PDA

View Full Version : Momcheta,kakvo povedenie haresvate na momichetata?



green lady
02-18-2007, 18:43
Kakvi momicheta vi pravqt vpechatlenie,kak se dyriji momicheto,koeto shte zakove vnimanieto vi,po kakyv nachin vi gleda,kak vi govori,dokosva i prochie? Predpochitate tihite i mili momicheta ili izbuhnalite i otvorenite? Haide,interesno mi e da procheta za predpochitaniqta vi,po kakvi momicheta si padate!

sharkybul
02-18-2007, 18:50
знам,че може би на мойта възраст е грешно.....но ме впечатляват по недостъпните,предизвикате ни и доколкото може по различни от останалите..... :D

st1ki
02-18-2007, 19:22
neznam nqkoi da haresva izbuhlivi i otvoreni momi4eta ;]
ne go pravi... imai si samo4uvstvie i bydi mila... ;]

кен
02-18-2007, 20:05
мила,сладка,естествена :)

Gangsta_zone
02-18-2007, 20:15
Най-ми харесват "убавите" момичета (под "убави" момичета разбирам да е няква сладка на външен вид, мила и т.н.) иначе като поведение да не е няква тъпа имам предвид да не може 2 думи да каже най-ми харесват тия дет не можеш да земеш думата от тях (нз що???). "Убавото" момиче тряаа да има мн добре развито чуство за хумор, дa приема сичко със смях (както мене). 1 от най-важните неща за 1 "убаво" момиче е начина на обличане!!! Направо откачам кат вида някое момиче със сравнително смъкнати дънки и мн тесно потниче примерно за през лятото. Нз споменах ли че "убавото" момиче за предпочитане е да е високо може би почти колкото мене. Прическата на "убавото" момиче за мен поне колкото по бухнала толко по-добре. За малко щях да забрая обувките:КЕЦОВЕ (за предпочитане). "Убавото" момиче тряаа да знае как се сваля "убаво" момче (демек мем :oops: )!!! И НАЙ-ВАЖНОТО да не е няква тъпа чалгарка фиешънка щот направо ще лети през прозореца :-D :-D :-D . Та с 2 думи тва са ми критерййте за "убавото" момиче.

П.П. което момиче се вписва в някой от тях да пише на лично :-D :-D :-D

punisher
02-18-2007, 20:17
П.П. което момиче се вписва в някой от тях да пише на лично :-D :-D :-D

а значи може само в някои от тях :-D па тва оферта..

Master_88
02-18-2007, 20:21
Всякакви,само не и лигли

Gangsta_zone
02-18-2007, 20:24
П.П. което момиче се вписва в някой от тях да пише на лично :-D :-D :-D

а значи може само в някои от тях :-D па тва оферта..

Ми да ама в колкото повече се вписва толко по-добре

lenna
02-18-2007, 20:46
Gangsta zone ti si ubu mom4e ama moga li da znam 6to na snimkite si koito si pusnal posledno s pijamata si so4i6 onaq rabota? ako ne si zabelqzal q pogledni i mi obqsni? da ne iska6 ne6to ot men slu4aino? ps:az sam ubu momiche :P

Gangsta_zone
02-18-2007, 20:53
Gangsta zone ti si ubu mom4e ama moga li da znam 6to na snimkite si koito si pusnal posledno s pijamata si so4i6 onaq rabota? ako ne si zabelqzal q pogledni i mi obqsni? da ne iska6 ne6to ot men slu4aino? ps:az sam ubu momiche :P
Ми не си я "соча" просто съм си хванал блузата в края абе няма зн а ако си "убу" момиче мое и да изкам нещо де да знам :-D :-D :-D

lenna
02-18-2007, 21:11
e ne sum s buhnala kosa i ne nosq 6iroki dunki ama sym sladkaa :P haha reklama ama ti me kefish i za tova go praq ;)

