PDA

View Full Version : Проблем с пениса



02-18-2007, 19:37
Като си слагам презерватив и имам една вена от горе на пениса която е по дебела в края най-вече и ме притеснява като я притискам с презерватива да не стане нещо да се спука ... или незнам да спре да минава кръв знам ли ...? Пук и последния път като се пробвах да си сложа един презерватив не можах нещо ... пъхам го на главичката нали ама по надолу не можах да го смъкна не искаше да се разгъне и ми дърпаше оная ципичка от долу под главичката и ме беше страх да не я скъсам нещо или нз ... ? Кажете има ли основание да се притеснявам и как да си реша проблемите :( ?

потаен
02-18-2007, 19:44
нищо не може да ти стане абсолиутно нищо вени притискаш по цял ден в тялото са на наи-различни места пък да не говориме че половиния час които стоиш с презерватив и с тел да си вържеш патката пак нищо не може да ти стане затова ребри си и не се притесняваи изобщо

XePouH`
02-19-2007, 18:26
човека над мен го каза,няма нищо опасно :-)

02-20-2007, 18:40
а това когато се опитвам да си го сложа... незнам може би е било от презерватива но не искаше на долу да слезе и ме дърпаше за тази ципичка и мен ме беше страх да дръпна на долу да не я скъсам или нещо такова... ?

He3aBuCuM
02-20-2007, 19:28
Ми според мен е най-добре да се посъветваш с лекар, но ... щом не искаш... Само да ти кажа внимавай - големи бели стават от невнимание и срам :-)