PDA

View Full Version : Телефонен тероризъм



peps_from_mars
02-18-2007, 21:53
абе сестра ми ми разпрая че некъф и звъннал по гсм-а и говорили си говорили(като тя мислела че е чичо ни) и тоя и казал да му купи некъф ваучер за телефона и некри просотии.....и на некфи бабки тука от блока са им звънели такиа.... :-s :-s wtf?? :evil:

SaYoNaRa
02-18-2007, 21:55
:-k я обясни по ясно че нищо не се разбра

peps_from_mars
02-18-2007, 22:03
ами...тука преди няколко дена...некъф звънал на сестра ми по гсм-а.(тя си мислела че е чичо ни)...той я питал...кво прай....как е...ей такива...(като сестра ми още си мисли че говори с чичо ми)..и после тоя казла "че бил много закъсал на пътя и че му треа ваучер за тела"...та сестра ми да му купи и да му прати цифрите на смс.......и там ко станало дума тоя зел да се заяжда нещо и сестр ми тогава питала 'чичо ти ли си?ала бала' а ония "аз съм бе....иван бе'''и само тфа пофтарял... и систъра му затфорила...:-s :-s :-s :-s :-s :-& :-&

peps_from_mars
02-18-2007, 22:04
не е тероризъм, а измама ;)

ем...да...се тая.... некаф от некфо село бил навътре с 1000 лека :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 злеее злеее злее

SaYoNaRa
02-18-2007, 23:58
Да не са е напил чичото :lol:

teenkopele
02-19-2007, 01:49
не е тероризъм, а измама ;)

ем...да...се тая.... некаф от некфо село бил навътре с 1000 лека :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 злеее злеее злее

Има хора, които са навътре с много повече.

Alerta
02-19-2007, 07:21
Да не са е напил чичото :lol: :smt005
И да говори простотии на племенниците си и бабите от блока :smt005
Тва па е баси кухото да не може да се усети, че тва не е гласа на чичо й или че най-малкото й звъни непознат номер

brain_stew
02-19-2007, 07:22
Да не са е напил чичото :lol: :smt005
И да говори простотии на племенниците си и бабите от блока :smt005

Хахаххахах! :smt005

Mimka_sweet
02-19-2007, 07:37
Хич не е смешно!!!Тук поне става въпрос за ваучер,а на баба ми и се обажда някъф уж роднина да ходила в Харманли да носела някви пари..... #-o

Alerta
02-19-2007, 07:37
Хич не е смешно!!!Тук поне става въпрос за ваучер,а на баба ми и се обажда някъф уж роднина да ходила в Харманли да носела някви пари..... #-o Абе смешно си е... :smt005

GossipGirl89
02-19-2007, 14:44
А при нас случая беше друг - при една бабка тука идва някъв непознат и й заявявя, че с дъщеря й, докато била на работа е станало нещо и са я откарали в болница. (Явно предните дни е разучил кога дъщеря й излиза и бабката остава сама) И тоя иска...не съм много сигурна за сумата щото беше отдавна ама мисля че 70-80 лв. ... там някъде. И ги иска на бабката с предтекст, че са за дъщеря й в болницата. Бабката ги дала щото нормално...притеснила се, то който и да е ше се шашардиса в първия момент, а още по-малко възрастен човек. И зима парите тоя и си тръгва и бабата цял ден сигурно е изперкала :shock: Вечерта дъщеря й си се прибира жива и здрава - нищо й няма и не знае нищо за въпросния случай. Е казвам Ви като ми го разказаха и направо останах супер потресена от безсрамието и наглостта на някои хора... Да се подиграват и да лъжат за такива сериозни неща...Ама явно "съвременния" човек не се притеснява от нищо.

WILD__BOY
02-19-2007, 15:58
къв е извода?

