PDA

View Full Version : Ima li dr kato men?



tyjna_mileidi
02-18-2007, 20:12
Zdraveite, ot skoro 4eta vav va6iq forum, kefi me. Imam diagnoza enuresis nocturna nqkoi dr ima li go ili se e izlekuval?
Iskam da znam kak moga da se otarva ot nego.
10x za otgovorite

SINDEL
02-19-2007, 08:20
:-k

Ъъм.. какво имаш? Обясни го по-прости4ко

ninsy
02-19-2007, 09:12
какво имаш ? кво е това :-D :shock:

Forslor
02-19-2007, 12:32
На прост език нощно напикаване. :idea:

shadow4e
02-19-2007, 12:45
Пиши в раздел "Здравни проблеми и венерически болести", там има хора- някои специалисти, които наиситна биха могли с нещо да помогнат.

tyjna_mileidi
02-19-2007, 19:22
Emi nali tova e razdela za zabolqvaniq...

batkodoki
02-19-2007, 20:14
здрасти :)

не им обръщай внимание на дечурлигата, те препускат като коне&кобили от раздел в раздел, пишат каквото им дойде на ум, само за да трупат рейтинг и да дразнят с него форумните си "варгове" :D

пиши na ЛС на колко год си. и не се тревожи, не е нещо, което ще те тревожи цял живот! :!:

XePouH`
02-20-2007, 06:13
здрасти :)

не им обръщай внимание на дечурлигата, те препускат като коне&кобили от раздел в раздел, пишат каквото им дойде на ум, само за да трупат рейтинг и да дразнят с него форумните си "варгове" :D

пиши na ЛС на колко год си. и не се тревожи, не е нещо, което ще те тревожи цял живот! :!:
първо той е гост и не може да праща лс :wink:

shadow4e мисля че това е раздела :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
02-20-2007, 06:35
здрасти :)

не им обръщай внимание на дечурлигата, те препускат като коне&кобили от раздел в раздел, пишат каквото им дойде на ум, само за да трупат рейтинг и да дразнят с него форумните си "варгове" :D

пиши na ЛС на колко год си. и не се тревожи, не е нещо, което ще те тревожи цял живот! :!:
първо той е гост и не може да праща лс :wink:

shadow4e мисля че това е раздела :wink:

може пък да е регистрирал се потребител, но да се притеснява да влезе през акаунта си :)

koalka
02-20-2007, 07:28
Не знам какво ще означава това, но гръцки или латински не разбираме.

sexy_anji_
02-20-2007, 20:56
На прост език нощно напикаване. :idea:

ако наистина е това, минава разбира се, аз също съм била болна там до 1,2 клас не си спомням много добре :-k ама после винаги си напомнях да отида непосредствено преди да си легна до тоалетната и пове4е не ми се е слу4вало, незнам може да пиеш и някакви лекарства ако искаш но със сигурност няма да останеш така за цял живот не се притеснявай, в най-лошия слу4ай с влизането ти в пубертета ще ти мине, не се тревожи

He3aBuCuM
02-21-2007, 06:40
ако наистина е това, минава разбира се, аз също съм била болна там до 1,2 клас не си спомням много добре ама после винаги си напомнях да отида непосредствено преди да си легна до тоалетната и пове4е не ми се е слу4вало, незнам може да пиеш и някакви лекарства ако искаш но със сигурност няма да останеш така за цял живот не се притеснявай, в най-лошия слу4ай с влизането ти в пубертета ще ти мине, не се тревожи

Напълно съгласен. Пишкай преди да си лягаш ;)

deem
02-21-2007, 08:25
tyjna_mileidi,

Я малко по-весело! :)
Може би това ще ти помогне:
http://esotherica.freecom-int.com

tyjna_mileidi
02-21-2007, 09:48
Blagodarq vi za otgovorite.. az sym na 16 godini i veche sym v puberiteta...iskreno se nadqvam da se opravq ot tova gadno ne6to...

sexy_anji_
02-21-2007, 16:59
ами да не би да се наливаш с много те4ности преди да си легнеш... и както казах преди да си легнеш то4но преди да заспиш ходи до тоалетната , това да ти е навик както когато си обуваш обувките преди да излезеш навън 8)

tyrjna_mileidi
02-21-2007, 17:30
ами да не би да се наливаш с много те4ности преди да си легнеш... и както казах преди да си легнеш то4но преди да заспиш ходи до тоалетната , това да ти е навик както когато си обуваш обувките преди да излезеш навън 8)
Blagodarq ti za syveta.. ami az vinagi tova go pravq, probvala sym sled 5 chasa da ne poemam nikakvi tehcnosti.. stava, no e mnogo mychitelno. Sega uj imam malko poveche suhi noshti..
Ako sluchaino nqkoi d-r moje da si kaje mnenieto za edin hormon koito se kapev nosa.. shte sym blagodarna :smt061
Syshto... bih iskala da popitam prosto informativno momchetata... ako imate momiche s takava diagnoza.. shteshe li da se dyrjite po-razlichno?

sexy_anji_
02-21-2007, 18:09
остави ти мом4етата.. ейсега ще се навъдят 5-6 госта които да се изкажат по "най-компетентния" на4ин... според мен не трябва да се притесняваш, приятеля ти ще те оби4а заради теб самата и заради това което си ти :P а и докато пораснеш да живееш с някой мъж ве4е ще си забравила за този проблем

За какъв хормон питаш 4е не разбрах

tyjna_mileidi
02-22-2007, 10:57
Mislq che beshe antidiuretichen ama.. ne sym sigurna