж, най-много 2 пъти в седмицата :-#

ThePainIsReaL
07-05-2007, 08:32
Наскоро братовчедка ми ми каза за кремче на Виит, което било против зачервявания и подкожни косъмчета. Още не съм го търсила. Някой чувал ли е за него/ пробвал ли го е?

maroon
07-05-2007, 09:47
otidi na kozmetik i 6te ti dadat(est sre6tu ne mn skromna suma) edno (ne to4no) lekarstvo, s koeto se majat ve4er, a na sutrinta samo izskubva6 kosyma, koito sam se e pokazal ot lekarstvoto; nikyde ne se prodava, dori ne sym sigurna 4e 6te ti go prodadat ako nqmat mn v salona
posle pi6i dali si go namerila :P :P :P :P :P

07-05-2007, 18:21
otidi na kozmetik i 6te ti dadat(est sre6tu ne mn skromna suma) edno (ne to4no) lekarstvo, s koeto se majat ve4er, a na sutrinta samo izskubva6 kosyma, koito sam se e pokazal ot lekarstvoto; nikyde ne se prodava, dori ne sym sigurna 4e 6te ti go prodadat ako nqmat mn v salona
posle pi6i dali si go namerila :P :P :P :P :P

Моето косъмче е около 1см., а в началото му имам една пъпка с връх, така че не знам как ще излезе с това лекарство, защото мисля, че вече е голям. Козметичката ми е отпуска и ще си дойде към края на месеца. Няма ли нещо ефикасно за домашни условия?

opitno zai4e
07-05-2007, 18:51
otidi na kozmetik i 6te ti dadat(est sre6tu ne mn skromna suma) edno (ne to4no) lekarstvo, s koeto se majat ve4er, a na sutrinta samo izskubva6 kosyma, koito sam se e pokazal ot lekarstvoto; nikyde ne se prodava, dori ne sym sigurna 4e 6te ti go prodadat ako nqmat mn v salona
posle pi6i dali si go namerila :P :P :P :P :P

Моето косъмче е около 1см., а в началото му имам една пъпка с връх, така че не знам как ще излезе с това лекарство, защото мисля, че вече е голям. Козметичката ми е отпуска и ще си дойде към края на месеца. Няма ли нещо ефикасно за домашни условия?
хвани една гъба от тея дет се водат за масаж.. сещаш ли се, дето като се къпеш с тях леко си те жулят.. та намоkри си мястото, където е тоя косъм и почни да търкаш с гъбаta :wink: тва върши чудесна работа за всички подкожни и е полежно за кръвооросяването (сми жуленето :lol: ), така че no harm done :-D

07-05-2007, 19:10
Ох, от една седмица ползвам и гъба-люфа и коралова гъба и пак не излиза. А от това масажиране ме е страх да не нараня пъпката. Има някакъв крем Керапил - но нямало ефект. До сега четох по други форуми и там казват да се сложи домат със захар :shock: на засегнатото място и така да престои няколко часа. Също и за някакъв крем Rosnik.

opitno zai4e
07-05-2007, 19:14
na4i ne turka6 kakto trqbva.. ne moje da ne izliza pri takova turkane :-k a na pupkata nqma kvo tolko da i stane, nai-mn da q raz4opli6 malko

07-05-2007, 19:30
Освен аз нещо да не правя както трябва. Много леко я намокрям и търкам на суха кожа около 5 минути. Отделно два пъти в седмицата ползвам утайка от кафе като ексфолиант.
Тъй като не съм запозната, за да излезе косъма трябва да се махне връхчето на пъпката, нали така? Но косъма остава пак вътре. Тази гъба трябва да го изкара или трябва да си помогна с игла?

opitno zai4e
07-05-2007, 19:38
гъбата тряа да "разчопли" тънкия слой кожа над косъмчето, за да може то да излезе :wink: не търкай тая пъпка, а по дължината на косъма и ше стане.. ма точно косъма, не някъде около него.. ефектът гарантиран :wink:

07-05-2007, 19:45
Значи правя всичко правилно, защото мога да пипна косъма през кожата. Сигурно след няколко дни ще се покаже. След като го дръпна с пинсета, тази пъпка предполагам трябва да изчезне, защото вече няма да има врастване и не би трябвало да останат белези?

maroon
07-06-2007, 06:09
Egati, kvo pisane za edin kosym :P :P :P :P :P Ami to lekarstvoto e to4no za edin vid pukane na pypkata - nqma zna4enie; pukai q ve4e taq pypka, ne mu misli tolkova :wink: :P :P :P :P :P :P :lol: :lol: