PDA

View Full Version : Mujka krasota



02-18-2007, 21:44
Mom4e sum,smqtam se ne prosto za hubav ami .. abe imam si samo4uvstvie no iskam nqkfa promqna koqto da me promeni na oshte po dobre.Moje bi ne samo za kosa... Kajete mi neshto koeto da me iztukne oshte pove4e i pove4e ...
Naprimer skubene na vejdi (da ne stanat kato pederaski kato na leo ot BB2) , ili puk smqna na cveta na kosata viziq abe neshto hubavo :)))
Daite idei i za novi fashion pri4eski,zashtoto sega si haresvam ksoata no mi e edna i sushta ot nqkolko meseca ... Daite sait ili neshto takova za da razgledam razli4ni mujki pri4eski :)

02-18-2007, 21:45
Daite ideq kak edno mom4e moje da stane hubavo ili puk po hubavo ot predi ?

Vinagi sum se haresval,i sega sushto no izpitvam lipsa na promqna!

christina_aguilera
02-19-2007, 07:04
Е ние откъде да знаем как изглеждаш и какво би ти отивало. Ако можеш да сложиш една снимка ще е добре :wink:

Petey Pablo
02-19-2007, 07:17
фешанче....Е такива как ме дразнят...абе пич ти собствен стил нямаш ли си ?Обръсни си гъза и ходи без гаши!!!!!

mini_bebe
02-19-2007, 07:57
фешанче....Е такива как ме дразнят...абе пич ти собствен стил нямаш ли си ?Обръсни си гъза и ходи без гаши!!!!! :smt005 =D> :smt005
по темата - абе аз мисля че не се харесваш достатъчно \:D/

Allthatshewant
02-19-2007, 10:05
Няма нищо лошо в това да искаш разнообразие но ние как да знаем какво да ти препоръ4аме .. ако сложиш някоя снимка може и да ти помогнем ... каквото и да ти препоръ4аме важното е да отговаря на характера ти и на стила ти .. носи това което те излъ4ва и с което се 4увстваш добре :wink:

`Death`Whore`
02-19-2007, 10:07
Мъжът не е красив, той трябва да е мъжествен. Точно затова мъжете не мислят за прически и не си скубят веждите. Ти явно искаш да изглеждаш като жена.

FairyNymph
02-19-2007, 13:41
ами все пак всеки човек си има собствен стил.Ти си решаваш кое да си промениш...а и наистина вземи сложи една снимка да видим поне за какво става въпрос :roll:

ThePainIsReaL
02-20-2007, 08:37
Офф .. бе дете . Иди на добър салон за красота и ще ти видят набързо сметката . :lol:

koalka
02-20-2007, 10:17
Най-вече ти трябва да знаеш как искаш да изглеждаш.И по-добре не си скуби веждите-за момче според мен е много грозно.

XXX_f
02-20-2007, 13:35
сложи една снимка да видим какво ще ти стои най-добре :smt016

Gravity^of^love
02-20-2007, 14:58
е че какво има лошо да си скубе веждите..не кавам да прекалява..ама да кажем от 1 да ги направи 2 :) ...аз имам един много добър приятел..напълно хетеросексуален и ходи при 'сестра му' да му скубе веждите и изглежда мн по привлкателен отколкото да ходи с една вежда! 8)

BeSeN
04-14-2007, 19:12
http://4at.info/pictures/BeSeN3.jpg
http://4at.info/pictures/BeSeN7.jpg
http://4at.info/pictures/BeSeN2.jpg

Idei za promqna ... Blagodarq predvaritelno :)

Blero
04-14-2007, 20:18
Ами не си грозен но бих те посъветвал да си промениш прическата! Като гледам нямаш нужда да си скубеш веждите освен ако не иска6 само леко да ги оформиш(в края). Ами би ти отивал и пиърсинг на веждата но тфа вече ти си решаваш ;] а иначе нямам друга идея

BeSeN
04-14-2007, 20:22
mersi za suvetite

za sega imam obeci na ezika i na u6ite ... no za vejdata ne sum se zamislql :) mersi 6te probvam kak 6te e

Ako se setite ne6to drugo 6te sum blagodaren :)

`Death`Whore`
04-14-2007, 20:29
Мъжете не си боядисват косата. Мъжете не си скубят веждите. Мъжете не си обезкосмяват краката и ръцете, освен ако са спортисти.

Tempestjuji
04-14-2007, 20:38
фешанче....Е такива как ме дразнят...абе пич ти собствен стил нямаш ли си ?Обръсни си гъза и ходи без гаши!!!!!

не се ядосвай..чалгата разваля хората :twisted:

BeSeN
04-14-2007, 20:45
aa imaite v predvid 4e az ne sum toq kade e suzdal temata ... :) prosto q namerih i re6ih da pisha ...

