PDA

View Full Version : МАЛКО ПРОБЛЕМЧЕ...



НВМ
02-19-2007, 08:31
Ъм... хайде да ви питам нещо... и ако можете да ми помогнете... хлътнал съм по едно момиче... познаваме се от близо месец... въпросното момиче ходи с някакъв от друг град... а той е супер простак и въобще не се отнася както трябва с нея... дори не й се обади за св валентин, макар че го празнува... тя постоянно му се дразни, но все пак е с него... мои приятели са й говорили да го остави, но по стечение на обстоятелствата не го е направила... а аз вече се чудя дали това не е просто защото се страхува да остане сама... не знам... а аз вече започнах много сериозно да се влюбвам... говоря й супер мили неща, отнасям се мн добре с нея... дори на св валентин й подарих розичка и картичка, бях джентълмен през цялата вечер и тн... иска ми се да говоря с нея и смятам да го направя... просто изчаквам момента... въпроса ми е... кажете ми някакви трикчета за да я спечеля... освен милите разговори и романтичните жестове (ако се сещате за други такива, споделяйте). Просто знам че мога да й дам точно това което тя иска (защото ми е казвала от какво има нужда).... но проблема е че не знам дали ще успее да го осъзне... мерси предварително

HopeLesss
02-19-2007, 08:34
Ми то в крайна сметка решението е изцяло нейно. Ако ще и звездите да й свалиш, ако тя иска да е с другото момче, няма как да я спечелиш. Пък и тя не е трофей, който може да си извоюваш. Единственото, което можеш да направиш е да продължаваш да й показваш, че не ти е безразлична и да се държиш мило. Ако тя го осъзнае, ще бъде с теб. Може и да си малко по-настоятелен, но не и нахален, защото това може да ги изиграе лоша шега. Успех :wink:

BebeTooOoo
02-19-2007, 08:42
Според мен решението с кой да къде еизцяло нейно.Каквото и да напрвиш,тя иска да е с другото момче.Пък и това не трябва да те отчаве,напротив :wink: . Продължавай да й показваш че не ти е безразлична както каза CooL^GirL^^^.Всенякога надявам се ше забележе милото ти държание към нея и може би че предпочете да е с теб.Бъди по-уверен,но в никакъв случеи нахален,защото по този начин ше я отблъскнеш.

НВМ
02-19-2007, 08:51
еми аз мисля, че забелязва това... а пък и след 14 мисля че вече знае че имам нещо към нея :roll: един приятел си е говорил с нея и тя е казала : "еми знам ли, познавам го отскоро, а и не върви да се занимавам с друг при положение че си имам гадже... мислила съм си, ама не мога сама да си вкарам "филмите"..." и тоя моя фр й е приказвал някакви работи, не по моя молба и аз не знам как, но тя малко си промени държанието към мен... по мила е... знам ли... а пък и така ми е трудно да се правя че нямам нищо към нея... как мислите... добра ли е идеята да й кажа всичко което мисля... а тя вече сама да прецени

HopeLesss
02-19-2007, 08:54
Абе тия просредници никак не са хубави, от мен да го знаеш. Не можеш да си сигурен какво е приказвал тоя въпросния твой приятел. Пък и от къде накъде ще се меси? Според мен най-добре е сам да поговориш с нея. В крайна сметка няма какво да загубиш. :wink:

02-19-2007, 08:57
еми дам... точно това имах в предвид... да поговоря с нея... и да й кажа всичко което мисля... а аз не разчитам на посредниците... просто той реши да ми помогне, тъй като това момиче все още не ме познава толкова добре... а и в крайна сметка... какво губя :wink:

LO6IQ
02-19-2007, 09:13
Ми то в крайна сметка решението е изцяло нейно. Ако ще и звездите да й свалиш, ако тя иска да е с другото момче, няма как да я спечелиш. Пък и тя не е трофей, който може да си извоюваш. Единственото, което можеш да направиш е да продължаваш да й показваш, че не ти е безразлична и да се държиш мило. Ако тя го осъзнае, ще бъде с теб. Може и да си малко по-настоятелен, но не и нахален, защото това може да ги изиграе лоша шега. Успех :wink:
Дам .. продължавай в същия дух.. мисля ,че ще се получи нещо между вас ...
Тези връзки от различни градове не ми допадат много и не смятам ,че са пълноценни .. някакси не ми се струват истински. :)

ThePainIsReaL
02-19-2007, 12:00
Наистина явно не иска да е сама просто . Ти не се отказвай , бъди мил , покажи й колко много значи тя за тебе , че си сериозен и искаш да си с нея. Момичетата го оценяват това . Вярвам , че м/у вас ще стане нещо красиво .

CrazyWitch
02-19-2007, 12:09
Мисля, че ако ако е заложено да те хареса.. ще те хареса.
Направил си възможното за да се замисли дали да скъса с приятеля си и да погледне за нова възка.. с ТеБ, ако това не е станало мисля, че можеш да я оставиш без да я притискаш.
Явно обича приятеля си..., а може би наистина я е страх да не остане сама. Поговорете си сериозно. Тя вече на 100% е сигурна, че ти си хлътнал по нея. Говори с нея и я питай дали има възможност да сте двамата... или ако искаш първо хвани темата за приятеля и.

XpM
02-19-2007, 12:10
Ъм... хайде да ви питам нещо... и ако можете да ми помогнете... хлътнал съм по едно момиче... познаваме се от близо месец... въпросното момиче ходи с някакъв от друг град... а той е супер простак и въобще не се отнася както трябва с нея... дори не й се обади за св валентин, макар че го празнува... тя постоянно му се дразни, но все пак е с него... мои приятели са й говорили да го остави, но по стечение на обстоятелствата не го е направила... а аз вече се чудя дали това не е просто защото се страхува да остане сама... не знам... а аз вече започнах много сериозно да се влюбвам... говоря й супер мили неща, отнасям се мн добре с нея... дори на св валентин й подарих розичка и картичка, бях джентълмен през цялата вечер и тн... иска ми се да говоря с нея и смятам да го направя... просто изчаквам момента... въпроса ми е... кажете ми някакви трикчета за да я спечеля... освен милите разговори и романтичните жестове (ако се сещате за други такива, споделяйте). Просто знам че мога да й дам точно това което тя иска (защото ми е казвала от какво има нужда).... но проблема е че не знам дали ще успее да го осъзне... мерси предварително


Пича има силен фрейм - излъчване. Рейтингът на "Лошо момче" създава привличане у момичетата, но това обикновено не продължава дълго и скоро влюбването минава.

Е - разбира се има много фактори...