PDA

View Full Version : Моля ви кажете ми...спешно ми е



Suicidies
02-18-2007, 21:43
Здравейте на всички.
Преди да почна да пиша искам да знаете ,че не съм от тези малките които приказват разни неща просто ей така.От 2-3 години (да не кажа и повече съм в голяма депресия).Почти не излизам ,а живота ми се обърна със 180 градуса от тогава насам.на 22 години съм и до 17-18 всичко си беше наред.Промених се а заедно с това и живота ми.Като казвам промяна имам предвид ..външна.От 3 години насам срещам само погледи изпълнени с присмех...смея да кажа ,че всички ме уважаваха и познати и други хора,а сега същите те постъпват обратното.Не се живее така ,повярвайте ми всеки път като излезна кадето и да отида виждам погледите ,виждам присмеха ,отвръщение дори.Не се свиква ,лесно дори мисля ,че не съм свикнал и грам ..до сега.За разлика от преди когато не се пребирах ,сега не излизам почти никъде.Живота ми е ад...заради тази външност не могад а правя толкова неща...спира ме защото прекрача ли прага всичко в мен започва да трепери...да се притеснявам защото излезна ли знам какво ще вида.Върна ли се почвам да плача ,защото адски много боли.Най-гадното от всичко е ,че не мога да направя нищо ,да променя лицето си.Не е като да съм пълен и да мога да сваля килограми.Винаги съм бил упорит но също и реалист.До такава степен не ми се живее,че мисля да се самоубия.Сега не се правя на интересен като ви задам въпроса - "Как ще е най-лесно?" . Знам ,че трудно някой ще ми каже но повярвайте...искам повече от всичко друго на света да го направя.За това ви моля кажете ми да се беся ли...или незнам.

Мерси предварително!

02-18-2007, 23:25
Бих те посъветвала да живееш.Какви са тези глупости и депресии :?: .Чак пък толкова да не си понасяш външния вид..що не излезеш по улиците,всякакви ги има.Никoй не е перфектен.Аз имам криви зъби и мразя да се усмихвам,на всички снимки не се харесвам,ама няма да се гръмна.Казвам си,че има и много по-зле и си живея живота.

cool_kitty_:P
02-19-2007, 06:35
има една мисъл...не помня на кого беше ...:"криво ми беше ,че нямам обувки ,докато не видях човек без крака" така че -горе главата

deem(unregistered)
02-19-2007, 09:14
Има голяма вероятност да си поразена от Синдрома на Емоционалния Срив(СЕС). Неговият външноизразен белег е червено петно на тила(обикновено е в окосмената част). Би могла да помолиш накой твой близък с нормално цветоусещане да погледне внимателно там,защото петното може да е много малко.
Ако го имаш можеш да погледнесх темата "За депресираните" в клуб "У дома"-в момента е на втора страница. Там можеш да видиш инфо за Егологията и какви са начините за игнориране на мисловния вирус ,нареен от Димитър Захариев СЕС.

girl_in_black
02-19-2007, 16:33
Не си заслужава да се самоубоваш заради такова нещо. Не всичко е външност.А и какво те интересува мнението на околните?Можеш да намериш някоя област , която те влече и в която си добър и да постигнеш наистина добри резултати.Това би те изпълнило със самочувствие.Също така започни да обръщаш внимание на малките неща около теб, които носят радост.Това би те заредило с положителна енергия.

Logopeddd
02-19-2007, 17:09
Споко бе моя! Един от най-добрите ми приятели (а те са 3-ма и то изпитани в боя) му отваряха главата 5 пъти! В следствие на това получи изкривяване на лицето, не чува с едното ухо и не е добре с едното око! АМА ЧОВЕКЪТ СЕ ДЪРЖИ! ВЯРНО, БЕШЕ СЕ ДЕПРЕСИРАЛ ПО ЕДНО ВРЕМЕ, АМА СЕГА СИ ИЗЛИЗА И СИ КОНТАКТУВА С ХОРАТА, ХОДИ ПО ДИСКОТЕКИ, КРЪЧМИ. И НИКОЙ НЕ МУ Е КАЗВАЛ НИЩО, НИКОГА. ПОНЕ ДОКАТО СЪМ БИЛ С НЕГО, А И ДА ПОСМЕЕ НЯКОЙ ЩЕ ГО СМАЧКАМ! ВАЖНОТО Е ДА НЕ ПАДАш ДУХОМ И В ТАКИВА МОМЕНТИ РАЗБИРАШ КОИ СА ХОРАТА, НА КОИТО МОЖЕШ ДА РАЗЧИТАШ!
А какъв ти е проблемът с външността?

ABSOLUTme
02-19-2007, 18:56
Неговият външноизразен белег е червено петно на тила(обикновено е в окосмената част).
kvi sa teq gluposti be,petno ot dushevno raztroistvo? :-s zagledai se vuv vseki(momiche ili momche,vse taq),ako se razjdash po estestven put i lekari te izdurpat,vinagi se poluchava.tova e rojdenno petno,a ne depresivno! :lol:
a kum avtora - kakuv ti e kriteriq puk na tebe za krasota?nqma etalon za tova chudo,nqkoi koito e krasiv za men moje da e ebati groznika za drug.kak moje da mislish taka za sebe si? :-s stegni se be chovek,jivota ne svurshva shtoto imash pupka ili beleg na cheloto.poznavam ebasi horata,stanali lekari,profesori,biznesmeni i t.n. s ogromni petna po rojdenie.v purviq moment se shashkash,ama posle se svikva i ne ti prai vpechatlenie.kvo tolkoz?turi si edna usmivka i shte se razkrasish za sekundi :-D a kakto kazah i v edna druga tema - na teq,deto ti se smeqt i govorqt kofti zad gurba ti,samo kato im vidish zlobnite o4i4ki ,lepvash si edna usmivka i protqgash srednoto prustche s pozdrav 'da go duhat' i ne se zanimavash poveche.tolkoz.

Suicidies
02-19-2007, 19:40
Все едно искате да ми кажете "Не,няма грозни хора" а съм сигурен ,че всеки от вас е казвал такова мнение за някого до сега. "Бай Иван" кофти е съжалявам за приятеля ти но мисля се че никой нищо не му казва защото все пак... може би е за съжаление и никога не биха му се подиграли.Разбира те ли при мен е различно...просто съм такъв...смешен и грозен.И ако някой от вас ме види по улицата ще ми се присмее или ще ме загледа така ,че все едно съм адски различен от всички останали. "girl_in_black" искам да ти кажа ,че преди да стане всичко това в живота ми съм се радвал на най-малките неща .Бях коренно различен и от към държание и от към външност.Е промених се и с това хората си промениха мнението и виждането за мен.Не ставам за нищо а понякога човек има нужда от внимание и уважение. :( просто незнам как да го направя искам да е сигурно и лесно.

batkodoki
02-19-2007, 20:07
тези проблеми психиатрите ги решават за 2 месеца

бтв, какво значи "промених се" в твоите представи?
всички всеки ден се променяме в буквалния и в преносния смисъл и това му е хубавото на живота.

и защо толкова те вълнува мнението на другите?

постни снимка и събирай мнения, щом това е толкова важно за теб!

а илюзия е, че с умирането ще избягаш в "нищото". такова сладко, топло, светло място на безметежен покой и безсъзнателна забрава просто няма

an4eto^^^
02-26-2007, 23:50
dai si skype iskam da ti kaja ne6to

02-27-2007, 07:57
здравей бих се радвала да си оставиш скайпа или поне адреса на електронната поща.Благодаря

deem(unregistered)
02-27-2007, 15:06
Неговият външноизразен белег е червено петно на тила(обикновено е в окосмената част).
kvi sa teq gluposti be,petno ot dushevno raztroistvo? :-s zagledai se vuv vseki(momiche ili momche,vse taq),ako se razjdash po estestven put i lekari te izdurpat,vinagi se poluchava.tova e rojdenno petno,a ne depresivno! :lol:
a kum avtora - kakuv ti e kriteriq puk na tebe za krasota?nqma etalon za tova chudo,nqkoi koito e krasiv za men moje da e ebati groznika za drug.kak moje da mislish taka za sebe si? :-s stegni se be chovek,jivota ne svurshva shtoto imash pupka ili beleg na cheloto.poznavam ebasi horata,stanali lekari,profesori,biznesmeni i t.n. s ogromni petna po rojdenie.v purviq moment se shashkash,ama posle se svikva i ne ti prai vpechatlenie.kvo tolkoz?turi si edna usmivka i shte se razkrasish za sekundi :-D a kakto kazah i v edna druga tema - na teq,deto ti se smeqt i govorqt kofti zad gurba ti,samo kato im vidish zlobnite o4i4ki ,lepvash si edna usmivka i protqgash srednoto prustche s pozdrav 'da go duhat' i ne se zanimavash poveche.tolkoz.

Родилно петно,а?
И защо някои го имат,а други не-нали все майка ги е раждала? Защо при някои петното е голямо,а при други едва забележимо? Защо при някои е светлочервено, а при някои отива към тъмночервено,лилаво?
Защо при някои е цяло, а при други е като на точици(пръски мастило)?
И накрая- защо чрез методиката на Димитър Захариев това петно променя размера и цвета си, като същевременно настъпват и физиологични , и психологични промени у човека?

Хайде да оставим ГЛУПОСТИТЕ за родилното петно, говорим за външния белег на СЕС.

