PDA

View Full Version : Момичета, кво поведение харесвате на момчетата?



Gangsta_zone
02-19-2007, 07:54
Има 1 тема "Кво поведение харесвате на момичетата" за тва реших да направя 1 и какво поведение харесвате на момчетата!!!
Момичета вие сте!!!

evil_lady_in_black
02-19-2007, 08:18
Ами има много момчета които при първото запознанство се правят на "виж ме кой съм" а по късно са големи боклуци , ей такива не харесвам .
Момчета трябва да е уникално да не се облича по един и същ начин с 20 фиешънчета ](*,) Абе трябва да е мил с мен и да ме обгражда с внимание :smt007 никога да не ем оставя сама и да е съпричастен към проблемите ми и да ме разбира ест. :wink:

mini_bebe
02-19-2007, 08:54
да ме уважава \:D/
да не ме лъже [-X
да е мил,нежен :smt008
да ме глези O:)
да търпи критика(малко хора го могат) и да се учи от грешките си \:D/

brain_stew
02-19-2007, 09:29
АМи...главно да е с чувство за хумор, да разбира от майтап и да не се сдухва...И да има за кво да си говорим, да знае как да ми направи няква тема интересна и да не се колебае в тва какво да прави!
Обичам и момчета, които постъпват така както е по-добре, въпреки че знаят, че може да наранят така някой!
Обичам момчета с добра преценка на ситуациите! =)

priti_kiti
02-19-2007, 09:41
АМи...главно да е с чувство за хумор, да разбира от майтап и да не се сдухва...И да има за кво да си говорим, да знае как да ми направи няква тема интересна и да не се колебае в тва какво да прави!
Обичам и момчета, които постъпват така както е по-добре, въпреки че знаят, че може да наранят така някой!
Обичам момчета с добра преценка на ситуациите! =) + да не мрънка и хленчи постоянно, да е оптимистично настроен и зареден с положителна енергия.. да може да се приспособява към всякаква обстановка и компания!
Хмм.. да го е грижа и за мен все пак (:
Мисля, че горе-долу тва е.. естествено никой не е перфектен, но тва би било перфектния мъж! (;

brain_stew
02-19-2007, 09:43
АМи...главно да е с чувство за хумор, да разбира от майтап и да не се сдухва...И да има за кво да си говорим, да знае как да ми направи няква тема интересна и да не се колебае в тва какво да прави!
Обичам и момчета, които постъпват така както е по-добре, въпреки че знаят, че може да наранят така някой!
Обичам момчета с добра преценка на ситуациите! =) + да не мрънка и хленчи постоянно, да е оптимистично настроен и зареден с положителна енергия.. да може да се приспособява към всякаква обстановка и компания!
Хмм.. да го е грижа и за мен все пак (:
Мисля, че горе-долу тва е.. естествено никой не е перфектен, но тва би било перфектния мъж! (;

+ тва да приема всичките ми недостатъци и въпркеи всичко да е с мен! :-D

експлойтед..
02-19-2007, 09:54
абе вие мъж ли търсите или мекотело???

:lol:

brain_stew
02-19-2007, 10:02
абе вие мъж ли търсите или мекотело???

:lol:

Хахахах!Ми мъж си търсим (поне някои от нас, тя притито си има!)
И все пак е хубаво да притежава повечето от качествата, които изброих и аз и тя...
Е не ща някой дет ми вика 'Титаник е толкова тъжен филм!" :lol:

(Търсим си някой като тебе!) 8-[

quench
02-19-2007, 10:08
Значи решителен, интелигентен, духовит, опитен, нежен....

За нещастие,мъжете,които притежават всички тези качества на куп са гейове...
:|
:twisted:

GLeZoRanA
02-19-2007, 10:09
Харесвам лошите момчетаа и тоя стил хахаха :-D

експлойтед..
02-19-2007, 10:12
а някой от онея дето докато гледат Титаник викат Еййй Бееекъм, стига го целувал тф'а момиче, че Леонардо ше се дави и искам да му видя сгърчената физиономия??? :roll:


аз пък си търся жена, която:
1 може да готви шкембе и мусака
2 пие бира, ама не много
3 може да носи каса бира
4 обича да ми готви...

quench
02-19-2007, 10:15
Как една жена може да впечатли един мъж?
Като му се яви гола,с бутилка бира в ръка...
:twisted:

brain_stew
02-19-2007, 10:16
а някой от онея дето докато гледат Титаник викат Еййй Бееекъм, стига го целувал тф'а момиче, че Леонардо ше се дави и искам да му видя сгърчената физиономия??? :roll:


аз пък си търся жена, която:
1 може да готви шкембе и мусака
2 пие бира, ама не много
3 може да носи каса бира
4 обича да ми готви...