sharkybul
02-18-2007, 21:12
Най-ми харесват "убавите" момичета (под "убави" момичета разбирам да е няква сладка на външен вид, мила и т.н.) иначе като поведение да не е няква тъпа имам предвид да не може 2 думи да каже най-ми харесват тия дет не можеш да земеш думата от тях (нз що???). "Убавото" момиче тряаа да има мн добре развито чуство за хумор дето приема сичко със смях (както мене). 1 от най-важните неща за 1 "убаво" момиче е начика на обличане!!! Направо откачам кат вида някое момиче със сравнително смукнат панталон и мн тесно потниче примерно за през лятото. Нз споменах ли че "убавото" момиче за предпочитане е да е жисоко може би почти колкото мене. Прическата на "убавото" момиче за мен поне колкото по бухнала толко по-добре. За малко щях да забрая обувките:КЕЦОВЕ (за предпочитане). :Убавото" момиче тряаа да знае как се сваля "убаво" момче (демек мем :oops: )!!! И НАЙ-ВАЖНОТО да не е няква тъпа чалгарка фиешънка щот направо ще лети през прозореца :-D :-D :-D . Та с 2 думи тва са ми критерййте за "убавото" момиче.

П.П. което момиче се вписва в някой от тях да пише на лично :-D :-D :-D

абе,ти си верваш поече от мене даже :-k
нали знаеш че за да имаш Убаво и Умно момиче,трябва или да се Убав и Умен или Червив с пари.....

Сори,ма си ми малко интересно от каде ти идва самочувствието :-s :-k

WILD__BOY
02-18-2007, 21:23
Грация, стил и самочувствие.

Gangsta_zone
02-18-2007, 21:23
Най-ми харесват "убавите" момичета (под "убави" момичета разбирам да е няква сладка на външен вид, мила и т.н.) иначе като поведение да не е няква тъпа имам предвид да не може 2 думи да каже най-ми харесват тия дет не можеш да земеш думата от тях (нз що???). "Убавото" момиче тряаа да има мн добре развито чуство за хумор дето приема сичко със смях (както мене). 1 от най-важните неща за 1 "убаво" момиче е начика на обличане!!! Направо откачам кат вида някое момиче със сравнително смукнат панталон и мн тесно потниче примерно за през лятото. Нз споменах ли че "убавото" момиче за предпочитане е да е жисоко може би почти колкото мене. Прическата на "убавото" момиче за мен поне колкото по бухнала толко по-добре. За малко щях да забрая обувките:КЕЦОВЕ (за предпочитане). :Убавото" момиче тряаа да знае как се сваля "убаво" момче (демек мем :oops: )!!! И НАЙ-ВАЖНОТО да не е няква тъпа чалгарка фиешънка щот направо ще лети през прозореца :-D :-D :-D . Та с 2 думи тва са ми критерййте за "убавото" момиче.

П.П. което момиче се вписва в някой от тях да пише на лично :-D :-D :-D

абе,ти си верваш поече от мене даже :-k
нали знаеш че за да имаш Убаво и Умно момиче,трябва или да се Убав и Умен или Червив с пари.....

Сори,ма си ми малко интересно от каде ти идва самочувствието :-s :-k

Ма аз съм убав и умен така че...нямам проблеми :-D :-D :-D
Пич тва не е самочувствие ами аз му викам чувство за хумор :-D :-D :-D
Kакто сам казах:
"Убавото" момиче тряаа да има мн добре развито чуство за хумор дето приема сичко със смях (както мене).

ленна
02-18-2007, 21:35
Gangsta_zone ima za kakvo da ima samochuvstvie...!

teenkopele
02-19-2007, 02:14
свестна...симпатична

:wink:

XePouH`
02-19-2007, 06:47
свястна,симпатична и с чуство за хумор :-)

Gangsta_zone
02-19-2007, 07:40
Gangsta_zone ima za kakvo da ima samochuvstvie...!

Айде стига че се изчервих :oops:
:-D :-D :-D

LunaTriCk
02-19-2007, 07:51
курвенското поведение ме привлича...

sharkybul
02-19-2007, 15:09
епа.....>нема кфо да ви лъжа......

За ме не много важен външният вид на момичето :roll:
не че имам листче с изисквания,но трябва да е умна....чаровна,секси привлекателна....да има хубаво телце :) и да бъде Искренна с мен....това е най важното за мен :)

Нямам идеал за очи,коса....:wink: .....това е от мен :)

пп- разбира се има малка разлика в изискванията разбира се когато си търся нещо по сериозничко или нещо за флиртче ала балъ :roll:

02-19-2007, 15:53
Харесват ми момичета които знаят как да се държат в дадена ситуация - например ако има проблем, то той да бъде решен а не да се игнорира\отлага! Харесва ми да има чувство за хумор и да е креативна в това отношение... Също да не се надува\фръцка\самоизстъква и да не се гримира ужасно много! Харесват ми момичета с чар и стил!

П.С. Малко по-големият задник също е бонус, но той не е задължителен хахаха :smt005

Луко
02-19-2007, 17:12
ПЪРВО ГЛЕДАМ ВЪНШНИЯТ ВИД.КОЛКОТО ДА Е ИНТЕЛИГЕНТНА, ЗАБАВНА И ВСИЧКО ОСТАНАЛИ КАЧЕСТВА ОСТАВАТ НА ЗАДЕН ПЛАН, АКО ПРИЛИЧА НА ПЛАШИЛО.

metallica_girl
02-20-2007, 12:11
Ма Пепи душко кой те излъга така жестоко че си умен??? :-D :-D :-D Във всеки случай не съм била аз!Принципно трябва момчетата да пишат ма нали няма да е мн нахално да се опиша :oops: !ХаХаХаХа!Емм така...нали тук моята скромност я изключвам...Начи аз съм мн искрен човек O:) никога не бих говорила зад гърба на някой пък ако става въпрос за връзка никога не бих изневерила...Имам чувство за хумор и мн хубаво бия момчетата :D генгстата може да ви каже :-D :-D ...Добро същество съм и мн мило :-) Относно грима нужен ми е само един гланц за устни който да е безцветен а не някакъв бледтящ и с брокат... :smt078 и една спирала заедно с черен молив и тва е!Просто нямам нужда от такива неща като пудра и т.н.Стила на обличане...Еми кецове...не мн широк панталон....заедно с прилепнала блузка да ми очертава прелестите :-D ....За фигурата ми...Аз си я харесвам и други хора ми я харесват....и така...Мога още мн неща да кажа за себе си ма темата не е за това :smt016 Ако някой иска да си пишем да ми пише на лична да му дам скайпа :D

lusiii
02-20-2007, 15:44
xaxaxx KaKa IrKa samo ne razbrah kade otgovorat ti po nqkakav na4in e adekvaten na zadadeniq vapros :o ne6to kato minutka za reklama? za6to ti e forumcite da te znaqt 6to za stoka si? vaprosa e zadaden kam mom4etata! za kakva se ima6 ti?

LunaTriCk
02-20-2007, 16:15
KaKa IrKa пропусна филма и влезе посредата на рекламите :-D

metallica_girl
02-21-2007, 05:02
Е много ясно!Нали все някога трябва да си направя някаква реклама!А тва че прекъснах филмаа...не е чак толкос важно той ше си продължи!А относно защо трябва да ме знаят форумците защото такова същество като мен бива ли да не се познава :-D (егати и самочуствието дет вадя!)

ErinEverly
02-21-2007, 11:32
Kakvi momicheta vi pravqt vpechatlenie,kak se dyriji momicheto,koeto shte zakove vnimanieto vi,po kakyv nachin vi gleda,kak vi govori,dokosva i prochie? Predpochitate tihite i mili momicheta ili izbuhnalite i otvorenite? Haide,interesno mi e da procheta za predpochitaniqta vi,po kakvi momicheta si padate!

Наблюдаването - не нахално, но не и прикрито.
Поведение - като зрял човек, но и с чувство за хумор
Говоренето - еми на много теми да е. Да не е някакъв ограничен откъм речник :lol:
Докосването - не натрапчиво, защото не обичам да се лепят за мен. Едва ли не "случайно" :lol:
Характер - да разбира от дума, малко лаконичен, но не прекалено, да не е някакъв страхливец, да не е надут...


Пф... Не съм мъж, да не си го помислите. Прочетох темата грешно и мислех че трябва момичетата да пишат за момчетата. Както и да е. Да си го кажем направо:

90% от мъжете гледат 2 неща у жената - отпред - циците и отзад - гъза :lol: Ако можеш да си Памела Андърсен ще е най-добре :lol: Важно е да си така услужлива, като се ебеш с един, да отдадеш тази чест и на приятелят му (говорим, когато няма чувства). Да не ти пречи (най-важното)... Абе повечето търсят вагини (с извинение) с крачета :lol:

02-21-2007, 22:48
Харесвам момичета,който са скромни и чаровни,който знаят какво искат,който могат да обичат...