DjBaloon
02-27-2007, 16:06
Все едно искате да ми кажете "Не,няма грозни хора" а съм сигурен ,че всеки от вас е казвал такова мнение за някого до сега. "Бай Иван" кофти е съжалявам за приятеля ти но мисля се че никой нищо не му казва защото все пак... може би е за съжаление и никога не биха му се подиграли.Разбира те ли при мен е различно...просто съм такъв...смешен и грозен.И ако някой от вас ме види по улицата ще ми се присмее или ще ме загледа така ,че все едно съм адски различен от всички останали. "girl_in_black" искам да ти кажа ,че преди да стане всичко това в живота ми съм се радвал на най-малките неща .Бях коренно различен и от към държание и от към външност.Е промених се и с това хората си промениха мнението и виждането за мен.Не ставам за нищо а понякога човек има нужда от внимание и уважение. :( просто незнам как да го направя искам да е сигурно и лесно.
Gore dolo ako sum te razbral pravilno razbirase,poneje i az imah edin takav moment za 1-2 dni,problema ti e che iskash da si haresvam ot vsi4ki? prakticheski tova e nevuzmojno i az se staraeh da se haresam na absolutno vsi4ki... no osuznah che vobshte ne stava.. v kraina smetka podbirash opr hora i si s tqh.. puk kakvo mislqt drugite.. kakvo te interesuva se taq.. neka si mislqt kakvoto i da e bilo.. purvoto neshto koeto trqq da preodoleesh v sebe si e da spresh da se vliaesh ot mnenieto na horata.. horata osobeno bulgarite sa takiva sushtestva che vinagi pluqt nqkoi drug,a ne gledat sebe si.. sigoren sum che go znaesh tova i na tazi osnova si izgradi mnenieto che ne trqbva da se vliaesh ot chujdoto mnenie... v bulgariq absurd vinagi da e dobro,puk i ostanah v pechetlenieto che si momche.. e brato kakvo puk tolkova si se hvanal vunshniq vid :wink: ,nqma kakvo da se depresirash puk i ti si muj,ako se ochakva samoubistvo ot nqkoi tova shte e ot slabiq pol(jenite) ti si muj,mujat vinagi trqbva da hodi s gorno vdignata glava da ponasq udarite ot jivota i da produljava napred za da moje da zakriq semeistvoto i po slabite ot nego. Puk i edin suvet... ima mnogo hora koito se oplakvat ot jivota.. zashtoto ima mnogo neshta v jivota koito sa tolkova seriozni i tejki che osvem da govorish na tqh prez smqh nqma drug nachin.. zatova az ti preporuchvam da se smeesh na loshite momenti v jivota i da si kazvash che znaesh che sled tozi etap shte doide po hubav i oshte poveche shte se smeesh kato se setish za predi:) Vse pak tova koeto ne ni ubiva ni pravi po silni.. a tebe tova nqma da te ubie az sum sigoren kakto az taka i 100-ci hora procheli mnenieto ti vqrvat v tebe che ne bi stignal do takava kraina merka sledovatelno te chaka hubavo
Drugoto vajno e trqbva ti sam da povqrvash v sebe si da si sigoren che ne si grozen,nqma kakvo da mu mislish :wink:

Forslor
02-27-2007, 16:22
deem(unregistered) ти вече толкова си се СЕСНАл ,че тея петна ти се привиждат навсякъде. Тичай бързо и са обади по телефона да питаш доктора ( незабравяй да си приготвиш и портмоненциту) , да та посеснат и там малко и ш'са опрайш. Всички глупости ще ти излезнат от главата барабар с петна (розови,пинбени,виолетково сини и т.н) пък ако не се махат отиди при един дерматолог да ти изпише нещо.


Към автора : Колкото и да ти е трудно не се отчайвай,не се затваряй в себе си. Опитай да възобновиш старите си приятелства или си намери нови( разбира се не е лесно). Намери си работа или си смени работата с някоя друга която ти доставя по голямо удоволствие (и това е трудно , но не и невъзможно). Постави си някаква цел няма значение каква ... просто да знаеш към какво да се стремиш. Не си мисли ,че си адски различен което никак не е лошо на фона на еднотипното население. Някой хора се стремят да бъдат различни и точно те биват забелязвани. Замисли се ,защо си се променил до такава степен ,че и ти неможеш да се познаеш. Намери проблема и се опитайда го преодолееш. Колкото и да те мачкат не се предавай . Избави се от тези самовнушения ,че те гледат презрително или нещо подобно ...ми може пък да не харесват какво си облякал примерно или пък просто да те загледат (това си е съвсем нормално). Не превръщай малките,обикновени неща в големи и сложни за разрешаване проблеми.

deem(unregistered)
02-27-2007, 16:26
deem(unregistered) ти вече толкова си се СЕСНАл ,че тея петна ти се привиждат навсякъде. Тичай бързо и са обади по телефона да питаш доктора ( незабравяй да си приготвиш и портмоненциту) , да та посеснат и там малко и ш'са опрайш. Всички глупости ще ти излезнат от главата барабар с петна (розови,пинбени,виолетково сини и т.н) пък ако не се махат отиди при един дерматолог да ти изпише нещо.