Ахахаха, за тея момчета...ъх!Едва ли (аз) ще тръгна да гледам Титаник с гаджето... :lol:

1.За сега готвя само мусака
2.Пия бира в ограничени количества...
3.Мога да нося и две каси ако искаш!
4.Обичам да готвя... :-D

А аз искам момче
1.Което да си пере само гащите
2.Да не възхвалява майка си
3.Да свири на китара
4.Да има дълга коса

5..правя изключения! :lol:

експлойтед...
02-19-2007, 10:31
язе свирим само на уинамп...

за майката не го разбрах, ама за тъщата ке си купим чифте пищови...
китара като видим, ми иде да я разбием на некой у главо, че на хипария ми мяза
гащите не си перем, като се изцапат ги трошим у стената...

`Death`Whore`
02-19-2007, 10:33
Да не ме сваля, да не целува ръце и тем подобни евтини простотии, да не ми се фука с глупости.

експлойтед...
02-19-2007, 10:36
Да не ме сваля, да не целува ръце и тем подобни евтини простотии, да не ми се фука с глупости.

един романтичен тупаник или удар зад ухото и да те влачи за косата към неговата пещера..??? :twisted:

`Death`Whore`
02-19-2007, 10:37
За нормален разговор между хора чувал ли си? Дори да иска да е с мен човекът, аз си оставам човешко същество.

brain_stew
02-19-2007, 10:38
Вили, май не си си пил хапчетата тая сутрин! :lol:

експлойтед...
02-19-2007, 10:40
За нормален разговор между хора чувал ли си? Дори да иска да е с мен човекът, аз си оставам човешко същество.

хмммм...
между хора викаш>>. А къде са жените, които да се свалят?? :lol:

`Death`Whore`
02-19-2007, 10:41
Знаех си, че ще се хванеш за това.

quench
02-19-2007, 10:42
А аз искам момче
1.Което да си пере само гащите
2.Да не възхвалява майка си
3.Да свири на китара
4.Да има дълга коса

5..правя изключения! :lol:

3. ако свири на барабани?
4. ако има 4-ти номер подстрижка?

:P

не бе,майтапя се.... :wink: та аз мога да съм ти....по-голям брат,айде така да кажем! :wink:

brain_stew
02-19-2007, 10:46
А аз искам момче
1.Което да си пере само гащите
2.Да не възхвалява майка си
3.Да свири на китара
4.Да има дълга коса

5..правя изключения! :lol:

3. ако свири на барабани?
4. ако има 4-ти номер подстрижка?

:P

не бе,майтапя се.... :wink: та аз мога да съм ти....по-голям брат,айде така да кажем! :wink:

Ти и да искаш друго ен може да ми бъдеш! :lol:

bungle
02-19-2007, 10:47
Оооо Куенч, много як аватар !!!


Ми к'ви мъже харесвам...

Да пият бира на корем.
Да ядат шкембе чорба.
Да разбират от ъндърграунд музика.
И да имат акъл , колкото от време на време да водим интелектуални разговори.

експлойтед..
02-19-2007, 10:48
трябва да поддържаме имидж все пак... 8)

експлойтед...
02-19-2007, 10:50
Оооо Куенч, много як аватар !!!


Ми к'ви мъже харесвам...

Да пият бира на корем.
Да ядат шкембе чорба.
Да разбират от ъндърграунд музика.
И да имат акъл , колкото от време на време да водим интелектуални разговори.


всичките ми приятелим, без един, отговарят на изискванията ти...

`Death`Whore`
02-19-2007, 10:51
Само не разбрах какво общо имат бирата и шкембето с поведението...за косите -да не говорим.

експлойтед...
02-19-2007, 10:53
Само не разбрах какво общо имат бирата и шкембето с поведението...за косите -да не говорим.

