PDA

View Full Version : Талия



Kako
02-18-2007, 18:54
моля кажете ми някакви упражнения за да ми намалеят мазнините около корема...опитвам с коремни преси ,но те тренират пове4е горната 4аст накорема...а и първо трябва да махна мазнините ..чак тогава да миля за плочки....плс ..помощ [-o<

DoPye
02-18-2007, 19:33
моля кажете ми някакви упражнения за да ми намалеят мазнините около корема...опитвам с коремни преси ,но те тренират пове4е горната 4аст накорема...а и първо трябва да махна мазнините ..чак тогава да миля за плочки....плс ..помощ [-o<


пробвай коремни с главата надоли :D

suletka___
02-18-2007, 19:38
Emi .. zavisi dali imash smao tam maznini ili prosto si leko pulni4ka spored men trqbva parvo malko da minehs na hranitelen rejim i prez tova vreme da trenirash , fitnesa e dobro mqtso za tova.

XpM
02-19-2007, 11:09
Ми ако си ги правиш у вас на леглото много ясно, че е само за горната част на корема. Във фитнесите си има уред за коремни преси, на който се тренира целия корем. Иначе ако искаш да ти изпъкнат плочките и да свалиш мазнините трябва бягане. Може на пътека, може на колело и т.н. От коремни преси обаче се не отслабва.... :wink:

LoVe_Is_EvErYtHiNg
02-19-2007, 15:58
Igrai kiu4ek :D:D:D:D:d Ne we ne se 6eguvam, smisal pri nqkoi hoa ima efekt, a i obra4a spored men 6te ti pomogne sa6to

sexy_anji_
02-19-2007, 21:10
бягай, степ, колело... както казаха от коремните преси няма да си свалиш мазнините..