PDA

View Full Version : Чудя се каква прическа да си избацам...



cherinka
02-18-2007, 19:03
То вече ми се изчерпаха идеите. Имам си една маша в нас, понякога се къдря на ситно, понякога на едро, понякога само по някой кичур къдря. Изправям си косата, понякога супер права, понякога я навивам на края ту на вътре, ту вън. Гледам тука "Планета" и чат пат изкочи някоя прическа, дето ми прави впечатление, и се опитам да я издокарам. Понякога и некоя фибичка си вкарвам. То не че правя нещо специално с косата си, ама всеки ден гледам да е нещо различно. Само ми се случва с права коса да ходя два дена, не повече, и сутрин ставам в 5ч преди даскало да се направя нещо. Тука почти всички сайтове за прически съм изгледала, та реших да пусна тази тема, ако някой има някакви любопитни материали за разни прически, ако може да постне нещо.
П.С. Косицата ми е до плешките, на два пласта, горе долу ми е medium. :-D

IdiOtKa
02-18-2007, 19:49
ае прасни си гола глава и няма се чудиш вече ....
ае има много нещ които можеш да си направиш ,само фантазия да имаш ...маша ,преса и пяна да имаш може направиш квото се сетиш ... но ако гледаш само планета кво правят ..... #-o

cherinka
02-19-2007, 06:19
ае прасни си гола глава и няма се чудиш вече ....
ае има много нещ които можеш да си направиш ,само фантазия да имаш ...маша ,преса и пяна да имаш може направиш квото се сетиш ... но ако гледаш само планета кво правят ..... #-o

е не бе, не са изразих както тряя. Фантазията ми е огромна , иам още мн прически в репертоара си, ама просто няма думи с които да ги опиша. Иначе сичко е Ок. а тВа за голата глава - еми пич, мечта ми е гола глава, ама знам, че големи ебавки ше паднат, пък и ше мине супр мн време до като ми порасне. Осфен да си избацам две черти над ушите... хахах :) Сериозна съм!