PDA

View Full Version : Igra s 4yvstva



typ sym !
02-18-2007, 21:48
Ami kvo da vi kaja 4yvstvam se typo i vinovno 6toto si igraq s 4uvstvata na edno momi4e...ta eto za kvo stava vypros...ami nie si pishem ot nqkolko meseca..zabivki sms-4eta vsi4ko na 6 skoro se vidqhme tq me haresa o6te pove4e, tq na men sa6to mi e simpati4na..v4era si govorihme i tq mi kaza 4e po4va da se vlubvq v men ( pri men nqma 4ak takiva silni 4yvstva)...Dnes az izlizam s edna moq priqtelka i se zasi4am s tova momi4e...tq kato 4e li ne iskashe da me pozdravi i se obyrna na drygata strana...stana mi gadno i vikam taka li...posle tq mi cyka i vikam na momi4eto koeto be6e s men zvanni i kaji i koq si ti a y i tq zvani vika ne tarsi pove4e moq priqtel onova momi4e kaza ok...I odeve si pisahme ama tva e trudno da se kaje 6toto tq be6e mnogo razstroena, razo4arovana i qdosana( momi4eto s koeto bqh izleznal i be6e pisala i se izvinqva i i kaza 4e nie ne xodim a sme samo pr).Az sa6to se izvinih sa tova i i kazah 4e ne xodim...no tq prie vsi4ko dosta navytre...kaza 4e ne iska da se vidim pak...a az ne iskam vsi4ko da ostane taka zaradi edin razgovor....sega mi e mn typo 6toto i davah nadejdi a posle tazi typa ideq s obajdaneto :( :? :roll:

IZvinqvaite 4e vi zanimah sm oite gluposti no pone mi olekna malko :)

iiirish
02-18-2007, 22:08
о постъпил си повече от гадно, предполагам няма смисъл да ти го напомням! всяко момиче на нейно място би потъпило така! една толкога долна гаврна със чувствата е непростима! трябвало е още в самото начало да кажеш, че от твоя страна има единствено симпатии, но не и нещо по-дълбоко! тогава може би нещата щяха да се развият по друг начи [-X

typ sym !
02-18-2007, 22:17
ami ne samo simpatii, pove4e e..mislq si 4esto za neq lipsva i kato q nqma...misleh 4e i pri neq e neto takova...tq v4era mi kaza 4e nonstop sam i v glavata i zapo4va da se vliubva...a dnes se vijdame i ne iska da mi kaje zdravei...za razgovora da gadno e...i vse pak momi4eto i se izvini....ne6tata vse o6te mogat da se razviqt po dryg na4in..stiga da ne priema 4ak tolkova navatre tova...ne iskam da ti4am sled neq...nito pyk da si igraq s 4yvstvata i no bi bilo glupavo tova koeto taka da kaja podgotvihme i syzdadohme kato otno6enie mejdu nas i predpostavka za nw6to pove4e izvednaj da ruhne zaradi edno deistvie !

cherinka
02-19-2007, 06:15
no bi bilo glupavo tova koeto taka da kaja podgotvihme i syzdadohme kato otno6enie mejdu nas i predpostavka za nw6to pove4e izvednaj da ruhne zaradi edno deistvie !

Ми какт' се вика - Един миг цяло щастие руши. Според мен що не идеш да й се извиниш за тая ситуация, пък тя ако се трогне, може и да стане нещо с Вас.

LO6IQ
02-19-2007, 06:32
no bi bilo glupavo tova koeto taka da kaja podgotvihme i syzdadohme kato otno6enie mejdu nas i predpostavka za nw6to pove4e izvednaj da ruhne zaradi edno deistvie !