Към автора : Колкото и да ти е трудно не се отчайвай,не се затваряй в себе си. Опитай да възобновиш старите си приятелства или си намери нови( разбира се не е лесно). Намери си работа или си смени работата с някоя друга която ти доставя по голямо удоволствие (и това е трудно , но не и невъзможно). Постави си някаква цел няма значение каква ... просто да знаеш към какво да се стремиш. Не си мисли ,че си адски различен което никак не е лошо на фона на еднотипното население. Някой хора се стремят да бъдат различни и точно те биват забелязвани. Замисли се ,защо си се променил до такава степен ,че и ти неможеш да се познаеш. Намери проблема и се опитайда го преодолееш. Колкото и да те мачкат не се предавай . Избави се от тези самовнушения ,че те гледат презрително или нещо подобно ...ми може пък да не харесват какво си облякал примерно или пък просто да те загледат (това си е съвсем нормално). Не превръщай малките,обикновени неща в големи и сложни за разрешаване проблеми.

Виздам,че говорим на различни езици. Какво да се прави, Егологията е само за хора с разум. Между другото ,опитай да отговориш на въпросите,които съм поставил.

Forslor
02-27-2007, 16:41
deem(unregistered) извинявай ,вече спирам да се причислявам към човешката раса. Тъй е какво да се прави като нямам разум да мисля. Утре ще отскоча до зоологическата да поздравя мойте събратя :roll: . Мини по-някое време да фърлиш по някоя друга солета :roll: ,че като гледат СЕСа много огладняват животинките до такава степен ,че чак кръвното им пада и виждат черно лилави петна навсякъде. А и да знаеш не разбират твоя език мн са тъпи , опитай се и ти да го разбереш ми не ми ги говори като като по учебник нещата. Ясно е ,че си навътре с зариб... ъъ с материала. Успех и си ъпдейтни мисловната антивирусна ,че като гледам тоя вирус Stupedness.MozYk32.СЕС яко ти е бъгнал ос-а.

deem(unregistered)
02-27-2007, 16:53
deem(unregistered) извинявай ,вече спирам да се причислявам към човешката раса. Тъй е какво да се прави като нямам разум да мисля. Утре ще отскоча до зоологическата да поздравя мойте събратя :roll: . Мини по-някое време да фърлиш по някоя друга солета :roll: ,че като гледат СЕСа много огладняват животинките до такава степен ,че чак кръвното им пада и виждат черно лилави петна навсякъде. А и да знаеш не разбират твоя език мн са тъпи , опитай се и ти да го разбереш ми не ми ги говори като като по учебник нещата. Ясно е ,че си навътре с зариб... ъъ с материала. Успех и си ъпдейтни мисловната антивирусна ,че като гледам тоя вирус Stupedness.MozYk32.СЕС яко ти е бъгнал ос-а.

Факте,че не отговори на въпросите ми. Също така е факт,че СЕС съществува и че външноизразения му белег е червено петно( в по-тежките случаи лилаво). И един съвет- не се подигравай с Егологията, нищо няма да спечелиш.

DjBaloon
02-27-2007, 16:53
Ne prevrushtaite temata v bezmislena karanica..

Forslor
02-27-2007, 16:57
Да така е . Предлагам дори някой от модераторите да изтрие всички мнения които не са свързани с темата. Защото заради някой инати (претендирайки за душевно уравновесени,разумни и т.н) хора... темата се флудна яко.
\\//

Nqma znachenie
03-07-2007, 19:45
Vseki 4ovek ponqkoga izpada v depresiq no 4ak da se samoubiesh stiga e ... kogato na men mi e zle si povtarqm tova : ot lo6o vinagi ima po lo6o taka 4e se radvai na jivota i si spomnqi 4e ima i hora po zle ot teb no ne sa reshili da se samoubivat ;)

Луцифер
03-07-2007, 20:11
Не ти препоръчвам бесилото.Трябва да знаеш как да го направиш,щото ако не ти се счупи врата при падането смъртта е ужасяваща!За без пари има няколко сигурни начина.Примерно най-лесно е да скочиш пред някой влак-гаранция,че ще умреш на място!Може да пробваш и с рязане на вените под вода-така болката е минимална,но пък гледката не е особено приятна...Абе като помислиш малко доста ефикасни начини има за самоубийство!
ПП:И само да попитам-значи преди не си бил грозен,а сега си?Какво е станало?Ако ти се говори де...