да не се вярва на непознати

niki000
02-19-2007, 16:38
dam ne se vruzvaite i mene mi zvanexa taka 4e bili prateni koleti i triabvalo da dam 1 900 lv za da gi zema 6toto bili mnogo skapocenni potkupupili mitni4arite i taka dam i vurna parite

malkoto^f
02-19-2007, 17:01
i s edna babka ot nashiq blok se sluchi neshto stranno..bila si jenata navanka i nqkaf nepoznat q sprql i kazal che imal da vrashta pari na sina i obache nqma drebni i da mu gi razvali ... i jenata pokanila tos f tqh i tq pochnala da vadi pari i taka narecheniq kradec vijda kade sa i iska ot babata chasha voda i tq otiva da mu nosi i toi vzima parite i fiyyyy da go nqma :smt011 trqbva mnogo da se vnimava sqkfi hora ima na tozi svqt

koalka
02-19-2007, 20:14
По-добре да не разговаряш с такива и да не занимаваш.

punisher
02-21-2007, 12:29
Абе като дигаш телефона вече ше казваш най-напред
''име,телефон,адрес,ЕГН,какъ в ми се падате??? ''
:smt023

malka_sladuranka
02-21-2007, 13:08
Даа даа...чувала съм за тея неща. Така в баба ми и дядо ми се бяха обаждали. Искали пари. Предсавили се за роднина. Абе някви такива :evil: ... Трябва да сме предпазливи.

SpAcE_LaDy
02-25-2007, 09:52
I na men mi se slu4i ne6to osobeno.. s razgovor po tela, sa 6 vi citiram smisleniq ragovor, slava Bogu ne izdadoh nikakva informaciq z semeistvoto mi, za6toto mai tova be6e celta na obajdaneto... vidgam az tela i nqkva jena mi govori (zvu4e6e kato vuzrastna jena, ne mn, ama na 50na god..)
Eto i razgovora:
Az: Alo
Tq: Alo, zdravei
Az: Zdravei (mislq si koi li moje d e)
Tq: Kak si?
Az: Mi dobre, mersi.
Tq: Pozna li koi ti se obajda?
Az: Mi ne
Tq: E pomisli si
Az: Mi ne se se6tam
Tq: Pomisli si koi rodnina ot 4ujbina ti se obajda..?
Az: Mi az nqmam rodnini v 4ujbina (tova e edinstvenata informaciq, koqto izdadoh i koqto spored men ne moje d navredi osobeno)
Tq: Aaaa.. ami rodnina ot bulgariq?
Az: Mi ne znam koi moje da e..
Tq (UJ obidena): Aha.. ami vie kak ste? Kakvo pravite?
Az: Mi dobre sme, ni6to osobeno ne pravim, vs e nared. (vse o6te si mislq koq li moje d e taq jena)
Tq: Aha, i kakvo? Ne moje6 da me poznae6?
Az: Ami ne.

I posle mi tresna telefona

mnogo stranno obajdane.. otdelno, 4e posle i na telefona si polu4avah nqkvi SMSi..
"Cpeshno mi zuni" - zvunnah, nikoi ne vdigna, pisah SMS d pitam koi e i ne polu4ih otgovor
posle polu4ih o6te edin SMS ot su6tiq nomer:
"Kazi na Niki da doide v uchilicte"


mnogo osobeni ne6ta. a kato gledam ne se slu4vat samo na men..
qvno v posledno vreme toq sort izmami sa stanali mn moderni..

In4iTu_
02-25-2007, 15:13
На мен ми се беше обадила някаква "леля Мара от Испания" и ми каза, че като умре ще ми остави наследство, при което аз затворих, тъй като нямам познати в Испания...Та...сестра ти добре е направила, че не е изпратила ваучер...т.е. пари

krisi_l@loka
02-28-2007, 15:01
Подобни случаи даваха по новините :-k
Не се връзвайте само това да кажа, а и това за ваучера беше тъпо щото 15 лева да е тоя ваучер, добре че не е казал доста солидна сумичка :)

DoPye
02-28-2007, 15:03
не е тероризъм, а измама ;)


направо гавра са си направили

ABSOLUTme
02-28-2007, 15:09
и колко заблуден трябва да си,за да им се вържеш :-s нищо де,ти се радвай,че не е изгоряла с много..