Ми какт' се вика - Един миг цяло щастие руши. Според мен що не идеш да й се извиниш за тая ситуация, пък тя ако се трогне, може и да стане нещо с Вас.
Е той и се извинил ... поне така разбрах от цялата каша .. ама дали на живо или в чата ще каже той.. ==> :-D

koalka
02-19-2007, 07:49
Доста тъпо си постъпил като си направил тея неща, но не можеш да върнеш времето назад.За това вземи й се обади и изяснете положението. :wink:

ThePainIsReaL
02-19-2007, 08:18
Идиот си , майна .. ясно ти е. Ама не се безпокой , ти си просто мъжко същество . Ние момичетата сме свикнали да бъдем разигравани и наранявани . На нея ще й мине . А на теб .. ми кво да ти кажа . Ще ти е тежко на съвестта ден -два и ще забравиш . Златно правило е това .
П.П. А в случай , че я харесваш .. постарай се да я спечелиш по по-зрял начин .

nzzzzz
02-19-2007, 10:38
Идиот си , майна .. ясно ти е. Ама не се безпокой , ти си просто мъжко същество . Ние момичетата сме свикнали да бъдем разигравани и наранявани . На нея ще й мине . А на теб .. ми кво да ти кажа . Ще ти е тежко на съвестта ден -два и ще забравиш . Златно правило е това .
П.П. А в случай , че я харесваш .. постарай се да я спечелиш по по-зрял начин .

Nz dali sam idiot, mislq 4e ne.A ina4e i ie mom4etata sme sviknali da bydem razigravani.Kakto i da e.IZivnih i se v4era kato si pisahme, no 6te iz4akam den dva da i mine i 6te i se obadq za da pogovorim i da se vidim.Tova mi izglejda nai-dobre.$ao zasega

XpM
02-19-2007, 11:34
Ami kvo da vi kaja 4yvstvam se typo i vinovno 6toto si igraq s 4uvstvata na edno momi4e...ta eto za kvo stava vypros...ami nie si pishem ot nqkolko meseca..zabivki sms-4eta vsi4ko na 6 skoro se vidqhme tq me haresa o6te pove4e, tq na men sa6to mi e simpati4na..v4era si govorihme i tq mi kaza 4e po4va da se vlubvq v men ( pri men nqma 4ak takiva silni 4yvstva)...Dnes az izlizam s edna moq priqtelka i se zasi4am s tova momi4e...tq kato 4e li ne iskashe da me pozdravi i se obyrna na drygata strana...stana mi gadno i vikam taka li...posle tq mi cyka i vikam na momi4eto koeto be6e s men zvanni i kaji i koq si ti a y i tq zvani vika ne tarsi pove4e moq priqtel onova momi4e kaza ok...I odeve si pisahme ama tva e trudno da se kaje 6toto tq be6e mnogo razstroena, razo4arovana i qdosana( momi4eto s koeto bqh izleznal i be6e pisala i se izvinqva i i kaza 4e nie ne xodim a sme samo pr).Az sa6to se izvinih sa tova i i kazah 4e ne xodim...no tq prie vsi4ko dosta navytre...kaza 4e ne iska da se vidim pak...a az ne iskam vsi4ko da ostane taka zaradi edin razgovor....sega mi e mn typo 6toto i davah nadejdi a posle tazi typa ideq s obajdaneto :( :? :roll:

IZvinqvaite 4e vi zanimah sm oite gluposti no pone mi olekna malko :)


Абе кво толкова се шашкаш... не е станало кой знае какво - и преди и сега ще сте си приятели. Тва, че тя е влюбена не значи че и ти требе да си влюбен. Нали не си и си се обяснил в любов? Ми ако те харесват 10момичета - не трябва да се чувстваш виновен, че си избрал едно от тех.

Аз се движа с доста момичета ма тва не значи, че съм гадже със всичките.

П.С. Обаждането е било бая тъпа идея.... Ти от де да знаеш за какво те търси.

sh3_1s_7h3_0n3
02-19-2007, 13:26
...сетила се Мара да се побара... #-o сега й се извиняваш, обясняваш и всичко точно и ясно и се молиш тя да ти прости...

gamercheto_
02-19-2007, 13:52
тъп си и това е...следващия път помисли преди да прайш глупости....тъпиииииич

02-19-2007, 14:29
mii takia noemrca majki 4estno do gy6a mie do6lo ot va6te idei da s epraite na majkari po dobre sega napravi vsi4ko vazmojno da i obqsni6 i nai dobre istinata ako naistina iska6 pak da se razbirate tq sega e qdosana oba4e sled nkoi dryg den 6te i mine