PDA

View Full Version : haresvam go .. no



Bad-GirL-
02-18-2007, 20:58
Zdraveite,znam,che e porednata banalna i istarkana tema,no imam nujda da si izleq dushata.Problema mi e,che sam mnogo komleksirana i naistina stradam ot lipsa na samuchustvie vupreki,che na prav pogled ne izglejda taka.Mnogo sam pritesnitelna i v kompaniqta na momcheta pochti ne govorq,chustvam se grozna i izlishna osobeno kogato si haresvam nqkoe momche.Sega si haresvam edno momche,no neznam kakvo da pravq,vsichki moi pr me savetvat da opitam,no me e mnogo strah zashtoto imam chustvoto,che izobshto nqma da se poluchi,che ne sam za nego i ne sam mu na nivoto.Toi izglejda mnogo dobre tolkova momicheta go iskat i mu dosajdat,a toi gi othvurlq,a men li shte iska ?Napravo sam ujasena,kak moje vse po takiva da si padam,a znam che nqmam shans

Lambo
02-18-2007, 21:07
Тва е кофти момчетата не обичат комплексираните момичета... Ем покажи му се в най-добрата светлина и когато мислиш, че момента е подходящ поговорете дали може да стане нещо между вас и така... Ако стане-стане, а пък ако не стане така, значи не е имало начин да се получи....

nasty_f
02-18-2007, 21:18
И аз преди си казвах като видя готино момче "Никога няма да ми обърне внимание"...Но с течение на времето започнах да си казвам "С какво е повече от мен?Това,че е хубав и има пари не означава,че е по-умен от мен и въобще,че има повече привилегии от мен!"

iiirish
02-18-2007, 22:19
нормално е да си притеснена в присъствието на хубаво момче до теб! напълно отпуснати и непритесняващи се от нищо са само гъзарките, които всъщност са си чисти курви :lol: ;)

teenkopele
02-19-2007, 06:05
Вече го казаха- притеснението е съвсем нормално.
Замисли се...ако по някакъв начин му покажеш, че се интересуваш от него, какво губиш?...нищо. :)
Да, отхвърля момичета и ти може да си поредната, а може и да не си. :wink:

LO6IQ
02-19-2007, 06:19
нормално е да си притеснена в присъствието на хубаво момче до теб! напълно отпуснати и непритесняващи се от нищо са само гъзарките, които всъщност са си чисти курви :lol: ;)
Точно така .. а тези дето се правят на гъзари са пълни льохмани дето обувките си незная да завържат. :-D

koalka
02-19-2007, 07:52
Мисля, че малко трябва да си вдигнеш самочувствието, защото и толкова ниско не е добре.Все пак не ми се вярва да си грозна толкова, а просто си въобразяваш.Е, и аз преди при много момчета събрани и аз не говорех, но с времето започнах да се отпускам и да си говоря повече с тях.А за онова момче-не се притеснявай, говори повече с него и не се притеснявай да покажеш чувствата си.

ThePainIsReaL
02-19-2007, 08:22
Нямаше да е зле да кажеш годинките си и да дадеш инфо за това дали се познавате лично , в кви отношения сте , щото и от това доста си зависи .

02-19-2007, 10:25
Нямаше да е зле да кажеш годинките си и да дадеш инфо за това дали се познавате лично , в кви отношения сте , щото и от това доста си зависи .

Na 15 sam.Vijdali sme se 2-3 pati,obshto vzeto beglo se poznavame..moje bi za tova se pritesnqvam i tolkova mnogo :? 8-[

mechtaq_za_teb
02-19-2007, 10:38
Dokato prodaljavash da mislish taka,shte bade taka.Chovek dokato ne opita ne moje da znae dali shte se polu4i ili ne ... :) Taka 4e probvai se i dai malko pove4e samo4uvstvie .Nqma ot kakvo da se pritesnqvash.Ako ne stane s nego ima mnogo drugi mom4eta ;) Kasmet

XpM
02-19-2007, 11:45
Zdraveite,znam,che e porednata banalna i istarkana tema,no imam nujda da si izleq dushata.Problema mi e,che sam mnogo komleksirana i naistina stradam ot lipsa na samuchustvie vupreki,che na prav pogled ne izglejda taka.Mnogo sam pritesnitelna i v kompaniqta na momcheta pochti ne govorq,chustvam se grozna i izlishna osobeno kogato si haresvam nqkoe momche.Sega si haresvam edno momche,no neznam kakvo da pravq,vsichki moi pr me savetvat da opitam,no me e mnogo strah zashtoto imam chustvoto,che izobshto nqma da se poluchi,che ne sam za nego i ne sam mu na nivoto.Toi izglejda mnogo dobre tolkova momicheta go iskat i mu dosajdat,a toi gi othvurlq,a men li shte iska ?Napravo sam ujasena,kak moje vse po takiva da si padam,a znam che nqmam shans

Мацка - трябва самочувствие... Като дойде вече нема да се замисляш и ще говориш с него без проблем.

Начи От утре почваш да се обличаш с хготини дрехи. Говори уверено. Гледай в очите. Почни да лафиш първо с други - не толкоз привлекателни момчета, после с по-хубави и т.н. Срамежливостта и комплексите нема да минат от самосебе си... Трябва ти общуване :wink:

Bad-GirL-
02-19-2007, 11:56
Zdraveite,znam,che e porednata banalna i istarkana tema,no imam nujda da si izleq dushata.Problema mi e,che sam mnogo komleksirana i naistina stradam ot lipsa na samuchustvie vupreki,che na prav pogled ne izglejda taka.Mnogo sam pritesnitelna i v kompaniqta na momcheta pochti ne govorq,chustvam se grozna i izlishna osobeno kogato si haresvam nqkoe momche.Sega si haresvam edno momche,no neznam kakvo da pravq,vsichki moi pr me savetvat da opitam,no me e mnogo strah zashtoto imam chustvoto,che izobshto nqma da se poluchi,che ne sam za nego i ne sam mu na nivoto.Toi izglejda mnogo dobre tolkova momicheta go iskat i mu dosajdat,a toi gi othvurlq,a men li shte iska ?Napravo sam ujasena,kak moje vse po takiva da si padam,a znam che nqmam shans

Мацка - трябва самочувствие... Като дойде вече нема да се замисляш и ще говориш с него без проблем.

Начи От утре почваш да се обличаш с хготини дрехи. Говори уверено. Гледай в очите. Почни да лафиш първо с други - не толкоз привлекателни момчета, после с по-хубави и т.н. Срамежливостта и комплексите нема да минат от самосебе си... Трябва ти общуване :wink:


Mersi za saveta,no az nqmam problem s obshtyvaneto s drugite momcheta,prosto se pritesnqvam tochno ot nego.A do tova za samuchustvieto - imam si go,no umereno.Staraq se da se oblichal dobre,podurjam se obshto vzeto darja na vunshniq si vit i nikoga ne sam se ostavala...ama nz zashto pred nego se svivam i si glutvam gramatikata