Бирата и шкембето са лайфстайл... 8)

`Death`Whore`
02-19-2007, 10:55
Екзактли, душко. Защо са те баннали?

експлойтед..
02-19-2007, 10:59
не са ме баннали, ами от работа влизам като гост, че имам проблеми с логването :)

бирата и шкембето показват определена духовна насоченост на мъжа, затова би трябвало да се считат и за негови най-светли качества...
Означават, че той е кортък почитател на хубавите неща, без да има излишни претенции, че е здраво стъпил на земята, става за задушевен разговор и не цени само външния вид в едно момиче...
Комбинацията от Бира и Шкембе показва дълбока душевност, както и лека философска нотка...

quench
02-19-2007, 10:59
...

`Death`Whore`
02-19-2007, 11:00
Признавам ти...мъдър човек си. Аз се чудех защо си падам все по биропиячи...сега разбрах =D>

експлойтед...
02-19-2007, 11:04
и едно предупреждение към момичетата за една често допускана грешка...

Комбинацията Бира и Шкембе, често е бъркана с една подобна комбинация, която издава доста лоши качества, а именно Бира+Водка И Шкембе на сутринта... тези мъже са друга категория, на мрачни и навъсени, вглъбени в себе си, зле изглеждащи типове, които могат да говорят само за анален секс и футбол от долните дивизии, както и за карбуратори и шарнирни болтове...

bungle
02-19-2007, 11:06
Хм, комбинацията при мен винаги е била РАКИЯ и ШКЕМБЕ!

експлойтед..., като закъсам за мъже, значи, да ти звънна, да пия по бира с някой твой познат. :-D

`Death`Whore`
02-19-2007, 11:06
:smt005 :smt005 :smt005

quench
02-19-2007, 11:07
^А с мен не щеш да пиеш бира,а? :twisted:

bungle
02-19-2007, 11:08
А не ща !!

Братле, ти луууд ли си ?
Това, че съм ебаси и каръка... =; :-#

Хлъц, хлъц, абе Куенч кога ще се запива ? :-D

експлойтед...
02-19-2007, 11:08
да обобщим:

БИРА да ИМА!!!

bungle
02-19-2007, 11:09
Съгласна. :-D

magesniko
02-19-2007, 11:12
Вчера бях за първи път в Халбите и видях колко култово място съм пропуснал да посетя,мамка му там има халби от 2 литра и половина. :shock:

theworldleader
02-19-2007, 11:12
Ще изкажа мъжкото си мнение, пък нека видя какво мислят за него.

Аз винаги гледам да съм добър преди всичко в очите на момичето.
Да и показвам, че съм човек, който съм я ценял, че я и че ще я.
Ще и правя комплиемнти, разбира се до допустимата стойност, без да става натруфено.
Ще я глезя, пак до нормата.
Ще и показвам, че тя е жена която би трябвало да бъде уважавана от всички.
Държанието ми към нея, няма как да придобива представа за човек на по-малко години, ще я карам да се чувства сигурна..
Да знае, че има човек до себе си, който във всеки един момент може да и помогне, да я разсмее..

експлойтед..
02-19-2007, 11:12
Вчера бях за първи път в Халбите и видях колко култово място съм пропуснал да посетя,мамка му там има халби от 2 литра и половина. :shock:

преди години ходех там, ама много популярно стана и трудно се намират места вече... :(

ПП. пробвай сиренето с мед и орехи... =D>

bungle
02-19-2007, 11:13
Вчера бях за първи път в Халбите и видях колко култово място съм пропуснал да посетя,мамка му там има халби от 2 литра и половина. :shock:

Къде са тия "Халби" ??

magesniko
02-19-2007, 11:15
от малките пет кюшета,тръгваш по Неофит Рилски и се пада от ляво,то си има табела. :)

експлойтед...
02-19-2007, 11:16
на малките 5 кьошета в едно дворче се влиза...
в мазето преди имаше и една огромна маса с такова дето се зарежда буренце и сами си сипвате бира...

мноого яка кръчмица е...

`Death`Whore`
02-19-2007, 11:16
Мда, добра е, бях наскоро там с колежката.

quench
02-19-2007, 11:16
Халбите са култови,но там има една откачена сервитьорка,на която винаги налитам. Тя ме отказа от това заведение....

bungle
02-19-2007, 11:17
от малките пет кюшета,тръгваш по Неофит Рилски и се пада от ляво,то си има табела. :)

Мерсииии.

Определено ще бъде посетено това място. :-D

bungle
02-19-2007, 11:18
Халбите са култови,но там има една откачена сервитьорка,на която винаги налитам. Тя ме отказа от това заведение....

Айде, айде, колко луда е тая бе ?
Щом теб те е отказала...

Това е плашещо, Бога ми. :smt005

експлойтед..
02-19-2007, 11:20
преди имаше един сервитьор, който сигурно би бил идеала за мъж на доста момичета, които се подвизават във форума... :lol:

bungle
02-19-2007, 11:22
преди имаше един сервитьор, който сигурно би бил идеала за мъж на доста момичета, които се подвизават във форума... :lol:

Гей ? :-k :mrgreen:

експлойтед..
02-19-2007, 11:26
не, такъв един дългокос...
ахахахахахаахаха

rosskata
02-19-2007, 11:26
:roll: Нямам идея. Мъжете, които съм харесвала са толкова различни един от друг, че явно нямам някакви определени представи за държание...
Стига да не се мисли за по- умен поради факта, че е мъж (и такива ги има), и да не смята, че къпането, ресането и дезодорантите са педалска работа... :smt005 Става... Той след няколко дена ще си покаже и другите кусури, и тогава- шута :smt005

експлойтед...
02-19-2007, 11:28
:roll: Нямам идея. Мъжете, които съм харесвала са толкова различни един от друг, че явно нямам някакви определени представи за държание...
Стига да не се мисли за по- умен поради факта, че е мъж (и такива ги има), и да не смята, че къпането, ресането и дезодорантите са педалска работа... :smt005 Става... Той след няколко дена ще си покаже и другите кусури, и тогава- шута :smt005


ебаси... аз не съм се ресал от едно 10 години :shock:

rosskata
02-19-2007, 11:30
Да, ама не смяташ че е гейско, нали? Пък и друг е въпроса колко коса имаш...

bungle
02-19-2007, 11:30
експлойтед..., не че имаш много коса.. гхахахахха

експлойтед...
02-19-2007, 11:31
абеее... като съм бил на гребен се сетих, че и коса има, че и тупиране имаше и мазане с разни неща... хахахахаха

ама сега... вече съм на годинки... оплешивях... :smt010

quench
02-19-2007, 11:33
Аз за сервитзорката.... Такова...

Всеки път идва при мене и ме почва: "Моля те,моля те,поне ти си поръчай нещо СТАНДАРТНО!" И аз,така или иначе,не ползвам меню,казвам "две кила светла бира". Тя идва,носи бирата. Сяда до мен и почва да ми обяснява кой какво си поръчвал днес и как щяла да повърне от това - например, ракия с торта и диня, бира и сладолед (което е доста добро...) и т.н. Което до едно време е забавно,но в един момент писва. А когато става редовно,е непоносимо. Особено в ергенския ми период,когато съм ходил там с жени - как се чувствате,ако до "целта" :twisted: ви седне напълно непозната и почне да й влива колко съм бил печен и т.н.
Абе циркове за едни,тормоз за други. Така и не разбрах какво имаше предвид тая....

bungle
02-19-2007, 11:35
И все пак.., Куенч, ебаси и аватара имаш !

:-D Поздравления. Много ме радва.

quench
02-19-2007, 11:37
мерси,ти ми виж подписа

експлойтед...
02-19-2007, 11:38
Аз за сервитзорката.... Такова...

Всеки път идва при мене и ме почва: "Моля те,моля те,поне ти си поръчай нещо СТАНДАРТНО!" И аз,така или иначе,не ползвам меню,казвам "две кила светла бира". Тя идва,носи бирата. Сяда до мен и почва да ми обяснява кой какво си поръчвал днес и как щяла да повърне от това - например, ракия с торта и диня, бира и сладолед (което е доста добро...) и т.н. Което до едно време е забавно,но в един момент писва. А когато става редовно,е непоносимо. Особено в ергенския ми период,когато съм ходил там с жени - как се чувствате,ако до "целта" :twisted: ви седне напълно непозната и почне да й влива колко съм бил печен и т.н.
Абе циркове за едни,тормоз за други. Така и не разбрах какво имаше предвид тая....

аз ли да ти обясня... :twisted:

bungle
02-19-2007, 11:40
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Куенч..,

Шшшш... нуждая се от ледена бира !

quench
02-19-2007, 11:41
абе виж,аз и преди съм попадал на откачалки,даже съм ходил с някои,но нейния случай не разгадах.... даже да ми е казвала нещо,не съм я разбрал,заради подтика й да ми носи кана (щото двулитровката не е халба за мен) след кана с бира.... то на пияна глава не съм разбирал нищо,не че сега

quench
02-19-2007, 11:42
айде през уикенда обаче

lenna
02-19-2007, 11:45
Gagngsta_zone,moito momche,kakvo me imitirash,nali se razbrahme s teb kakvo shte se pravim :-) Suglasen li si?

I'm crazy
02-19-2007, 11:55
1.Да е кавалер :wink:
2.Да е сериозен и да знае какво иска от живота
:-D 3.Да уважава хората до мен :)

Muse_of_Madness
02-19-2007, 11:59
Идеалите ми са труднопостижими, но мисля, че заслужавам да познавам такъв човек на моята възраст. Една многостранно развита личност с метълски наклонности и богата обща култура, защото в лицето на момчетата и мъжете търся по-скоро събеседници, отколкото любовници.

експлойтед..
02-19-2007, 12:03
леко изтъркано е това, а и след време ще ти доскучае, ако е с метълски наклонности...

rosskata
02-19-2007, 12:34
:shock: какво е общото между доскучаването и метълските наклонности??

п.с В клишетата се крият най- големите истини

Pocu_Ty
02-19-2007, 13:51
da e nejen i mil i da ne se mu4i da me luje za kakwoto i da e . Da ne se mu4i da me pravi na glupava

quench
02-19-2007, 13:56
за да те върти на пръста си на един мъж не му трябва да те прави на глупава - той може да бъде нежен и мил с теб и въпреки това да те манипулира,без да те лъже
манипулирането,не знам,може би заради латино-сапунките,винаги е свързано с лъжи и преиначаване на истината
значи,трябва да добавиш и "честност" и "уважение"



я кажете,момичета - имате два избора:
1. Красивия принц,който ще ви разбие сърцето,въпреки че е галантен,кавалер,нежен и мил,със стил и с характер
2. Квазимодо,който ще бъде вашата опора,макар да е нехаризматичен по характер,няма маниери и не умее да изразява чувствата си
1 или 2?
:D

експлойтед...
02-19-2007, 14:45
а защо само черно или бяло???

Може да е съвсем обикновен мухльо, който да й разбие сърцето..

Muse_of_Madness
02-19-2007, 14:54
я кажете,момичета - имате два избора:
1. Красивия принц,който ще ви разбие сърцето,въпреки че е галантен,кавалер,нежен и мил,със стил и с характер
2. Квазимодо,който ще бъде вашата опора,макар да е нехаризматичен по характер,няма маниери и не умее да изразява чувствата си
1 или 2?
Кой от тях е шматка?

WILD__BOY
02-19-2007, 15:55
А пари? Нито едно момиче не е писало, че на момчето му трябват и пари.

bungle
02-19-2007, 15:58
Парите не са определящи.

misli pozitivno
02-19-2007, 16:18
Ще изкажа мъжкото си мнение, пък нека видя какво мислят за него.

Аз винаги гледам да съм добър преди всичко в очите на момичето.
Да и показвам, че съм човек, който съм я ценял, че я и че ще я.
Ще и правя комплиемнти, разбира се до допустимата стойност, без да става натруфено.
Ще я глезя, пак до нормата.
Ще и показвам, че тя е жена която би трябвало да бъде уважавана от всички.
Държанието ми към нея, няма как да придобива представа за човек на по-малко години, ще я карам да се чувства сигурна..
Да знае, че има човек до себе си, който във всеки един момент може да и помогне, да я разсмее..


=D> =D> =D> :wink: :wink: :wink: :wink:

rosskata
02-19-2007, 16:29
я кажете,момичета - имате два избора:
1. Красивия принц,който ще ви разбие сърцето,въпреки че е галантен,кавалер,нежен и мил,със стил и с характер
2. Квазимодо,който ще бъде вашата опора,макар да е нехаризматичен по характер,няма маниери и не умее да изразява чувствата си
1 или 2?
:D

Това е абсурден избор. Ако има физическо отблъскване, между нас може да има само приятелство... А ако видя някой нежен, мил, красив, със стил,галантен... Бягам надалеч. Има нещо гнило в на вид перфектните хора... Мен лично ме плашат.

КОлкото до парите- хиляди пъти предпочитам да ги изкарвам сама, отколкото да играя слабата и подчинената финансово... :smt013

02-19-2007, 16:32
Преди всичко трябва да е мъж с всичките си мъжки недостатъци и всичко друго!!! Тея "съвременни мъже" дето ходят на козметик по-често от мен хич не ми допадат.

02-19-2007, 17:07
Да ва еба в флъдърите. :lol:

bungle
02-19-2007, 17:10
Да ва е** в флъдърите. :lol:

Благодаря.
Тъпкано да ти се връща. :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-19-2007, 17:30
da me uvajava.. da e dobri4uk.. da me razsmiva.. abe tova stiga :P ostanaloto samo 6te se naredi :P

BEYOND
02-19-2007, 21:21
33-годишен, пияница, педофил, от ромски произход,безработен, да е подпалвал поне веднъж детска градина, да се познава с тате от времето когато е бил войник и е служел при него

metallica_girl
02-20-2007, 12:13
Какво поведение.....Еми начии....Най важното за мен е да е мил,романтичен и забавени да незабравя да е верен не само на себе си а и на човека до него!Това е най-вече...друго немога да кажа :-)

Swinkenhoffer
02-20-2007, 12:54
леко смотан и с болно чувство за хумор.
това е.

SummeRLove08
02-20-2007, 14:45
Харесвам интелигентни момчета,такива каквито ме карат да се смея и да се чувствам добре.Разбира се и външността е от голямо значение за мен.Абе най-важното е да ми е приятно в неговата компания. :wink:

psycho_girl
02-20-2007, 18:35
Значи решителен, интелигентен, духовит, опитен, нежен....

За нещастие,мъжете,които притежават всички тези качества на куп са гейове...
:|
:twisted:

nqma6 predstava kolko si pravaa za geiovete

:-)

bungle
02-20-2007, 18:40
леко смотан и с болно чувство за хумор.
това е.

Оооо това ми хареса. :-D

Познавам един такъв! Уникален тип...

psycho_girl, не че нещо, ама quench е мъж.. :smt005 Нищо, че напоследък е с такива аватари !

psycho_girl
02-20-2007, 18:48
jajahajahsjshsajajajaaj
eeeeee bez da iskam :smt005 :oops:
i vse pak e prav :smt005

brain_stew
02-20-2007, 18:54
jajahajahsjshsajajajaaj
eeeeee bez da iskam :smt005 :oops:
i vse pak e prav :smt005


Аааа браво момичеее....разконспирира гоо!Куенч вече всички знаят че си женскооо! :twisted: :lol:

In4iTu_
02-20-2007, 19:22
Просто искам да е нормален...да не се лигави много, да не е надут, да може да се говори с него.

f^za^svirki
02-21-2007, 13:25
dude!

Forslor
02-21-2007, 13:39
:smt005 много момичета от тук гледам ш'ъ стават лесбийки като съдя по критерийте които пускат . Слезте на земята, махнете розовите цайси/ ама ся по модата не са розови ми тип заварчик....
Накрая ще останат само лесбийките и гейовете и ще се избият за един лак за нокти /напр. :smt005 Ш' видите аз ви казвам тогава ш' има повод да мрънкате.

DeSiTo0o
02-23-2007, 12:12
Емии харесвам момчета,които са забавни,винаги имат какво да кажат,естествени...момче,ко то ме разбира,мога да му имам доверие и да си говоря с него за абсолютно всичко...иии да не са някви женствени и нежнички.. :lol:

KiLLeR_InSTiNkT
02-23-2007, 12:15
Златната среда - нита много мили, нита много лоши...