Kianna
04-14-2007, 20:55
Доста трябва да се промениш. :shock:
Пробвай "Пълна промяна" или посети пластичен хирург. :shock:
Като видя момче да се боядисва,лакира,да си скубе веждите,etc и ми се драйфа. :shock:

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-15-2007, 08:20
хахах абе вие сте много зле-как ще си скубете веждите!и това ми било момче... :-& все едно!Как да ти кажем какво да промениш в себе си като не знаем как изглеждаш как в ти е стила и т.н. нямаш ли си собствено мислене че ще искаш от нас да те мислим как да се промениш без дори да знаем как изглеждаш сега!

Adwokat
04-15-2007, 15:22
Наистина трябва да си смениш прическата , че като ти гледам тази... :-D

melito_94
04-15-2007, 16:00
mi parvo da ti kaja 4e si golqm sladur i da ti prepora4am da si naprai6 piarsing na vejdata kakto be6i kazal nqkoy i da si naprai6 kosata na bodli4ki-mnogo e iztarkano ama na tebe 6ti otiva i za vejdite-nqma6 nujda no ako tolkova darji6 gi poiztani no vazmojno nay malko i moji da si promeni6 cveta na kosata aide uspeh4e O:)

Adwokat
04-15-2007, 16:16
mersi za suvetite

za sega imam obeci na ezika i na u6ite ... no za vejdata ne sum se zamislql :) mersi 6te probvam kak 6te e

Ako se setite ne6to drugo 6te sum blagodaren :)

Не боли ли на езика?

Adwokat
04-15-2007, 16:23
хахах абе вие сте много зле-как ще си скубете веждите!и това ми било момче... :-& все едно!Как да ти кажем какво да промениш в себе си като не знаем как изглеждаш как в ти е стила и т.н. нямаш ли си собствено мислене че ще искаш от нас да те мислим как да се промениш без дори да знаем как изглеждаш сега!

какво лошо има момче да си скубе веждите??:)) по ли е добре да има 1 вежда от колкото 2 ? :smt017 :smt019

`Death`Whore`
04-15-2007, 16:36
Ако човек наистина има 2 вежди, най-вероятно цялото му тяло е силно окосмено, следователно с едно скубане няма да се оправи. А бившият ми си имаше почти 1 вежда и на моменти ми се е искало да му ги оскубя, но нямаше да стане по-хубав така.

dinosaur
04-15-2007, 18:37
Ако човек наистина има 2 вежди, най-вероятно цялото му тяло е силно окосмено, следователно с едно скубане няма да се оправи. А бившият ми си имаше почти 1 вежда и на моменти ми се е искало да му ги оскубя, но нямаше да стане по-хубав така.

хахах даа.. и мойто имаше една :D ама му викам че ще я оскубя и верно го направих... ся вече има 2 :D

Adwokat
04-15-2007, 21:07
Ако човек наистина има 2 вежди, най-вероятно цялото му тяло е силно окосмено, следователно с едно скубане няма да се оправи. А бившият ми си имаше почти 1 вежда и на моменти ми се е искало да му ги оскубя, но нямаше да стане по-хубав така.

хахах даа.. и мойто имаше една :D ама му викам че ще я оскубя и верно го направих... ся вече има 2 :D

Хубо си направела с 2 е по красиво от колкото 1 !!

e_l_i_z_a
04-17-2007, 16:09
BeSeN,като за начало изчакай косата ти да порастне още малко :) И тогава отиди на стилист и той ще ти направи косата както трябва :) но сега е доста късичка :wink:
Аз не мисля,че ще е добре да си правиш пиърс на веждата...Първо,че няма да ти ходи и второ,че ако решиш да махаш-остава белег [-( И така се обезобразяваш малко или много... ::: Но ти си знаеш :wink:

SpAcE_LaDy
04-17-2007, 17:54
Аз лично бих ти препоръчала друг цвят на косата.. не знам.. ако не кестеняво, пробвай с някакъв по луд цвят.. червен или хаха.. зелен например :D:D:D вярвай ми, със зелена коса ВСИЧКИ ще се обръщат след теб :D:D:D може и с черно и може да се правиш на бодлишки, или пък на гребен д си събираш косата с гел пак..
Btw swali si taq programa Salon Styler, там зареждаш своя снимка и пробваш различни прически и цветове, стилове.. дори очите можеш да си смениш, да се видиш с различни очила (слънчеви, с диоптър), мн дива програма и мен лично мн ме радва, скъсахме се д се хилим с братчедка ми хаха..

pinki
04-19-2007, 11:46
Za6to ne se boqdisa6 i da zapo4ne6 da si pravi6 kosata na bodli4ki :wink: